Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2020]


Priporočeni prispevki

Lunco reče pred 6 urami:

Monster Train, nov single player deck builder, reviewi pravijo, da je še boljši kot Slay the Spire. Men je po treh urah še vedno ful všeč. Izboljšava od Slay the Spire mi je, ker res ni skoraj nič skritih informacij med igro in nima unih RNG momentov, kjer nasprotnik izbere ful močan napad. Poglejte kakšen playthrough na youtube. 

 

 

Heroin direkt v žilo

Povezava do prispevka
Lunco reče Dne, 24. 5. 2020 at 2:13:

Monster Train, nov single player deck builder, reviewi pravijo, da je še boljši kot Slay the Spire. Men je po treh urah še vedno ful všeč. Izboljšava od Slay the Spire mi je, ker res ni skoraj nič skritih informacij med igro in nima unih RNG momentov, kjer nasprotnik izbere ful močan napad. Poglejte kakšen playthrough na youtube. 

 

 

 

fakin one more turn droga :D

Povezava do prispevka
Lunco reče Dne, 24. 5. 2020 at 2:13:

Monster Train, nov single player deck builder, reviewi pravijo, da je še boljši kot Slay the Spire. Men je po treh urah še vedno ful všeč. Izboljšava od Slay the Spire mi je, ker res ni skoraj nič skritih informacij med igro in nima unih RNG momentov, kjer nasprotnik izbere ful močan napad. Poglejte kakšen playthrough na youtube. 

 

 

 

Jap, carska igra.

Ko sem se po 300 urah naveličal Slay the Spire tole prou paše :)

uredilo bitje Pennywis3
Povezava do prispevka

Horizon: Zero Dawn (PS4 - Cleanup ekskluziv pred naslednjo generacijo. Nisem obrnil, ko je izšlo, ker sem bil že fucking sit open world peskovnikov.)

 

Mafia II: Definitive Edition (PS4 - Skropucalo erste klasse. Vse kar je avtorjem ratalo, je da mi zagabijo še tistih par ok spominov, ki sem jih imel na ta špil. Ampak, ker sem začel, bom tudi končal.)

 

Rayman: Origins (PS3 - Zapasal mi je en dober platformer in Žarko je kot nalašč za to. Origins je za moj okus boljši od Legendsa, tko da se imam res prešerno ob igranju).

uredilo bitje Besko
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 33 minutami:

Kakšna pa je zdaj kaj scena v WOW? Še vedno plačljivo vsak mesec?

 

Če bi se špila lotil kot single player experience je worth it ali ne?

 

za single player experience MMO je vrjetno najbolj smiseln SW: The Old Republic

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 37 minutami:

Kakšna pa je zdaj kaj scena v WOW? Še vedno plačljivo vsak mesec?

 

Če bi se špila lotil kot single player experience je worth it ali ne?

 

Zakaj pa ne igraš MP WOW? Te je strah da je igrica prevelik mamile? :D

 

Jaz vem da se samo iz tega razloga izogibam WOW-a ko hudič križa

Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

 

Zakaj pa ne igraš MP WOW? Te je strah da je igrica prevelik mamile? :D

 

Jaz vem da se samo iz tega razloga izogibam WOW-a ko hudič križa

 

Hehe, js enkrat k sem nehal (konec WotLK) sam roke stran

sej priznam, da me je parkrat noro mikalo, ko sta me 2 kolegici in 1 sodelavec prepričevali naj se vrnem

ampak sam stran od MMOjev, never again

Povezava do prispevka

jp jp, jaz se mos def nebi hecal s tem, že faking couch coop D4 mi je glatko snel 150 ur, pa sva ga igrala z napušenim kolegom 2x na teden - je pač bila fizična omejitev, kdaj in koliko boš igral

 

WOW mi izgleda pa dejansko direkt komuna material :D:D 

Povezava do prispevka

Ja, na zacetku, ko lvlas in se opremljas.


Pac, ko ti je nasploh vse novo.

 

Na koncu se pa samo se raidlogas za tiste dve-tri urice zvecer, enkrat na teden.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Ene 200-250 pa res :D Vecina tega je lvlanje do 60. Zdej se mal hitreje nagearas na lvl 60, ker je par patchov (catchup contenta) ze zuni. Jst sm bil na tej fazi, k jo omenja razpaljo, nekje od oktobra, tko da sm nehal ene 2 mesca nazaj, ker se mi ni dal se 3-4 mesce clearat skos iste raide (zaenkrat sta zuni MC od zacetka (avgusta) in BWL od februarja). Nasleden pa pride sele poleti. Sm pa use skupi fuknu notr ene 50 dni /played od avgusta do marca :D

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka

Jest sem nehal že 2013, sam mi je res en tak hudičevski šepet nostalgije vsakič, ko na Youtubu najdem kako playlisto WoW muzike :D

 

Prav tisto, ko maš Barrens glasbo na slušalkah in se takoj ful živo spomniš vsega, pa ex-guilde in slično.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Jaz sem začel z korejsko beto potem pa igral vse do 2011 ko zarad otrok ni šlo več raidat brez tega mi je blo pa bz igrat. Sem pa že takrat igral veliko manj ko prej ker mi je bla igra vedno slabša. TBC in WOTLK sta res nekaj najboljšega v gamingu ever.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

če bi zadel na lotu bi šel gladko nazaj na MMOje

tko pa sam furam nostalgijo

pa kdaj installam nazaj pa idlam ene 10 minut, pogledam mrtvo friend listo, potočim solzico in uninstallam

 

also šel sm v goblina gledat če se valja kaka nier automata rabljena pa ni blo ne

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...