Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Mefisto reče pred 9 urami:

A niso vsi Total War špili pc eksluzive?

 

Sicer pa jaz pravim, da če bo Sony res naredil to mega revolucijo (jaz sicerm mislim, da je to bullshit in da bo mogoče edino 0,5 sekunde prej naložil špil iz menija), bo na PC prišla ta tehnologija v roku nekaj tednov. Pa ni šans, da bo folk na PCjih, kjer se cene dobrih gibljejo okoli 2000 evrov gledal kako jim neka Sony jajca za 500 evrov poganjajo špile hitreje in bolje.

A ste vi resni no. Če je nekaj predobro, da bi bilo res, se praktično vedno izkaže, da je bullshit zadaj.

 

Sej ne vem kdo je to trdil...valjda da bo PC lahko poganjal - samo ne več ljudski atomic PC za 500€ (tudi če ga oskubiš samo na grafo, proc in SSD :D), kot ko je prišel PS4 ven, ampak se bo tokrat treba dosti konkretneje izprsit.

Ahh, spet mi diši po zlatih časih SNESa, PS1 :wub:

 

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 urami:

 

Sej ne vem kdo je to trdil...valjda da bo PC lahko poganjal - samo ne več ljudski atomic PC za 500€ (tudi če ga oskubiš samo na grafo, proc in SSD :D), kot ko je prišel PS4 ven

 

 

 

Lol no.

Kva vam enim dela res

Ne mi zamert sam z veseljem bom prcal ko izzide in se izkaze da si dobil mid range komp 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Ja ne vem kok ste lah tok naivni pa vsi mate pleyke dlje od mene 'zda.

 

Itak  gtx 2080OC, najhitrejsi disk pod soncem ki je top secret, raytraccing, stipe state drive tehnologija ni da ni,  se hlajenja ne komentirajo, ker so baje odkril revolucijo or some bs.

zima 2020 gre ps najmanj  na mars

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 minuto:

Zgleda mas ti vecji problem dojet da "dobr bo laufal na dolgi rok" ni enako "zadeva bo kosila nevem kake pcje" :D

 

Valda bo optimiziran na dolgi rok ce mas ps4 ze 7let na polici. 

 

Ti tudi obračaš človekove besede kot ti paše... :)

 

Bistvo je, da ko je prišel ven PS4, si lahko sestavil komp za 500€, ki je bil podobno zmogljiv - tokrat ga ne boš mogel sestavit za podoben denar...

 

 

Povezava do prispevka
Navedek

In the year ended March 31, Sony reported $21.34 billion in revenues for its game division, with $2.87 billion of operating income. The PlayStation 4 has reached 100 million units sold to date and 94 million monthly active users for its PlayStation Network online gaming service. It also has 41.5 million PlayStation Plus subscribers. That’s the core of Sony’s user base, and it enabled Sony to have the world’s second-largest game business, behind only China’s Tencent.
...
Yoshida also said that users will be able to take games purchased on disc or via the network for TV use and play them anytime, anywhere. He credited that improvement in the experience to better smartphones, better networks such as the upcoming 5G networks, and new game services.

Link

Povezava do prispevka

Koliko sem jaz slisal, bo 500 in MS samo to caka da fukne dumping ceno na 400

 

Sam to so spekulacije, jaz bi bil res presenecen ce bo tako

 

More like +100 eur overall, kar bo vec bo folk zelo nezadovoljen ampak bo vseeno kupil.. vrjetno bolj pocasi.. 

 

Sam pomoje, kot v igrah, pac free to play ij pol sluzis s skini.. nekako podobno bodo konzole.. bolj poceni in pol sluzijo s raznimi narocninami, igrami, ipd..

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Ne vem ce se ni razumelo, da sem mislil ironicno, glede na post od Sovice, ko so govorili ze za ps4 da bo pc killer...

se je; slikca predstavlja sony

  

Kastor reče pred 1 minuto:

mihakihot zakaj si tolk agresiven zadnje čase?


menopavza

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 30 minutami:

Cena me od vsega do sedaj pokazanega še najbolj zanima - že stipe state drive sam bi moral biti gladko par sto evrov:rofl:

 

 

ja, če bi ta SSD bil PC komponenta z debelo maržo - to so konzole, drugačen poslovni model - resda nekaj zaslužijo tudi na hardveru, ampak daleč od marž na PC komponente...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...