Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

100e za BR pogon racunat bi bla kr "pljunemo vam v obraz" poteza IMO

 

Sicer pa dost spacek od konzole, upam tut da bo ze v startu na voljo popolnoma zamorska verzija konzole, drgac bo treba kasnej menjat.


 

Cena bo toliko nizja ali pa vec, ker bos digital only in bos popolnoma odvisen od ps stora, ter seveda ne bos mogel prodajati spilov naprej.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 minutami:

Aja... sm mislu, da  moje razočaranje

 

Tudi pri meni tolčejo zelo mešani občutki, tako da

 

Sicer sem že ponarodelo fan belih naprav, ampak belih, ne črnobelih. Ta miks je sicer bil pričakovan glede na dizajn kontrolerja, samo vseeno mi ni carski, namesto subtilnosti in minimalizma dobiš takoj flashy vpadljivost. Ampak estetskost digi verzije vs. pokvekavost BR verzije pa je nož v črevesje. Toliko, da dejansko premišljujem al vzet digi al s pogonom. Fak no.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 7 minutami:

Men je skor čist vseeno kakšen je design (ok, PS5 je že skooor mal preveč teenagersko futurističen ampak ni panike), sam da moram pa full tower met pod TVjem se mi zdi pa prizadeto.

 

Tudi meni je več al manj vseeno kako izgleda. Da bo le delala kot treba in se ne bo pregrevala. Glede dajanja pod TV, pa saj ne rabi biti pokončno postavljena.

Povezava do prispevka
seattle reče pred 19 minutami:

I guess tako velik je zarad hudega venta znotri, recimo da so poslusali vse kritike glede Ps4 glasnosti in to resili s tem (hopefully)

jpjp pa ne samo vent, pomoje vent niti ni toliko bistven ampak hladilna rebra, k iso ziher postavljena na obeh straneh in pol ni placa za blue ray...

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 4 urami:

100e za BR pogon racunat bi bla kr "pljunemo vam v obraz" poteza IMO

 

Sicer pa dost spacek od konzole, upam tut da bo ze v startu na voljo popolnoma zamorska verzija konzole, drgac bo treba kasnej menjat.

4k BR standalone playerji so še vedno precej dragi. Po moje bo kar 100 eur razlike, tudi ker hočejo prisiliti kupce, da grejo na digital.

Smrdljivo, ampak vsaj ponujajo opcijo kupcem. Se mi zdi, da nočejo ponoviti napake, ki so jo naredili z overpriced PS3.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Moja reakcija, ko so končno pokazali konzolo:

black.gif.7398c7a98e48883588aecd9d4a645448.gif

 

Tale črno-bela mi pa izgleda dosti šugava. Sem bolj fan ostrih linij in ta kombinacija kontrastnih barv še poudari valovitost zgornje in spodnje plošče, kar mi ni ravno po godu. Črno-bel pad mi je pa zelo všeč in upam, da bo konzola, če jo postaviš zasukano za 90 glede na te profilne slike dajala vtis malo bolj ostrih linij. Glede na kos plastike, ki štrli ven na vogalu mislim, da bi lahko iz takšnega kota izgledalo ok. Drugače jo bo pa treba nekam skrit.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...