Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jest sem prvič igral ps4 v Amsterdamu v VIPu na Ajaxovem stadionu med tekmk Ajax: Barcelona.

Kao VIP sponzorja sva bila in pol so nam stregli pred, med in po tekmi hainekene, hrano itd... Pol tekme sploh vidla nisva k sva se ga ubila, na konc so naju skor ven vrgli :)

 

 

WP_20131125_12_21_24_Pro.jpg

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 2 urama:

Če bo cena 600 evrov, bom na day one v vrsti jaz pa še kakšen lep uspešni belec. PS fanboy klošarji pa bodo čakali na konkretni padec cene:D

 

Sam potem ko izide prva igra bos cakal dve leti da pade cena, tko da na koncu ti in PS fanboy klosarji igrate ob istem casu.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 6 minutami:

  

ne jebat, ki jaz sem malemu obljubil svojega. :D

 

Jaz se odlocam med dvema playstationa al xboxom in playstationom.. the irony :))) 

 

Mislim, za ps5 lahko spekuliram, da bo imel najmanj dve dobri ekskluzivi, ma najmanj eno ajde.. za xbox pa 0 al 1

 

Pac osvisno kaj bo dobrega za igrat na day 1 ampak ja ce odstejem ps4 in ps4 pro, upam, da skupaj z igrami ne bo treba dat vec kot jurcka

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Jaz se odlocam med dvema playstationa al xboxom in playstationom.. the irony :)))

Mislim, da imaš ti idealno priliko, da nabaviš ravno obe konzoli. Razen, če z bratom veliko igrata skupaj online. Drugače pa se verjetno ne bosta tepla za tisto ekskluzivo na leto, ki jo bo en igral pred drugim, drugi pa tačas Xbox :D Jaz pa za sebe ne najdem razloga za Xbox, ti pa imaš idealno priliko.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

 

Jaz se odlocam med dvema playstationa al xboxom in playstationom.. the irony :))) 

 

Mislim, za ps5 lahko spekuliram, da bo imel najmanj dve dobri ekskluzivi, ma najmanj eno ajde.. za xbox pa 0 al 1

 

Pac osvisno kaj bo dobrega za igrat na day 1 ampak ja ce odstejem ps4 in ps4 pro, upam, da skupaj z igrami ne bo treba dat vec kot jurcka

kup najprej xboxa pa cracki pro4 za vse špile k si jih zamudu, kupiš ps5pro pozneje

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 10 minutami:

realno gledano ti je res stran vržen denar da kupuješ konzole pred 2022

 

Eh verjetno bodo že prej kaki špili po mefisto approved ceni. Računam vsaj pol leta po izzidu. Pa tisti feeling je, ko imaš novo konzolo, nov joypad, kakšen demo probaš, pregleduješ funkcije konzole. Tako da tepel se day one ne bom, to se mi res ne da. Če pa bo konzolo mogoče lepo kupiti v trgovini, pa sigurno več kot en mesec ne bom odlašal po prihodu. Malo bi raje počakal le s tega vidika, če bo launch roba kakšen škrt in se bo poročalo o strojnih napakah.

 

Early adopterji ponavadi najebejo :)

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 9 minutami:

 

Eh verjetno bodo že prej kaki špili po mefisto approved ceni. Računam vsaj pol leta po izzidu. Pa tisti feeling je, ko imaš novo konzolo, nov joypad, kakšen demo probaš, pregleduješ funkcije konzole. Tako da tepel se day one ne bom, to se mi res ne da. Če pa bo konzolo mogoče lepo kupiti v trgovini, pa sigurno več kot en mesec ne bom odlašal po prihodu. Malo bi raje počakal le s tega vidika, če bo launch roba kakšen škrt in se bo poročalo o strojnih napakah.

 

Early adopterji ponavadi najebejo :)

ja to je dobr filing k je novo pa mal spoznavaš, jz sm bil day 1 (2018) tut kr navdušen

sam kupit/ne kupit prve serije je lah dvorezen meč, lah dobiš (perimer) turbino, lah bo pa glih naslednja verzija stisnla notr mal cenej ventilator or something.

jz bom par dni počakal na reviewe imo potem pa če ne bo bad se podal v štacuno upajoč da ne bo vse razprodan

bigboss82 reče pred 3 minutami:

Ponavadi najebejo ja. Samo se da nekako prudet skozi, pol pac prodas staro verzijo kupis novo, popusis 50 eur ampak to je nekako price za day one hype

 

Mislim to ce je res neki hudo narobe

nevem, men neki prav da bom za ps4ko ko pride vn ps5ka dubu max kake 100€ od recimo goblina, pa še to se mi zdi da sm kr optimističen

itak stestirajo, bojo rekl propelerje bomo menjal, pasto je treba menjat, evo 50€ pa ruka

in jz bom itak reku ja oz. daj mi *ta* 60€ špil pa smo kul, ker komu se da jebat

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 37 minutami:

 

Jaz se odlocam med dvema playstationa al xboxom in playstationom.. the irony :))) 

 

Mislim, za ps5 lahko spekuliram, da bo imel najmanj dve dobri ekskluzivi, ma najmanj eno ajde.. za xbox pa 0 al 1

 

Pac osvisno kaj bo dobrega za igrat na day 1 ampak ja ce odstejem ps4 in ps4 pro, upam, da skupaj z igrami ne bo treba dat vec kot jurcka

 

 

pri nas vsaj te dileme ni - oziroma je; lahko dobi PS al pa nič. :D

ne, sej ne - ampak itak tudi sam hoče PS, ker xboxa ima samo en prijatelj...

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 37 minutami:

 

Eh verjetno bodo že prej kaki špili po mefisto approved ceni. Računam vsaj pol leta po izzidu. Pa tisti feeling je, ko imaš novo konzolo, nov joypad, kakšen demo probaš, pregleduješ funkcije konzole. Tako da tepel se day one ne bom, to se mi res ne da. Če pa bo konzolo mogoče lepo kupiti v trgovini, pa sigurno več kot en mesec ne bom odlašal po prihodu. Malo bi raje počakal le s tega vidika, če bo launch roba kakšen škrt in se bo poročalo o strojnih napakah.

 

Early adopterji ponavadi najebejo :)

 

to sem tudi sam razmišljal, samo dvomim da se bom lahko uprl, sploh če bo kaj pametnega za igrat v štartu...reviewi bodo tudi verjetno že kaj pred izidom

 

Povezava do prispevka

Epic Games’ VP of engineering, Nick Penwarden, has revealed during an interview with VG247 that the company had to rewrite parts of the Unreal Engine with the PS5 SSD in mind.

 

 

The PlayStation 5 provides a huge leap in both computing and graphics performance, but its storage architecture is also truly special.

The ability to stream in content at extreme speeds enables developers to create denser and more detailed environments, changing how we think about streaming content. It’s so impactful that we’ve rewritten our core I/O subsystems for Unreal Engine with the PlayStation 5 in mind.

Povezava do prispevka

Vceraj sem gledal o tem cernyju intervjuhe za nazaj pa tko..

 

Moram rect, da je tip sekar clan, pa nisem vedu, katere igre je vse tip razvijal in da je studiral fiziko in matematiko prej, pa na sploano da je tak nerdovski sramezljivcek

 

Kar se tice konzole.. ena oz dve stvari sta sigurni.. konzola bo izi za razvijalce, se bolj kot ps4, pac to so se naucili po ps3 in to bodo delali se naprej.. plus podobno kot pri ps3, dokler se niso naucili programirat za cell procesor, je nilo bolj brizno, ko pa je sony zacel delat ekskluzive za svoj cell, pa se he vidlo razliko.. in podobno bo sedaj, s tem ssdjem ipd.. ekskluzive bodo pac, neki jacega, kot je reku gojc.. 

 

Sem pa sekar preprucan, da bodo multi naslovi, delali boljse na xboxu, vsaj prvih par let, pol se bo vidlo kako bo ta ssd tegnologija napredovala ba pcju ipd

 

Kar pa se tice cene...

Pomoje, po videnem.. vec kot 600 je ze polomija, mogoce celo 600.. sam ce gledas . Tako da sem sekar neodlocen na ceni, 400 plus malo inflacije plus, jaca konzola tehnolosko pride na 500 ugodna cena - 600 fer cena, odvisno koliko si mislijo narediti izgube na zacetku.. 

 

Sem pa neki gledal.. kako je ta ps3 prehitel xboxa360 v prodajah na koncu, sicer za malo in vprasanje s kaksnimi izgubami.. ampak ne vem zakaj se neki sekirajo za razkritje cen in ostalih stvari.. to je itak bitka na dolge proge.. lahko na zacetku kaj zajebes ma pol lahko hitro popravis, sploh cene, dobro pol leta imas cene v kurcu, nekaj izgube.. vstreli ceno pjetsto in yolo

 

Pomoje so zagonli cel kup kesa in zdaj bi radi dali cimvec, sam se bojijo da bo drugi naredil dumping in jim zajebal sceno.. najraje bi oboji pomoje nabili ceno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...