Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 2 urama:

 

 

@  ke kit: jaz sem v osnovi PC master race (s tem, da bom moral zelo kmalu posodobiti svoj komp), ampak ker bosta zgleda PS5 in nov Xbox imela dober value for money boš šel skoraj ziher v nakup. Samo še ne vem kaj, raje bi xbox-a, ampak če bo PS5 boljši nakup ne bom imel prav nobenih zadržkov :).

 

 

Sej vem da vsakemu svoje, ampak res mi ni jasno kako si lahko PC master race in si zraven želiš še xboxa namesto plejke. Raje igraš iste igre na dveh platformah, del iger pa izpustiš?

Povezava do prispevka

Uporabnik Ps4 Pro Boeing 747 edition reporting in.

Kupil PS4 fat kako leto po launchu.

Kupil PS4 pro na release day.

Obe sta se drli kot sesalec po kake pol leta, letu med bolj zahtevnimi scenami (no, pro se se vedno).

Brat ista izkusnja z dvemi al tremi PS4kami

 

Pac kdor ni tega encounteral, izgleda da ima sreco, ampak rect da to ni problem in da se ni na veliki vecini vsaj prvega batcha dogajalo (pa se ni samo na prvih batchih ) je zatiskanje oci, zal.

Povezava do prispevka

Torej je fora v tem koliko in kako uporabljaš, ne pa out of the box problem. Drugače ne pravim, da folk laže, meni je sam čudno, da ni večjega backlasha. Verjetno zaradi tega, ker se problem pojavi naknadno in ni console breaking issue.

 

Moj je star leto in pol in nimam težav. Je pa res, da igram bolj po redko.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Če bi se meni konzola tako oglašala bi jo nesel nazaj in zahteval popravilo.

 

Če folk tega ne naredi, ampak raje pizdi na forumih, je za moje pojme nekaj bolj narobe z njimi, kakor s Sonyjem.

 

EDIT: Pa ne mislim zdej tle neki branit konzole. Če je res večina konzol takih, pol je tole popoln fiasko.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ma ce bi tako tulila bi jo itak nesel nazaj.. sam pizda, ne vem kaj je bilo.. pri GoW sem komaj opazil, da je postalo prav ocitno.. ne vem kolilo je garancije, eno leto? Kdaj je prisel tisti boost mode? Takrat enkrat so se zaceli tej problemi imo

 

Ne vem tocno datumov

Ps4pro konc 2016

GoW spomlad 2018

Boost ne vem enkrat 2017 imo??

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 minuto:

Jz mam se v garanciji. Sj bi za hec probal zamenjat predn prodam sam se mi ne da hecat.

 

1st world problems

Pa nesi kaj cakas.. ce ti kaj zaglumijo da je serisko ne vem kako oni temu pravijo.. zatezi, da ni res imas dvak olega ki jim to ne dela in da si prebral na netu, da je neki ventilator bla bla.. naj uradni servia poda mnenje

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 5 minutami:

Ja, kaj pa odtegnitveni sindromi

Za kako pivo ti nas ene par tukaj napiše pisno potrdilo, ki bo potrjevalo tvoje mnenje. Lahko ga boš (razen na Sony servisu) uporabil tudi pri zdravniku, ki ti potrdi poškodbo sluha, pri psihiatru, da se ti je zaradi glasne konzole odpeljalo, saj slišiš glasove z onstranstva. Stožiš s vsemi potrdili Sony za par milijončkov in si do konca svojih dni jajca guncaš na Havajih. Nimaš kaj zgubit.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 3 urami:

 

Kak debil si ti :lol:

 

 

Bioshock Infinite:

 

Xbox One X fares considerably worse than PS4 Pro 

 

Bioshock 1 in 2

The final problem concerns Xbox One X and the first two BioShock games. The new patch introduces a strange de-sync effect that adds a continuous stutter to the game, even when it is running at 60fps. What appears to be happening is that the game hitches every second, but world lighting still updates. This only happens on Xbox One X 

 

jaz tole berem:

 

The games appear to be running at 4K resolution, or a resolution that's very close to 4K in the case of BioShock Infinite, because they're incredibly sharp. While the menus are a little blurry, the game looks amazing. It's retained the 60 FPS presentation so playing BioShock: The Collection is an absolute treat.

 

Povezava do prispevka

Kdo pravi, da ti bodo vzeli nazaj konzolo zaradi hrupa? Dali jo bodo na servis tam na hitro spucali ventilator, boš dobil nazaj in čez en teden bo isto.

 

Tukaj na forumu je precej manj ljudi, ki nima težav s hrupom, kot tistih, ki jih ima. Kakorkoli obrneš to je češko sestavljena konzola. Ni sicer na nivoju RDR xboxa 360, samo je pa kar za petami. Tako da jaz od ps5 ne pričakujem neke inžinirskega vrhunca.

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

ma ps5 po zadnjic leakih aka rumorsih.. bo sekah fat zadeva.. baje bo SKORAJ enkrat bolj fat od ps4pro

tako da jaz mislim, da bodo oni lepo naredili ta njihov patent ki ga je PiMP aka DVD sheral in bodo hladilan rebra na obeh straneh, kot tudi spekulirajo nekateri.. tako da pomoje ne bo neki ful tulilo. Bo pa mal bolj fat konzola :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...