Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Roko na srce, jaz bi pa gladko najraje nov uncharted skozi oci protagonistke u4 epiloga. Also raje vidim igralne in pripovedne inovacije v tem settingu kot pa isti gameplay loop v drugi podobi.

 

Drugac pa bi mi mega dogajal nek random lyfe spilcic, v kakem ruralnem mestecu, big budget life is strange, ampak se bolj mundano. Tlou2 jackson mi je tako carsko narjen, da bi gladko tam hengal in krave pasel

Povezava do prispevka

Nov uncharted skozi protagonistko u4 epiloga = spet "moderen" setting (plus da res ne bi igral z neko teenagerko, če že lahko izbiram). Tisto kar ste špekulirali na prejšnji strani, torej mladi Sully, bi mi ful bolj navilo tiča; carski protagonist pa še drugo časovno obdobje. Škoda, da je '51 letnik in ne '21, WW2 setting bi bil insane cool čeprav že obdelan v Indiana Jones filmih. Bi bila pa tudi '60 ali '70 zanimiva, vsekakor bolj kot sedanjost.

 

Čeprav pa plačam 10€ da se ND loti novega IP-ja z novim settingom. Rad imam vesoljce in južnoameriške indijance, tko da evo, kaj v tej smeri :D:D:D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

Nov uncharted skozi protagonistko u4 epiloga = spet "moderen" setting (plus da res ne bi igral z neko teenagerko, če že lahko izbiram). Tisto kar ste špekulirali na prejšnji strani, torej mladi Sully, bi mi ful bolj navilo tiča; carski protagonist pa še drugo časovno obdobje. Škoda, da je '51 letnik in ne '21, WW2 setting bi bil insane cool čeprav že obdelan v Indiana Jones filmih. Bi bila pa tudi '60 ali '70 zanimiva, vsekakor bolj kot sedanjost.

 

Itak da s starejšo bejbiko, ne otrokom. Pol imaš tudi setting: future :D Drugač pa ne vem no, ni neke ful razlike če šetaš po 1200 ali 1250 let starih ruševinah. Sicer pa z drugimi besedami: kar bi rad je Tomb Raider, samo da ga nardi nek sposoben studio.

 

Sicer pa ND + sci-fi bi bil best case (realen) scenario, naj bodo to invazije nezemljanov, AI vprašanja, raziskovanje vesolja, whatever. 

 

Chenier_ reče pred 8 minutami:

Vesoljci bi bili carski ya, samo jaz bi kaj bolj v slogu, da uletijo neki res jaki vesoljski modeli in razfukavajo Zemljo levo desno, ti pa igraš nekega random modelčka ne-vojaka, ki proba preživet v kaosu

 

 

aka half life :D

 

mislim ya, saj postaneš hitro essentially vojak, ampak okej

Povezava do prispevka

Glede starosti ruševin se itak strinjam da ni razlike lol, je pa kar konkretna razlika v mestih, outfitih protagonistov, orožjih, vozilih, vojaških helikopterjih / letalih itd... pač vse, kar je vezano na "civiliziran" del špila :D

 

Plus da bi ga Sully do konca tepel po riti s svojimi trademark brkači v combotu s 70s afrotom ali bundesko :D:D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

Glede starosti ruševin se itak strinjam da ni razlike lol, je pa kar konkretna razlika v mestih, outfitih protagonistov, orožjih, vozilih, vojaških helikopterjih / letalih itd... pač vse, kar je vezano na "civiliziran" del špila :D

 

Plus da bi ga Sully do konca tepel po riti s svojimi trademark brkači v combotu s 70s afrotom ali bundesko :D:D 

 

Itak, samo da v mojem dream uncharted špilu civiliziranega dela špila itak ni :D

 

Sicer pa imaš mladega (no, mlajšega) sullyja v U3. Saj je bil kralj, samo tak kralj pa tudi ne :D

Povezava do prispevka

Ni to glih tak saltynessss zaradi enega transa v TLOU2. Ampak v prezentaciji in vsiljevanju tega. Sam vem, da znam biti nestrpen in sem se po igranju spraševal, če sem res tak fejst... pa sem zdaj igral Tell Me Why igro in me niti v pikici ni zmotilo to stališče. Pa je cela igra grajena okoli tega. Vesel sem edino, da so mi dali eno izbiro tam, ki sem lahko sam izbral prihodnost...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 minuto:

pizda ste triggered zarad tega tlou2 se zmeri. Pac ja taki liki in drugacni pogledi bojo bli normalizirani v popularnih medijih. get used to it al pa gtfo.

Ko bojo tebi banali 100% resničnega bratranca iz amerike ki bere slovensko ampak piše slabo angleško se pa oglašaj.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 minutama:

pizda ste triggered zarad tega tlou2 se zmeri. Pac ja taki liki in drugacni pogledi bojo bli normalizirani v popularnih medijih. get used to it al pa gtfo.

 

Hmmm se mi zdi, da si ti triggered tukaj :) In zakaj forum, če ne bi podebatirali o tem? Al se išče enoumje kot v komunizmu - sprejmi naš pogled ali pa spizdi?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...