Skoči na vsebino

eŠportska tekmovanja in speedrunning


Priporočeni prispevki

Tukaj v tej temi lahko napišete, kje se bo odvijala kakšno (eŠportsko) tekmovanje v Sloveniji in v tujini.

No, pa bom jaz začel! :)

Mladinski center Idrija vas vabi na tekmovanje v igri Super Smash Bros. Ultimate za Nintendo Switch.


Super Smash Bros. Ultimate Review | NDTV Gadgets 360

Dogodek bo zanimiv tudi zaradi tega, ker bo potekal kompletno preko spleta!

Bo pa odprt za vse Slovence - od Prekmurja do Primorske! :happy:


Kdaj? 11. junija 2020 ob 17. uri.


Kje? Preko spleta!

Pravila?
- Tekmuje lahko do 32 igralcev.

- Igra se na podlagi Single Elimination načina (če izgubiš tekmo, izpadeš).
- Izbereš lahko samo enega pretepača, s katerim ostaneš do konca tekmovanja, razen, če pri tekmovanju za 3. mesto izgubiš dvoboj - si ga lahko zamenjaš. Izberi pametno!

- Igralo se bo 1 na 1, s tremi življenji, 8 minut, brez predmetov, eno rundo/(random) mapo, v polfinalu pa tri runde/(random) mapo. Zmagovalec napreduje v naslednji krog.

 

Prijava?

Na FB strani tukaj (PREBERITE NATANČNO NAVODILA!!!)


Nagrade?
1. nagrada: 50 €
2. nagrada : 25 €
3. nagrada: 15 €


Vse nagrade bodo vnovčljive preko Nintendovega eShopa.


Lepo vabljeni! :mafija:

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Sicer ni čisto o ešportih, ampak mogoče je mal sorodno - gleda kdo kakšne caste oz YT videe kako drugi igrajo špile? Jaz sem sicer daleč od tega, da bi visel na Twitchu, mi je pa noro pogledat kakšen video tiste igre ki jo trenutno igram online. Zdej je to recimo Warzone in mi prav sede gledat youtuberje ki niso annojing in v 10 min spravijo res kvaliteten gameplay z komentarjem, uno WC material, tako po dolžini videa in primernosti za na WC, kot tudi res World Class gameplay ob katerem rečeš samo BLBLBLBLBLLLL.

Povezava do prispevka

Ko sem se ful LOL igral sem redno spremljal LCS in se tut ful naucu od samih igralcev in od komentatorjev. Twitch pa reeeeedko odprem, prakticno nikoli.

Prej pogledam kaksne GameGrumps, ne tok zaradi iger ampak ker mi ju je kul poslusat.

Povezava do prispevka
T7ank reče pred 9 urami:

Niso včasih bila eTekmovanja na Špilkamri? sem zdaj pogooglal pa več ne najde foruma. Ima kdo info kaj se je zgodiloz njim?

 

Špilkamra je pred kratkim zaprla vrata, smo se nekaj časa še trudili vendar je zmanjkalo sveže krvi, tako da smo na koncu formilrali basket ekipo in to je vse kar je ostalo od kamre :D

Povezava do prispevka
kemik reče Dne, 26. 5. 2020 at 13:49:

Sicer ni čisto o ešportih, ampak mogoče je mal sorodno - gleda kdo kakšne caste oz YT videe kako drugi igrajo špile? Jaz sem sicer daleč od tega, da bi visel na Twitchu, mi je pa noro pogledat kakšen video tiste igre ki jo trenutno igram online. Zdej je to recimo Warzone in mi prav sede gledat youtuberje ki niso annojing in v 10 min spravijo res kvaliteten gameplay z komentarjem, uno WC material, tako po dolžini videa in primernosti za na WC, kot tudi res World Class gameplay ob katerem rečeš samo BLBLBLBLBLLLL.

 

Se pridružujem - če hočem malo gledat nekoga, ki obvlada meni ljub MP špil (oz. tistega, ki ga trenutno igram; ni nujno da je ful popularen oz. e-sports material), ponavadi pogledam kake highlighte oz. kompilacije na Youtubu. Sploh bolj zajebantske stvari, ne neke Pr0leetskillz420blaz3IT kompilacije z nadležno glasno muziko.

 

Tistih 10-20 minut YT videa za na stranišče al pa kratek ogled pred spanjem mi je ravno prav dolgo, poleg tega s konkretnim editanjem pustijo notri bolj zabavne in zanimive dele, sploh če ima tip, ki igra, nekaj karizme.

 

Twitch streamov se nikoli nisem mogel navadit, tako v živo kot VOD-ov po koncu streama, ker so mi enostavno večurni posnetki ful predolgi in se vmes včasih nič ne dogaja, pa konstantni zvočni efekti ob donacijah, branje večinoma prizadetih in neizvirnih meme-tastic komentarjev na nivoju edgy 16-letnikov itd. Prav ena taka generacijska razlika je očitno, ne poznam gamerjev oz. folka nad 30, ki bi ure in ure užival v gledanju gameplaya na Twitchu...

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Zdaj ko je corona je malo kisca scena, ampak prej sem pa redno gledal Street Fighter 5 in Tekken 7 turnirje. Pa pa ne uno neki površno, top 8 ali pa celo samo top 4, ampak na proper, torej celoten skupinski del in potem še top 128 / top 64 :D :D 

 

Je pa res hecno, koliko nas to robo gleda na skretu / pred spanjem, hehe :D IMO sem v 2019 na sekretu pogledal več SF 5 kot sem preigral bilokakega špila lol

 

1,5-krat serjem na dan

5 minut recimo da serjem

365 * 1,5 * 5 / 60 = 45 ur. 

 

jp SF5 wins :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

PREDLOG: Kaj če bi to temo zasnovali, da bi pokrivala eŠportska tekmovanja IN speedrunning. Oboje pač se prvenstveno dogaja na Twitchu, oboje je na polno tekmovalno ... Če se vam zdi smiselno, naj nek šerif in/ali OP vrže v naslov še "+ speedrunning" al neki.

 

V zlati dobi mojega igranja Hearthstone (nekje The Grand Tournament—One Night in Karazhan) sem ogromno igral in gledal Twitch. Res sem ful padel v community streamerjev in jih gledal z velikim veseljem. Na drugem ekranu na kompu in/ali na televizorju so se stalno sukali Savjz, Thijs, Kripp, Trump in Amaz, večje turnirje pa sem spremljal praktično kot eni spremljajo nogomet ali NBA. Prav hyped filing, da bodo zdaj neki modelčki celo noč igrali karte in jih jaz lahko spremljam :D. Tudi nasploh mi je bil kul community, dobri memeti, Trolden big up za best-of recape.

 

Ko sem igrico nekje ob One Night in Karazhan nehal igrat, sem nekaj časa še spremljal streame, potem pa so moji najljubši streamerji (predvsem Savjz) začeli igrat druge igre, pa sem nehal spremljat tudi community šire. Sicer me občasno še zamika, vendar zdaj naberem mogoče 10 minut ogleda HS mesečno, skratka zanemarljivo

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 41 minutami:

PREDLOG: Kaj če bi to temo zasnovali, da bi pokrivala eŠportska tekmovanja IN speedrunning. Oboje pač se prvenstveno dogaja na Twitchu, oboje je na polno tekmovalno ... Če se vam zdi smiselno, naj nek šerif in/ali OP vrže v naslov še "+ speedrunning" al neki.

 

Kot avtor te teme, imaš moj “DA”! 🙂

Šerif, si slišal deca - spremeni ime te teme, prosim.

 

Sicer kar se mene tiče, je blo gledanje kakšnih speedrunov, streamov, itd. zame vedno no-go. Sploh pri speedrunnerjih, ker sem osebno bolj mnenja, da moraš v igri uživat, ne pa samo “na polno” ga tiščat skozi.

Dobro, saj razumem, da večina d(i)rkačev je že preigrala igra, vendar menim, da to enostavno ni to.

 

Bejba vsake tolko časa gleda kake TRG (TheRunawayGuys) in pa Tom Fawkes-a. Aja, pa mojstra Jirarda (The Completionista) tudi rada gleda. To je pa to.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Ej ne vem, če je to pravi topic da opisujem svoje sralne navade :D:D Recimo, da si rad vzamem čas :D

 

on-topic: evo zadnje čase rad gledam, kako proji igrajo Civ 6. Najbolj očitna razlika - modeli v eni minuti naredjo toliko klikov, kot jih jaz v 15 minutah. WTF zakaj ta folk rajši ne gre delat v kako oglaševalsko agencijo, da jaz dobim človeka ki takole žge po AdWordsih mu stisnem 4K bruto ko keks :D:D:D

Povezava do prispevka

Momci, tukaj pa je tekmovanje za tiste pjebe, ki so jim Gran Turismo ali pa Colin Mcrea preveč zajebani!:D

 

Mladinski center Idrija vas vabi na tekmovanje v igri Mario Kart 8 Deluxe za Nintendo Switch.

Buy Mario Kart 8 Deluxe EU - Nintendo CD KEY cheap

 

Opis: Ko Mario ne rešuje princese pred zlobnim kraljem želv, se skupaj vozijo z go-karti.

Mario Kart 8 Deluxe je najnovejša različica franšize Mario Kart, kjer izbereš enega izmed 42 različnih voznikov,

sestaviš svoje vozilo in pričneš z adrenalinskim, brez-težnostnim dirkanjem po 48 različnih progah.

Vsaka proga je dolga 3 kroge (s tremi izjemami),

po poti pobiraš razne pripomočke s katerimi si poskušaš priborit prvo mesto

in kovance katere zbiraš, da si povečaš maksimalno hitrost (več kot jih imaš, hitreje greš).

Dogodek bo odprt za VSE Slovence!

 

Kdaj? 18. junija 2020 ob 18. uri 30. minuti.


Kje? Preko spleta!

Pravila?
- Tekmuje lahko do 16 igralcev.
- Igralo se bo “VS Race”, 4 igralci na rundo.
- Na začetku se vozi 100 cc, v polfinalu 150 cc, v finalu pa 200 cc.
. Načini igranja: Frantic Mode, Brez CPU-jev, Random Courses in 4 proge.
. Prvi in drugi po skupnem seštevku v določeni rundi napredujeta v naslednjo rundo.

 

Prijava?

Na FB strani tukaj! (POZORNO PREBERTE NAVODILA!)


Nagrade?
1. nagrada: 50 €
2. nagrada : 25 €
3. nagrada: 15 €


Vse nagrade bodo vnovčljive preko Nintendovega eShopa.


Lepo vabljeni! :sorcerer:

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...