Skoči na vsebino

[OLTAR] Fallout New Vegas


Priporočeni prispevki

############

#        :worship:       #

############

 

"Patrolling the Mojave almost makes you wish for a nuclear winter."

 

 

One of the most cohesive and internally consistent open world RPGs ever made, and also one of the best.

 

This game draws plenty of inspiration from the first two fallout games, marrying their writing, setting and prior world-building to an improved version of Fallout 3's gameplay.

The result is something very special.

 

 

 

Ultimate edition contains some of the best DLC made in the last decade the new locations, items, characters and story arcs added to the world feel like

worthy additions to the game, rather than chunks of content that were cut out before release.

https://www.gog.com/game/fallout_new_vegas_ultimate_edition

 

 

 

 

 

 

 

 

Nujni modi:

 

Navedek

Essentials mods https://www.nexusmods.com/newvegas/mods/popularalltime/?nav=1&page_size=15

For performance and stability, grab New Vegas Stutter Remover, NVAC, the 4GB Loader and Yukichigai's bugfixing mod. Do not play without those.

 

Other mods

Realistic Wasteland Lighting\Fellout is vital for the removing the ugly orange tint.

Interior Lighting Overhaul is fantastic.

NMC's Texture pack is well, a texture pack.

DYNAVISION adds a dynamic depth of field effect, very nice.

Fallout Character Overhaul improves NPC's faces dramatically.

Darnified UI is the best UI overhaul in my opinion, but it's not on the Nexus and can be a pain to install properly. You can also check out MTUI.

The Sprint Mod adds a mechanic that really should have been shipped with the game.

 

Download LOOT to sort your load order.

 

Easy to install, and it will make your game objectively look and run 3 times better.

 

 

 

Ostalo po želji

 

 

 

 

Tema za Fallout fane in debate. Kdaj bo Fallout 5? Kaj se pričakuje? Nostalgije na Fallout 1 in 2? Mešani občutki na Fallout 3?

 

 

Povezava do prispevka

Ja pač narediš tisto kar nujno moraš za setlerje. Saj je čisto preprosto, ko lahko narediš kar cele kučice. Po drugi strani se pa po pol urce probabavnja kar vse leti na svoje mesto, sam malo moraš sistem poštekat. Ni pa nujno skoraj nič zgraditi razen postelj, vode pa par obrambnih stavri, morda pa celo tega ne, če se čisto ogneš setlerjem in bolj ali manj ignoraš Prestona.

 

Pimp, če se lotiš, se loti na survival, ker so naredili odlično in čisto drugače gledaš na celo igro, ko si prisiljen imeti setelmente, vsaj minimalne itd. Jaz sem začel zares uživat pri preigravanju z več liki. Če pa na kompu igraš, ko zaštekaš survival, priporočam še Frost za ultimativni survival.

 

Več ali manj če ignoraš blunderje main story, je vse ostalo fenomenalno.

Povezava do prispevka

Ah, časi ptičje so minili za Fallout, naj to ostane Wastelandu.

 

Potezne so pa še vedno, samo z malo več fluidnosti, da ni treba čakat vsakega nasprotnika posamično, ker ko greš iz VATSov vsi naenkrat reagirajo. Sploh F4 je dal več pomena VATS z ogromno perki, ki so vplivali samo na VATS. Jaz veno igram full VATS, ker ne igram na računalniku, ampak pa PS4 in verjami, da je čisto potezno, na PCju pa verjamem, da je veliko bolj streljaščina, ker je lažje z miško merit, kot z palčko, sploh če nimaš palca zraščenega s palčko. Moj gameplay je totalno potezni, saj se tudi ko se prikradem nekomu za hrbet, uprabljam VATSe, ker hitreje izvedem, kot točno v glavo namerit s palčko :D

uredilo bitje Zorro Zamoro
Povezava do prispevka

Super spil s super vzdusjem, obcasno me prime, pa ga preigram (vedno si recem, da bom neko drugo pot izbral, sam na konc zmer nekako padem pod NCR z raznimi guns in tribal-killer perki).

Kar nekako stejem spilu v manjsi minus - ze v zacetku te nekako porine med good guys (Goodsprings, delat red v Primm, help the NCR). Ce ze grem izven tirnic, in se pridruzim Legionu, bi rad za to nek dober razlog (razen tega, da lahko brez slabe vesti pobijes vse kar leze in gre). Skratka, en kup contenta ti je onemogocen, ce nisi NCR/House.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...