Skoči na vsebino

Rise of the Dragon vs. Heart of China


DaCapo

Rise of the Dragon vs. Heart of China  

4 glasov

  1. 1. Za katero boste glasovali?

    • Rise of the Dragon
      2
    • Heart of China
      2


Priporočeni prispevki

rise_vs_heart.thumb.jpg.1330716abb28124860eaa7b70fea3efe.jpg

Katera vam je bila boljša? ;) 
Pustimo ob strani, da gre za docela različni zgodbi/tematiki. Gre namreč za enostavno, ampak dokaj tricky vprašanje, ker lahko pač izberete le eno igro. Težko? Pa da vidimo rezultate …  

Naprošam, da glasujete samo tisti, ki ste igri dejansko igrali. Zato v ankici tudi ni opcije "nisem igral / ne poznam".  Komentarji so seveda zelo dobrodošli.
P.s.: Če se bo zadeva prijela (beri: bo vsaj nekaj odziva), potem bom vsake toliko časa objavil kakšno novo ankico v podobnem smislu (torej igra VS igra). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Kulsko, @sadhu sequencer. Cyberpunk je sicer tudi zame omiljena zvrst, ampak ker sem preigral obe, mi je pač celokupno Heart of China nekako bolj ostal v spominu. Oz. mogoče je bila igra tudi malenkost bolj "spolirana" ali kaj pa vem.  
Btw, čas bi že bil, da odpreš Cyberpunk temo v Starinarnici (ajde, komot lahko tudi v Igrovju). Ker je kar nekaj zadev o katerih bi se dalo debatirat. 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Dragona se danes tudi jaz manj spomnim.
Celokupno mi je Heart of China bila boljša (mogoče tudi zato, ker je bila novejša in nekoliko bolj splolirana?). 

Še par sličic:

Rise of the Dragon:
VAL5ylu.png

 

  m9IzvT2.gif

57SaxpH.png 

 

 1JOfbwu.jpg

Heart of China: 
JI4ikWE.jpg

 

qaNMRRn.png

 

  oEbnFP3.jpg

 

  gKwFpcc.jpg

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...