Skoči na vsebino

[PC] C&C: Remastered


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 1 uro:

 

Right in the feels :wub: 

 

Danes ponoči sem ravno gledal prepurchase opcijo na steamu in se besno grizel, ali naj v času koronske krize pljunem 20 evrov za to ali ne... Nisem se še odločil :P

 

Drugače pa dober quote iz YouTuba:

 

Navedek

We are in a timeline where EA does right and Blizzard does evil. Truly someone's timemachine is at work here.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Vse je isto, kot je bilo. Še install intro je notri :D

Igra se popolnoma isto, kot se je v originalu, zdej se da tudi zoomirat. In ko preklopis iz prejšnje grafike na ta novo (preslednica), je res dober občutek k vidiš high res haha. 

Res je odličen remaster, priporočam vsem. 

Povezava do prispevka
Majek reče pred 26 minutami:

Kak je pa AI? Ga še vedno lahko zapreš v lastno bazo z zidom? :D

 

Še vedno. Imel sem kombinacijo pešadije in tankov ravno izven dosega turreta. Ko sem jih poslal v akcijo dva pešaka nista mrdala, pol tankov je šlo pa na ekspedicijo čez pol mape na drugo stran:D

 

Zakon je!

Povezava do prispevka
Tadey reče pred 2 urama:

Oh sweet memories... Manjka takih iger :)

 

In katero ste prvo štartal? C&C ali Red Alert?

 

Jaz sem tudi začel z Red Alertom, zdaj sem v Allied misiji 4 (Ten to One). Grafiko so zadeli v nulo, to je C&C. Zvoki enot, bitke in soundtrack so čisti, zelo dobra kvaliteta.

 

Gameplay je pa top, AI te skoz pusha, tudi na normal. Ne moreš se sprostit ko igraš. Če preveč na pamet premikaš enote ti takoj Tanyo ubijejo - ne spomnim se kdaj sem nazadnje na vsakih 30 sekund quick saveal v igri :avadodo:

Povezava do prispevka

Včeraj cel dan sanjam C&C, pa obujam spomine, kako smo kot junci ob kolegovi 486ki prvič poslušali Klepackove synth riffe in smrtne krike vojačkov; pa kako frajersko se mi je takrat zdelo, da je bila v špilu omenjena in prikazana Slovenija ter da si se celo boril v bližini :wub:

 

In pol grem pred spanjem na Steam...

 

DVD mi ga je zrihtal :ododava:

 

"Welcome back, Commander" intensifies :D

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Jaz osebno sem že prej igral v "grdi grafični" podobi in moram rečt, da zadeva res super izgleda. Nostalgija itak seka na polno ampak ker je vse predelano je dejansko legit občutek. Zaenkrat sem še na tistih prvih stopnja kampanje, bom pa malo popizdil, če res niso porihtal sandbag buga.... :D Muzika mi je tolk carska, da mi gre kar na jok, sam gameplay sem pa očitno prerasel oz. ne gameplay ampak bolj tele realnočasovne strategije, oldman gamer uživam samo še v poteznih :(

Povezava do prispevka

https://www.metacritic.com/game/pc/command-conquer-remastered-collection

 

9.2 userscore na Metacritics je dovolj zgovoren.

 

Vidi se, da je bilo vloženega veliko truda v grafične, zvočne in druge izboljšave. Po slabi uri igranja sem navdušen. Za vse C&C fane sploh ni vprašanja, 20€ je drobiž v primerjavi s tem kar dobite v zameno.

Končno en dober remaster, vreden tega imena. Pa še Slovenijo omenijo v uvodu :P

 

Meni je ta zvrst še zmerej zanimiva. Dandanes me redkokatera igra še pritegne, malo zaradi pomanjkanja časa, malo zaradi tega, ker sem nabijanje iger prerasel. Sem pa tja me še zagrabi. Nazadnje sem obrnil Witcherja 3 (in oba dodatka). Najbrž bom tudi C&C in RA.

uredilo bitje Hajvan
Povezava do prispevka

Včeraj sem začel GDI kampanjo in je še vedno tako dobra ko sem jo imel v spominu. AI in pathfinding sta sicer starosti špila primerna, ampak me kljub dolgoletnim izkušnjam držita na robu sedeža :) 

Kastor reče pred 14 urami:

Muzika mi je tolk carska, da mi gre kar na jok

Pa to ja... ko sem prvič slišal novega Mechanical mana, sem se kar vsedel nazaj v stol in par minut bobnal po zraku :D Pa kake outrote je model dodal določenim štiklom, npr. No Mercy; kot na koncertu, ko se bobnar pa band razmetavata na koncu štikla :wub:

 

Kot velik ljubitelj RA2 lahko samo upam, da bo EA ta presenetljivo drugačen sentiment furala še naprej za vsaj RA2 in Tiberian sun, pa da ga ne bodo slučajno srali s kako cenzuro newjorških dvojčkov (to je moja največja skrb okoli remasterja RA2 tbh).

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...