Skoči na vsebino

[100%] ''Completionist'' igre


Priporočeni prispevki

Najboljše ''completionist'' igre, ki ste jih igrali?

 

To se pravi (največkrat open world/sandbox) igre, ki omogočajo ter spodbujajo iskanje predmetov, lokacij ter reševanje vsega side content-a.

Dober primer so za moje pojme vse Assassins Creed igre, The Witcher 3, Shadow of Mordor in podobne.

Povezava do prispevka

vse nove tomb raiderje sem naredil 100% vecinoma iz cistega dolgcajta, mal pa tud zato, ker je fino iskat skrivnosti

 

for some reason (res se sam ne vem, zakaj) sem 100% naredil tudi v saint's row 3

 

w3 sem vecino, vse se mi ni dalo, po moje ene 80%

 

foroza horizon 3 in 4 sem tudi poiskal vse, kar je mozno

 

doom eternal je bil zadnji tak, da se mi je dalo vse popucat, v veliki vecini se mi ne da, grem raje igrat drug spil

 

za ostale se pa niti ne spomnim, vedno probam cimvec, pretegnem se pa ne

Povezava do prispevka

Ne vem, če sem kdaj kero igrico completal. Najbližje sem prišel v FEZ (203%, ostala sta mi dva puzzla). Mogoče še Celeste (manjka mi par C-sideov in valda skoraj vse zlate jagode). Slednja je precej huda za completat. Razen zlatih jagod.

 

Nabiranje zakladov v Unchartedih in Tomb Raiderjih bi pričakoval, da bo carsko opravilo, samo jih je čist preveč in totalno razvrednoti iskanje. Tej razni challengi v stilu zažgi vse posterje in prereži vse vrvice pa so najbolj brezvezna "dodana vrednost", definicija balasta. Ful se veselim igranja BotW nekoč, bi mi znalo bit pisano na kožo.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Ko že govorimo o “kompletionistu”! :) 

 

Tale tip ima miljon končanih iger in vedno, ko jo konča, naredi tudi en krajši video, kako težko je bilo končati to določeno igro.

 

https://www.youtube.com/user/ThatOneVideoGamer

 

Sicer pa zame osebno lahko rečem, da nisem kak pretiran “lovilec časti” oz. mi ni tolko pomembno, koliko dosežkov naredim v igri.

Nazadnje semizdi, da sem Watch Dogs 2 skorajda platiniral.

Povezava do prispevka

From Software igre vedno platiniram oz. delam 100%. Če ne takoj po izidu pa se to zagotovo nekoč spravim delat. Najbrž so tudi edini devsi, ki imajo dejansko hude trofeje, predvsem, če želiš bolj podrobno spoznati kake side characterje ipd. Trenutno se spramljam platinirat DS3, ker mi manjka 1 jeben RING in ne vem kateri...

Povezava do prispevka

Nazadnje sem VSE naredil v Assassin's Creed Rogue :D Black Flag se nisem matral končati niti SP contenta, ker sem vedel, da se nikoli ne bom lotil MP contenta in achievementov zanje, Rogue je pa SP only and it was fun  (mostly) :) Nekaj platin imam na PS4, par špilov na 100% na steamu... Nekako odvisno od špila, pa koliko mi je zabavno/mučno dobiti še tiste zadnje achievemente.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Mad max, nisem pobral vseh trofej, ker se je z updateom pojavil bug, ampak mi je bil kul za nabiranje, potem kakšni Mass Effecti so tudi zanimivi, se mi pa po navadi ne da, nazadnje, se mi zdi, sem platiniral Days Gone, ker je pač dokaj mimogrede.

Najbolj me odbijajo fore "s tem pa tem orožjem ubij toliko in toliko nasprotnikov" in te silijo, da igraš drugače kot ti paše, tako, da ne, ne maram kompletiranja na silo. To se vidi tudi po mojih trofejah ;)

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Hattori reče Pravkar:

From Software igre vedno platiniram oz. delam 100%. Če ne takoj po izidu pa se to zagotovo nekoč spravim delat. Najbrž so tudi edini devsi, ki imajo dejansko hude trofeje, predvsem, če želiš bolj podrobno spoznati kake side characterje ipd. Trenutno se spramljam platinirat DS3, ker mi manjka 1 jeben RING in ne vem kateri...

Ravno zaradi zbiranja teh prstanov in spellov nisem nikoli 100% nobenega od DS serije, pa sem zmetal noter dobesedno na tisoče ur. Raje naredim 5 novih likov in se grem zabavat z invazijami ipd.

Povezava do prispevka
Jankovinko reče pred 14 urami:

Najboljše ''completionist'' igre, ki ste jih igrali?

 

To se pravi (največkrat open world/sandbox) igre, ki omogočajo ter spodbujajo iskanje predmetov, lokacij ter reševanje vsega side content-a.

Dober primer so za moje pojme vse Assassins Creed igre, The Witcher 3, Shadow of Mordor in podobne.

 

Po pravici povedano je večina takšnih iger smetje in mi niti na misel na pade, da bi vložil 100+ ur, da bi raziskal vse "POI" ter naredil vse random generirane queste. 

Povezava do prispevka

Pizda, js sm tut v Just Cause 2 prefukal vse kar se je dalo, do 100% :D

Zdle ko za nazaj postudiram, ta spil mi je pobral ogromno ur. Neverjetno, kolk razlicnih pizdarij se je dalo delat. Ce gledam nazaj za prejsnji decade, eden od top 10 spilov imo. Se dandanes me tu pa tam zasrbi, da bi ga spet zagnal, sam je dejansko ni stvari, ki je nebi naredu not. To ogromno mapo sem dolocene koticke znal dobesedno na pamet

Trojko kupu za PS4, pa me je prjelo, da bi konzolo in teve fuknu skoz zaprto okno, ko sem vidu, da laufa na solidnih 2,36 FPS-jev, jebene smeti. Pece pa preslab, da bi laufala normalno

 

Nazadnje sm na 100% spravu W3 semizdi

Povezava do prispevka

Mislim da še nisem nobene 100% končal. Časovno ne vidim smisla da bi lovil vse achievemente, ker so nekateri navadno precej trivialni in duhomorni, drugi tečni, tretji pa želijo da prilagajam svoj način igranja. Navadno končam tam na 50-60%. 

 

Bolj mi je pomembno da dokončam vse side queste in najdem skrivnosti. Da bi pa moral ubiti xxx pošastkov na določen način mi pa ne diši. 

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 3 urami:

Trojko kupu za PS4, pa me je prjelo, da bi konzolo in teve fuknu skoz zaprto okno, ko sem vidu, da laufa na solidnih 2,36 FPS-jev, jebene smeti. Pece pa preslab, da bi laufala normalno

Trojka ni spet tok slaba, men je na PC laufala kar ok, sam je pa smeč v primerjavi z dvojko, ki je res zakon špil. Edina nadmočna stvar trojke je wingsuit, ki ga v dvojki ni.

Povezava do prispevka

63 completed zaenkrat na x. Izpostavu bi: Metal gear solid V: the phantom pain, The evil within, nekaj forz (ostale so v planu), Metro last light + 2033, GTA5, Far cry 3+4, Alan Wake, Final Fantasy XIII + XIII-2.

 

lp.png.aa2800319b0d37500b954ac370c02e07.png

 

8 na ps 4. Izpostavu bi: Uncharted, Uncharted 2, Final Fantasy XV

lpp.png.43ebffb51bb90cf212544e8b2bb99aa7.png

Povezava do prispevka
Flamingo reče Dne, 2. 6. 2020 at 14:59:

 

Po pravici povedano je večina takšnih iger smetje in mi niti na misel na pade, da bi vložil 100+ ur, da bi raziskal vse "POI" ter naredil vse random generirane queste. 

Stinjam se, da je to v veliki večini primerov ''filler content'', ki poveča število ur igranja, včesih celo za namene oglaševanja.

Kljub temu pa je nemalo igralcem všeč iskanje teh predmetov ter questov in končevanje igr na 100%

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...