Skoči na vsebino

[100%] ''Completionist'' igre


Priporočeni prispevki

4Stringed reče Dne, 2. 6. 2020 at 15:03:

Pizda, js sm tut v Just Cause 2 prefukal vse kar se je dalo, do 100% :D

Zdle ko za nazaj postudiram, ta spil mi je pobral ogromno ur. Neverjetno, kolk razlicnih pizdarij se je dalo delat. Ce gledam nazaj za prejsnji decade, eden od top 10 spilov imo. Se dandanes me tu pa tam zasrbi, da bi ga spet zagnal, sam je dejansko ni stvari, ki je nebi naredu not. To ogromno mapo sem dolocene koticke znal dobesedno na pamet

Trojko kupu za PS4, pa me je prjelo, da bi konzolo in teve fuknu skoz zaprto okno, ko sem vidu, da laufa na solidnih 2,36 FPS-jev, jebene smeti. Pece pa preslab, da bi laufala normalno

dvojka je bla res top. bolo patch ga je zmagal

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
4Stringed reče Dne, 2. 6. 2020 at 15:03:

Pizda, js sm tut v Just Cause 2 prefukal vse kar se je dalo, do 100% :D

Zdle ko za nazaj postudiram, ta spil mi je pobral ogromno ur. Neverjetno, kolk razlicnih pizdarij se je dalo delat. Ce gledam nazaj za prejsnji decade, eden od top 10 spilov imo. Se dandanes me tu pa tam zasrbi, da bi ga spet zagnal, sam je dejansko ni stvari, ki je nebi naredu not. To ogromno mapo sem dolocene koticke znal dobesedno na pamet

Trojko kupu za PS4, pa me je prjelo, da bi konzolo in teve fuknu skoz zaprto okno, ko sem vidu, da laufa na solidnih 2,36 FPS-jev, jebene smeti. Pece pa preslab, da bi laufala normalno

 

Nazadnje sm na 100% spravu W3 semizdi

Just Cause ni imel cover sistema leta 2010, k sem to ugotovil sem sam zaprl špil. V jokerju sem videl, da je dobil 89 al neki tazga takrat sem od smeha skor umrl. Verjamem, da tak špil cover ne potrebuje sam se mi je parkrat zgodil, da sem bil za steno in je rokica ven gleda in so me sam odstrelil.

On topic: edin špil, ki sem ga na 100% spravu je Tearaway za PS vito. Ne me @...:D

Povezava do prispevka

Se na hard difficultyju si se mogu fejst potrudit, da so te ubili, ker je Rico zrl metke, quite dobesedno

Plus tega, spil je, tut na peceju, mel aim lock, ki je celotno zadevo naredil piss easy, ce se nisi glih spravu v suicide mode, da so te elite-i lovili vsepovsod, pa se njih poznej ni blo tezava pospravit, ko si odklenil boljsi gear

 

Pa vsi weaponi so meli ogromne sarzerje, dobesedno metric shitton metkov je sel v vsak gun, izkljucujoc GL in bazuke, ki jih je bilo nekih 5 al 6 razlicnih tipov. Tazadnje, kar bi tak spil nucal je cover system. Sem ga pa igral le na peceju, mozno da je nadzor na konzolah bil slabsi, ne vem

Klinc, ga grem se enkrat pognat :D

Povezava do prispevka

 Control imam ponovno na 100% :P Včeraj sem zaključil The Foundation DLC. Odkar sem na novo dal pasto v PS4, se ventilator zažene manjkrat, ko pa se, pa mislim, da je tišji, kot je bil prej?? Ne vem, mogoče je placebo efekt. Bi moral posnet max before/after. Anyway. Control is still awesome. Stranska misija s kamero :worship: Pa tudi misija s TVjem ni švoh, nekaj drugačnega. 

 

Sinoči sem igral, da sem dobil še zadnji trophy in sem se sprehajal po biroju. OMG. Opazovalne sobe v parakinetopsihologiji so popravljene in vsebujejo hiss enemye za opazovanje. Če greš pogledat brata, ima že lase in brado. Prav impresioniral me je ta attention to detail :D

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Meni enostavno ne znese kaj takega. V bistvu mi je kr malo mindblowing kako vam rata platinirati toliko iger :avadodo:

Mogoče sem samo jaz ful počasen in nesposoben, sam ni pogojev, da najdem čas za take podvige. Maximum Respect.

 

 

Edino, ki sem jo 100% achieval se mi zdi, da je bila Prince of Persia (2008) na 360. Sam je bil res easy peasy stuff. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...