Skoči na vsebino

[hi-fi klub] Zvočniki, slušalke, gramofoni, DACi in ostala elektronika


Slinch

Priporočeni prispevki

A kdo koristi Tidal naročnino Telemach paketa? tista opcija pri podaljšanju oz sklenitvi  naročnine, ki naj bi trajala do 10.4....

Meni zaenkrat še kar deluje. verjetno še samo do konec meseca, al kako?

Povezava do prispevka

Jaz imam Sony Ps-lx310bt, BT sem uporabil samo 1x, je pa fajn vedet, da ga ima, mogoče kdaj še prav pride :P

AT je drugače čist solidna firma, sicer pa poglej še v smeri Rega in Pro Ject gramofonov, tja do 400-500€ znajo bit razlike predvsem v raznih bombončkih ala BT. 

Pa poglej si kakšne primerjave

https://www.loudersound.com/features/the-best-budget-turntables-and-cheap-record-players

Pri meni je bila odločilna lahkotnost uporabe :fun:

 

Bo pa skoraj 100% naslednji Magnat MTT 990. 

https://www.magnat.de/en/electronics/mtt-990/

MTT_990_700x335.jpg

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Zdravo,

 

potreboval bi par wireless zvočnikov za ambientalno glasbo v poslovnem prostoru (wireless v smislu, da med sabo nista povezana s kablom).

 

postavljena bosta vsak v svoj prostor, med prostoroma je prehod, razdalje je max 10 m, vlečenje kablov od enega do drugega zvočnika ne pride v poštev.

 

Mora/ta imeti bluetooth povezavo za predvajanje glasbe (če je opcija streamanja iz čim več platform še toliko bolje -  uporabljalo ga bo vsaj 7 ljudi).

 

budget je valda čim manj, ampak rajš več denarja za dobro delovanje kot šparanje.

 

 

Bit mora čim bolj plug and play, ker se bom moral drugače jaz ukvarjati z nedelovanjem in razlaganju vsakemu posebaj.

 

 

A je Q Acoustics M20 to kar iščem? Ima BT in svašta streamingov, zgleda preprost za uporabo, še daljinca dobiš, malo me bega to, da en zvočnik nima napajalnega kabla(?) ima pa vhod za zvočniški kabel.

 

 

A iščem v pravi smeri? a bi se dalo to kako drugače rešit?

 

Trenutna situacija je en JBL Go, ki se ga prestavlja po prostoru tk da bo skoraj vsaka rešitev boljš kot to.

 

 

 

Hvala

Povezava do prispevka
Interceptor reče Dne, 21. 4. 2024 at 1:15:

A je tole uredu?
https://www.audio-technica.com/en-eu/at-lp120xbt-usb


Kukrkoli bizarno je slišat, bi rad imel tudi BT opcijo. 
A je to best buy za ta budget al se dobi lahko še kake alternative, katere ne poznam?
 

 

Za all-in-one paket je tole kar best. Lahko bi za ta keš dobil boljši zvok, samo bi se odpovedal udobju, ali pa pač boljši sound in enak nivo udobja za več keša (tam od oka 100e več ). Striktno z vidika kvalitete zvoka bi sam gledal kaj drugega, ker je tole res zelo entry level, samo čisto ordvisno od potreb, rabe in preostalega setupa.

Povezava do prispevka
rajc reče pred 14 urami:

Zdravo,

 

potreboval bi par wireless zvočnikov za ambientalno glasbo v poslovnem prostoru (wireless v smislu, da med sabo nista povezana s kablom).

 

postavljena bosta vsak v svoj prostor, med prostoroma je prehod, razdalje je max 10 m, vlečenje kablov od enega do drugega zvočnika ne pride v poštev.

 

Mora/ta imeti bluetooth povezavo za predvajanje glasbe (če je opcija streamanja iz čim več platform še toliko bolje -  uporabljalo ga bo vsaj 7 ljudi).

 

budget je valda čim manj, ampak rajš več denarja za dobro delovanje kot šparanje.

 

 

Bit mora čim bolj plug and play, ker se bom moral drugače jaz ukvarjati z nedelovanjem in razlaganju vsakemu posebaj.

 

 

A je Q Acoustics M20 to kar iščem? Ima BT in svašta streamingov, zgleda preprost za uporabo, še daljinca dobiš, malo me bega to, da en zvočnik nima napajalnega kabla(?) ima pa vhod za zvočniški kabel.

 

 

A iščem v pravi smeri? a bi se dalo to kako drugače rešit?

 

Trenutna situacija je en JBL Go, ki se ga prestavlja po prostoru tk da bo skoraj vsaka rešitev boljš kot to.

 

 

 

Hvala

Sonos / Heos /... 

 

https://www.whathifi.com/best-buys/the-best-sonos-alternatives-budget-and-premium-multi-room-options

uredilo bitje catal
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...