Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Pred 29 minutami, LordFebo pravi:

Bom vpogledal. Sam nisem nikoli uporabljal foruma na fonu. Zakuga pa bi rad špegal po skupinah?

 

Se mi zdi, da bi morala biti telefonična verzija bolj kompaktna (kot prejšnja), torej brez opisov izb recimo.

Ah ne gre se za speganje po skupinah. Gre se za to, da so skupine, podpisi  in slikce od skupin domisljijsko ful carski in to vse pridoda tisti jokerjevski car. To pogresam. Se mi pa zdi da je ta mobilna verzija sicer bl kompaktna, ampak dejansko je manj stvari na ekranu, tko kompaktnost izgubo kle pomen, je bolj okrnjena verzija foruma na mobilnikih.

 

Drgac pa ful so mi vsec zvokovi pa da te taga pa tko. Tko da thumbs up, nekatere stvari so boljse izpeljane 👍

Povezava do prispevka

Tisti  'pred X minutami je uredilo bitje Y' je ful moteče direktno pod dejanskim popravljenim tekstom/sliko, izgleda kot del besedila. 

 

Bi moglo bit vsaj par vrstic razmika imo.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Pred 21 minutami, samo_hren pravi:

Potem pa očitno lahko javim to kot bug, ker mi tega ni naredilo (sem napopal v cigu migu v pank temi).

 

 

hm, sem probal copypaste tvojega linka in dela (embeda že v predogledu)

 

si bil na fonu al na desktopu?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...