Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Jaz sem začel pogrešati gumb "Na vrh" oz. "Pojdi na začetek". Tam spodaj desno bi se lahko pojavil, ko prescrollaš dol dol dol v temi, ki je že kar obsežna. In moraš potem spet skrollat gor gor gor. Ni zdaj neke panike, ampak bi bilo dobrodošlo.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 urami:

Jaz sem začel pogrešati gumb "Na vrh" oz. "Pojdi na začetek". Tam spodaj desno bi se lahko pojavil, ko prescrollaš dol dol dol v temi, ki je že kar obsežna. In moraš potem spet skrollat gor gor gor. Ni zdaj neke panike, ampak bi bilo dobrodošlo.

Strinjam se, fajn bi bil gumb "na vrh". Meni dosti bolj kot chatbox.

Povezava do prispevka
TurboMan reče Dne, 12. 5. 2020 at 21:57:

as vidu k je spiralmind lajku od psihiča poast

 

ker podmuklač

 

@TurboMan

lajk na post sem (menda) stisnu ker se (očitno deloma) strinjam, da je madršip legenda

sem premalo na gnoju, po novem nič, da bi vedu kdo je res psiho 

si bom pa zacahnal, te imam bolj pri srcu kot si misliš

 

no hard feelings?

 

ps: kdo sploh je sbinotto? je bil prej pod drugim imenom?

Povezava do prispevka
Spiralmind reče pred 29 minutami:

ps: kdo sploh je sbinotto? je bil prej pod drugim imenom?

 

iceman se je preimenoval v sbinotto, falco gooner se je preimenoval v icemana in prevzel njegov avatar, pa zdej en drugmu šopata račke/jagode za foro, da ne bo febo na vrhu lestvic :)

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Potem moras odkriti tipko home.


Glej, 40 let že delam na tipkovnicah in več kot dobro poznam tudi home tipko. Ampak, ko prescrollam z miško dol bi mi sedlo, da je kar ikona doli, ne da moram z roko tapkat .... Eh.. 
V bistvu sprašujem nekaj logičnega, ampak odgovori so (zaenkrat) vsi samo nekaj tretjega ... 

Recimo, že nek navaden Wordpress ima to privzeto, vsekakor se da tudi na forumu porihtat. Ajde, če si želim samo jaz, potem je nerelevantno, ampak vseeno sem pač vprašal. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...