Skoči na vsebino

[multi] Summer vibe igrice


Priporočeni prispevki

Super Mario Sunshine mi je daleč najboljša Summer Vibes Igra :D

 

Za druge pa res ne bi vedu lol. Verjetno kake bolj retro zadeve ali kaki carski akcijski blockbusterji ala Uncharted.

 

Drugače se mi zdi, da summer vibes ful povezujem z morjem.

Honorable mentions:

- Ecco The Dolphin

- Sonic Adventure

- Monkey Island (Predvsem 3)

- EcoQuest

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Bulletstorm mi pade na pamet - verjetno zarad okolja, ker se cel špil dogaja na tropskem planetu, ki je bil pred katastrofo počitniška destinacija (zapuščeni hoteli in resorti, slapovi, plaže, džungla, sonce, pesek itd.). Pa dejansko sem ga igral nekaj let nazaj sredi poletja v najhujši vročini.

 

Iz podobnega razloga Crysis 1 in Far  Cry 3.

 

Poleg Unchartedov tudi vsi Tomb Raiderji pašejo v ta letni čas, isto razni Indiana Jones špili. Pač pustolovstvo, eksotične destinacije, cheesy starodavne prerokbe in legende etc.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 urami:

Super Mario Sunshine mi je daleč najboljša Summer Vibes Igra :D

 

this, men osebno tudi dalec najljubsi mario

 

wave race 64, carski summer vibe

 

out run

donkey kong

stardew valley

windjammers

the division 2

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka

Zdaj ravno vseh iger, ki sem jih (ali pa jih še bom) (do)končal, ne povezujem ravno z najbolj zakon obdobjem gospodovega leta. S poletjem. Ker ko je pol(l)etje, sem večina časa raje zunaj kot notri, ker na višku tega obdobja stoji sonce nad Zemljo do pozne večerne ure! 🙂

 

Če pa že moram izbirati, bi izbral takole:

 

Far Cry 1

Sonic The Hedgehog 3

The Messenger 

Povezava do prispevka

AAAaaa Wave Race, zaradi takih idej sem odprl temo. Tole bo noro sedlo igrat

 

Drugače meni poleti na polno sede tudi Trails serija (letos sem začel igrat Rising). Zelo sproščeno vzdušje, jaka muzika, motorji ... :D

 

Letos me je mikalo, da bi sprobal še Dead Island (nisem nikoli igral, če se prav spomnim --- ali pa pač res samo par minut). A je kdo igral, a ma fin summer popreproščen gameplay?  

 

Poleti se mi nekako ne da igrat resnih špilov, tako da na polno nažigam neke arkade ipd. zadeve

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 8 minutami:

Drugače meni poleti na polno sede tudi Trials serija (letos sem začel igrat Rising). Zelo sproščeno vzdušje, jaka muzika, motorji ... :D

 

Letos me je mikalo, da bi sprobal še Dead Island (nisem nikoli igral, če se prav spomnim --- ali pa pač res samo par minut). A je kdo igral, a ma fin summer popreproščen gameplay?  

 

 

Fix 

 

Kaj pa Dead Rising 1 in 2? Sicer ni tropsko okolje, je pa ravno tako lahkotno poletno mlatenje in gaženje zabitih zombakljev po nakupovalnem centru, s proper cheese zgodbo, craftanjem izvirnih, improviziranih melee orožij in absurdnimi šefi...

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 10 minutami:

Also tole, če ima kdo Wii, ena mojih ljubših iger za to konzolo. Piratski theme, tropski otoki (mal snega), celi kupi ugank

 

Me je takoj spomnilo na zadnji dve Shantae igrici, tudi zelo poletno.

 

 

 

pa Touryst, samo tako no, malo je prazna igrica

 

 

Povezava do prispevka

Sicer nisem nikoli igral, ampak Motorstorm in nadaljevanje Pacific Rift ste ful hvalili kot carsko dirkaško arkadico v tropskem okolju?

 

Verjetno tudi Burnouti pašejo v to kategorijo, in nasploh so nezatežene arkadne dirkačine v tropskem/poletnem okolju kr idealen summer žanr.

Povezava do prispevka
  • 2 leti kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...