Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

Ma ja tudi meni se ne da neki... bi si moral vzet malo pavze.. zdaj bi moral izkoristi, ki ne igras.. sam ne da se mi, precec me zivcira ta igrca.. morem malo odklopit

 

Bom probal naredit ta easter egg, povabit kaksnega tu iz mn3, da kej igramo v izi.. in cao.. cakam na kaksen ql mod.. uni classic BR, ki so omenjali brez loadoutov mi deluje zanimivo

Povezava do prispevka

Jaz zdaj igram samo še, če se zberemo 3je na ps4. Na pcju samo tu pa tam malo vadim z miško igrat. Ne ravno preveč uspešno, čeprav  kolikor opazujem folk, ki me ubija, ti niso ravno neki dobri igralci. >_< In pol se še slabše počutim.

Povezava do prispevka

evo moj battle tag je jurDOS#21250

 

ce hoce kdo igrat

 

drugace pa se lahko pogovarjamo in game, na dicordu al pa sploh ne, jaz se najbolje igram, de se ne pogovarjam.

sam pol treba vedet, da ce igramo skupaj se moremo drzat prvega pravila.. treba se drzat skupaj, ker ce vsak po svoje neki luta pol nima smisla.. mislim ok uno prvo minuto lahko, da malo polutas, pa pol tko btw kej precekiras na hitro.. sam naceloma se je treba drzat skupaj.. ker se nam pride solo tip in nas ubije enega za drugim jaz popizdim.. ok ce nas z bazooko v postresju ko vsi skupaj ticimo na enem oknu, svaka mu cast.. sam upam, da se razume.. ker to mi gre najbolj na k pri randomih v match makingu, ki vsak gre po svoje, pol raje igram solo

 

In pol se ko popusijo v gulagu tako leaveajo a jaz ze nabiram kes za jih revajvat.. krneki.. to morejo zrihtat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...