Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Kje boste kupili igro?

Jaz sem mislu vzet na Gamecenter.si, sam najbrž ne bom. Sem jim poslal povpraševanje glede zaloge in dneva odprave, pa niso nič odgovorili v treh dneh. Vmes pa so še skenslali popust SE verzijo (prej je bila 85EUR). Ne zdijo se mi ravno zanesljivi.

Poznate kako zanesljivo trgovino, ki ima SE in bo zihr poslala igro dan pred izidom?

Povezava do prispevka
Pred 2 urama, KE RIT pravi:

Kje boste kupili igro?

Jaz sem mislu vzet na Gamecenter.si, sam najbrž ne bom. Sem jim poslal povpraševanje glede zaloge in dneva odprave, pa niso nič odgovorili v treh dneh. Vmes pa so še skenslali popust SE verzijo (prej je bila 85EUR). Ne zdijo se mi ravno zanesljivi.

Poznate kako zanesljivo trgovino, ki ima SE in bo zihr poslala igro dan pred izidom?

Uf, meni pa je še uspelo naročiti Last of Us Part 2 CE za 160 😄 Sam se ne sekiram preveč za day one ....

Povezava do prispevka


Introducing our new "Inside The Last of Us Part II" video series! Today and over the next few weeks, we'll be releasing new episodes that take a closer look at the game--from the gameplay to the setting. 

First up, we're talking story.

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...