Skoči na vsebino

[multi] Dragon Ball FighterZ, SF V, Tekken 7, SC 6 in ostale current gen pretepačine

closed beta konec poletja 2017 Arc System Works Bandai Namco Entertainment

233 odgovorov na to temo

#201 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 21 februar 2018 - 15:10

Redek posnetek uporabnika Kekken3

#202 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 095 sporočil

Objavljeno 21 februar 2018 - 17:27

Ne klikat k je pivpiv:

#203 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 21 februar 2018 - 23:34

Evo sva imela z Mefisto Lizzardom skoraj 3-urno seanso Blanka VS Guile / Rog. Kaj naj rečem, še vedno me je mr. Kuščar bolj lomil kot jaz njega, sploh ko je enkrat odkril, da lahko proti nacharganem, V2 trigger-powered Guilu samo sesam tiča, ampak overall sem ful ful zadovoljen, kaj so naredili z Blanko :)

- lik je ekspersno hitra in agilna pressure mašina s tono gimmicky robe, zabaven je ko liter močeradovca

- elektrika ima jebenih 5 cm dosega. Tako ušiv doseg ima, da je recimo block pushback pri point blank pressurju s.lp xx Elektrika tolikšen, da pri naslednji seriji s.lp xx Elektrika slednja whifne. Wat da fak. Elektrika torej povsem odpade kot kombo finisher, je pa še vedno mega huda kot uvod v jump crossupe ali hop crossupe, če nasprotnik freezne.

- elektriko po novem premaga oz. z njo trejda skoraj vsak udarec v špilu, mislim da je tudi povsem izgubila AA lastnosti.

- EX upball je še vedno super AA / reversal in užge ko macola

- river run aka df.HP slide je še vedno odličen tool za zapiranje razdalje / presekavanje footsijev / anti-projectile. Eden redkih mid-range orodij, ki so mu ostala, čeprav po novem spuši proti ama čisto vsakem jump udarcu

- c.HK je drugi soliden mid-range tool, ki še ostaja. Popolnoma unsafe, ampak lahko punisha ful enih stvari in ima soliden range.

- lp. Ball še vedno deluje super za hitro uletavanje pred ksiht, skoraj še bolje kot Hop

- command throw je viden iz avijona, je pa LP verzija dovolj hitra in sladka, da fino preseneti. Tudi pomaga, da izgleda podobno kot Hop, hehe. EX verzija gre čez izstrelke, kar je zelo lepo

- za V-triggerje sem pregnil, da bi lahko komentiral. Tako kot vse ostalo izgledajo fun :)

- liki brez reversala bodo proti temule zelenemu mladeniču scali kri :D Že samo klasičen crossup j.MK v s.LP xx Elektrika v nov crossup jump/crossup hop/throw/ponavljaj ad infinitum zna orenk ustaviti igralca, ki ni vajen takega sranja oziroma ne ve, kdaj prekiniti vrtiljak ljubezni, kaj šele vsa ostala svinjarija, balli po ksihtu, kričanje med mashanjem in letanje po screenu.

#204 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 3 860 sporočil

Objavljeno 22 februar 2018 - 00:05

Jaz pa ugotavljam, da sem prestar in pregnil za umirjeno in taktično igro. Res blanking preshure z Balrogom me je čist sfukal, ker je treba biti res previden in umirjen.

Tako da Guile mi je pisan na kožo, ultimativna želva z vrhunsko lunco - po mojem eno najboljših v vseh SFjih, dobrimi poki, res cool variacijo sonic boomi in da se ga precej dobro igrati tudi brez kombotov, ker ne znam nobenega :)

Pa še kar cool match-up z Blanko, ker Balrog se mi zdi v primerjavi s SF4 res preslab. No headbut, no 3 frame crounching jab :(

#205 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 22 februar 2018 - 00:45

Hehe tudi Daigotov Guile kar poka od vseh kombotov :D :D :D

#206 Mefisto

• legende
  • 3 860 sporočil

Objavljeno 22 februar 2018 - 10:25

To je to ja :D Back to sf2 basics :D

Prav na kurac mi grejo te kombo liki, komboti so za pičke.

#207 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 22 februar 2018 - 11:09

hehe gospod Daigo fura točno 3 različne kombote :D mislim da je najbolj pogost s.HP, c.MP XX boom / flash, kar uporablja tudi kot wakeup meaty (in ki ga verjetno znava narediti še ti ali jaz), in potem še nek corner combo ter crush combo za punishanje sfaljenih reversalov. Trije različni komboti. Leta 2018. In to je igralec, ki je bil 3. na EVO Japan 1 mesec nazaj :D :D

Je pa tudi meni drgač legendarno, da lahklo s takim stilom igre zmaguješ oziroma si celo v sami svetovni špici. U bistvu se mi zdi, da so pri Capcomu ful dobro uspeli dobiti na isto linijo čisto različne stile igranja. Poglej si drugi ekstrem igranja od Menat - tole je Losers Finals iz že omenjenega EVO Japan.

#208 Mefisto

• legende
  • 3 860 sporočil

Objavljeno 22 februar 2018 - 12:01

Hehe res cool matchi. Ja res je dober SF5 - te različni stili igranja res ful dodajo 2d pretepačini. Godamn res je dober špil, prav bad mi je, da sem tok gnil in še bolj me pa razpizdi, da je boksar ratu tak revež :(

#209 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 22 februar 2018 - 15:35

SC6 zasedbi se pridružuje trans zvezda Ivy, ki bo očitno v tem delu končno nehala skrivati svoj globok bariton :D

Zasalamel

#210 kekken3

najraje liže usmrajenega krapa.

• hajduki
  • 49 sporočil

Objavljeno 24 februar 2018 - 20:18

DBZ stream na http://twitch.tv/pretep tokrat offline

#211 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 25 februar 2018 - 14:16

3 matchi najvišje rangirane Blanke in Daigota z Guilom

Pizda da izgleda enako slabo oz. slabše od tistega obupa, ki ga izvajava z Mefisto Lizzardom :D

#212 Mefisto

• legende
  • 3 860 sporočil

Objavljeno 25 februar 2018 - 14:19

Heheh sem tudi jaz danes pogledal in tale Blanka ful manj kombotom izvaja kot ti??? Ampak ja res exciting matchi :D

#213 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 25 februar 2018 - 16:53

Dej nauči vsaj te tri kombote od Guila, hlod en :D Ker punishat blokiran upball, ki ima minus 13.270 frejmov on block, s faking metom je res že kr mal žalostno, no :D

aja uporabnik #Kekken3, a si pol uspel zgrindati avtomobil-moža?

#214 kekken3

• hajduki
  • 49 sporočil

Objavljeno 25 februar 2018 - 17:46

Throw punish is best punish. :D
Jao, sem se lotil in z zadnjimi lahkimi stvarmi, ki jih un tvoj FAQju se navaja pogrindal do pete stotke. Zdaj imam 5 likov in je gotovo. Za sestega bi moral orenk igrati ali odpreti toselj, heh. Maja, unlockal sem. Na lastnem velikem ekranu je se grsi kot na posnetkih. Samo potem pa sem se spomnil, da si ti na konzoli in jaz po novem masten rejs, pa mi je padlo v vodo. Ce bo kdaj kaksno aktualno srecanje bom ze, a zdaj sem tako gnil se v DBZ-ju, da je vceraj prisla LJ odpravica do mene in je Virus z random liki pometal uno, kar si jaz drznem klicati "main" team in me je orenk prizemljilo glede apetitov, da v prostem casu grindam se mr. BROOM BROOM HIPPOTA. Tako da back to DBZ. Fak, tako nenavajen sem biti taka nula v aktualni Arcsys igri, da zdaj res ne morem delati drugih stvari in gre SFV nazaj v hibernacijo. Je pa bilo zanimivo malo pogledat zadevo. Ce pa petico sfurate do kaksnega pol odprtega meeta oz tega, da se malo dogaja offline (baje da LJ ima se nekaj igralcev), potem sem vsaj korak blizje.
Haha, konverzija v penzionerja je ze skoraj koncana. Ali mignem in zacnem tepsti ljudi, ali sem gotof in grem v brum brum. Ni mi rabilo dosti. :D

#215 Pleya

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 247 sporočil

Objavljeno 25 februar 2018 - 20:17

Vidim, da je nekaj sf5 zanimanja v topiku, zato prilagam moj YT kanal. Malo se igram tudi z Blanko, če pa je kdo za kakšen online, zs me.
https://www.youtube....zPoa5Ikd6rWU2Eg

#216 kekken3

• hajduki
  • 49 sporočil

Objavljeno 01 marec 2018 - 08:17

V .txt prilogi je steam gift link za starejso verzijo (CSE) meni verjetno najboljse serije, Blazblue.

Also, na Humble Bundle je paket z veliko pretepaskimi naslovi za male pare

Pripeta datoteka

#217 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 01 marec 2018 - 09:35

Meni je bil Blazblue nor že samo za gledat / brati tutoriale, kako igrati like. Prov spomnim se, kako sem šel čez Carl Clover guide in mi je iz minute v minuto rastel respect do folka, ki zna to čudo igrati... potem sem pa dejansko šel v practice in itak sam lol quit :D :D Mislim sej sam interface v špilu pogledaš pa ti je takoj jasno, da so pri Arc Sys klele šli all out :D Da se sploh ne omenja lora oziroma zgodb za characterji, tisto je bil pa tudi presežek japonskega weirdnessa :D

Oglej si sporočilokekken3, ob 25 februar 2018 - 17:46, rekši:

Throw punish is best punish. :D
Jao, sem se lotil in z zadnjimi lahkimi stvarmi, ki jih un tvoj FAQju se navaja pogrindal do pete stotke. Zdaj imam 5 likov in je gotovo. Za sestega bi moral orenk igrati ali odpreti toselj, heh. Maja, unlockal sem. Na lastnem velikem ekranu je se grsi kot na posnetkih. Samo potem pa sem se spomnil, da si ti na konzoli in jaz po novem masten rejs, pa mi je padlo v vodo. Ce bo kdaj kaksno aktualno srecanje bom ze, a zdaj sem tako gnil se v DBZ-ju, da je vceraj prisla LJ odpravica do mene in je Virus z random liki pometal uno, kar si jaz drznem klicati "main" team in me je orenk prizemljilo glede apetitov, da v prostem casu grindam se mr. BROOM BROOM HIPPOTA. Tako da back to DBZ. Fak, tako nenavajen sem biti taka nula v aktualni Arcsys igri, da zdaj res ne morem delati drugih stvari in gre SFV nazaj v hibernacijo. Je pa bilo zanimivo malo pogledat zadevo. Ce pa petico sfurate do kaksnega pol odprtega meeta oz tega, da se malo dogaja offline (baje da LJ ima se nekaj igralcev), potem sem vsaj korak blizje.
Haha, konverzija v penzionerja je ze skoraj koncana. Ali mignem in zacnem tepsti ljudi, ali sem gotof in grem v brum brum. Ni mi rabilo dosti. :D

No fino, upanje vseeno umre zadnje, heh. Pa sej a ne moreva igrati PC vs PS4? Sej jst drgač imam PSN Plus veš, in igrica omogoča crossplay, vsaj na ranked. Ali je kakšen evil twist, da lahko crossplay šopaš samo proti randomnjakom?

Oglej si sporočiloPleya, ob 25 februar 2018 - 20:17, rekši:

Vidim, da je nekaj sf5 zanimanja v topiku, zato prilagam moj YT kanal. Malo se igram tudi z Blanko, če pa je kdo za kakšen online, zs me.
https://www.youtube....zPoa5Ikd6rWU2Eg

Hudiča tole so pa kar precej visoki ranki... Jst že na silver konkretno dobivam po pički, kaj šele gold ali boh ne daj platinum...

#218 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• šerifi in depjutiji
  • 8 958 sporočil

Objavljeno 01 marec 2018 - 09:51

Oglej si sporočiloGalko, ob 01 marec 2018 - 09:35, rekši:

Pa sej a ne moreva igrati PC vs PS4? Sej jst drgač imam PSN Plus veš, in igrica omogoča crossplay, vsaj na ranked. Ali je kakšen evil twist, da lahko crossplay šopaš samo proti randomnjakom?
Lahko lahko, ni nobenega evil twista (edino komuniciraš lahko samo z junaki na isti platformi, tako da tauntanje po igri odpade žal)

#219 Pleya

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 247 sporočil

Objavljeno 03 marec 2018 - 18:48

@Galko Sam zelo malo igram ranked, ker je moja izkušnja bolj slaba. Problem je lag. Od kar je izšel AE se mi zdi še slabše. Ko greš npr v training mode je velikokrat frame drop, kar pomoje vpliva tudi na online. Pričakujem kakšen patch. Battle lounge je zakon,da se najprej navadiš na samo igro. Kul bi bil tudi ta novi mode, ki je zaenkrat samo offline, mislim da je team battle? Drugače pa danes mogoče streamam, če kdo želi, se lahko pridruži, ob cca 21ih...

#220 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 09 marec 2018 - 12:38

montaža iger od Inabe, v tem trenutku verjetno najboljše Blanke na svetu. Beastly stuff :snetininja:

#221 Mefisto

• legende
  • 3 860 sporočil

Objavljeno 09 marec 2018 - 12:44

Jep kot vedno za tvoje like owerpovered & cheap.

#222 kid666

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 315 sporočil

Objavljeno 15 marec 2018 - 16:37

#223 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 18 marec 2018 - 16:23

Težko pričakovani dvoboj dveh verjetno najboljših DBZ igralcev na svetu, bolano talentirani teenager Sonic Fox iz ZDA VS legenda japonske FG scene, Go1. Igrala sta first to ten.

#224 MiLkeC

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 170 sporočil

Objavljeno 07 april 2018 - 21:02

http://www.bolha.com...1334656588.html

Prodajam, če koga zanima. Nimam cajta se naučit na to igrat. Odprt za menjave & stuff.

#225 WannaPro

bednik z enim sporočilom

• svinjski pastirji
  • 1 sporočil

Objavljeno 09 april 2018 - 22:42

^ je tole legit? bi znal kdo povedat?

#226 Tenshius

• mn3njalničarji
  • 51 sporočil

Objavljeno 10 april 2018 - 07:40

V kakšnem smislu naj bi bilo legit? Milkec prodaja moddan stick, na povezavi pa imaš vse informacije o predelavi in obrabi.

#227 kekken3

• hajduki
  • 49 sporočil

Objavljeno 18 april 2018 - 20:55

Objavljena slika

#228 MiLkeC

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 170 sporočil

Objavljeno 06 maj 2018 - 11:46

Nov Street Fighter V Arcade Edition za ps4 za 26.5eu z zastonj poštnino - hud deal?

#229 Tenshius

• mn3njalničarji
  • 51 sporočil

Objavljeno 07 maj 2018 - 08:12

Ne. Brez season passa za prvo, drugo in tretjo sezono je stvar vredna cca. 10€, največ 15€. Arcade edition je itak zastonj update, medtem ko boš za vse dodatne borce in sobe moral še vedno doplačati.

#230 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 07 maj 2018 - 08:21

Doplačati / nagrindati bo moral Sakuro, Blanko, Falke in vse ostale, ki bodo prišli v Season 3. Vsi borci iz Season 1 in Season 2 so pa že vključeni v Arcade Edition :)

#231 Tenshius

• mn3njalničarji
  • 51 sporočil

Objavljeno 07 maj 2018 - 08:44

Ah, saj res. Za like iz Season 1 in 2 dobiš DLC kodo. Arcade Edition jih sam po sebi ne doda.

#232 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 07 maj 2018 - 09:28

Ne, ni jih na ploščku, ti pa pripadajo kot download, ja. Kar je sicer meni mega debilen sistem, ampak vseeno bolje kot vanilla SFV, ker pač v AE dobiš še 12 likov zraven.

Jaz srčno upam na neko ultimate edicijo z vsemi liki na ploščku po koncu 3 ali 4 sezone, ker špil je meni eden boljših SF-jev sploh...

...do momenta, ko se gospodje v Capcomu ne lotijo delanja "balance patchev", ki so čedalje bolj na meji trollanja folka

#233 Tenshius

• mn3njalničarji
  • 51 sporočil

Objavljeno 07 maj 2018 - 10:06

Balance patch pride dvakrat na sezono. Dvomim, da bo frekvenca teh patchev padla, saj je likov vedno več in se tako le povečuje verjetnost, da bo kdo premočen ali prešvoh. Ko bo vse štimalo, bomo najbrž že gledali trailerje za SF6.

#234 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 057 sporočil

Objavljeno 07 maj 2018 - 10:38

ma bolj je letelo na to, da delajo patch mojstri kolosalne neumnosti - in to po tem, ko imaš že filing, da grejo spremembe v pravo smer oz da so dobili folk, ki dejansko ve, kaj dela

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov