Skoči na vsebino

Steam

Steampowered

12519 odgovorov na to temo

#12481 LTC

soldat s tomijevko

• mafija
  • 1 812 sporočil

Objavljeno 05 februar 2019 - 15:52

The 2019 Lunar New Year Sale has begun, bringing big savings on thousands of titles across Steam in celebration of the Year of the Pig!

During this year's Lunar New Year Sale, players will receive a one-time automatic $5 (or equivalent currency) discount on qualifying purchases over $30 -- this is limited to one cart purchase per account.

On top of that, buying games during the sale will earn you tokens that may be redeemed for Steam rewards at the Rewards Booth. You can exchange your tokens for a shiny profile page, emotes, badges, and more instant discount coupons! These tokens will expire once the Lunar New Year Sale ends.

For more information about how the Rewards Booth works, check out the FAQ: Rewards Booth FAQ

Throughout the 2018 Steam Winter Sale, millions of you cast your votes in the third-annual Steam Awards. The results are in, and on February 8th at 10am Pacific, the winners will be announced via broadcast at https://steam.tv/SteamAwards.

This is the first time we've the results of the Steam Awards via broadcast, and the show will include special messages from the winners. Don't forget to tune in!

#12482 darksaga

najraje liže usmrajenega krapa.

• svinjski pastirji
  • 65 sporočil

Objavljeno 27 februar 2019 - 16:48

A rabi kdo slucajno kodo za:
Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online - Deluxe Pack DLC

Nimam base igre, pa bi blo skoda da vržem stran.

#12483 Razpaljotk

hejtr

• rumeni jaki
  • 2 453 sporočil

Objavljeno 28 februar 2019 - 20:38

https://steamcommuni...537703498262489

In celebration, we invite those who haven’t yet picked up a copy to get involved with a first major discount of 20% off, available until March 5th.

#12484 Tom7i

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 826 sporočil

Objavljeno 28 februar 2019 - 23:34

Novica za vesoljske navdušence: Space Engineers je po petih letih zapustil Early Access in je danes izšel s survival updatom :happy: Končna cena se je celo znižala, špil pa je čez vikend zastonj za sprobat ter dodatno znižan za 20%.

S 1600 urami je to moj najbolj igran špil na Steamu; v osnovi je virtualna simulacija Lego Technik v vesolju s fiziko. Špil nima skoraj nobene zgodbe, razen kar si sam narediš - kot legice pač :) Če koga zanimajo sci-fi peskovniki, vam ga priporočam sprobat, dokler je zastonj. So pa razvijalci obljubili, da bodo nadaljevali z razvojem; naslednji update naj bi vseboval okrasne bloke kot npr. pohištvo.

#12485 psycho

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 22 sporočil

Objavljeno 01 marec 2019 - 00:16

A to pomeni, da se bo dejansko dalo igrat zadevo? Sem ga nabavil par let nazaj, za ene 6€, pa mi je bil kar všeč, samo so me s cajtom bugi odvrnil od igranja in se ga od takrat nisem dotaknu.

#12486 Lepi Šime

dreksolata

• govnači
  • 371 sporočil

Objavljeno 01 marec 2019 - 09:39

Tudi mene je nekaj časa nazaj odvirnilo veliko hroščev.

Bom preizkusil

#12487 Tom7i

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 826 sporočil

Objavljeno 01 marec 2019 - 15:14

Tako bom rekel: v zadnjih par letih so dejansko popravili precej bugov in tudi izboljšali fiziko, se pa seveda še vedno najdejo tu pa tam; najboljše bi bilo res preizkusit, kako se trenutna verzija obnaša na vajinih kištah in se pol odločit (zato so verjetno tudi dali free weekend, da ima folk več kot le 2 uri časa).

Osebno med igranjem že dolgo nisem naletel na kakega gamebreaking hrošča, včasih mi malo zatrokira med nalaganjem večjih objektov (špilam na medium grafičnih nastavitvah); vendar pa res tudi ne gradim raznih megalomanskih konstrukcij s stotimi rotorji ipd., tako da ne morem garantirat stabilnosti pri visokih obremenitvah engina. Tu pa spet pride v igro preizkušanje v igri ;)

#12488 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 857 sporočil

Objavljeno 06 marec 2019 - 15:37

gabe_u bo treba pocas najdt kako babo

#12489 Lepi Šime

dreksolata

• govnači
  • 371 sporočil

Objavljeno 06 marec 2019 - 23:03

View PostTom7i, on 01 marec 2019 - 15:14, said:

Tako bom rekel: v zadnjih par letih so dejansko popravili precej bugov in tudi izboljšali fiziko, se pa seveda še vedno najdejo tu pa tam; najboljše bi bilo res preizkusit, kako se trenutna verzija obnaša na vajinih kištah in se pol odločit (zato so verjetno tudi dali free weekend, da ima folk več kot le 2 uri časa).

Osebno med igranjem že dolgo nisem naletel na kakega gamebreaking hrošča, včasih mi malo zatrokira med nalaganjem večjih objektov (špilam na medium grafičnih nastavitvah); vendar pa res tudi ne gradim raznih megalomanskih konstrukcij s stotimi rotorji ipd., tako da ne morem garantirat stabilnosti pri visokih obremenitvah engina. Tu pa spet pride v igro preizkušanje v igri ;)

A mi zaupeš IG nickname, da se ujameva nekje v igri in kaj zgradiva.... Kot v časi legic hehe

#12490 Tom7i

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 826 sporočil

Objavljeno 07 marec 2019 - 22:52

Oglej si sporočiloLepi Šime, ob 06 marec 2019 - 23:03, rekši:

A mi zaupeš IG nickname, da se ujameva nekje v igri in kaj zgradiva.... Kot v časi legic hehe
Trenutno imam na Steamu istega kot tu (Tom7i), prikazna slika je pa astronavt iz SE :) Bom malo počekiral serverje, pa se lahko kje dobiva.

#12491 catal

ima hemeroide do opank.

• hajduki
  • 231 sporočil

Objavljeno 11 marec 2019 - 17:56

Če vam pašejo avanture je trenutno deponia in še par iger slabih 5€ na steamu.

"DAEDALIC ADVENTURE BUNDLE"

#12492 Arbenowskee

importatore di olio d'oliva e melanzane

• mafija
  • 1 628 sporočil

Objavljeno 14 marec 2019 - 19:06

Grid 2 je zastonj na humble bundle

https://www.humblebu..._content=Banner

#12493 kid666

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 616 sporočil

Objavljeno 15 marec 2019 - 11:04

Yet another one bites the dust
GolLOPOV Phoenix Point (crowdfundan z obljubo steam keya) bo 1 leto ekskluziva na Epic Store
https://www.eurogame...r-phoenix-point

#12494 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• vesoljci
  • 3 547 sporočil

Objavljeno 17 marec 2019 - 10:21

Jes sem tok cakal, da sem zamudil.
A je kdo vzel Grid 2 na Humble pa ne potrebuje?

#12495 kid666

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 616 sporočil

Objavljeno 17 marec 2019 - 12:03

Js sem že ponucal
Se mi pa zdi, da je tud keyem rok za redeem potekel

#12496 JediEagle

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 027 sporočil

Objavljeno 17 marec 2019 - 12:04

Oglej si sporočiloVIPER SVB, ob 17 marec 2019 - 10:21, rekši:

jest mam, ampak samo base game. DLCje sem si aktiviral. Base game sem pa že imel od prej enkrat. ZS, if you want.

Rok za key je pa 21.3.2019

#12497 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 630 sporočil

Objavljeno 17 marec 2019 - 12:19

Oglej si sporočiloVIPER SVB, ob 17 marec 2019 - 10:21, rekši:

Jaz sem vzel pa sigurno ne bom nikoli pognal, tako da javi če še nucaš

#12498 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• vesoljci
  • 3 547 sporočil

Objavljeno 17 marec 2019 - 22:32

Oglej si sporočiloSlinch, ob 17 marec 2019 - 12:19, rekši:

.
Slinch, kaslc imas tako zabasan, da Posta k tebi posilja samo se Snago.

#12499 Lenkas

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• mn3njalničarji
  • 1 374 sporočil

Objavljeno 17 marec 2019 - 23:55

jst dam lahko tut grid 2 base game nekomu, DLCje sem aktiviral sam.

edit:
oz takole: B4PE2-BNF3C-TDJE7

E=0
B=V

#12500 Slinch

• vesoljci
  • 9 630 sporočil

Objavljeno 18 marec 2019 - 00:10

Oglej si sporočiloVIPER SVB, ob 17 marec 2019 - 22:32, rekši:

Slinch, kaslc imas tako zabasan, da Posta k tebi posilja samo se Snago.

evo, sem ti kar dropnil keye na ZS

#12501 VIPER SVB

štopa v Vrdlovce.

• vesoljci
  • 3 547 sporočil

Objavljeno 21 marec 2019 - 09:58

Ne vem, a je šlo tole mimo Mn3 Radarja.
Jaz nisem nikjer tu slišal o temu.

KONAMI Objavljena slika

KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI Dive back into the ACTION!
_________________________________________________________________________________

In celebration with the 50th anniversary since KONAMI was founded, this Anniversary Collection series
highlights many of the iconic arcade games and classic console titles that have been loved by fans
throughout the years, and are made available on many of the latest platforms. From the shooters to
action, these collections are packed with beloved titles that are simple to play and yet addicting to the
core.
KONAMI welcomes everyone, from those who were glued to their CRT TVs or the arcade machines back

in the day to first-time players, to enjoy a part of our history. All collections will be digital-exclusive and
can be downloaded from the various online stores. We give our utmost gratitude to each and every fan
from all over the world for playing our games throughout the years!

KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI digital stores
KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI PlayStation 4 / Steam / Switch / XBOX ONE

Objavljena slika

It all began here...

KONAMI starts its 50th anniversary celebration with this first installment of the Anniversary Collection
series of the all-time classics!

This collection includes 8 arcade masterpieces of the 80s, from Nemesis to Haunted Castle.
Experience these KONAMI classics in all their retro glory, now enhanced with modern features.

Also includes a bonus eBook packed with new information about the titles, including
interviews with the development staff, behind-the-scenes insights, and sketches and
design documents never before revealed to the public!

Objavljena slika

KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI 50th KONAMI KONAMI 50th KONAMI KONAMI 50th KONAMI KONAMI April 18, 2019
KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th $19.99
KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI digital stores
KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI PlayStation 4 / Steam / Switch / XBOX ONE

Objavljena slika

Classics that defined the Castlevania series.

The first Konami Castlevania Collection is designed to be a completed collection around the origins
of the historic franchise.
Included is a unique eBook that has details provided by developers, artists and other inspired by the
Castlevania legacy.
Released as part of the Konami 50th Anniversary celebration, now the best time to relive these
timeless classics that helped define the platformer genre.

Also includes a bonus eBook packed with new information about the titles, including
interviews with the development staff, behind-the-scenes insights, and sketches and

Objavljena slika

KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI 50th KONAMI KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI EARLY SUMMER, 2019
KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th $??.99
KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI digital stores
KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI PlayStation 4 / Steam / Switch / XBOX ONE

Objavljena slika

The originator of the Run and Gun genre

The Contra Anniversary Collection brings this classic Run and Gun franchise back to modern
platforms and a new generation of gamers.
Grab power ups and blast your way through waves of menacing enemies and bosses that will put
your gamer reaction skills to the test.
Alone or with a friend, CONTRA provides hours of nail biting action. In a pinch; make sure you
know the code!

Objavljena slika

KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI 50th KONAMI KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI EARLY SUMMER, 2019
KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th KONAMI 50th $??.99

#12502 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 475 sporočil

Objavljeno 22 marec 2019 - 01:56

o lej, gaben se je zbudil

Objavljena slika

vec info: https://www.neowin.n...new-events-page

#12503 Nyrix

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 161 sporočil

Objavljeno 22 marec 2019 - 14:27

was about time

#12504 Nighthawk

obvlada mafijsko kravato in cementne škornje.

• mafija
  • 1 574 sporočil

Objavljeno 22 marec 2019 - 18:22

Contra :avadodo:

#12505 Razpaljotk

hejtr

• rumeni jaki
  • 2 453 sporočil

Objavljeno 23 marec 2019 - 00:32

View Postamnesia, on 22 marec 2019 - 01:56, said:

o lej, gaben se je zbudil

vec info: https://www.neowin.n...new-events-page

As previously announced, the new library is being developed making use of the same web-based technologies that the overhauled Steam Chat now uses.

Oh wow, se vec Electron based govna.

#12506 zoki

ga zmagoslavno poriva vse do jajc.

• rumeni jaki
  • 1 640 sporočil

Objavljeno 23 marec 2019 - 12:43

Ne vem no, novi UI mi deluje precej bloated in zmeden in mi je s tega vidika precej bolj vsec (sovrazite me) Epic launcher...

#12507 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 475 sporočil

Objavljeno 23 marec 2019 - 14:10

tud jaz bi raje videl, da bi bil steam bolj clean ala epic

na zalost valve nima niti enega dobrega dizajnerja

#12508 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 308 sporočil

Objavljeno 23 marec 2019 - 14:30

Jaz pa predvsem strožje kuriranje izdanih igric. Še zmeri me triggera, da je tok asset flipov in ostalih smeti. Kljub zagotavljanju, da so zdaj glede tega strožji. Pač ne vem. Ali naj ŠE strožje kurirajo, da vsaj asset flipi oz. tutoriali iz game enginov ne bodo prišli gor, ali pa uvedejo neko rubriko SMETI, kjer pač lahko kupiš vse smeti, samo so potem ločene od main steam libraryja.

#12509 LTC

soldat s tomijevko

• mafija
  • 1 812 sporočil

Objavljeno 23 marec 2019 - 18:16

vcasih so ljudje srali po steamu ker je blo tezko dobit spil na store in so izviseli indie devi

zdaj je pa easy pa ljudje serjejo po steamu

#12510 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 475 sporočil

Objavljeno 23 marec 2019 - 20:05

Oglej si sporočiloAtzar, ob 23 marec 2019 - 14:30, rekši:

Jaz pa predvsem strožje kuriranje izdanih igric. Še zmeri me triggera, da je tok asset flipov in ostalih smeti. Kljub zagotavljanju, da so zdaj glede tega strožji. Pač ne vem. Ali naj ŠE strožje kurirajo, da vsaj asset flipi oz. tutoriali iz game enginov ne bodo prišli gor, ali pa uvedejo neko rubriko SMETI, kjer pač lahko kupiš vse smeti, samo so potem ločene od main steam libraryja.

tole gre tud men na zivce

ce se v kateri zadevi strinjam s sweeneyjem, potem je to to

pa z lahkoto ugotovis, katera igra je bila delana s trudom, pa se je potem ponesrecilo in ni ravno dobra igra

tako igro pustis, ker jo je nekdo dejansko naredil, asset flip smeti pa gladko zavrnes

za to rabis enega cloveka, sam valve ocitno nima denarja, da bi ga placal

#12511 Slinch

• vesoljci
  • 9 630 sporočil

Objavljeno 24 marec 2019 - 14:45

Tacoma free na HB: https://www.humblebu...om/store/tacoma

#12512 darksaga

• svinjski pastirji
  • 65 sporočil

Objavljeno 24 marec 2019 - 15:08

Ja, samo Tacoma ni za steam.

#12513 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 475 sporočil

Objavljeno 25 marec 2019 - 19:41

Navedek

Fallout 76, Doom Eternal, Rage 2, and more Bethesda games confirmed for Steam

aleluja

#12514 LTC

soldat s tomijevko

• mafija
  • 1 812 sporočil

Objavljeno 25 marec 2019 - 19:47

Oglej si sporočiloamnesia, ob 25 marec 2019 - 19:41, rekši:

aleluja
nice

zdaj bi blo fino če kdo se epic brcne v faco da nehajo izhajati ekskluzive tam

ker če vidim da bo nekaj eno leto samo na epic to sam pomeni da ne bom nikol kupo lmay

a f76 bom lahko kr aktiviral na steamu al bo ločena verzija?

#12515 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 475 sporočil

Objavljeno 25 marec 2019 - 20:49

steam acc povezes z beth acc in dobis v steam library , vsaj tko je blo, ko sem nabavu quake champs founders pack (al kva je ze)

#12516 LTC

soldat s tomijevko

• mafija
  • 1 812 sporočil

Objavljeno 25 marec 2019 - 20:57

noise

tnx

#12517 darksaga

• svinjski pastirji
  • 65 sporočil

Objavljeno 27 marec 2019 - 08:43