Skoči na vsebino

[multi] Red Dead Redemption 2

R* RDR

2387 odgovorov na to temo

#2361 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 603 sporočil

Objavljeno 14 november 2018 - 17:35

najbrz si mel core health na nuli.

#2362 planetarium

ga zmagoslavno poriva vse do jajc.

• rumeni jaki
  • 1 643 sporočil

Objavljeno 14 november 2018 - 18:32

Kavorka

Glede quest loga ti je ze Kid razlozil. Tecno je ker igram brez minimapa, vcasih je treba komu slediti in ga moras na hitro precekirat, pa ti vmes odpre log ce si malo prepocasen med drkanjem x in gobice da usmerjas konja. Recimo. Isto ti dela ob klicanju konja, ampak to je manjsi problem.

Aja a si ziher da se ti vedno pojavijo krizci ko gres v dead eyeu cez sovraznika? Kaj pa ko ti igra kar naenkrat razbije ta sistem pri dvobojih? Kar naenkrat za isto opravilo veljajo popolnoma druge zakonitosti in kontrole. Se motim? Kompliciranje?

Mislim, da ce konj se skace okoli ko ti padas mrtev na tla, pomeni da je se ziv. No nevem. In tudi izginil mi je med misijo, konja nikjer.

Nevem kako ti je lahko vse jasno. Jaz se zdaj nevem kdaj mi sejva igro. Ocitno nisem pozorno bral. Vedno zgresim znak, ki bi mi to dal vedet. Se jebeni Dark soulsi imajo to, pa so znani po tem da jebejo igralca v glavo. To je samo bedno.

Seenkrat ponavljam, igra je odlicna, ima pa zelo podobne napake kot prvi del.

#2363 George Michael

pečen piščanec s snajpo

• šerifi in depjutiji
  • 579 sporočil

Objavljeno 14 november 2018 - 18:34

Kaj te vem...jaz niamm ene tezave s tem ko si ti omenil....jaz mam edino tezavo s tem da ne morem v saloonu bab smekat pa it pokat zadi za skedn :)

#2364 Stipe2

na veliko mlati prazno slamo.

• vesoljci
  • 3 923 sporočil

Objavljeno 14 november 2018 - 19:22

Oglej si sporočiloGeorge Michael, ob 14 november 2018 - 18:34, rekši:

Kaj te vem...jaz niamm ene tezave s tem ko si ti omenil....jaz mam edino tezavo s tem da ne morem v saloonu bab smekat pa it pokat zadi za skedn :)

Ja, to s kurbami je kar resna bedarija avtorjev - pizda, da so se bali to dat noter, krast, pobijat folk in to pa ni bil problem. Sej igra ima rating 18, kdo bi lahko kaj sral - pa ni treba da kaže prav kurac in pizdo, vsaj uno da nakaže zakaj se gre, niti to ne.

Pa še ena stvar me malo moti v igri (ne vedno).
Moti me, da včasih liki imajo malo preveč sodobne poglede na zadeve (in preveč bogate besedne zaklade nasploh) - dvomim, da so kavboji v tistem času preveč moralizirali o indijancih in podobnem - včasih mi kaki pogovori enostavno ne pašejo v tisti čas - je še koga mogoče to zmotilo ?

#2365 planetarium

• rumeni jaki
  • 1 643 sporočil

Objavljeno 14 november 2018 - 19:24

Ajde to itak. ☺ resis zensko pred volkovi jo peljes domov, pol ti pa na verandi rece lahko noc. 2/10 ☺

#2366 fric

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 000 sporočil

Oglej si sporočilokid666, ob 14 november 2018 - 17:26, rekši:

To s konjem je tut malo random. Sem mel že hude nesreče, ko je mene pa konja vrgl fejst visoko in daleč stran pa sva oba preživela, parkrat je pa konj padu meter globoko pa je vmru
Najbolj sm se pa pri teh bugih nasmejal ko sm nekje za eno reko begal pred medvedom na konju in je medved s pečine direkt na oba padu, naju podru se odbil v reko in se pol v reki utopil (sm mislu da znajo medvedi palvat
Glede konja naprej v prvem primeru sta bila oba živa (polno jedro in poln bar) v drugem primeru pa verjetno konj ni imel polnega jedra zdravja.
Medvedje znajo plavat sam nisem pa še videl medveda, ki bi se fuknu s pečine na obalo reke in nato v reko ter zatem odplaval na drugo stran.

#2367 Atzar

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 524 sporočil

Plus premalo homoerotike. Glede na to, da gre za grško antiko najbolj gay zgodovinsko obdobje, sem pričakoval dosti več homoerotičnih tematik, razmerij, pripovedovanja gay zgodbic ob ognju, diskretnih drkic itd.

#2368 Gatsu

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 8 351 sporočil

Objavljeno 14 november 2018 - 20:29

Fak misije so tko restriktivno skriptirane da mi gre že orenk na jetra. Ne pomnim igre v zadnjih letih kjer bi tako hitro failal misijo kot jo tukaj, če hočeš malo po svoje igrat. Se zna zgodit da sploh končal ne bom ker se moram skor prsilt da sploh zaženem igro :( Konj je pa tud svojga dnarja vreden. Preskakuje skale in visoke ograje, pol se pa čez kak random kamen zvrne.... Nadzor je pa tud sramota za tak budget. Kdor je kritiziral input lag v Prey bi moral tukaj živčnega fasat.

#2369 Sovica

• neuvrščeni
  • 603 sporočil

Objavljeno 14 november 2018 - 20:35

Oglej si sporočiloGeorge Michael, ob 14 november 2018 - 18:34, rekši:

Oglej si sporočiloStipe2, ob 14 november 2018 - 19:22, rekši:

Ja, to s kurbami je kar resna bedarija avtorjev - pizda, da so se bali to dat noter, krast, pobijat folk in to pa ni bil problem. Sej igra ima rating 18, kdo bi lahko kaj sral - pa ni treba da kaže prav kurac in pizdo, vsaj uno da nakaže zakaj se gre, niti to ne.
+1 to da lah sam zavrnes je kr bedarija. v gtaju jih imas tako v klubih kot na ulici.. saj gta SA style zmenek misijo bi ti dal or sth.(k si mel 2 pa si mogu bejzat da vaju ne dobi o lol) pa k ze o dekletih, tudi "pomoc" pri kopanju bi bla lahko saj "auto wash", ne da moras se vedno stiskat gumbe - cist bv

Navedek

Pa še ena stvar me malo moti v igri (ne vedno).
Moti me, da včasih liki imajo malo preveč sodobne poglede na zadeve (in preveč bogate besedne zaklade nasploh) - dvomim, da so kavboji v tistem času preveč moralizirali o indijancih in podobnem - včasih mi kaki pogovori enostavno ne pašejo v tisti čas - je še koga mogoče to zmotilo ?
to da je omenjeno ko pade v sklop zgodbe ko npr gres v kamp in pricas s chiefom me ne moti, je pa res na trenutke kr malce vsiljeno moraliziranje, da si u izi "we get it". also gun free zone mi ni kul za R* spil.

se dve moteci stvari; pri dolocenih misijah si obsojen na bedne weapne, parkrat mi tudi ni pustil menjat loadouta kljub konju.

interaction area je kdaj premajhna in isces tist centimeter na tleh da lahko interactas z objektom

#2370 Judge

želvak brez oklepa

• svinjski pastirji
  • 29 sporočil

Objavljeno včeraj, 09:32

Oglej si sporočiloAtzar, ob 14 november 2018 - 19:24, rekši:

Plus premalo homoerotike. Glede na to, da gre za grško antiko najbolj gay zgodovinsko obdobje, sem pričakoval dosti več homoerotičnih tematik, razmerij, pripovedovanja gay zgodbic ob ognju, diskretnih drkic itd.

Mislim da se avtorji zavedajo za kakšno obdobje gre in namenoma niso tega dali noter, ampak so se raje izognili erotičnim scenam po celi črti.

#2371 planetarium

• rumeni jaki
  • 1 643 sporočil

Objavljeno včeraj, 09:37

Ce bi to dali noter, bi igra flopnila, ker bi youtube genialci krivili Rockstar, da so SJW pickice, ki na silo spreminjajo zgodovino in forsirajo svoj pogled na svet.

Kar hecno, ce pogledas z distance.

#2372 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 145 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:33

Ma Rockstar glede na vse kontraverzije kr štekam da se jim ne da več s seksom jebat. Jebeni ameri ej.

#2373 Boris

je ravnokar kraljevsko prdnil.

• mn3njalničarji
  • 232 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:44

Kdor je ze obrnil zgodbo v igri. Kaj pocnete po tem?

#2374 Ronin.si

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 660 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:07

Rofl, South park direktno spoilal en del storya, tak da ne gledat zadnje epizode če še niste nardil vseh chapterjev :D

#2375 kid666

• rumeni jaki
  • 2 465 sporočil

Objavljeno včeraj, 15:07

šit a resno sm lih hotu pogledat

drgač ma rdr več skupnega s kavbojskimi filmi kot pa dejansko zgodovino tko da ni presenetljivo, da ni not seksa (in manjka homoerotika)
kdaj ste v kaki kavbojščini videl tok eksplicitno oneganje kot je v gta

#2376 Stipe2

na veliko mlati prazno slamo.

• vesoljci
  • 3 923 sporočil

Objavljeno včeraj, 15:32

Ne vem če sem jaz edini, ki tega še ni vedel, ampak vseeno; če se nočeš zaletet v drevo, ko jahaš med drevesi, samo umakneš prst z leve gobice in konj se sam izogiba. :)

#2377 Kavorka

jebe ježevca.

• vesoljci
  • 355 sporočil

Objavljeno včeraj, 15:45

A fak vidis men se pa vcasih konj kar neki po svoje premika, in jaz pizdim kao kaksne so to kontrole. A tipi v resnic simulirali pravega konja.

#2378 Zorz

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• mn3njalničarji
  • 1 036 sporočil

Objavljeno včeraj, 16:04

konj je na trenutke dost lesen ja. enkrat sem enega, ki je od mene želel pomoč nehote zgazil s konjem, nakar itak fasal bounty, bla bla bla. mamico mu leseno. moram probat tole z gobico.

#2379 Sovica

• neuvrščeni
  • 603 sporočil

Objavljeno včeraj, 16:13

Oglej si sporočilokid666, ob 15 november 2018 - 15:07, rekši:

šit a resno sm lih hotu pogledat

drgač ma rdr več skupnega s kavbojskimi filmi kot pa dejansko zgodovino tko da ni presenetljivo, da ni not seksa (in manjka homoerotika)
kdaj ste v kaki kavbojščini videl tok eksplicitno oneganje kot je v gta
Objavljena slika
mislm da bi tole mal vec folka triggeral

#2380 kid666

• rumeni jaki
  • 2 465 sporočil

Objavljeno včeraj, 16:14

Ta ne šteje :D
izjema potrjuje pravilo

#2381 tomazek

• mn3njalničarji
  • 557 sporočil

Objavljeno včeraj, 17:57

Eno vprašanje. A se je komu že zgodilo (mislim, da ne, če ne bi že tukaj prebral), da mu ne gre v igro? Kolega namreč več ne more pognati RDR 2. Enkrat ga je ven vrglo od takrat naprej pa pride do loading screena, ki se nikoli ne konča in ga ne vrže v igro - pa je čakal baje že 20 minut enkrat. Potem je shranil sejve in igro zbrisal ter snel in namestil ponovno, pa je še vedno ostal isti problem, da mu enostavno ne gre v samo igro. V menu torej lahko pride in ko klikne na story je nikoli ne naloži.

#2382 Kavorka

jebe ježevca.

• vesoljci
  • 355 sporočil

Objavljeno včeraj, 18:41

Bi rekel da ma nek corruptan save file.. Dost slaba.. Idealno bi blo da se nekako izbrise zadnji autosave in restora preko nekega manual save pointa, sam pojma nimam kako to deluje na Playstationu.

#2383 tomazek

• mn3njalničarji
  • 557 sporočil

Objavljeno včeraj, 18:52

Enako sem tudi jaz sklepal... Ampak on žal ni vmes nič manual shranjeval :) Je rekel, da bo pač od začetka, ker se je zdaj itak več naučil, ampak ni pa mu vseeno seveda...

#2384 bigboss82

mara samo suhe češplje in rožiče.

• vesoljci
  • 3 719 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:09

Pa naj proba it v novo igro, da vidi ce je res save al kaj druzga

#2385 gojc

več kot očitno žre doručak na mn3njalu.

• vesoljci
  • 4 215 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:26

Objavljena slika

#2386 tomazek

• mn3njalničarji
  • 557 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:42

Oglej si sporočilobigboss82, ob 15 november 2018 - 19:09, rekši:

Pa naj proba it v novo igro, da vidi ce je res save al kaj druzga

Saj je rekel, da bo sejve pobrisal in probal it od začetka. Sedaj ne more, saj te avtomatično vrže samo v 2 izbiri (Social in Story). Ko klikne na Story pa prične loadat in tam ostane...

#2387 kid666

• rumeni jaki
  • 2 465 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:00

mogoč se mu je korruptan save shranu v oblak in mu ga vsakič dol pobere, ko na novo zalafua?
nej pobriše sejve še iz tam

#2388 Sovica

• neuvrščeni
  • 603 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:22

tvoj kolega naj se nauci guglat predn brise lol

men se je ta neskoncni loading zgodil;
vse kar mora narest je na slepo naloadat prejsni save/ali pa prej se shranit (ker ti ne pokaze menija).

(meni prva metoda ni odpravila tezave, druga je)

Navedek

Method 1

Restart your Console
During the loading screen, wait for 3 to 4 minutes and then click on “option/menu button”
Now press D-pad key down 4 times
press D-pad right (1 time) and then click on A.
Now you will be getting a prompt message like this- “Are you sure you want to load the saves”.

Press A to confirm
If the above steps are not helping you to get this fixed, then you can move to Method 2

Method 2

Unplug your console from the power source and wait for 5 minutes.
Restart your console.
Launch the game and wait for a 2 to 3 minutes on the loading screen.
Now press the options/menu button.
Press the D-pad key down 4 times.
Press A
Now press up on D-pad once.
Press A
Now press A and overwrite the Save.
Now press circle Once, then press Right on D-pad.
Now press A.
Now again press A to load the Save data

za lazjo orientacijo, dol desno mu bo se vedno pisal kero opcijo ima na voljo npr. save/load

2 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov