Skoči na vsebino

[Man cave] Dnevna soba by konzolec - televizije in ostali HW

1230 odgovorov na to temo

#1201 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• govnači
  • 9 579 sporočil

Objavljeno 16 februar 2019 - 19:17

Ok, sam z nekaterimi tukaj je res težko določit al se zajebavate al je res neki na tem.
Pač res, kot da bi poslušal nonote tle dol v baru kako pogrešajo stari svet. Vem, da smo stari, samo ne faking "za časom" stari.

#1202 bigboss82

več kot očitno žre doručak na mn3njalu.

• vesoljci
  • 4 197 sporočil

Objavljeno 16 februar 2019 - 19:23

ja samo ce smo iskreni, koliko zensk ve kaksen panel je res kvaliteten, da izkusis temboljsi HDR za nek denar, kaj sploh HDR je in zakaj je ql, sej ce bi jim pokazal bi rekla "ajaa lepoo, hmm, sam vseeno ne bi dala toliko kesa!!!" ..max vejo za resolucijo.. mislim sej neaktere vejo.
...sam vecina, bi raje tisti kes porabile za kaj drugega... ce se nekoliko, ampak ne dosti, pretiravam, POMOJE precejsnjemu delu je cisto vseeno kaksno resolucijo ima TV, glavno, da lahko bere podnapise pri telenovelah al uih umetniskih filimih, ki jih rade gledajo in pol med fimom zaspijo in to da je TV dovolj lep in pase s pohistvom, steno, ipd..

verjemi enako one sedijo tam s kolegicami na kavicah in nas zajebavajo, kako smrdimo in si ne znamo kupit enega parfuma al neke lepe srajcke, ne vem...

#1203 Stipe2

• vesoljci
  • 4 442 sporočil

Objavljeno 16 februar 2019 - 20:04

Kaj zdaj naenkrat ni več razlik med moškimi in ženskami, sem prespal evolucijo, al kaj hoče kekit spet povedat ? :)

#1204 Atzar

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 044 sporočil

Objavljeno 16 februar 2019 - 20:08

Oglej si sporočiloStipe2, ob 16 februar 2019 - 20:04, rekši:

Kaj zdaj naenkrat ni več razlik med moškimi in ženskami, sem prespal evolucijo, al kaj hoče kekit spet povedat ? :)
dobro veš, da ni želel povedat tega, tako da ne provociraj po nepotrebnem težak en

#1205 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 5 074 sporočil

Objavljeno 16 februar 2019 - 20:22

Krčevine over 9000

#1206 Stipe2

• vesoljci
  • 4 442 sporočil

Objavljeno 16 februar 2019 - 22:59

Oglej si sporočiloAtzar, ob 16 februar 2019 - 20:08, rekši:

dobro veš, da ni želel povedat tega, tako da ne provociraj po nepotrebnem težak en

Sej zato pri 40ih nima ne otrok ne babe, ker so osnovni pojmi o ženskah po njegovo stereotipi - lahko da mu je imet družino tudi zastarel koncept, glede na to kaj pridiga.
Jaz se v glavnem v življenju nisem še zajebal s (po kekitovo) stereotipnim pristopom, a on naj izvoli po svoje - medtem pa petlu vreme ide, bi reku Balašević.

#1207 Arey

• vesoljci
  • 7 017 sporočil

Objavljeno 16 februar 2019 - 23:05

Pizda si tečen ej, o moj bog kako the fuck ti uspe bit tako tečen.

#1208 Stipe2

• vesoljci
  • 4 442 sporočil

Objavljeno 16 februar 2019 - 23:57

A ja, jaz sem tečen - 40 letnik, ki za sabo, razen skiciranih kurcev najbrž ne bo pustil nič, ampak ki kljub temu veselo pametuje kako je treba vzgajat otroke in kaj so stereotipi o ženskah, on pa ni tečen - on je kaj, bogi, pa ga ne smemo poslat v kurac ? Samo povejte, da vem kako se obnašat do njega

#1209 bigboss82

• vesoljci
  • 4 197 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 00:05

Dobro to da rise kar rise je vir zasluzka, pa tudi ce nima otrok lahko pusti kej za sabo al pa tut ne, who cares..... sicer pa kar proper post brez stipe TM okrasnih pridevkov

#1210 PiMP

• vesoljci
  • 7 028 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 07:50

ljudje, ki nardit otroka smatrajo za zivljenjski dosezek, res najslabsi in najbolj neumni ljudje

#1211 Zamorc

je v resnici Zagorc.

• prostozidarji
  • 528 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 07:59

in debata se zavrti se enkrat,

tokrat v n-to

bravo

#1212 Chenier

• govnači
  • 9 579 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 09:17

Oglej si sporočiloStipe2, ob 16 februar 2019 - 23:57, rekši:

A ja, jaz sem tečen - 40 letnik, ki za sabo, razen skiciranih kurcev najbrž ne bo pustil nič, ampak ki kljub temu veselo pametuje kako je treba vzgajat otroke in kaj so stereotipi o ženskah, on pa ni tečen - on je kaj, bogi, pa ga ne smemo poslat v kurac ? Samo povejte, da vem kako se obnašat do njega
Sej ne rabim puščat na svetu svojih genov, da bi vedel kaj so stereotipi o ženskah. Kaj imajo otroci s tem? A misliš, da je treba bit v aktualni zvezi in imet otroke, da veš kdaj folk govori primitivizme?
Dej ne stoj bit tak stereostipe, stipe.
Se pa zavedam, da ti moram bit na polno tečen. Itak. Valjda se ne boš strinjal z nekom, ki te označuje za primitivca.

#1213 Atzar

• rumeni jaki
  • 3 044 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 09:33

Oglej si sporočiloStipe2, ob 16 februar 2019 - 23:57, rekši:

ti si res človeška smet

#1214 Stipe2

• vesoljci
  • 4 442 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 11:26

Oglej si sporočiloPiMP, ob 17 februar 2019 - 07:50, rekši:

ljudje, ki nardit otroka smatrajo za zivljenjski dosezek, res najslabsi in najbolj neumni ljudje

Ne PiMP, naredit otroka res ni noben dosežek - vzgojit otroka v dobrega samostojnega človeka, to pa je.
Samo to ti in tebi podobni "zdej bom jaz uletel s svetovnim one liner ownage postom" veliki misleci našega časa ne boste nikoli dojeli - ker vi ste nad tem, razbijate stereotipe, prerokujete prihodnost človeštva ipd. - dejte najprej kaj resnega dat skupaj v življenju, pa potem pridite pametovat, da ne kličejo mene težak in smet zaradi vas.

#1215 Arey

• vesoljci
  • 7 017 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 11:53

Kaj tako resnega si pa ti v lajfu skup dal, da lahko nam neresnežem o tem govoriš?

#1216 Stipe2

• vesoljci
  • 4 442 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 12:01

Oglej si sporočiloChenier, ob 17 februar 2019 - 09:17, rekši:

Sej ne rabim puščat na svetu svojih genov, da bi vedel kaj so stereotipi o ženskah. Kaj imajo otroci s tem? A misliš, da je treba bit v aktualni zvezi in imet otroke, da veš kdaj folk govori primitivizme?
Dej ne stoj bit tak stereostipe, stipe.
Se pa zavedam, da ti moram bit na polno tečen. Itak. Valjda se ne boš strinjal z nekom, ki te označuje za primitivca.

Ne kekit, nič ne rabiš - ne rabiš bit tekač da človeku ki je 20 let treniral atletiko pametuješ o teku, ne rabiš imet otroka da staršu pametuješ kako ga je treba vzgajat, ne rabiš imet žene da možu težiš, da je za časom, če na forumu malo karikira, ampak v osnovi se res tako enakopravno in spoštljivo (to čemur ti rečeš stereotip) obnaša do svoje žene.
Ne, nič od tega ne rabiš, rabiš samo internet povezavo, da si lahko učitelj življenja.

Jebo mater, ne morem verjet, koliko je recimo bigboss bolj normalen človek od večine tukaj in koliko boljše razume svet okoli sebe, mislim prav fascinantno - vedno dojame kdaj je resna debata kdaj ne, brez da mu moraš dodat disclaimer, se zna šalit, noben topic mu ni offtopic in se ne repenči takoj da koji kurac se pogovarjate kot nonoti dol spodaj - dečko za it z njim na kavo, za ga imet za prijatelja - z vami bi se pa verjetno pobral po 5ih minutah - tako kot se najbrž tudi potencialne ženske poberejo, ki kaj bo z zagrenjenim tipom počela.

In gremo zdaj, vsi mi recite še enkrat da sem smet, si zaslužim - samo prosim ne pretiravat, ki jaz si to ful jemljem k srcu, po teden dni ne morem fukat, prefukam malega ko opico iz čistega mira in take - pomislite na ljudi okoli mene, ki bodo trpeli zaradi tega. :D

#1217 Atzar

• rumeni jaki
  • 3 044 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 13:50

Bom ti quotal enega uporabnika iz m33ta, ki je pomoje dobro povzel, zakaj se je tako težko pogovarjat s tabo: "marsikak uporabnik je konflikten, Stipe pa je zloben".

#1218 bigboss82

• vesoljci
  • 4 197 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 14:17

Naj nekdo premalne v gostilno ce se mu da..

Stipe kaj si treniral, katere discipline?

Ma stipe ni zloben, edino ki je trmast in mu je dolgcas in rad govori in pise oz. se dela pametnega, kot vi/mi vsi..

Sam da on ima bolj nek prostaski, pragmaticen, kao pravi moski stil, ceprav meni ne zgleda neki, meni deluje kar zdresiran in kulturen haha, razen ko se odloci, da bo drkal nekoga in se takrat berem njegove stvar, kot da se vedno smeje im prca neki v ozadju =))) sam jebiga geni mu ne dajo miru..

tle edini pravi moski primitiven alfa samec je tomazek, upam, da se tega zavedate in se za njega nisem 100% siguten, zadnje case kaze tudi drugo stran.. drugi smo vsi neke fine riti

Ostali, drugi tabor, pa se kao zavedajo da so fine riti, zato glumijo neke rahlocutne intelektualce ovo ono, sam po drugi strani kot stipe, ko pretirava in se zajebava v afla samec stilu in izpade primitivnez, drugi, ko pretiravate v neki intelektualnosti finosti izapdete ful naivno hinavsko.. pac tako je ko hoces neki na silo doseci

Svet pa je itak oboje.. ni enega brez drugega.. tudi cez 1000 let ko bomo vsi ziveli v oblaku in ne bo vec toliko fizicnih potreb, problemov, konfliktov.. bodo vedno tisti, ki glumijo avandgardo in tisti bolj konzervativni.. tako je, oboje je del ravnovesja, drugace stvar degenerira. Sej zato se v bistvu tudi kregate, ker se zaradi razlicnosti privlacite, drugace bi se ignorirali
To je podzavestno, ker veste, da vam neki manjka in more se uravnovesit... ampak to je ze druga Schopenhauerska teorija =))))

#1219 Chenier

• govnači
  • 9 579 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 16:38

Oglej si sporočiloStipe2, ob 17 februar 2019 - 12:01, rekši:

Ne kekit, nič ne rabiš - ne rabiš bit tekač da človeku ki je 20 let treniral atletiko pametuješ o teku, ne rabiš imet otroka da staršu pametuješ kako ga je treba vzgajat, ne rabiš imet žene da možu težiš, da je za časom, če na forumu malo karikira, ampak v osnovi se res tako enakopravno in spoštljivo (to čemur ti rečeš stereotip) obnaša do svoje žene. Ne, nič od tega ne rabiš, rabiš samo internet povezavo, da si lahko učitelj življenja. Jebo mater, ne morem verjet, koliko je recimo bigboss bolj normalen človek od večine tukaj in koliko boljše razume svet okoli sebe, mislim prav fascinantno - vedno dojame kdaj je resna debata kdaj ne, brez da mu moraš dodat disclaimer, se zna šalit, noben topic mu ni offtopic in se ne repenči takoj da koji kurac se pogovarjate kot nonoti dol spodaj - dečko za it z njim na kavo, za ga imet za prijatelja - z vami bi se pa verjetno pobral po 5ih minutah - tako kot se najbrž tudi potencialne ženske poberejo, ki kaj bo z zagrenjenim tipom počela. In gremo zdaj, vsi mi recite še enkrat da sem smet, si zaslužim - samo prosim ne pretiravat, ki jaz si to ful jemljem k srcu, po teden dni ne morem fukat, prefukam malega ko opico iz čistega mira in take - pomislite na ljudi okoli mene, ki bodo trpeli zaradi tega. :D
Ok, pol vzamem vse kar sem rekel nazaj in se posipam s tono govna. Res imam konstanten filing, da ti nikoli ne karikiraš ampak vedno resno misliš, ko podjebavaš homoseksualce, žide, črnce itd. In enako sem mislil tudi tukaj.
Se opravičujem za teženje.

#1220 gorann

tutti frutti

• mafija
  • 3 415 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 17:52

S kekitom komot prezivim noc ce treba

#1221 atomic

• vesoljci
  • 5 074 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 20:47

Oglej si sporočiloAtzar, ob 16 februar 2019 - 14:50, rekši:

Drgač a se TV ne šteje kot neka skupna pridobitev za gospodinjstvo. Dobr, pri nama je itak hecen primer, ker jaz PS4 zadnje čase haram samo 30 %, ostalo pa ona, sam ne vem, se mi zdi, da je TV vseeno neka pridobitev za celo družino/gospodinjstvo
Ja TV je. Upgrade TVja pa niti ni.

Atomic TM avtomobilska primerjava: Če rečem, da bom kupil novega golfa je potem to družinska pridobitev, če rečem, da bom kupil novega golfa r32, potem ni samo družinska pridobitev :)
Potem je pa še odvisno, od človeka. Lahko si ženska kupi nove čevlje in nek moški bo rekel, da zapravlja, drugi jo bo pogledal in rekel, carsko ker hudo zgleda. Tako kot za valentinovo, ko folk kupi spodnje perilo. Lahko je pridobitev za oba ali za enega :)

#1222 bigboss82

• vesoljci
  • 4 197 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 20:52

Na koncu vedno pridemo na seksualne primerjave, kar je prav :)

#1223 atomic

• vesoljci
  • 5 074 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 20:54

Oglej si sporočiloChenier, ob 17 februar 2019 - 16:38, rekši:

Ok, pol vzamem vse kar sem rekel nazaj in se posipam s tono govna. Res imam konstanten filing, da ti nikoli ne karikiraš ampak vedno resno misliš, ko podjebavaš homoseksualce, žide, črnce itd. In enako sem mislil tudi tukaj.
Se opravičujem za teženje.
Ne vem, kaj se ti opravičuješ.

3x sem šel brat, ker mi enostavno ni bilo jasno, kaj takega si ti rekel, da je šel Stipe2 full force... Nametal je 2toni stereotipov...
Ampak saj je samo malce karikiral...

#1224 Gatsu

• vesoljci
  • 8 637 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 20:54

Fak ktere krčevine spet...

#1225 atomic

• vesoljci
  • 5 074 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 21:12

Oglej si sporočiloArey, ob 13 februar 2019 - 18:21, rekši:

To je ful zanimivo btw. V teoriji je laminat bolj prozen kot parket in nagrbancene stene bolj razbijejo visje frekvence.
Kar bi iz glave reku je, da mas zdej malenkost slabso akustiko in moras zato dat na visjo glasnost, sam hkrati so to res tok majhne razlike da si ne bi verjel. Prej bi reku da je nek kos opreme vmes kriv za tisji sound, sam spet, nisi ravno noob da ne bi tega sam pogruntal :D

Oglej si sporočiloSlinch, ob 13 februar 2019 - 19:15, rekši:

prej obratno, če je slabša akustika je več odbojev in takoj deluje glasneje, dobro zademfana soba umiri neželjene ojačitve in s tem tudi zmanjša overall glasnost

tako da če je soba bolj "polna" (več pohištva, tepihi, večji kavč) se takoj pozna

pol kvadratura tudi ni vse, lahko da so višje stene in je takoj večji volumen prostora, s tem zgubiš na glasnosti

drugač sta obe sobi bili zaprti? torej prehod iz dnevne v drug prostor samo vrata? ker če gre za nek polodprt prostor, potem se valda šteje celotna prostornina vseh povezanih prostorov, pogosto folk misli dnevna je 20m2, pol rabim ozvočenje za 20m2, pozabijo pa povedat, da je dnevna povezana z jedilnico, ki pa ima isto 20 kvadratov, pol takoj nucaš ful več powerja

Odkril sem napako. Receiver je resetiral neke nastavtve ob selitvi. In tudi sedaj jih ne gre shraniti, ene so ostale shranjene, medtem ko nekatere ob ponovne prižigu gredo na isto.

In sicer, tam ko štelaš kolko naj na kater zvočnik outputa. Ne moreš verjet, koliko se pozna, ko daš suwoofer na +4db. Zdaj za wooferjem lahko odpiraš in zapiraš kolikor hočeš in ne bo takega efekta, ko pa daš to na receiverju se pa ful pozna. Samo kaj, ko se ne shrani.
Receiver je onkyo sr 607

#1226 Stipe2

• vesoljci
  • 4 442 sporočil

Objavljeno 17 februar 2019 - 23:34

Meni tudi, odkar sem se preselil in na novo povezal ozvočenje (vsi kabli ostali isti), subwoofer mi ne gre več v standby, stoji vedno prižgan - ne vem al je kriv receiver, al je kaj na subu šlo v kurac (stikalo na subu je nastavljeno na auto 100x preveril) - na internetu ne najdem nič koristnega, kot da se nobenemu to še ni zgodilo - sem pustil stat, ki itak bo treba novo ozvočenje kmalu, ampak me prav zanima kaj bi ga lahko jebalo, pa verjetno tudi nekaj elektrike požre za krasni kurac

#1227 tomazek

ni nič.

• mn3njalničarji
  • 670 sporočil

Objavljeno včeraj, 08:51

Sicer ni vprašanje o TV, ampak mi nekako najbolj paše sem.

Pri televizorjih se nekako ni najbolj prijel ukrivljen ekran, pa me zanima kako pa je s tem pri monitorjih? Ravno nekaj na hitro kupujem, pa gledam, da je razlika med ravnim in ukrivljenim cca. 20 EUR in ne vem ali vzet ravnega al ukrivljenega? Je vredu al ni?

#1228 tomazek

ni nič.

• mn3njalničarji
  • 670 sporočil

Objavljeno včeraj, 09:45

Ali pa, če kdo ve kako rešiti problem in ali se sploh da. Sem že googlal pa probal par zadev in ninič pomagalo. Imam en 24" LG monitro, ki se prižge in pokaže logo... potem pa mi vedno javlja HDMI ali DVI power saving mode in se zbudi iz stanja pripravljenosti. Ker, če bi to rešil potem nebi rabil kupovati drugega, se pa bojim, da je neka napaka, ki je ne bom rešil ker sem kar nekaj variant že sprobal.

#1229 FanATIc

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 201 sporočil

Objavljeno včeraj, 22:40

Joj te vaše off-topic debate...

Čakam, da bo Galko kej povedal o novem tv-ju.. :happy: :happy:

#1230 RAD!OACTIVE

ima picajzla, ki mu je ime Samo Peče.

• vesoljci
  • 1 028 sporočil

Objavljeno včeraj, 23:01

Oglej si sporočilotomazek, ob 18 februar 2019 - 09:45, rekši:

Ali pa, če kdo ve kako rešiti problem in ali se sploh da. Sem že googlal pa probal par zadev in ninič pomagalo. Imam en 24" LG monitro, ki se prižge in pokaže logo... potem pa mi vedno javlja HDMI ali DVI power saving mode in se zbudi iz stanja pripravljenosti. Ker, če bi to rešil potem nebi rabil kupovati drugega, se pa bojim, da je neka napaka, ki je ne bom rešil ker sem kar nekaj variant že sprobal.

Lahko so napihnjeni kondenzatorji, to ga mors odpret pa pogledat

#1231 tomazek

ni nič.

• mn3njalničarji
  • 670 sporočil

Objavljeno včeraj, 23:38

Hvala, sem danes kar naročil nekaj drugega in se nebom mrdal s tem. Mogoče pa ga celo odprem, ko prejmem drugega in bom se lahko poigral s tem.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov