Skoči na vsebino

Nintendo Switch

3567 odgovorov na to temo

#3521 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 1 790 sporočil

Objavljeno 15 september 2018 - 21:08

Jest switch ne uporabljam online, 20+ let stare igrce lahk pa igram na raspberry pie, tko da nope.

Upam da bo ta servis propadu in da dajo ven kej bolj zanimivga.

#3522 Scar

mehko blato #471

• mn3njalničarji
  • 269 sporočil

Objavljeno 15 september 2018 - 21:47

Ezoterik mislim da se ti kar pridruzujem, Switch je moja edina (sobna) konzola tako da ce hocem kaksen mp kdaj odspilat niti nimam izbire :D

#3523 PiMP

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 6 917 sporočil

Objavljeno 18 september 2018 - 09:05

Nintendo’s Anti Cheat System Defeated Before Switch Online Launch

#3524 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 094 sporočil

Objavljeno 20 september 2018 - 13:11

Hackers Are Already Uploading Additional Games To The Switch NES Library

ker jeben joke je ta nintendo

#3525 Gatsu

• vesoljci
  • 8 354 sporočil

Objavljeno 20 september 2018 - 19:29

Men je prov smešno kako fanboyi zagovarjajo to NES sranje kot nekaj najboljšega in celo primerjajo z Netflixom...

#3526 raveer

Mojca Pokrajculja

• prostozidarji
  • 247 sporočil

Objavljeno 20 september 2018 - 22:57

Ta NES je konkretno sranje. Ko bos lahko remapal knofe, bo pogojno igrabilno. Oni NES kontrolerji so pa nateg tisocletja. Modeli se prav trudijo najvecje kurbe bit.

#3527 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 617 sporočil

Objavljeno 21 september 2018 - 06:04

Želijo pač zaviti zadevo v celofan, čeprav vsi vemo da je vse skupaj to servis za plačilo multiplayerja. Zdaj tisti ki ga igrajo na switchu bodo plačali, ostali pač ne bomo.

#3528 Glista

si mota joint.

• mn3njalničarji
  • 289 sporočil

Objavljeno 08 oktober 2018 - 12:35

Je že kdo sporbal Mario party?

#3529 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 603 sporočil

Objavljeno 17 oktober 2018 - 22:27

kaj porečete na

Objavljena slika

men se na prvi pogled ne zdi neumna strategija - sploh če bo mobilc na voljo pri operaterjih
folk brez pomisleka meče po 1000+ za jabolka..

#3530 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 544 sporočil

Objavljeno 17 oktober 2018 - 22:54

Heh že sony se je posral po tleh, z vsemi svojimi studiji vred, ko so nekaj poskušali miksat na handheld sceni. Kaj šele neki Huawei.

Folk ki igra mobile igrice večinoma niso gamerji in jim dol visi za take zadeve, malo bolj osveščeni so pa itak ali na nintendo handheldih ali pa na konzolah / pcjih. Tole bo kisla goba.

#3531 Arey

• vesoljci
  • 6 809 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 06:46

Če kupijo kup studijev ki jim bojo delali hude špile pol ja, ampak ker se to seveda ne bo zgodilo me dost boli kurac.

#3532 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 617 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 07:02

Oba imata prav. Res je, ljudje zapravljajo po 1k + za iphone, ampak to še ne pomeni da bodo pripravljeni menjat za nek Huawei-jev gaming telefon. Huawei je sicer meni precej ljuba firma, žena ima njihov telefon, njena sestra tudi, predlagal sem ga tudi mojemu bratu. Tole po drugi strani je bolj dodatek k že dobremu telefonu, ne bo pa zaradi tega pritegnil množice k nakupu in povzročil preporod igranja na telefonih. Zagotovo ga bo kdo kupil, da bo imel edge pri kakšnem fortnite-u, ker so ljudje blesavi, ne bodo pa razvijalci začeli delati prirejenih iger prav za ta telefon, ter hkrati prezahtevnih, da bi jih lahko vsi igrali na svojih mobilnikih. Jaz si ne predstavljam, da bi na tej platformi lahko igral, npr. Celeste, kaj šele brez gamepada.

#3533 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 5 437 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 07:13

Celotna prezentacija.. Switch primerjava se začne na cca 5:50, en hecen moment je na cca 4:40, ko se dva "hispsterja" v publiki prcata z nogami :cmok:

#3534 Bessie

• šerifi in depjutiji
  • 5 437 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 07:32

Še nekaj iz drugih logov: CF za Switch
Objavljena slika

#3535 Atzar

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 532 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 07:35

Nice

Ka se bo hackalo Switcha ej

#3536 PiMP

• vesoljci
  • 6 917 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 07:42

Oglej si sporočiloBessie, ob 18 oktober 2018 - 07:13, rekši:

Celotna prezentacija.. Switch primerjava se začne na cca 5:50, en hecen moment je na cca 4:40, ko se dva "hispsterja" v publiki prcata z nogami :cmok:
Neki ti ne stimajo te timestampi, primerjava s Switchom se zacne nekje 51:05 dalje.

#3537 PiMP

• vesoljci
  • 6 917 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 07:45

Kar sm hotu povedat je, da prosim za pravilen timestamp paritvenega plesa kitajskih homoseksualnih hipsterjev.

#3538 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 617 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 08:49

Za 2019 se govori da bo Switch dobil osvežitev. Če bi vključili nekoliko boljši ekran z boljšo resolucijo in svetlostjo (ker je switch kljub temu da je portabilna naprava zelo nepriročna za igranje zunaj ob lepšemu vremenu), ter bolj zmogljivo baterijo, ki bi stisnila vsaj še eno urico dodatnega igranja bi mogoče razmislil o menjavi za nov model. Lahko bi naredili tudi izboljšan dock, ki ne bi praskal switcha, ter osvežitev hardware-a, za boljši fps.

#3539 Bessie

• šerifi in depjutiji
  • 5 437 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 08:55

Par sekund gor dol se mi ni dalo nazaj gledat točno kje :)
Lahko pa. da so poeditiral, ta desni je nežno odrinil nogo levemu, potem ga je pa levi neki po nogah grabil... zdaj ne najdem več LOL
Pripeta slika: nogice.PNG

Edit našel... na 46:45

http://youtu.be/IASbOrisu-I?t=2805

Sem naredil gif, samo ne gre naložit na forum... sem dal na FB

#3540 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 094 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 10:58

a to je kao smesno

#3541 Bessie

• šerifi in depjutiji
  • 5 437 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 10:59

Ne, romantično.

#3542 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 4 753 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 12:03

Oglej si sporočiloGalko, ob 17 oktober 2018 - 22:54, rekši:

Heh že sony se je posral po tleh, z vsemi svojimi studiji vred, ko so nekaj poskušali miksat na handheld sceni. Kaj šele neki Huawei. Folk ki igra mobile igrice večinoma niso gamerji in jim dol visi za take zadeve, malo bolj osveščeni so pa itak ali na nintendo handheldih ali pa na konzolah / pcjih. Tole bo kisla goba.

Oglej si sporočiloArey, ob 18 oktober 2018 - 06:46, rekši:

Če kupijo kup studijev ki jim bojo delali hude špile pol ja, ampak ker se to seveda ne bo zgodilo me dost boli kurac.

Oglej si sporočilohorror, ob 18 oktober 2018 - 07:02, rekši:

Oba imata prav. Res je, ljudje zapravljajo po 1k + za iphone, ampak to še ne pomeni da bodo pripravljeni menjat za nek Huawei-jev gaming telefon. Huawei je sicer meni precej ljuba firma, žena ima njihov telefon, njena sestra tudi, predlagal sem ga tudi mojemu bratu. Tole po drugi strani je bolj dodatek k že dobremu telefonu, ne bo pa zaradi tega pritegnil množice k nakupu in povzročil preporod igranja na telefonih. Zagotovo ga bo kdo kupil, da bo imel edge pri kakšnem fortnite-u, ker so ljudje blesavi, ne bodo pa razvijalci začeli delati prirejenih iger prav za ta telefon, ter hkrati prezahtevnih, da bi jih lahko vsi igrali na svojih mobilnikih. Jaz si ne predstavljam, da bi na tej platformi lahko igral, npr. Celeste, kaj šele brez gamepada.

To vi stari prdci tako razmišljate. Ampak dejstvo je, da gre vse počasi v mobile world. Zakaj?
Igre so 10x cenejše
Hardware je precej bolj zmogljiv
Nobene dodatne naprave ne nosiš okrog
Nobenenih dodatnih stroškov, saj telefon itak potrebuješ - poleg tega so osnovni tisti za 200€ že zmogljivejši od switcha

Igre sicer res da še manjkajo, ampak tudi te prihajajo vse boljše. Samo eno podjetje mora celoten produkt je lepo zaokrožit, ali najeta atomica in bo zadeva poletela. Ne pa da jim predstavitve za izdelke dela kitajc ki zna slabše angleško od Alenke Bratušek.

Komaj čakam da Nintendo crkne, da bom lahko igral Mariota na PS4.

Na androidu se še kako dogaja, samo treba je glavo iz peska dat.

Sj ne da je Xiaomi že prej kot po pol leta enke, najavil Black Shark 2, ker je enke prodal že prvi dan 1miljon.

#3543 atomic

• vesoljci
  • 4 753 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 12:16

Sploh te igre PUBG Fortnite razne mobe itd...

Maš pa tudi Dark Souls za reveže

ali

#3544 Arey

• vesoljci
  • 6 809 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 13:00

Jz nimam nic proti mobile gamingu, problem je zgolj v inputu. Ce se tle prime neka normalna input shema ki ni samo touchscreen, in je po cudezu market share dovolj velik da se devom splaca razvijat spile, bom najbolj srecen star otrok na svetu.
Sam bolj kot ta carski scenarij vidim obratnega - mobile gaming se vedno raste ko svinja, ampak debilne touchscreen izkusnje s kakim gemom tu ali tam.
Fortnite na telefonu je ze res impressive stvar (nisem igral na telefonu se though), samo kaj mi pomaga ce folk spila na touchscreenu.

#3545 PiMP

• vesoljci
  • 6 917 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 13:23

Najvecji problem je pomojem to, da so zastonj oz. stanejo drobiz in s samo prodajo ne zasluzijo dovolj in morajo ostalo potem zasluzit z mikrotransakcijami, kar pa pomeni, da je celoten gameplay zgrajen okoli tega. Take izkusnje sem imel se z vsemi mobilnimi igricami, ki sem jih sprobal.

#3546 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 617 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 13:34

Kar je Arey povedal. Dokler bo touchscreen nekega pravega gaminga ne bo. Huawei in podobni bodo mobilnemu gamingu kvečjemu naredili škodo, ker bodo ostali na slabšem.

#3547 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 544 sporočil

Objavljeno 18 oktober 2018 - 13:35

hehehe uno ko Atomic proba neki razmišljat, pa ne gre in ne gre in ne gre, pol pa uno hrrrrk! se končno mal premakne en zarjavel kolešček pa sam slina iz ust pa pisat ultra edgy komentarje na mnenjalnik. Sej je u redu stari, sej te vidimo, na eno virtualno čebelico v beležko

Objavljena slika

Kar se pa brutalnega ownaga mobile gaminga tiče bom pa samo tole kle pustil pa lep ,lp

Objavljena slika

#3548 atomic

• vesoljci
  • 4 753 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 11:05

Galko ne vem koliko si ti star, ampak tud če se mi koleščka težko premikajo dvomim, da si manj kot 30. In tebe triggera, ko te poimenujem stari prdec, do te mere, da se spustiš z žaljivkami na raven 4. razreda OŠ.
Človek, ustavi konje, ker so predivji.

S to sliko, ki si jo nalimal si me pa res malce zmedel, ker zdej ne vem več, kdo ima zarjaveta kolesa. Seznam predstavlja all time downloads ZASTONJSKIH iger na vseh 3 MILJARDE android telefonov ever!
To je tako glupo, kod da bi včasih rekel, da je PC gaming smeti, ker je največ nameščenih iger v svetu PCja minolovec in pasjansa.

Zadevo je treba pogledat drugače, koliko so ljudje zadovoljni z PUBG na Androidu in koliko downloadov je, katere so top download plačljive igre itd... Tako boš videl v katero smer gredo trendi, ki tudi meni niso všeč sploh zaradi razloga o inputu, kot ga je Arey omenil. Ampak, ja... meni je to jasno, čeprav Fortnita ne bom nikoli niti inštaliral, sloh ker stane to tudi do 40€.

Če se pa spustim na tvoj nivo humorja Galko, se boš moral sprijazniti, da si star prdec, da se staraš, da ti lasje sivijo, in še slabše, izpadajo! Nekoč trd kurac je vse bolj mlahav... Prihaja nova generacija gamerjev z ožjimi analnimi odprtinami, tršimi kurci, ki so povrh še 20let mlajši od nas, služijo miljone z nekimi E-sporti in dejansko igrajo tudi igre na telefonih in vse več jih očitno bodo.
Ti pa kakor želiš, samo da ne bo ob spoznanju od Galko-ta ostal samo še Alko.
Lp

P.S. Za stare prdce je baldurs gate v akciji za 1.99€

#3549 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 617 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 12:58

Ti mater. PS4 edicija me ni nič pritegnila, da bi pa na switchu portable še enkrat preigral DS me pa kar zelo mika :).

#3550 Atzar

• rumeni jaki
  • 2 532 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 13:11

Atomic, tnx, sem kupil Baldurs.

#3551 Sovica

• neuvrščeni
  • 603 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 13:24

Navedek

Jz nimam nic proti mobile gamingu, problem je zgolj v inputu. Ce se tle prime neka normalna input shema ki ni samo touchscreen, in je po cudezu market share dovolj velik da se devom splaca razvijat spile, bom najbolj srecen star otrok na svetu.
Sam bolj kot ta carski scenarij vidim obratnega - mobile gaming se vedno raste ko svinja, ampak debilne touchscreen izkusnje s kakim gemom tu ali tam.
Fortnite na telefonu je ze res impressive stvar (nisem igral na telefonu se though), samo kaj mi pomaga ce folk spila na touchscreenu.

to ze lep cajt ni problem, mas drzala za ps gamepad, povezes z bluetoothom in spilas.
ce noces tega mas ze 101 razlicnih attachable gamepadov za mobilca v smislu switch rocic, da ne pacas z rokami.

#3552 Sovica

• neuvrščeni
  • 603 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 13:33

v nadaljevanju, steam ze nekaj casa ponuja steam link app, pred kratkim sm ga malce testiral in ceprav ni primeren za razne tps/fps spile sem komot odigral par turnov rtwja, hoi4, ter malce life is strange_a.
kul mi je opcija da si lahko gumbe po ekranu razporedis po zelji, tudi po velikosti. Mislim da omogoca tudi igranje preko kontrolerja kar sploh ni slabo. s kakim 5gjem bo tole u izi totalno igrabilno.
par screenov, resizano in 1920 na 1024
Spoiler

drugace na mobilcu ne igram sploh
mislim pa, da bojo prejkoslej prodrli, ce ne izpodrinili razne switch ideje in bi nintendo kvecjemu znal nuditi svoj launcher kot je steam.
malce xboxovsko, I guess.

#3553 Arey

• vesoljci
  • 6 809 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 19:15

Oglej si sporočiloSovica, ob 19 oktober 2018 - 13:24, rekši:

to ze lep cajt ni problem, mas drzala za ps gamepad, povezes z bluetoothom in spilas.
ce noces tega mas ze 101 razlicnih attachable gamepadov za mobilca v smislu switch rocic, da ne pacas z rokami.
Seveda je problem, dokler ne bo market share ljudi ki na telefonu igrajo z gamepadom dovolj velik da se devom splaca razvijat proper spile za telefon (nikoli, ce ne pride vn nek simpl kompakten produkt in ce pri adoptionu pomaga dumbledore), smo stuck s 1000 kloni brezveznih dobesedno IGRIC. Ja, lahko igram pubg in gta, ampak takih spilov skoraj ni.
In to je problem mobile gamiga - spili so vecinoma zelo povprecni. Seveda mas izjeme, sam jaz bi na telefonu ne igral Monument Valley (ki je sicer zelo kul mobile spil, sam meh), ampak aaa naslove tako kot na switchu, zaradi katerega se aploh pogovarjamo to.

#3554 atomic

• vesoljci
  • 4 753 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 19:44

Tako je. Treba je vseeno pogledat trende. Zaradi switchove strojne podhranjenosti postaja vse bolj indie platforma za igre. Na drugi strani gredo pa trendi v obratno smer. Res da bo še nekaj vode preteklo pa vendar....

Če si preigral na wiiu vse igre, kar jih je bilo za preigrat, kaj ti bo switch? Za ugly 25fps Doom al kaj? Kaj pa ima siwtch razen precenjenega odyseja?

#3555 atomic

• vesoljci
  • 4 753 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 19:49

#3556 Arey

• vesoljci
  • 6 809 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 19:50

Pa grafike so ze fajn, sam jz bi tut kvaliteten spil. Mater sem zahteven :/

#3557 atomic

• vesoljci
  • 4 753 sporočil

Objavljeno 19 oktober 2018 - 21:10

Oglej si sporočiloArey, ob 19 oktober 2018 - 19:50, rekši:

Pa grafike so ze fajn, sam jz bi tut kvaliteten spil. Mater sem zahteven :/
Dobiš takoj ko bodo ugotovili, da si pripravljen dati 70€ za android igro.

Ne može pare i jare.

#3558 Scar

mehko blato #471

• mn3njalničarji
  • 269 sporočil

Objavljeno 20 oktober 2018 - 20:31

A ste dojel da bo tale tema jutri stara 2 leti :)

#3559 Atzar

• rumeni jaki
  • 2 532 sporočil

Objavljeno 24 oktober 2018 - 10:09

Nigleti, je kdo kupil DARK SOULS REMASTERED za Switcha? Uizi razmišljam, da bi si kupil po RDR 2 za čez božične praznike, da mi malo pokal po skeletonih iz postelje

#3560 Bessie

• šerifi in depjutiji
  • 5 437 sporočil

Objavljeno 24 oktober 2018 - 10:43

LOL :avadodo:

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov