Skoči na vsebino

[uradno] Indie zakladnica

520 odgovorov na to temo

#481 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 151 sporočil

Objavljeno 16 september 2018 - 11:02

Unforseen Incidents se mi je zdela precej solidna, grafično všečna (stripovski stil) avantura. Res pa ni to nek presežek, za katerega bi rekel: "wauuu, to bom čez leto dni še enkrat preigral". Glede zgodbe se podpišem pod Ezoterikov post.

Update glede Lamplight City: super zadeva, ampak absolutno prelahka. Mislim, da se počasi bližam koncu. V bistvu sem se do sedaj "zataknil" samo pri klavirskem puzzlu. Na Avtosave se ni za zanašati, ker je kar nekaj različnih odločitev in potem se pač določena lokacija zaklene (izgine). Posledično posameznega primera ni možno končati na "100%". Ampak OK, to je treba vzeti v zakup med igranjem, drugače bi itak bil samo enostaven skozihod.

#482 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 771 sporočil

Objavljeno 16 september 2018 - 13:05

Oglej si sporočiloDaCapo, ob 16 september 2018 - 11:02, rekši:

Unforseen Incidents se mi je zdela precej solidna, grafično všečna (stripovski stil) avantura. Res pa ni to nek presežek, za katerega bi rekel: "wauuu, to bom čez leto dni še enkrat preigral". Glede zgodbe se podpišem pod Ezoterikov post.

Update glede Lamplight City: super zadeva, ampak absolutno prelahka. Mislim, da se počasi bližam koncu. V bistvu sem se do sedaj "zataknil" samo pri klavirskem puzzlu. Na Avtosave se ni za zanašati, ker je kar nekaj različnih odločitev in potem se pač določena lokacija zaklene (izgine). Posledično posameznega primera ni možno končati na "100%". Ampak OK, to je treba vzeti v zakup med igranjem, drugače bi itak bil samo enostaven skozihod.

To je blo čist isto že pr Golden Wake (različne odločitve). Ampak so ble posledice bol kozmetične, tko da se nisem sekiru.

#483 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 151 sporočil

Objavljeno 16 september 2018 - 15:51

Golden Wake žal nisem igral. Glede posledic v LampCity bom pa videl na koncu igre. Save sem naložil dvakrat: prvič, ko je razneslo bojler in drugič, ko sem bil nepriljubljen pri ženi. :) Pa za en primer vem, da sem zajebal, ker se je zaprla lokacija, jaz pa sem točno vedel kako bi moralo biti, ampak se mi ni dalo stari save nalagat in ponavljat.

#484 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 771 sporočil

Objavljeno 16 september 2018 - 19:11

Golden Wake je kr fajn igrica, igraš nekega čičota v različnih obdobjih amerike. Je pa zelo zelo preprosta igra, ki temelji bolj na zgodbi. Men bolj kot neka plačljiva avantura, izpade kot mal bolši ljubiteljski projekt.

#485 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 151 sporočil

Objavljeno 16 september 2018 - 19:28

Če je fajn, potem bom preigral. Sicer mi ni ušla z radarja, ampak ji do sedaj še nisem dal priložnosti.

#486 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 771 sporočil

Objavljeno 16 september 2018 - 19:36

Men je bla ok, ampak definitivno ena najslabših avantur od tega folka povezanga z Wadjet games.

Pomoje grejo men tko:

1. Primordia - res osupljivo dobra avantura, če bi kle mel še par ljudi, bi nardil moderno klasiko. Že tko je men vse od vzdušja, do ugank noro dobro.
2. Unawoved - Ma odlično vse od čudovitga pixel arta, do dobrih ugank, če ne bi bla tok lahka, bi jo dal pred primordio.
3. Resonance - bedn art, ampak odlična zgodba in zafukani puzzli
4. Technobabylon - ideja je dobra, art je odličen (isto dvojne resolucije), sam špil pa mal fali potencial. Vseen zelo dobr.
5. Gemini Rue - glih zadnič sm jo spet špilu. Se ji že poznajo leta, akcijske sekvence so brezveze.
7. Blackwell serija - zadnji del bi lahk kotiral tudi proti tretjemu mestu, tko celokupno je pa mal preveč naivna pa lahkotna serija. Drugač pa odlična za začetnike in res tko nasplošno ma človk fajn filing k igra te snack sized avanture
8. Shardlight - pač ni ratal, jebeš. Setting je dobr, vse ostalo je meh.
9. A Golden Wake - sicer dobra avantura, sam preveč ambiciozna za delo enga človeka. Fali ji še 6 mescev dela.
10. Shivah - Dated, drugač sem jo dvakrat igral, zabavna stvar.

#487 Atzar

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 532 sporočil

Objavljeno 16 september 2018 - 19:47

Hud seznam/recap, tnx

#488 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 151 sporočil

Objavljeno 17 september 2018 - 18:36

@Ezoterik: Igral sem vse s tvojega seznama, razen Shardlight in Golden Wake. No, Unavowed sem štartal danes in zaenkrat je nad pričakovanji.

Btw, Lamplight City konec me je pustil mičkeno razočaranega. Ok, okusi so različni, prav tako neka pričakovanja. Ampak tako kot si rekel za Golden Wake: odločitve so bolj ali manj kozmetične. Ves čas igranja sem imel v glavi, da se bodo ti različni primeri nekako "poklopili" ali da bo neka ultimativna finta... Za vsak slučaj bom počekiral yatube, ampak mislim, da tu ni neke avanturistične znanosti. Všečno, igralno in to je to. :)

#489 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 145 sporočil

Objavljeno 20 september 2018 - 06:34

#490 Atzar

• rumeni jaki
  • 2 532 sporočil

Objavljeno 21 september 2018 - 09:08

Izšla je igra Star Control: Origins,

ki je nadaljevanje hands down ene najkvalitetnejših iger vseh časov — Star Control 2.

Žal zgleda, da je nov del smeče

#491 Atzar

• rumeni jaki
  • 2 532 sporočil

Objavljeno 26 september 2018 - 08:08

Izšel je platformer Timespinner

Art zelo spominja na Super Caslevania IV

https://store.steamp...20/Timespinner/

#492 Atzar

• rumeni jaki
  • 2 532 sporočil

Objavljeno 26 september 2018 - 15:39

Also SNES like action RPG, pet dni nazaj: https://store.steamp...8340/CrossCode/

#493 samo_hren

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 616 sporočil

Objavljeno 30 september 2018 - 12:15

Navkljub mojemu odporu do digitalnih špilov, sem si končno privoščil Hellblade. Kaj naj rečem, zadeva je resnično postavila nov mejnik za igre z domala virtuoznim spojenjem interaktivne umetnosti in znanosti. Bom pa sicer še počakal, da igro končam, preden izjavim, da je God of War vseeno boljši izdelek :D

#494 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 8 771 sporočil

Objavljeno 30 september 2018 - 12:23

Oglej si sporočilosamo_hren, ob 30 september 2018 - 12:15, rekši:

Bom pa sicer še počakal, da igro končam, preden izjavim, da je God of War vseeno boljši izdelek :D

Tehnično sigurno. Vsebinsko? Nigga please. :P

#495 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 4 289 sporočil

Objavljeno 30 september 2018 - 13:35

Lol primerjat God of War pa Hellblade je tako kot primerjat svežo švicarsko čokolado v kombinaciji s toplim naravnim kakavom iz biološkega nehomogeniziranega mleka nasproti ravnokar posrani driski zaradi predoziranja mcdonalda.

Hellblade špilal eno uro, potem pa zbrisal te smeti. Še walkthroguh videa se mi ne da pogledat.

#496 Atzar

• rumeni jaki
  • 2 532 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2018 - 18:58

Par novih igric

1) Deliver Us The Moon - tretjeosebna arkadna puzlarica o lunarjenju
2) Deep Sky Derelicts - turn based RPG s kartami in vesoljci
3) Path to Mnemosyne - hipnotična igrica o potovanju v podzavest
Objavljena slika

#497 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 151 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2018 - 19:11

Nice. Deep Sky Derelicts me kar zelo mika :)

#498 Fantom

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 418 sporočil

Objavljeno 02 oktober 2018 - 07:09

damn ja tudi meni tale deep sky deluje fun :)

#499 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 094 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 14:27

tole mi deluje carsko

Navedek

The new game from the creators of Stories Untold puts you behind the many lenses of a space station AI, just as things go very, very wrong.

#500 Slinch

• vesoljci
  • 8 771 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 17:50

Fuck me.

Objavljena slika

#501 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 544 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 18:01

Lepo, lepo. Čeprav glede na to kok mi je zdele Detroit povprečen špil - a veš, kao podoben walking simulator - niti ne vem, če bi sploh sprobal :)

#502 Atzar

• rumeni jaki
  • 2 532 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 18:03

Haha, bogi samo_hren :D :D

#503 Slinch

• vesoljci
  • 8 771 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 18:09

Oglej si sporočiloGalko, ob 09 oktober 2018 - 18:01, rekši:

Lepo, lepo. Čeprav glede na to kok mi je zdele Detroit povprečen špil - a veš, kao podoben walking simulator - niti ne vem, če bi sploh sprobal :)

Ej zdaj sem se komaj zadržal, da ti nisem predlagal prostovoljnega padca po štengah. Hellblade je tako hud experience (in daleč od walking simulatorja, razen če ti je vse, kar ima manj boja od From igric, walking simulator), res ultimativna igra za narativne sladokusce, da lahko samo največji fast food kočlerji skippajo.

#504 Slinch

• vesoljci
  • 8 771 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 18:13

Meni je drugače ta novička vrhunec gaming najav leta, lani mi je bil goty in sploh ena boljših iger, ki sem jih igral v lajfu.

#505 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 544 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 18:50

No no dejmo malo umiriti konje

#506 Slinch

• vesoljci
  • 8 771 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 18:54

nč se naumo umirjal

Winner of five 2018 BAFTA Games Awards, including Best British Game, Best Artistic Achievement, Best Game Beyond Entertainment, Best Performer and Best Audio Achievement, Hellblade: Senua’s Sacrifice will launch at participating retailers on December 4th 2018 for $29.99 / £24.99.

#507 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 544 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 18:58

BEST REALISTIC WALKING HOMOSEX 2018 BAFTA FAFTA

#508 Atzar

• rumeni jaki
  • 2 532 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 19:10

God of War 2018 = poor mans Hellblade

LP

#509 Slinch

• vesoljci
  • 8 771 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 19:14

Pizda pa lihkar so najavli GRIP collector's edition: https://shop.wiredpr...lectors-edition

88,66 funtov pozneje, I regret nothing

Objavljena slika

Navedek

And then there’s the limited Collector’s Edition to consider, with only 500 units in production and just 300 of them being made available for general sale. Purchasing it from the Wired Productions shop will enable you to get your hands on the game itself, the soundtrack on double vinyl, CD and via an MP3 download, a GRIP USB Drive, three of the 12” double-side art prints, a classic game manual, a GRIP Sick Bag (just in case), vehicle decals and some exclusive DLC (Nyvoss Hex Paint Kit, Vortex Rims and more Decals)
The spiritual successor to Rollcage – GRIP: Combat Racing – is careering towards its 6th November release date on Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch and Steam for Windows PC, when your reflexes will be tested to the limit as you hurtle towards the finish line and hope to cross it first amid the chaos.

Ker hud dan za retail, noro

#510 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 544 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 19:23

edgy tiči, edgy mnenja :D :D

carska vsebina v tejle CE ediciji lol, tole tudi jst upam, da bo dober špil s konkretnim SP načinom

#511 Slinch

• vesoljci
  • 8 771 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2018 - 19:39

Oglej si sporočiloGalko, ob 09 oktober 2018 - 19:23, rekši:

carska vsebina v tejle CE ediciji lol, tole tudi jst upam, da bo dober špil s konkretnim SP načinom

4-player split screen nigga

hud OST nigga

SP mode, težavnost do čistega odfuka: https://www.youtube....h?v=vQ59U6j2w_Y

Kdor tega ne da na polico sovraži arkadne igrice.

#512 Krutec

• vesoljci
  • 553 sporočil

Objavljeno 10 oktober 2018 - 03:13

Vcer kupil Stories Untold, carski spilcek. Ce je popust na Steamu priporocam.

#513 samo_hren

• mn3njalničarji
  • 616 sporočil

Objavljeno 10 oktober 2018 - 07:54

Oglej si sporočiloAtzar, ob 09 oktober 2018 - 18:03, rekši:

Haha, bogi samo_hren :D :D

Mislim, da je dokaj očitno, da je moj digitalni nakup naposled odločilno prevesil tehtnico v prid izdaji retail verzije. Tako da, ni za kaj.

#514 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 145 sporočil

Objavljeno 10 oktober 2018 - 08:03

Oglej si sporočiloamnesia, ob 09 oktober 2018 - 14:27, rekši:

tole mi deluje carsko

Hudo. Grem pa prav gledat kaj se je z Routine zgodil :D

Edit: 0 novih updejtov

Mimogrede, nov game od Amanita design:

#515 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 094 sporočil

Objavljeno 10 oktober 2018 - 22:52

Oglej si sporočiloLjud, ob 10 oktober 2018 - 08:03, rekši:

Hudo. Grem pa prav gledat kaj se je z Routine zgodil :D

Edit: 0 novih updejtov

men res ni jasno, kaj tej modeli delajo, ko/ce bo zadeva koncana, bo best game ever al pa totalno sranje

tle je mal razlozeno in prikazano za observation, res huda ideja

#516 Slinch

• vesoljci
  • 8 771 sporočil

Objavljeno 12 oktober 2018 - 10:11

Ne vem kako sem spregledal, ampak GRIP vrne tudi legendarni Scramble mode in ga poimenuje Carkour. :avadodo: Ne se jebat.

#517 PiMP

• vesoljci
  • 6 917 sporočil

Objavljeno 12 oktober 2018 - 10:35

<sadhu-mode>
Vozilo na ~0:20 ima spoilerje na obeh straneh, ki pa so staticni, kar pomeni, da nimajo smisla. Vozilo bi moralo imeti na obeh straneh senzor, ki bi zaznal katera stran vozila se mora drzati podlage in katera ne in bi potem temu primerno dinamicno spreminjal naklon spoilerjev.
</sadhu-mode>

#518 Slinch

• vesoljci
  • 8 771 sporočil

Objavljeno 12 oktober 2018 - 10:53

Team Vintek so itak vedno sloveli kot pozerji, noben resen voznik ne bi sodeloval z njimi.

#519 Slinch

• vesoljci
  • 8 771 sporočil

Objavljeno 13 oktober 2018 - 08:36

če distance ne uleti na plejca se bom vsedel v kot in razjokal

kera huda prezentacija no

#520 Gatsu

• vesoljci
  • 8 354 sporočil

Objavljeno 15 oktober 2018 - 07:38

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov