Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri konjzolcu

23341 odgovorov na to temo

#23321 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 5 165 sporočil

Objavljeno včeraj, 14:48

Ni to to potem. Ni tiste romantike, ko imaš 725 iger na voljo. Moral bi imeti prov SSF2T avtomat in nič drugega gor. Tako bi se folk navadil že same igre itd...
Gostitelj, da prostor in piva. V avtomat se pa meče 50 centov za fajt. Da se pokrijejo stroški piva. Kdor bi šel računat, ali je gostitelj tisti večer zaslužil 7ali9€, je vseeno če ga naslednjič ni.

#23322 Arey

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 7 116 sporočil

Objavljeno včeraj, 14:52

Pred ki, ker, ko, da, ce, vejica skace :D

Ne vem, men te oldschool ideje niso neki ful zanimive. Metat kovance v kabinete, _za pivo_, ne hvala. Se pa strinjam da bi blo kul da bi lahko omejil na en spil na dan recimo, da je folk prisiljen spilat karkoli je ze gor, drgac bi itak samo skakal iz igre do igre pa si uniceval roznata ocala.

#23323 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 312 sporočil

Objavljeno včeraj, 14:53

To je pa tudi res. Pri 700+ igrah ni več tistega smisla. Se strinjam.
Jaz bi zraven postavil še en dober fliper. Original, seveda. To mi je skoraj bolj všeč kot avtomat z video igro.

#23324 PiMP

• vesoljci
  • 7 077 sporočil

Objavljeno včeraj, 16:54

Oglej si sporočiloArey, ob 22 marec 2019 - 14:52, rekši:

Pred ki, ker, ko, da, ce, vejica skace :D
To me SPROŽI. Mi smo vedno rekl: "Pred ki, ko, ker, da, ce, vejica skace.". Se mi zdi da gre lepse z jezika.

#23325 [D]emoncek

(Neki v zvezi z ovcami, ščišem in tiči.)

• govnači
  • 172 sporočil

Objavljeno včeraj, 17:09

Hahaha, vceraj je bila seka pri meni, prisla iskat neke blesave zadeve ki sva jih mela kot otroka. Sem nasel zvezek od takrat ko sva se na spectrumu igrala bedarije. Seznam kaset pa casi kje je katera igrica, hahahahaha. :D :D :D Those were the times, and they were TERRIBLE.

#23326 Arey

• vesoljci
  • 7 116 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:04

Oglej si sporočiloPiMP, ob 22 marec 2019 - 16:54, rekši:

To me SPROŽI. Mi smo vedno rekl: "Pred ki, ko, ker, da, ce, vejica skace.". Se mi zdi da gre lepse z jezika.
Sry, narobe ste rekli. Prav je kikerkodače.

#23327 Atzar

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 182 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:15

Fak kako me triggera ki-KER-ko-da-če, nerealno

#23328 Slinch

• vesoljci
  • 9 528 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:43

resno s kere šole so morali areya fuknit kikerkodače ej

#23329 Arey

• vesoljci
  • 7 116 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:50

Hahah a sm res jz un cudak tle? :avadodo:
Vsak dan nekaj novega :D

#23330 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 312 sporočil

Objavljeno včeraj, 21:02

… in zanimiva debata o avtomatih in starošolskih kompjuterjih je že v štartu zamrla … ;)

Pač, zaradi vejice ali dveh.

#23331 Arey

• vesoljci
  • 7 116 sporočil

Objavljeno včeraj, 21:41

Zanimiva mogoce zate, meni to ne predstavlja interesa. Bi pa z veseljem prebral debato o tem, tko da lahko kr zacnes (oz nadaljujes) :)

#23332 fric

• rumeni jaki
  • 3 115 sporočil

Objavljeno včeraj, 21:43

Metro Exodus Sold More Copies On Epic Store Than Last Light Sold On Steam

#23333 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 435 sporočil

Objavljeno danes, 01:02

dej spizdi mi s tem retardiranim epicom se tle

#23334 [D]emoncek

(Neki v zvezi z ovcami, ščišem in tiči.)

• govnači
  • 172 sporočil

Objavljeno danes, 01:23

Oglej si sporočiloamnesia, ob 23 marec 2019 - 01:02, rekši:

dej spizdi mi s tem retardiranim epicom se tle

Are you a Nintendo Switch cartridge ? Because you're bitter as fuck.

#23335 Arey

• vesoljci
  • 7 116 sporočil

Objavljeno danes, 07:13

Prej se valve zave da tko ne bo slo naprej boljse bo.

#23336 PiMP

• vesoljci
  • 7 077 sporočil

Objavljeno danes, 07:25

Trenutno res zgleda kot da se Valve obnasa kot eno "too big to fail" podjetje. Sej gre res zaenkrat samo za pescico naslovov, samo to se hitro lahko spremeni v plaz. Epic sicer verjetno ne bo mogu v nedogled ponujat zaloznikom takih dealov, ampak prej ko se Valve zacne prilagajat novim razmeram bols bo za njih.

#23337 Raz

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 505 sporočil

Objavljeno danes, 11:33

Čeprav po drugi strani (pa res nimam namena zagovarjat Valve) ne bi rad videl 'alternative' Steamovi prevladi v obliki, da ima v prihodnje vsak večji publisher svoj online store/client, kjer so ekskluzivno na voljo njihovi špili, plus razni ekskluzivni deali za določene razvijalce/špile z namenom vezave na določeno platformo...

Že tako je treba na PCju skakat med Steamom, Battlenetom, Originom in še kakim (plus ekstra login za Rockstar in Ubi špile, ki jih mam na Steamu), resnično ne bi rad imel digitalne knjižnice špilov dodatno razbite še med 5+ dodatnih klientov/launcherjev. Vsak s svojimi login podatki (ki jih itak redno pozabljam oz. si moram zapisovat), svojim mobile appom/avtentikatorjem itd.

Upam, da čimprej pride do tega, da bo čimveč keyev/licenc z ene platforme/klienta veljalo tudi v drugih, potem naj se pa trudijo za stranke z deali, bonbončki in kakovostnim klientom.

#23338 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 312 sporočil

Objavljeno danes, 13:52

Jaz se podpišem pod Razev post.

#23339 Atzar

• rumeni jaki
  • 3 182 sporočil

Objavljeno danes, 14:46

Itak si vsi želimo, da bi imeli libraryje na enem koncu, samo realno se bodo še vedno bolj drobili, ker bo pač vsako podjetje varovalo svoje interese in maksimiziralo dobiček.

Jaz imam trenutno digital game library na štirih koncih: PSN, Nintendo digital store, Steam in GOG.

Nekaj igric pa še po HumbleBundle, Ubisoft klientu, Epic store, XBLA store, battlenetu in itch.io.

Itak, da mi gre to ekstremno na spolni organ, sploh ker na itch.io/humblebundle izidejo kakšni res carski indie špili, ki jih drugje ni. Na XBLA mam še svašta igračk od 360 časov, Epic store pa mi je šenkal ene tri igrice, ki so me realno zanimale. V sekundi podpišem, da imam vse na kupu, sam ni blo ne in ne bo ne, kvečjemu še bo slabše ne.

Saj tudi pri filmih je podobna situacija. Imam Netflix, ki ima res malo contenta, ki me zanima. Ostalo je razdeljeno na Mubi, ki ima kul ponudbo alternativnih filmov, Amazon ima kdaj kakšne filme, ki jih drugje ne dobiš (lih zadnjič sem povsod iskal neko rusko verzijo Don Kihota pa so jo kr imeli lol), HBO ima ene odlom serije, sam kdo bo to plačeval. Na koncu raje ujagam Partis in Karagargo in grem.

Eknjige tudi. Kindli so mi res top bralniki, sem sprobal inkbook, kobo, vse in svašta sem pokupil, po uporabniški izkušnji mi nič ni primerljivo kindlu. Sam če maš kindla si bolj ali manj vezan na amazon store + redke druge prodajalne e-knjig + piratiziranje. Če kupiš bralnik, ki bere knjige z applovim ferplejem, boš lahko bral vsaj slovenske knjige, boš pa se jebal z Amazonovimi, ker ji boš al odklepal/odstranjeval licenco alpa jih bral znotraj kakega kindle appa za androidne bralnike, kjer pa bo uporabniška izkušnja smeti.

Za glasbeni svet ne vem, ker vse po klošarsko spiratiziram. Sam kadarkoli sem želel naročit kak service, mi je gladko vrnilo obvestilo "ne ponujamo tega f toti Sloveniji", tako da sem na neki točki dvignil roke. Samo vseeno predvidevam, da se oseba z malo bolj razvejanim glasbenim okusom ne more omejiti na en service. Ali pač?

Pač res bizarna situacija. Reši te, da imaš res uno unificiran tight okus brez posebnosti. Igraš AAA igračke na PS4, gledaš filmske vsebine na Netflixu in bereš knjige, k jih pač dajo na Biblos, pa je (ali pa pač ne bereš knjige, ker kdo ma cajt še za to).

#23340 isaac

ima drede na jajcih.

• hajduki
  • 1 040 sporočil

Objavljeno danes, 16:16

Sej user experience bo logicno vedno boljsi, ce je monopol. Sam ne pomen pa to, da je monopol dober.

#23341 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 435 sporočil

Objavljeno danes, 20:17

Oglej si sporočiloAtzar, ob 23 marec 2019 - 14:46, rekši:

Itak si vsi želimo, da bi imeli libraryje na enem koncu, samo realno se bodo še vedno bolj drobili, ker bo pač vsako podjetje varovalo svoje interese in maksimiziralo dobiček.

Jaz imam trenutno digital game library na štirih koncih: PSN, Nintendo digital store, Steam in GOG.

Nekaj igric pa še po HumbleBundle, Ubisoft klientu, Epic store, XBLA store, battlenetu in itch.io.

Itak, da mi gre to ekstremno na spolni organ, sploh ker na itch.io/humblebundle izidejo kakšni res carski indie špili, ki jih drugje ni. Na XBLA mam še svašta igračk od 360 časov, Epic store pa mi je šenkal ene tri igrice, ki so me realno zanimale. V sekundi podpišem, da imam vse na kupu, sam ni blo ne in ne bo ne, kvečjemu še bo slabše ne.

Saj tudi pri filmih je podobna situacija. Imam Netflix, ki ima res malo contenta, ki me zanima. Ostalo je razdeljeno na Mubi, ki ima kul ponudbo alternativnih filmov, Amazon ima kdaj kakšne filme, ki jih drugje ne dobiš (lih zadnjič sem povsod iskal neko rusko verzijo Don Kihota pa so jo kr imeli lol), HBO ima ene odlom serije, sam kdo bo to plačeval. Na koncu raje ujagam Partis in Karagargo in grem.

Eknjige tudi. Kindli so mi res top bralniki, sem sprobal inkbook, kobo, vse in svašta sem pokupil, po uporabniški izkušnji mi nič ni primerljivo kindlu. Sam če maš kindla si bolj ali manj vezan na amazon store + redke druge prodajalne e-knjig + piratiziranje. Če kupiš bralnik, ki bere knjige z applovim ferplejem, boš lahko bral vsaj slovenske knjige, boš pa se jebal z Amazonovimi, ker ji boš al odklepal/odstranjeval licenco alpa jih bral znotraj kakega kindle appa za androidne bralnike, kjer pa bo uporabniška izkušnja smeti.

Za glasbeni svet ne vem, ker vse po klošarsko spiratiziram. Sam kadarkoli sem želel naročit kak service, mi je gladko vrnilo obvestilo "ne ponujamo tega f toti Sloveniji", tako da sem na neki točki dvignil roke. Samo vseeno predvidevam, da se oseba z malo bolj razvejanim glasbenim okusom ne more omejiti na en service. Ali pač?

Pač res bizarna situacija. Reši te, da imaš res uno unificiran tight okus brez posebnosti. Igraš AAA igračke na PS4, gledaš filmske vsebine na Netflixu in bereš knjige, k jih pač dajo na Biblos, pa je (ali pa pač ne bereš knjige, ker kdo ma cajt še za to).

bandcamp.com je fajn zadeva za glasbo, placas tistih par € za album (pac odvisno od izvajalca) in ko ga imas v lasti, si lahko dol potegnes DRM-free flac/mp3/whatever, hkrati pa ti omogocajo tud neomejeno streamanje tega albuma preko appa na telefonu

#23342 Slinch

• vesoljci
  • 9 528 sporočil

Objavljeno danes, 20:25

No, ampak se dajmo zavedat, da je bandcamp za indie izvajalce, major label stuff je gor redkeje kot moj penis v mefistovi roki

Ampak kar se servisov tice pri glasbi ni nekih hudih tezav, na deezerju najdem prakticno vse, verjetno je z raznimi apple musici kvecjemu se boljse.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov