Skoči na vsebino

[multi] Remnant 2


Priporočeni prispevki

 

Mnenjalniški bratje, naredite si uslugo in probajte tole. Verjamem, da vam ne bo žal. 

Kar se mene tiče, končno dobra souslike igra, v morju slabih do povprečnih poskusov.

 

Imeli smo Wo Long, Steelrising, pride Lies of P, in po preigranem, nobena ni blizu Remnant 2.

Devi so konkretno nadgradili ideje iz prve igre, spolirali combat in vzdušje, loot ponuja ogromno build opcij. Istočasno lahko furaš dva classa, modificiraš orožja, kombiniras streljanje z melee igranjem.

Zgodba obstaja, ampak lore sveta je dosti bolj zanimiv. Začetek zna bit konkretno zajeban, ampak s časom, ko ugotoviš kaj vse lahko prilagajaš, igra postane ravno pravi izziv v duhu najboljših souls in souls like iger.

Svetovi so generirani, šanse, da ne srečamo iste bosse, loot, dungeone so ogromne, kar še poudari replay value.

 

Če nimate kaj pametnega delat, priporočam. Končno mam tisti občutek, da špilam kvalitetno zajebano igračko.

 

  • Račka +1 7
  • Na jagodo +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Spil je res top, sploh kar se cene tice (50e za ultimate, kjer dobis dva DLC dabe zravn, pa pr enki so bli konkretni DLC ne sam sminkarija) :avadodo:

 

Js sm enko dobil na epicu free in mi je postal en izmed top spilov. Sam dvojka je pa next level :ododava:  Mape brutalno lepe, na vsakem koraku te lahk pojebejo, gameplay ga pa itq zmaga. Pa hudi bossi, to so tut ze v  enki bli, sam tle pa z lahkoto polomis misko in topkovnico combo v enem :D

 

dodajte me na steam lahk ob vecerih kak coop ruknemo

SunSh00ter

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

pri omembi "procedural generated" mi grejo lasje pokonci in po riti dobim mazolje. Ampak jebomater da tale Remnant 2 me pa prov matra, prov nek tak brainless razfuk se mi špila :D 

Vem kaj misliš z brainless, ampak nekaj matematike bo treba uporabit, če misliš dlje časa preživet :D 

Jaz sem komaj 6 ur not, pa že zlagam ringe, perke, skille, mode, pičke materne

Povezava do prispevka

Nisem toliko daleč, mel sem dva bossa, ene par minibossov. Kein problem.

 

V bistvu dungeoni so najbolj zajebani. Bil sem na enem gauntlet vlaku, totalni kaos, razfuk in pizdarija, komaj živ prišo ven.

Pol je bil en timed dungeon, nek laboratorij, mel si 5 min, da spucaš vse. Prvič crknem, drugič crknem...petič mi uspe,

glih ko je narator odšteval 10, 9, 8 :D

 

Na začetku deluje zajeban, ampak pol se odpre. Itak pa če izberes Handler class, dobiš psa ko te skos revive-a.

Jaz sem Challenger class, bolj melee, pol bom verjetno kot drugi class vzel Handlerja, in dobil psa :) (takrat te pes ni revive-a, aggro pa prevzame)

Povezava do prispevka

Ma kaj pa vem, prvi boss je letel v prvem poskusu, drugi je letel v četrtem, nek miniboss al kaj je, v drugem. Se mi zdi kar povprečje za neko mal težjo igro.

 

Sem pa ponavljal en dungeon 8x včeraj, sploh ne vem kak sem preživel, mislo sem, da je nemogoče. Na koncu ubijem zadnjo pošast, pošast eksplodira in me fukne dol v prepad.

Na pragu solz sem ugotovil, da je zmaga veljala :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 urami:

Ma kaj pa vem, prvi boss je letel v prvem poskusu, drugi je letel v četrtem, nek miniboss al kaj je, v drugem. Se mi zdi kar povprečje za neko mal težjo igro.

 

Sem pa ponavljal en dungeon 8x včeraj, sploh ne vem kak sem preživel, mislo sem, da je nemogoče. Na koncu ubijem zadnjo pošast, pošast eksplodira in me fukne dol v prepad.

Na pragu solz sem ugotovil, da je zmaga veljala :D

Kok si mel problemov z Ravagerjem? Zadn boss v dzungli. Mi smo ga trije komi ubili po 10 poskusih, pa se to nevem kk nam je uspelo :avadodo:

Povezava do prispevka

Kaka razturačina je tole. Opcija reroll kampanje je svetovna. Naletel sem na bossa, katerega enostavno nisem mogu ubit. Ugotovil sem, da je ranged enostavno bolj pomemben kot closed combat. In moj lik je bil cisti closed combat, kar pomeni, da me je boss zmlel. 

 

Kliknem reroll kampanja, vrze me v cist drugi svet, zbalansiram ranged in closed combat, in igra je cista uzivancija. 

Povezava do prispevka
Ronin.si reče Dne, 14. 8. 2023 at 17:32:

Na najlažji težavnosti se dokaj enoastavno sprehodu do zadnjega bossa, tu pa ko bi se v zid zaletaval :( 

Jaz sem tudi pri zadnjem bossu. Prva faza še gre, v drugi sem mrtev tko v treh sekundah. Pa tudi easy špilam :D. Root Earth je cel zafukan v bistvu. Sicer pa, ni neke razlike med easy pa medium, špilam sproti adventure mode na medium. 

Povezava do prispevka

Nimam blage o katerem dungeonu se gre, ker itak vsi mamo nekaj drugačnega. Je kar fajn imeti medica kot subclass. Jaz sem v štartu zajebal, ker sem izbral challengerja in vse vlagal v close combat sranje, kar pa nima smisla, ker world boss tega sveta je letel :D

 

Treba je špilat balansirano, range + melee. Pol sem startal od zacetka, in delal build specificno za hitro odstranitev bossov. Vlagal 80% ringov v mod damage, mod generation. Enega mam, da me heala vsakič ko kaj ubijem, range attack damage, Amulet 15% zvišan range attack, relic crystal heart, vsakič ko se healam mi fila mod itd.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...