Skoči na vsebino

[PS4] Death Stranding

FROM SAPIENS TO LUDENS

240 odgovorov na to temo

#161 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 13:48

Zato ker je Kojima smrdljivec. Naredil je dva dobra špila v lajfu (s tem da MGS 3 mu je res epsko ratal) in zdaj ga vsi nosijo po rokah kot boga in mu dopuščajo vse vrste kretenizmov.

Trenutno igram MGS 5 in igralno je špil epsko dober, res insane je. Samo da imaš pa tako cool like in potencial in iz tega narediš tako patetično zgodbo (sem na polovici in zaenkrt ni bilo kar se zgodbe v špilu čisto nič) si pa po mojem mnenju zaslužiš samo še pisanje stripov za miki miško.

Oziroma z drugimi besedami - tip je zajebal zgodbovno največji potencial in najboljšega lika v celi gaming zgodovini. Vsi smo čakali transformacijo big bossa v villana oziroma res epskI zaključek njegove sage, dobili pa zgodbovno res nor uvod in prequel v igro, vse ostalo pa le še nabor misij.

Igralno je špil še vedno božji in za mene vsekakor vreden police, ampak ko pomislim, da je ta igra imela potencial biti ena najboljših to generacijo mi gre pa na jok. In za vse krivim tega pedra Kojimo - pizda pred vsako misijo se izpište njegovo ime, kao da bom zdaj dobil res heavy zrežirano zgodbovno misijo, na koncu je pa misija prideš v Afganistan, rešiš enega inžinirja / ubiješ random rusa in se odpelješ s helikopterjem. Najslabši side quest v Witcherju je boljši od tega.

Kurčev Kojima, jebem mu mater. Upam da špil faila in da tega pederajsa za vedno fuknejo ven iz gaminga.

Aja pa tudi legendarni glas Davida Hayterja, ki je bil sinonim za Snejka je zajebal izključno Kojima. Ajde sej se navadiš, samo že takoj na začetku špila dobiš kisel priokus.

#162 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 14:03

Saj na srečo imamo Metal Gear Survive, da lahko vidimo, kako dober je Metal Gear brez Kojime

#163 bigboss82

je bil zasačen pri zlorabi gasilskega aparata.

• vesoljci
  • 5 028 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 14:13

Mefisto toto lepo napisano

Sicer se ne strinjam, da je tip totalen kreten, ker ipak nek nivo kvalitete njegovi izdelki imajo... ampaka ja dosti resnice je v tvojih besedah

#164 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 14:15

Oglej si sporočilobigboss82, ob 08 september 2019 - 14:13, rekši:

Mefisto toto lepo napisano

Sicer se ne strinjam, da je tip totalen kreten, ker ipak nek nivo kvalitete njegovi izdelki imajo... ampaka ja dosti resnice je v tvojih besedah
kaj natančno je resnica?

#165 bigboss82

• vesoljci
  • 5 028 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 14:21

Skoraj vse, razem, da je Kojima totalno precenjen, ker itak ima smisel za naredit kvaliteten izdelek.

Resnica je da je naredil 2 res huda spila, MGS in MGS3 epic ostali so kar so o tem lahko debatiramo, da je zajebal najbolsega lika, da je gameplay MGS5 carski zgodba in questi totalno ampak res totalno zajebani.. in da pac mu gre zamerit da je zajenal MGS5. Ok Konami mu metal polena pod noge al neki.. sam vseeno.. ce smo objektivni, niloli ni rekel, da ga Konami oviral in nenazadnje je bil on odgovoren za spil in da je tak nedokoncan izdelek dal ven.. lahko bi se uprl, ce bi mel kaj jajc, da ne zajebe epic lika al pa vsaj kaj rekel okoli tega, da ga poskusamo razumet.. to mu pac zamerim

In upam, da bo DS res ql.. res si zelim, sam razumem hejterje

#166 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 14:27

Oglej si sporočiloČenir, ob 08 september 2019 - 14:15, rekši:

kaj natančno je resnica?

Ni lepo nekomu oporekati resničnost izjav pa ne ponuditi enega samega argumenta proti ;) To kar sem napisal so seveda neizpodbitna dejstva.

#167 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 14:31

Oglej si sporočilobigboss82, ob 08 september 2019 - 14:21, rekši:

. ce smo objektivni, niloli ni rekel, da ga Konami oviral in nenazadnje je bil on odgovoren za spil in da je tak nedokoncan izdelek dal ven.. lahko bi se uprl, ce bi mel kaj jajc, da ne zajebe epic lika.. to mu pac zamerim

David Hayter je javno povedal, da je bila izključno želja Kojime, da se ga zamenja - ker je tip kao hotel uveljavljene Hollywood igralce, pri čemer pa je v japonski verziji pustil enakega igralca, ki je bil sinonim za snejka, kljub temu, da ni bil uveljavljeni hollywood igralec. Tipična feget poteza, s katerim je dolgoletnim fanom serije zaril tiča v rit.

Ampak to je še najmanj. Kot rečeno tip je zajebal največji zgodbovni potencial in lika v celi gaming industriji. Res da ga je on tudi ustvaril, za kar ima moje spoštovanje, vendar na koncu ga je prav tako tudi poslal v grob z res kislim priokusom. Zame je tip nesposobnež, ki se šlepa na staro slavo, oziroma na tistva dva špila, ki sta mu res uspela. Prepričan sem, da bo DS prav tako kupček dreka, ker Kojima brez Snejka je tako kot jaz brez prava - takšen obstoj nima smisla.

#168 bigboss82

• vesoljci
  • 5 028 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 14:38

Haha.. ja glej to je poezija za moja usesa, tako da se ne morem ne strinjat.

Sam jaz se vedno upam, da bo v DS ustvaril novega Snejka, amapk se zavedam, da bom vrjetno razocaran.. ker bolj epic kot Snake zelo tezko... bomo vidli

Zajebal pa je res grdo, boljse, da ne razmisljam na to.

Ne vem jaz imam filing kot da je hotel zajebat, da zajebe Konami, ker ima pravice za MGS

#169 gojc

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 653 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 14:38

Že dela na naslednjem projektu:

Objavljena slika

:avadodo:

#170 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 14:41

Oglej si sporočiloMefisto, ob 08 september 2019 - 14:27, rekši:

Ni lepo nekomu oporekati resničnost izjav pa ne ponuditi enega samega argumenta proti ;) To kar sem napisal so seveda neizpodbitna dejstva.
Kako naj oporekam dejstvom, ki so neizpodbitna? :D

Pač klasično Mefi-enodimenzionalno gledaš na stvari. Development MGS 5 je bil zelo težaven, model je bil načrtno šikaniran s strani svojih delodajalcev. Že to, da je kljub vsemu dogajanju nastal približno koherenten špil je dokaz, da je tipo dober director against all odds

In dva brutalno dobra špila sta krepko več kot ima večina directorjev za pokazat, če smo si iskreni (zraven tega, da sta tudi Metal Gear/2 na MSX 2 obče priznana kot ena najkvalitetnejših 8-bitnih iger, pa da ima Snatcher dosti cult classic status, ma dobro, pustimo malenkosti)

Sicer pa mi je pač smešno človeka oklicat za nesposobneža. Tudi meni njegove igre niso top of the toppest, samo obkladanje človeka z nesposobnežem in želje, da mu nov projekt spodleti, pa so pač nadute in škodoželjne. Škodoželjnih ljudi pa res ne spoštujem, ker mi je škodoželjnost lastnost ljudi z zelo nizko samopodobo in šibko osebno integriteto

#171 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 15:07

Jaz temu ne bi rekel škodoželjnost, temveč brutalno nesprejemanje dejstva, da nekdo zajebe. Ti si pač šolnik in ti je v krvi to, da vsem zabitim dijakom pomagaš in jih spodbujaš, da bodo nekoč naredili z 2 slovenščino. Očitno te tudi ne moti, ko nekdo zajebe kakšno podjetje ali se kakšnemu sinu kakega ljubljanskega župana odpiše par milijonov dolgov. Najino dojemanje nesposobnosti je torej drastično drugačne.

Jaz sem pa tu neizprosen, če si zajebal, si zame smet in lahko jutri crkneš. In Kojima ni samo zajebal, ampak je ZAJEBAL! V življenju si lahko ali zmagovalec, ki je sposoben, ali pa nesposobna krota, ki bi jo v antični družbi vrgli v prepad, danes pa se pač zaradi poženščenosti družbe in social warriorjev ta nesposobnost tolerira.

Šikaniranje so pa res ogromne buče, prej je bilo obratno, večina folka, ki je delal z njim je povedal, da je čudak in da so se mu morali stalno prilagajati.

#172 ke_kit

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 548 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 15:09

Dej kak quote glede tega zadnjega. Tle smo mal bolj razgledani, da bi kar verjeli nekemu random tipu, ki kupi PS4 Pro za 320 eur.

Jaz sem recimo slišal in bral ravno obratno od tega kar praviš ti. Od različnih sourceov. Pa ni da jim slepo zaupam. Change my mind.

#173 ke_kit

• mn3njalničarji
  • 548 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 15:23

#174 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 15:40

https://levelskip.co...he-Phantom-Pain

Tukaj si lahko prebereš o njegovih norostih. Njegovo ime je v MGS5 napisano na vsake pol ure - pred začetkom in po koncu vsake fucking misije. Ampak tukaj folk že tako piše, kot da bogi revež sploh ni imel besede pri izdelavi igre :avadodo: :avadodo:

#175 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 806 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 15:48

to je zato, ker je vsaka misija misljena kot epizoda v seriji

#176 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 15:54

Njavečji kretenizem kar sem ga kdarkoli videl. Poleg tega je špil vedno bil v prodaji kot celota, nikoli se ni epizodično prodajal.

Kaj če bi potem Kojima naredil film, bi vsaka scena imela napis igralcev, režiserja itd., saj je vednar cel film iz 30 scen???

Meni taki kretenizmi uničijo imersion v igro.

#177 ke_kit

• mn3njalničarji
  • 548 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 15:58

Iz tega članka res ne uspem razbrati

Oglej si sporočiloMefisto, ob 08 september 2019 - 15:07, rekši:

večina folka, ki je delal z njim je povedal, da je čudak in da so se mu morali stalno prilagajati.
Tip je hotu hollywood A tier igralca (zavoljo oglaševanja, ali ker je od nekdaj želel snemati filme bolj kakor izdelovati igre, ali dejansko zaradi motion capture) in ti in Hayter sta salty zaradi tega (tip je šel tako daleč, da si je risal po faci, češ jaz sem tudi dovolj dober igralec za motion capture ROFL).
Mislim, če je res večina njegovih sodelavcev takega mnenja, kot si napisal, pol najbrž imaš kake vire. Tole kar si pripopal ne pove nič o tem (sem že bral v preteklosti btw).

#178 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 16:18

Oglej si sporočiloMefisto, ob 08 september 2019 - 15:54, rekši:

Kaj če bi potem Kojima naredil film, bi vsaka scena imela napis igralcev, režiserja itd., saj je vednar cel film iz 30 scen???
Verjetno je bolj želel narediti efekt TV-serije, a ne, tam ima vsaka epizoda creditse

#179 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 16:33

Oglej si sporočiloČenir, ob 08 september 2019 - 16:18, rekši:

Verjetno je bolj želel narediti efekt TV-serije, a ne, tam ima vsaka epizoda creditse

In kako za vraga ima lahko misija v špilu, v kateri zgodbe praktično ni, efekt TV serije??? Karkoli je mislil, gre za največjo budalaščino v zgodovini video iger in ne vem kako lahko nekdo opravičuje tako neumnost.

#180 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 16:35

Saj je noben ne opravičuje pomoje, vsaj jaz še nisem videl, da bi kdorkoli opravičeval to potezo

Razlaga =/= opravičevanje

#181 ke_kit

• mn3njalničarji
  • 548 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 16:36

Oglej si sporočiloMefisto, ob 08 september 2019 - 16:33, rekši:

In kako za vraga ima lahko misija v špilu, v kateri zgodbe praktično ni, efekt TV serije??? Karkoli je mislil, gre za največjo budalaščino v zgodovini video iger in ne vem kako lahko nekdo opravičuje tako neumnost.
To ma tudi Alan Wake.

#182 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 17:01

Oglej si sporočiloke_kit, ob 08 september 2019 - 16:36, rekši:

To ma tudi Alan Wake.

Samo da tam dejansko je narejeno epizodično in je zgodba vrhunska. Pa sem skoraj 100% da med epizodami nimaš napisov igralcev, avtorjev, ražiserja itd.

#183 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 17:03

Oglej si sporočiloČenir, ob 08 september 2019 - 16:35, rekši:

Saj je noben ne opravičuje pomoje, vsaj jaz še nisem videl, da bi kdorkoli opravičeval to potezo

Razlaga =/= opravičevanje

Nismu tu učenci, ki jih imaš v osenovni šoli, temveč ljudje s precej višjim akademskim položajem od tebe. Tako da tvoje pojasnjevanje (v tem primeru meni) res ni na mestu. Vem kaj je želel tip naresti, izpadlo je slabo in neumno.

#184 ke_kit

• mn3njalničarji
  • 548 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 17:20

Oglej si sporočiloMefisto, ob 08 september 2019 - 17:03, rekši:

Nismu tu učenci, ki jih imaš v osenovni šoli, temveč ljudje s precej višjim akademskim položajem od tebe. Tako da tvoje pojasnjevanje (v tem primeru meni) res ni na mestu. Vem kaj je želel tip naresti, izpadlo je slabo in neumno.
Če veš kaj je tip hotel narest, pol nehaj pisat take neumnosti:

Oglej si sporočiloMefisto, ob 08 september 2019 - 15:54, rekši:

#185 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 17:38

Oglej si sporočiloMefisto, ob 08 september 2019 - 17:03, rekši:

Vem kaj je želel tip naresti, izpadlo je slabo in neumno.
očitno nisi vedel, kaj je želel tip naredit, če si dal napačno primerjavo (film namesto teve serije)

#186 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 17:39

Oglej si sporočiloke_kit, ob 08 september 2019 - 17:20, rekši:

Če veš kaj je tip hotel narest, pol nehaj pisat take neumnosti:

Poberi se risat kurce težak.

To je bila primerjava kretenizma, ki se ga gre Kojima.

#187 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 17:40

Oglej si sporočiloČenir, ob 08 september 2019 - 17:38, rekši:

očitno nisi vedel, kaj je želel tip naredit, če si dal napačno primerjavo (film namesto teve serije)

Hvala ker ste me poučili s svojo modrostjo cenjeni in ugledni gospod profesor. Zdaj sem razsveteljen in bom lažje nadaljeval svojo življenjsko pot.

#188 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 17:41

Oglej si sporočiloMefisto, ob 08 september 2019 - 17:40, rekši:

Hvala ker ste me poučili s svojo modrostjo cenjeni in ugledni gospod profesor. Zdaj sem razsveteljen in bom lažje nadaljeval svojo življenjsko pot.
ni problema

itak je dosti forumska tradicija, da se Mefistota šola v vsem, kar ni pravo

#189 ke_kit

• mn3njalničarji
  • 548 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 17:56

Oglej si sporočiloMefisto, ob 08 september 2019 - 17:39, rekši:

Poberi se risat kurce težak.

To je bila primerjava kretenizma, ki se ga gre Kojima.
Spet pa tudi sam pišeš kretenizme.
Navedu si neko glupo primerjavo in jaz sem samo izpostavil, da je glupa.
Dokaz, da se zavedaš tega je na kakšen način si zdaj tu reagiral.

Poleg tega si mi navedu en faking vir kjer nekdo ni zadovoljen s Kojimo, ker ga je izključil iz projekta. Prej pa pisal o VEČINI nezadovoljnih sodelavcev.

Nabijaš v prazno kot vedno. Pol pa se še izkaže, da res na polno slabo prenašaš poraze.

#190 ke_kit

• mn3njalničarji
  • 548 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 18:25

Oglej si sporočiloMefisto, ob 08 september 2019 - 15:07, rekši:

večina folka, ki je delal z njim je povedal, da je čudak in da so se mu morali stalno prilagajati.

Toliko o tem kako je Hayter trpel zaradi Kojime in kako se mu je moral prilagajati. Tip ga je v življenju srečal dvakrat.
:avadodo: :avadodo: :avadodo:

#191 ALTER EGO

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 390 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 19:04

Oglej si sporočiloMefisto, ob 08 september 2019 - 13:48, rekši:

Zato ker je Kojima smrdljivec. Naredil je dva dobra špila v lajfu (s tem da MGS 3 mu je res epsko ratal) in zdaj ga vsi nosijo po rokah kot boga in mu dopuščajo vse vrste kretenizmov.

Trenutno igram MGS 5 in igralno je špil epsko dober, res insane je. Samo da imaš pa tako cool like in potencial in iz tega narediš tako patetično zgodbo (sem na polovici in zaenkrt ni bilo kar se zgodbe v špilu čisto nič) si pa po mojem mnenju zaslužiš samo še pisanje stripov za miki miško.

Oziroma z drugimi besedami - tip je zajebal zgodbovno največji potencial in najboljšega lika v celi gaming zgodovini. Vsi smo čakali transformacijo big bossa v villana oziroma res epskI zaključek njegove sage, dobili pa zgodbovno res nor uvod in prequel v igro, vse ostalo pa le še nabor misij.

Igralno je špil še vedno božji in za mene vsekakor vreden police, ampak ko pomislim, da je ta igra imela potencial biti ena najboljših to generacijo mi gre pa na jok. In za vse krivim tega pedra Kojimo - pizda pred vsako misijo se izpište njegovo ime, kao da bom zdaj dobil res heavy zrežirano zgodbovno misijo, na koncu je pa misija prideš v Afganistan, rešiš enega inžinirja / ubiješ random rusa in se odpelješ s helikopterjem. Najslabši side quest v Witcherju je boljši od tega.

Kurčev Kojima, jebem mu mater. Upam da špil faila in da tega pederajsa za vedno fuknejo ven iz gaminga.

Aja pa tudi legendarni glas Davida Hayterja, ki je bil sinonim za Snejka je zajebal izključno Kojima. Ajde sej se navadiš, samo že takoj na začetku špila dobiš kisel priokus.

Oglej si sporočiloMefisto, ob 20 avgust 2019 - 19:54, rekši:

Objektivnost se ne strinja s tabo fantek
https://www.gamerank...pain/index.html

Pa po pravici. Bi bile ocene take, kot so če:
- se ne bi med Kojimo in Konamijem tako končalo/ bi Kojima še vedno bil pri Konamiju
- bi bil MGS5 prva Konami igra po odhodu Kojime (Metal Gear: survive)

#192 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 649 sporočil

Objavljeno 08 september 2019 - 22:50

Oglej si sporočiloke_kit, ob 08 september 2019 - 13:23, rekši:

Men je noro kako prav upaš, da bo igra failala.

To pa niti slučajno ni res :D

Edino salty sem zaradi failanega potenciala MGS 5 (čeprav očitno manj kot Lizzard hehe) in hkrati mi je res huronsko smešen hype okrog tipa.

Si pa še vedno NORO želim, da bi bil DS bomba - nenazadnje mi je zbiranje odličnih SP špilov izjemno ljub hobi. Ampak... Rajši ne pričakujem nič in se smejim takim lajnerjem kot je tisti quote :D

#193 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 806 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 09:33

Navedek

Preparing for the gameplay footage tomorrow, about 49 mins long.

https://twitter.com/...681994008195072

#194 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 09:39

Carsko

Upam na

99 % walking around
1 % peeing
0 % shooting

#195 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 11:03

Še grafika naj bo v slogu atari igric iz 80h pa imamo novi goty <_<

#196 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 11:18

Oglej si sporočiloMefisto, ob 11 september 2019 - 11:03, rekši:

Še grafika naj bo v slogu atari igric iz 80h pa imamo novi goty <_<
Uf ne, to pa raje ne, atari igre iz 80ih pa res nimajo privlačnega art dizajna in estetike

#197 ke_kit

• mn3njalničarji
  • 548 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 11:46

Upam, da ne bo tako lesen gameplay kakor v Witcherju 3.

XD

#198 Slinch

polbogec

• vesoljci
  • 10 180 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 11:57

no, to bi težko bil, kljub temu da zgleda precej weak, je v ozadju vseeno nekaj guerilla pogona, ki pa se že v najosnovnejši verziji poščije na witcher deske

#199 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 12:06

Oglej si sporočiloke_kit, ob 11 september 2019 - 11:46, rekši:

Upam, da ne bo tako lesen gameplay kakor v Witcherju 3.

XD

Glede na to, da je vse kar v igri delaš hoja, res privoščim Kojimi, da bi jim vsaj to uspelo boljše narediti boljše kot v Witcherju.

#200 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 649 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 12:09

Mooo fantje, 49 minut gameplaya, ROČNO editiranega s strani samega čarovnika Kojime, tole bo bomba. Upam, da bo tudi on igral, komentiral in vmes delil svoje življenske modrosti.

Na netu se je sicer že pojavil prvi leak

Oglej si sporočiloČenir, ob 11 september 2019 - 09:39, rekši:

99 % walking around
1 % peeing
0 % shooting

IMO dosti točna napoved, se že veselim :D

Se bo dalo kje gledati stream?

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov