Skoči na vsebino

KK Cedevita Olimpija

84 odgovorov na to temo

#81 Jude

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• rumeni jaki
  • 1 015 sporočil

Objavljeno 07 september 2019 - 11:10

dresi so črno - oranžni, na veliko piše cedevita, spodaj malo manjši napis petrol

nikjer na dresu ne piše olimpija ali ljubljana

v uradni trgovini mesec pred začetkom sezone lahko nabaviš samo letno karto, nobenega dresa, majice, šala itd.

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#82 dg90

uporablja turdtwister.

• govnači
  • 38 sporočil

Objavljeno 12 september 2019 - 00:24

No, so vendarle zeleni dresi.

#83 obstek

kida drek v GPD.

• hajduki
  • 196 sporočil

Objavljeno 12 september 2019 - 08:09

Ta Miller-McIntyre strašno izgleda v prodoru, za tri pa mislim, da sploh metal ni. Težko je brez šuta za tri. A ga je kdo prejšnje sezone gledal?

Glede na prejšnje sezone je to super, škoda, ker ni bilo denarja za Zokija in enega spodobnega centra.

#84 hribar

ne ve, kam bi sam s sabo.

• rumeni jaki
  • 572 sporočil

Objavljeno danes, 08:58

Oglej si sporočiloJude, ob 07 september 2019 - 11:10, rekši:

dresi so črno - oranžni, na veliko piše cedevita, spodaj malo manjši napis petrol

nikjer na dresu ne piše olimpija ali ljubljana

v uradni trgovini mesec pred začetkom sezone lahko nabaviš samo letno karto, nobenega dresa, majice, šala itd.

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#85 hribar

ne ve, kam bi sam s sabo.

• rumeni jaki
  • 572 sporočil

Objavljeno danes, 09:12

Po vseh pripravljanih tekmah (gledal sem sicer dve) vsaj meni izgleda kar obetavno. Meni se sicer zdi, da nam še zmeraj manjka igralec pod košem, čeprav sta me Stipanović in predvsem Hopkins izjemno presenetila. Ampak potem se tu zgodba konča.. Zagorac zagotovo ne zmore takega nivoja, Krampelj bo pomojem rabil vsaj eno sezono, da se bo adaptiral na evropsko košarko, potem pa sta tu Murič in Simonović, ki lahko krpata štirico.. ampak to ni to.

Kot kaže je največja okrepitev zaenkrat Miller-McIntyre. Takega američana še nismo imeli.. neverjetno raznovrsten igralec. Tudi Boatright in Blažič bosta izjemno močni orožji.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov