Skoči na vsebino

Nakup slušalk

3439 odgovorov na to temo

#3401 tomzzi

ne ve, kam bi sam s sabo.

• rumeni jaki
  • 586 sporočil

Objavljeno 03 junij 2019 - 14:49

RS 175 niso spet tako slabe. Samo preveč ne moreš pričakovat.
Če ti televizor podpira bluetooth bi jaz vzel kaj drugega. Spet odvisno koliko si pripravljen zapraviti.

#3402 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 4 745 sporočil

Objavljeno 03 junij 2019 - 14:52

Podpira ja. Kaj pa je v rangu 200 evrov še pametnega oziroma boljše od teh nemških?

#3403 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 03 junij 2019 - 20:01

Oglej si sporočiloNighthawk, ob 02 junij 2019 - 15:32, rekši:

Ja in ne.

Zdej, da fukneš nekih 250€ za O2+ oDAC, po mojem niti ne.

O2 je zelo solidn amp, sploh če si ga delaš sam (glede na to, da te pride celotn projekt nekih 60€).

V kolikor nimaš blage o elektroniki in te DIY ne zanima, bi jaz reku, da za ta denar raje poseži po kanček slabši DAC-X6 (to je zlo proper combo).

Če greš gor do nekih 200€, bi jaz osebno posegu po X-FI HDju, kjer bi na lineout priheftu nek solidn ojačevalc (magar tudi o2) (dobiš ga tudi za 60€, second hand pa še mnogo ceneje (mogoče še tle gor))(je pa to ubistvu poorsman Audioengine D1 z malo več inputi/outouti))).

Kar se tiče kitajske robe je pa to.

X6 je tops, čeprov v "sintetičnih testih" ravno ne cveti. Za normalno poslušanje je več kot OK, sploh če upoštevamo, da za 60€ dobiš fršterker, ki ti pelje vse slušalke, dac je pač solidn "midrange". Jaz ga mam za daily na drugi mizi (poleg XFI-HDja na mainu)

Neki robe je proper za male pare, neki je pa čist mim. Overall so me do sedaj presenetile sledeče firme:

- Topping
- FX Audio in vse kar paše zravm
- LittleBear
- Benjie/Agptek,
- Xduoo
- SMSL
- Fiio (sam to je itq mainstream)
- ...

x-fi hd dobiva ful u kurcu recenzije, celo vprašal sem enega mn3njalničarja za kok ga zdila in je dal neko dzabe ceno, ne vem rajš mam on board zvočno kot nek tak totalno gniu dac. Rajš bi mel neko rešitev, kjer je tud integriran nek ok dac, če ne bom pač furu onboard plus amp.

iz tega tvojga teksta žal tud nisem uspel ugotovit kaj točno bi priporočal :D Fiiotov sm mel že ene par pa me niso niti mal prepričal. Zaenkrat mi še kr kul zgleda uno overpriced sranje od jodlarja, mogoče bom res kr uno nabavu, yolo al neki.

#3404 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 774 sporočil

Objavljeno 03 junij 2019 - 20:18

Oglej si sporočiloMefisto, ob 03 junij 2019 - 14:52, rekši:

Podpira ja. Kaj pa je v rangu 200 evrov še pametnega oziroma boljše od teh nemških?

kere druge nemške

175 je res trash

hude so momentum, na tvojo srečo lih slastno znižane pod mejo 200€: https://amzn.to/2JUuuTu

preveri, če kje v specsih teveja piše aptx, če ne, pol je v bistvu čist vseeno kaj kupiš, ker je standard BT smeti

#3405 Zaspanka

je prijavljen z ruskim računom.

• rumeni jaki
  • 40 sporočil

Objavljeno 04 junij 2019 - 14:23

Uf.

#3406 ZippeR

se najraje valja po sladkorni peni.

• vesoljci
  • 1 465 sporočil

Objavljeno 04 junij 2019 - 15:23

Oglej si sporočiloSlinch, ob 03 junij 2019 - 20:18, rekši:

hude so momentum, na tvojo srečo lih slastno znižane pod mejo 200€: https://amzn.to/2JUuuTu
sicer so 230, tko da neko noro znižanje ni.
so pa izredno dobre slušalke za to ceno, dam plus ena.

#3407 Jake the Mess

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 739 sporočil

Objavljeno 05 junij 2019 - 21:18

A koga zanimajo KZ Ate, mam ene z mikrofonom na voljo. Častim poštnino in dam za isti denar kot sem kupil.

#3408 Nighthawk

obvlada mafijsko kravato in cementne škornje.

• mafija
  • 1 598 sporočil

Objavljeno 06 junij 2019 - 08:21

Oglej si sporočiloEzoterik, ob 03 junij 2019 - 20:01, rekši:

x-fi hd dobiva ful u kurcu recenzije, celo vprašal sem enega mn3njalničarja za kok ga zdila in je dal neko dzabe ceno, ne vem rajš mam on board zvočno kot nek tak totalno gniu dac. Rajš bi mel neko rešitev, kjer je tud integriran nek ok dac, če ne bom pač furu onboard plus amp.

iz tega tvojga teksta žal tud nisem uspel ugotovit kaj točno bi priporočal :D Fiiotov sm mel že ene par pa me niso niti mal prepričal. Zaenkrat mi še kr kul zgleda uno overpriced sranje od jodlarja, mogoče bom res kr uno nabavu, yolo al neki.

Pač za 200€ na žalost ne boš slišal boga, dobiš pa lahko vrhunski setup za ta denar, če se usedeš za mizo in malo potuhtaš.

XFI-HD je pa tko good and bad.

Zadeva je narjenea okol AK4396 (isto kot Auidoengine D1) in za razliko od D1 ima XFI-HD... še RIAA preamp, malo boljši predojačevalec za slušalke, line in, mic in (z nekimi 5V, tko da lahko napajaš tud večina kondenzatorskih mikrofonov), optiko in/out....

Če vseskup uzameš kot celoto, potem... ja ni nevemkaj, dobiš pa dejansko vse, kar v štartu rabiš na mizi in D1 nima.

Ma pa tudi kr neki downsidov

Visoko impendančne slušalke so bolj nope... in jih bo zelo težko poganjal, ker ima zelo majhen output na headphone jacku (recimo pri K612 ima že velke probleme), samo 48/96 Khz, RIAA predojačevalc za platnšpiler ni nevemkaj...

Če potegneš črto ima XFI-HD dober line output v katerem tudi cveti in se kosa z D1 (ki je nekih 160€, XFI pa nekih 70€) okol njega (daca) je pa še kup nekih drobnarij v katerih ni nevem kaj.... jih pa ima.

To je nekako tko (obvezna avtoprimerjava), kot če bi reku, da maš enoprostorca s štirikolesnim pogonom, kateri ma končno hitrost na avtocesti 260km/h.

Če boš uporablju XFI kot DAC in na njega prklopu nek preamp oz. kakšne studijce, potem ja, je vsekakor vredn svojega denarja sploh če dobiš kje rabljenga za male pare...

V kolikor bo to edina zadeva na mizi ti pa ne bom svetoval, da si ga nabaviš, ni nevemkaj, jaz ga mam za daily, sicer čist OK, se pa kr pozna, če mam zadi O2 oz Darkvoicaa...

Realno pa dosti več pridobiš, če si nabaviš dobr preamp + dobre slušalke, ker ima dans že vsaka matična solidn DAC.

Na tvojem mestu, bi si jaz nabavu XFI-HD in rabljeno o2, pa prideš mogoče že pod 100€ skoz in šparaš dalje za "endgame"

V kolikor rabiš takoj, si uzem X6 iz amazona za nekih 65€, ki je ob enem boljša in slabša izbira.

Če boš ugotovu, da to ni to, lahko mirno zdilaš zadevo dalje in zgubiš minimalno ali jo fukneš v omaro.

Od kinezov je pa NFB-11 tisto, čemer bi jaz reku "endgame".

http://www.audio-gd....8/NFB1128EN.htm

Dobiš pa za nekih 400€ v slo

To sporočilo je uredil Nighthawk: 06 junij 2019 - 08:30

#3409 Nighthawk

• mafija
  • 1 598 sporočil

Objavljeno 06 junij 2019 - 08:42

Drugač pa fukneš še tistih dodatnih 20$ da dobiš model s TCXOjem :lol: :lol: :lol: , kar sicer na zvok ne vpliva pomojem čisto nič

(samo zato, da se lahko potem kurčiš pred frendi oz. po forumih, da maš zvočno s TCXOjem, pa mal za feeling... :lol: )

Maš še neke performance editione, sam pomojem nima smisla gledat... ker ne bo razlike

Je pa tole pomojem vrh tiste špičke, kjer razum še sreča denarnico, od tle naprej pa uglavnm plačaš firme oz. kurčenje

To sporočilo je uredil Nighthawk: 06 junij 2019 - 08:49

#3410 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 06 junij 2019 - 08:56

https://www.audiopho...&fast_search=fs

A to je to?

Trenutno sm razmisljal o aune x1s, sam dobr 100 eur več ni neki za umret.

Tnx, bom se mal počekiru reviewe, sam imo bom kr takoj neki solidnega nabavu, ne da se mi drkat s temi comboti za 100 eur.

#3411 Nighthawk

• mafija
  • 1 598 sporočil

Objavljeno 06 junij 2019 - 09:38

To je to ja

Aune X1S je naceloma ista zadeva, sam da je notr še tastar čip (te ko so bli v prvih NFB11).

#3412 LTC

soldat s tomijevko

• mafija
  • 1 849 sporočil

Objavljeno 06 junij 2019 - 10:18

a so kaksne poceni ok wireless overear slusalke?

#3413 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 06 junij 2019 - 19:33

Oglej si sporočiloSlinch, ob 26 maj 2019 - 10:04, rekši:

V-MODA Crossfade M100 so 75 € na amazonu: https://amzn.to/2JFKgRX

Retail je okrog 200, na znižanjih so ponavadi 160.

zakaj pa jih že prodajaš, ti niso dogajale? Men so jih lihkar poslal, baje so med najboljšimi možnimi slušalkami za hip hop :D

#3414 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 774 sporočil

Objavljeno 06 junij 2019 - 20:29

Oglej si sporočiloEzoterik, ob 06 junij 2019 - 19:33, rekši:

zakaj pa jih že prodajaš, ti niso dogajale? Men so jih lihkar poslal, baje so med najboljšimi možnimi slušalkami za hip hop :D

Preposlusal tri komade, direkt nazaj v skatlo in na bolho. Saj cist mozno, da bi se "privadil" zvoka, ker vse kar uporabljam fura dost podoben sound signature ki mi je res blizu, ampak nimam neki zelje, ker so mi ze tako s prve precej meh. Upam, da bos imel boljso izkusnjo, ampak jaz sem bil precej disappoint

#3415 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 06 junij 2019 - 20:33

Jst rabm ene slušalke da jih puščam u službi, ker drugač vedno pozabm, za ta namen bodo valda ok, pa tud naj bi mele izrazito "v" oblikovan zvok, kar men ful paše, ker predvsem hiphop poslušam, pa pač na nočnih igram igrice. Za 80 eur bodo valda kul, sem pa že naroču xl pade, ki naj bi izrazito izboljšal izkušnjo.

#3416 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 06 junij 2019 - 20:36

sm pol naroču topping dx3 pro amp, 232 shipped. Ni glih najboljša cena, sam whatever bom preživel. Predvsem, ker podpira tud bluetooth aptx-hd, za poganjat oboje slušalke k jih mam trenutno doma bo več kot preveč (6xx pa k555), gor lahk pa tud prklopm te neke junk bluetooth anker, ki jih mam :D

#3417 tomzzi

• rumeni jaki
  • 586 sporočil

Objavljeno 10 junij 2019 - 15:11

Oglej si sporočiloSlinch, ob 06 junij 2019 - 20:29, rekši:

Preposlusal tri komade, direkt nazaj v skatlo in na bolho. Saj cist mozno, da bi se "privadil" zvoka, ker vse kar uporabljam fura dost podoben sound signature ki mi je res blizu, ampak nimam neki zelje, ker so mi ze tako s prve precej meh. Upam, da bos imel boljso izkusnjo, ampak jaz sem bil precej disappoint

Preveč basa? Preveč v-shape sound? Daj opiši, ker me zanima.
Predvsem, ker rabim solidne zaprte slušalke. Če bom kaj nabavljal. Kako je z udobjem? Kolikor sem bral review-e niso med udobnejšimi?

#3418 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 10 junij 2019 - 15:42

Jst sm jih učeri dubu, sm jih neki poslušu.

pro:

- ful hudi dodatki (soliden mic, snemljiv kabel, dodaten kabel za 'deljenje'), noro kvaliteten case za prenašanje, cist se zlozijo
- zlo cist zvok, ni tok ocitno v-shaped kot sm mislu da bo, topel in fajn midrange, nizek boomy bas (mal prevec boomy), treble ni bogvekaj. recimo na low end theory od tribov lahko slišiš kako dihajo, uzadi pa zlo natančno slišiš bas. Odličen zvok glih za tak tip glasbe, ATCQ, The Roots, Nujabes, super pa tud sedejo na modernem trappy popu. Vokali so mal neizraziti, ampak čisti. Boomy bas mal mot.
- enako dobr zvenijo na feršterkerju, telefonu, računalniku. Super uizi za poganjat.
- zgrajene ko fakin tank

con:

- sound leakage, ze pr 50% se dost cez slis, kaj sele ko mal nazges, če rabš za v kšno pisarno al pa kej zna najedat
- prostorska slika je ozka, omejena. Sploh kšni bol resni reference posnetki (kšn leonard cohen, al pa diana krall) zvenijo u pizdi, ne slišiš dobr od kje prihajajo instrumenti. Slika sicer ni zabrisana, ampak ozka. Zlo zaprt zvok, ki ga dostkrat zakrije bas, ki se uriva tud v midrange. Treble je precej piskajoč, kot da bi šel previsok. Recimo album od Jana Garbareka - Visible World je komi poslušljiv, tega dostkrat uporabljam, da vidim kok 'airy' so slušalke.
- precej neudobne, nek tak debilen design padov je, neki vmes med on ear pa over ear, da si jih nikakor ne morš naštimat udobno. Clampajo močno, ampak ne zdej moteče. UIpam da xl padi, ki še niso pršli zadevo izboljšajo, če ne bom tud jst razmišljal, da bi se jih znebil. Glej tud spodaj:

primerjava:

mam ubistvu ene ful podobne slušalke: Sony mdr-v6, ki majo velik bolši zvok (manj topel, odličen čist bas, balansiran midrange), kljub temu da so velik cenejše. Sam zgrajene so pa tok u pizdi, da sm že na drugih (ki majo spet razne zvočne težave zarad tankih povezovalnih kablih). Sony v6 so ble prvo tud neudobne pol sm pa gor montiru 7506 pade, ki jih spremenijo v najbolj udobne slušalke na svetu :D

m50x: podoben tip slušalk, sam da so imo v-moda na vseh področjih bolše. Podoben boomy bas, sam še manj udobne in slabši midrange. Folk jih ful hval, sem men so ble totaln krep, sm jih dal naprej.

#3419 tomzzi

• rumeni jaki
  • 586 sporočil

Objavljeno 10 junij 2019 - 18:30

Hvala!
M50X poznam, ker jih imam in jih prodajam... :D Boomy bas pa slabo udobje (zame) in kot si rekel dokaj švoh midrange me moti preveč. Visoki so tudi dokaj "nadležni".
Ne vem zakaj so tako popularne.

A nimajo Sony mdr-v6 kao "kričečih" visokih?
Mogoče so preveč "neutral"? Ker ne bi rad popolnoma flat zvoka saj ne uporabljam za monitoring ampak za zabavo.

#3420 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 10 junij 2019 - 19:20

v6 so toplo obarvane slušalke, visoki so mal kričeči (sam to so tud pr ostalih), je pa na splošno zvok nevtralen, ampak zabaven. Niso flat, tak naraven zvok je, predvsem je bas mal bol punchy, ampak niti blizu v-moda al pa sploh m50x, tak sam rahlo kickne, da poudar recimo hiphop al pa kšne dinamične rock komade. Prostorska slika je tud odlična, vid se, da so še zmer zaprte, ampak maš filing prostora, instrumentov, vsega. Edini manjši minus so res visoki toni, če daš gor 7506 pade, se ta zabaven boostan midrange skrije in so slušalke velik bolj udobne, ampak tud precej bolj nevtralne, brez nekih izrazitih boostov.

če primerjam v-moda in v6 sta res kot dan in noč, ene slušalke so zabavne, dinamične in v glasbi je zato 'preveč vsega' ene pa elegantne, uglajene, znajo pa eksplodirati :D

Od alternativ mogoče m40x, pol pa tud jst že ne vem (zato sm tud nabavu v-moda :D)

#3421 Zaspanka

• rumeni jaki
  • 40 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 07:38

Oglej si sporočilotomzzi, ob 10 junij 2019 - 18:30, rekši:

Ne vem zakaj so tako popularne.

Mislim da je to bolj kot ne en ostanek preteklosti, ko so bili evropski proizvodi v ZDA se pregresno dragi. Danes z raznimi Massdrop nizkocenovnimi edicijami popularnih evropskih mojstrovin, nekako nimajo vec svoje vloge cenejse a solidne alternative.

#3422 Zaspanka

• rumeni jaki
  • 40 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 07:41

Oglej si sporočiloEzoterik, ob 10 junij 2019 - 15:42, rekši:

Sam zgrajene so pa tok u pizdi, da sm že na drugih (ki majo spet razne zvočne težave zarad tankih povezovalnih kablih). Sony v6 so ble prvo tud neudobne pol sm pa gor montiru 7506 pade, ki jih spremenijo v najbolj udobne slušalke na svetu :D

A dej no, zdaj bos rekel, da ne znas zamenjat tistih misjih repkov z nekimi normalnimi kabli? :D ALSO me intrigira ta drugi del, samo realno gledano nimam neke ljubezni do zaprtih slusalk.

#3423 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 08:10

Oglej si sporočiloZaspanka, ob 11 junij 2019 - 07:41, rekši:

A dej no, zdaj bos rekel, da ne znas zamenjat tistih misjih repkov z nekimi normalnimi kabli? :D ALSO me intrigira ta drugi del, samo realno gledano nimam neke ljubezni do zaprtih slusalk.

sm zamenjal povezovalni kabel, slušalke sicer delajo, sam ni nič basa, kar pomen, da je so tud te tamali kabli očitno fuč. Bom verjetno še to menjal, je precej neprijetno.

#3424 Zaspanka

• rumeni jaki
  • 40 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 08:13

A kabli znotraj driverja? :_

#3425 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 08:22

sm se zmenu s svakom, bo mal posraufu, uno tipkovnico mu je ratal rešt :D

Oglej si sporočiloZaspanka, ob 11 junij 2019 - 08:13, rekši:

A kabli znotraj driverja? :_

ja ta kabel k povezuje desno pa levo slušalko.

#3426 Zaspanka

• rumeni jaki
  • 40 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 08:54

Ej super. Pa sem te prej razumel, da si ze zamenjal ta povezovalni kabelj.

#3427 Zaspanka

• rumeni jaki
  • 40 sporočil

Objavljeno 13 junij 2019 - 08:51

Je kdo razmisljal o nakupu Grado GW100? Kar sem gledal reviewjev so jih vecinoma skurcali, ampak take slusalke vecinoma reviewja folk, ki jih BK za zvok, pac pa bolj gledajo skozi neke gole tehnicne specifikacije v smislu funkcionalnosti in glavi problem je sound leak (LOL).

#3428 Zaspanka

• rumeni jaki
  • 40 sporočil

Objavljeno 13 junij 2019 - 08:51

Meni pa so povabljive ravno zato ker se odprte.

#3429 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 13 junij 2019 - 10:20

morm bit pošten pa rečt, da zgledajo za en drek :D Kot vidm tud niti mal ne izolirajo zunanjih zvokov, kar je men osebno precej dosadno, čipunska plastika, grdi gumbi, baje je u kurcu bluetooth tud. Katastrofa uglavnem, imo če rabiš bluetooth slušalke lahk dobiš kej bolšga kot tole.

#3430 Nighthawk

• mafija
  • 1 598 sporočil

Objavljeno 13 junij 2019 - 14:20

Sej vem, da bo kdo triggered...

Načeloma, če si kupiš SR60 se ne bodo kaj bistveno razlikovale od ostale robe v prestige seriji.

#3431 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 13 junij 2019 - 14:35

zaspanka je kokr vem ze mela vse grado do 325

#3432 Zaspanka

• rumeni jaki
  • 40 sporočil

Objavljeno 13 junij 2019 - 14:59

Oglej si sporočiloEzoterik, ob 13 junij 2019 - 10:20, rekši:

morm bit pošten pa rečt, da zgledajo za en drek :D Kot vidm tud niti mal ne izolirajo zunanjih zvokov, kar je men osebno precej dosadno, čipunska plastika, grdi gumbi, baje je u kurcu bluetooth tud. Katastrofa uglavnem, imo če rabiš bluetooth slušalke lahk dobiš kej bolšga kot tole.

Fora je ravno da hocem odprte slusalke in vse kar pride zraven. Lahko predlagas drugo varianto.

#3433 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 13 junij 2019 - 16:31

bt adapter plus slusalke s kablom. kokr vem so te grado edine spodobne odprte slusalke z bt, tko da ni izbire. vseen rajs nic imo, kot neki tok polovicarskega.

#3434 Zaspanka

• rumeni jaki
  • 40 sporočil

Objavljeno 13 junij 2019 - 17:05

Ma to je BV.

#3435 Zaspanka

• rumeni jaki
  • 40 sporočil

Objavljeno 13 junij 2019 - 17:11

Kaj pa je narobe z BTjem?

#3436 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 13 junij 2019 - 20:51

velik folka se buni, da bluetooth deluje u kurcu, da ga hitro zmotjo stvari in začne prekinjat, nimajo tud aptx-hd, sam ll, tud star bluetooth. Ostalo pa standardne grado pritozbe (ki verjetno tebe ne motjo :D), cheap plastika in izdelava, itd.

mislim naroč si jih pa sprobi, kej dost te ne stane. Vedno lahk vrneš.

#3437 Babica Zima

najraje liže usmrajenega krapa.

• mn3njalničarji
  • 44 sporočil

Objavljeno 13 junij 2019 - 22:32

Oglej si sporočiloLTC, ob 06 junij 2019 - 10:18, rekši:

a so kaksne poceni ok wireless overear slusalke?
https://www.urbanear...ountry-dropdown

Tele so kr kul za ta dnar

#3438 Zaspanka

• rumeni jaki
  • 40 sporočil

Objavljeno 14 junij 2019 - 07:11

Oglej si sporočiloEzoterik, ob 13 junij 2019 - 20:51, rekši:

velik folka se buni, da bluetooth deluje u kurcu, da ga hitro zmotjo stvari in začne prekinjat, nimajo tud aptx-hd, sam ll, tud star bluetooth. Ostalo pa standardne grado pritozbe (ki verjetno tebe ne motjo :D), cheap plastika in izdelava, itd.

mislim naroč si jih pa sprobi, kej dost te ne stane. Vedno lahk vrneš.

Nikoli na svetu ne bi prakticiral tega, res najbolj glupa mozna stvar. Also kje si bral to glede BTja?

#3439 GTAjevc

vseskozi piratizira! APZ, na pomoč!!!

• rumeni jaki
  • 1 776 sporočil

Objavljeno 14 junij 2019 - 07:12

Kupi kdo minimalno rabljene Sennheiser HD700 :D

#3440 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 875 sporočil

Objavljeno 14 junij 2019 - 07:19

Oglej si sporočiloZaspanka, ob 14 junij 2019 - 07:11, rekši:

Nikoli na svetu ne bi prakticiral tega, res najbolj glupa mozna stvar. Also kje si bral to glede BTja?

zanesljiv vir (komentarji na amazonu) :D

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov