Skoči na vsebino

[05/2019] Trenutno igram

58 odgovorov na to temo

#1 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 424 sporočil

Objavljeno 02 maj 2019 - 07:25

PATHWAY (2019) 7/10
Lušten in precej zafrknjen ARPG po zgledu Final Fantasy Tactics, le da je tematika bolj orientirana na Indiana Jones-like avanturo. Igra sicer ni noben presežek, tako da je absolutno nočem oversellat, bo pa zanimiva tistim, ki imate radi taktičen boj in tematiko. Všeč mi je, da je igra res težka, saj ponuja kar nekaj mehanik (tudi napadov je na enoto več, kakor je to običajno za žanr) in različnih likov.

BABA IS YOU (2019) 7-8/10
Še vedno igram tega behemota od ugankarske igre. Imam rahlo love-hate relationship. Na čase je zadeva genialna, prideš do kakšne uganke, kjer bi samo poslal avtorjem čestitko na ZS, nato pa žal naletiš tudi na take, kjer ti ni povsem jasno, če si ti neumen ali igrica zadev samo ni skomunicirala dobro. Recimo stopnja 'Prison', a ste jo ostali igralci Babe že naredili? Kljub temu da gre za stopnjo, ki omogoča res minimalno interakcije, sem verjetno porabil skoraj eno uro za rešitev. Se mi zdi, da je igra uvedla neko mehaniko, ki je sploh ni predstavila. Ah ja. Sicer pa na polno hecna igra. Res škoda, da ne skomunicira vseh ugank tako kot tistih najboljših, ker bi igrica lahko bila contender za TOP 3 leta, tako pa žal pade ven.

FAR CRY 5 (2018) 5-6/10
Med dvema težkima indie igrama, sem si moral privoščit še en big budget semi-krš, da se malo razbremenim, Far Cry 5 pa sem ob izidu zadel na neki nagradni igri, pa sem si zdaj rekel: mah, da sprobam. Naredil sem prvo zono (tam, ko me je usmerila igrica – sicer lahko greš po svoje, samo se mi ni dalo eksperimentirati). Bi rekel, da ima določene stvari carsko narejene (uvod, ko zbežiš v gozd, je res adrenalinski), sploh glede stranskih zadolžitev je ogromen korak v pravo smer, saj te igra prav nagovarja, da ne izgubljaš časa s 100 % completionom, pač pa, da preigraš osrednjo misijo. Do te mere, da se nekateri side activityji naredijo sami od sebe, npr. da se »okupirana zona« sama od sebe osvobodi. Kul :D. Sicer pa itak standardni trasher, po 1/3 igrice je imam tako dovolj, da bi najraje vrgel plejca skoz okno.

#2 Falco Gooner

analizira banalne analogije kanalov.

• vesoljci
  • 2 664 sporočil

Objavljeno 02 maj 2019 - 17:50

Alo fc5 si zasluži dobro oceno že ker ti ni treba na jebene stolpe plezat. :D

Jaz drugače probavam zdaj igrat RE4, ker na ps2 sem jo obrnil po dolgem in počez. Samo ljubi Bog, nisem vajen kontrol in se res matram na polno.

#3 G.T.I.

papuča

• govnači
  • 2 609 sporočil

Objavljeno 02 maj 2019 - 19:13

Po heroinu Destiny 2 sem si rekel da si bom vzel malo abstinence ker je ravno down season pa da si kej drugega bl na izi vzamem... tko da sem presaltal na heroin Path of Exile, ko je ravno kak mesec nazaj izsel na PS4. Zelo pozitivno presenecen kako dober feeling je na gamepadu igrat (igral sem on-off na PCju od open bete, ki je bila, kaj vem, ene 6 let nazaj?), kar je sicer nakazal ze Diablo 3 da se da izometricne fast paced arpgje tudi na gamepadu igrat, ampak dejansko me je spet potegnilo notri, kljub temu da sem zadnjih parkrat na PCju ostal precej hladen. Zelo navdusen tudi nad QoL izboljsavami, viden konkreten napredek oz spremembe od zadnjega igranja (kar je tudi posledica zelo domiselnega nacina kako dodajajo nove mehanike v igro - imas klasicen nacin in posebne sezone ki so locene, trajajo par mesecev in imajo neko spin notri ki vpliva oz pridoda gameplayu. Ce ljudem ni vsec lahko igras se vedno normalno verzijo, ce je pa dobro sprejeto pa vkomponirajo po koncu sezone da je s tem nov "normal mode", in nato je spet nova sezona z locenim spinom). Samo upam da me ne bo ob prvi smrti minilo ko bo treba jovo na novo. :lol:

Drugace je igra free, mikrotransakcije niso potrebne (edino kar je nekozmeticno je stash space, kar ni problem ce nisi hamster oz imas 10 characterjev) tako da priporocam. Je pa precej old school hardcore, brez guida se jaz ne bi spustil v prvo igranje.

#4 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 697 sporočil

Objavljeno 03 maj 2019 - 10:09

Pred dnevi sem končno pognal Ace Combat 7, sicer zaenkrat samo VR misije, valda kot pričakovano čisti odlom. Spogledujem se z idejo o nakupu dildota, ampak kaj ko štartajo pri 80€ za plastične smeti. Če slučajno NMS Beyond najavi HOTAS podporo, pol nabavim. Drugač pa valda, sploh ne vem, kako bi od zdaj naprej letalščine igral drugače kot v VR. Škoda, da ni supporta za cel špil, vprašanje, če se bom ekranske kampanje sploh lotil.

Včeraj sem štartal še Shantae: Half-Genie Hero, se mi je zahotelo risankastega platformerja, ki ni Rayman, pa je tale bil precej cheap na base (ultimate edition z res obilico dodatnega contenta). Začne se sicer lahkotno, ampak ima kar šarm, pa na trenutke je presenetljivo zajeban špil. Bo treba kar unlockat razne powerupe in skille, brez teh se čist nenormalno stopnjuje težavnost. Drugače pa po dolgaču, ki je bil Iconoclasts, je tole precej fun.

#5 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 237 sporočil

Objavljeno 03 maj 2019 - 10:43

Js sm pa lih vceri kupu No Mans Sky za 15e, bom to mal spilal, ker mi RDR2 sploh ne potegne, pa sm se prav silil igrat

#6 Slinch

• vesoljci
  • 9 697 sporočil

Objavljeno 03 maj 2019 - 10:44

NMS je indie game drugač, tako da ne vem zakaj si to kupoval

#7 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 424 sporočil

Objavljeno 03 maj 2019 - 10:46

Oglej si sporočiloSlinch, ob 03 maj 2019 - 10:44, rekši:

NMS je indie game drugač, tako da ne vem zakaj si to kupoval
Plus itak samo tam neki klikaš, tak da

#8 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 237 sporočil

Objavljeno 03 maj 2019 - 11:06

Igral sm ga ze na racunalniku, pa nit se ne steje za 100% indie game.

Takrat mi je bil kar vsec, bomo vidl kolk cajta bom zdrzu, ker v nedeljo dobin god of war

#9 Slinch

• vesoljci
  • 9 697 sporočil

Objavljeno 03 maj 2019 - 11:11

Oglej si sporočiloKočevc, ob 03 maj 2019 - 11:06, rekši:

pa nit se ne steje za 100% indie game.

kolko pa, 73%?

Navedek

No Man's Sky is an action-adventure survival game developed and published by the indie studio Hello Games.

#10 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 167 sporočil

Objavljeno 04 maj 2019 - 14:12

hehe lep own :D Jebi ga uporabnik Kočevc, si bo treba priznat, da imaš kr ene par indyjev, ki imajo zelo visok production value in so hkrati super špili :)

drgač pa uporabnik Pimp, pls za nadaljevanje reportaže o igrici "Metro: Exodus" :)

Jaz pa poleg DMC 5, ki ga igram s fantom, ponovno špilam Divine Divinity: Original Sin 2 in se zraven pizdim, kako svinjsko zajeban je ta špil :D Sem pri fajtu z Eternal Aetera in samo looki padajo, kako za kurca naj to človek naredi lol :rofl:

edit: vmes sem prišel nekje do polovice igrice The Order 1886 in ne morem več, čeprav igram na normal težavnosti in ima špil tam 6-8 ur. Ne gre, tole je enostavno preveč slabo tudi za takega ultimate SP loverja. IMO eden bolj zapravljenih potencialov kar se tiče lora, settinga. Še bolj žalostno je, da gre za predstavnika linearnega cover-up roller coaster žanra, ki je to generacijo praktično crknil (minus Uncharted in GOW)

#11 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 237 sporočil

Objavljeno 04 maj 2019 - 16:40

Jah procentualno je zadel, ker je za ps4 zaloznik sony, lp.

Order 1886 sem preirgal, bolj prot konc mas kr ok misije. sj se ne vlece lih. Js sm jo preigral, ker sem mi jo je en posodil

#12 fric

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 160 sporočil

Objavljeno 04 maj 2019 - 19:32

Oglej si sporočiloGalko, ob 04 maj 2019 - 14:12, rekši:

em prišel nekje do polovice igrice The Order 1886 in ne morem več, čeprav igram na normal težavnosti in ima špil tam 6-8 ur.
k veš da bi dal ledvico za sequel al pa prequel.

#13 Kočevc

kočevska veja

• mafija
  • 237 sporočil

Objavljeno 04 maj 2019 - 21:42

Sequel bi bil cool ja, k se lih tko konca. Kar je cool v igrici je ves ta setting alternativne zgodovine. Pa stara tehnologija s scifi zadevami

#14 twEEneR

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 629 sporočil

Objavljeno 04 maj 2019 - 23:46

Obrnu sem Sekiro, v katerem sem neizmerno užival v vsaki sekundi preigravanja, zdaj pa ne nimam več idej, kaj bi igral.

#15 samo_hren

• mn3njalničarji
  • 655 sporočil

Objavljeno 05 maj 2019 - 01:06

A Nioh si že igral?

#16 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 424 sporočil

Objavljeno 05 maj 2019 - 09:15

Oglej si sporočiloGalko, ob 04 maj 2019 - 14:12, rekši:

edit: vmes sem prišel nekje do polovice igrice The Order 1886 in ne morem več, čeprav igram na normal težavnosti in ima špil tam 6-8 ur. Ne gre, tole je enostavno preveč slabo tudi za takega ultimate SP loverja. IMO eden bolj zapravljenih potencialov kar se tiče lora, settinga. Še bolj žalostno je, da gre za predstavnika linearnega cover-up roller coaster žanra, ki je to generacijo praktično crknil (minus Uncharted in GOW)
Damn, jaz sem si tudi želel sprobat. Sam me je vedno odbijalo, da je folk rekel, da se je naveličal igrat na sredi igrice. Nic hudega, ce bi slo za 40-urnega beasta, ne pa 6h narrative driven cinematic game :D

#17 PS5 Lover

najraje liže usmrajenega krapa.

• svinjski pastirji
  • 46 sporočil

Objavljeno 05 maj 2019 - 10:09

Jaz sem ga nehal igrat, ko srečaš prvega volkodlaka. Prav očitno je, da so devi hoteli imet nekaj takega, kot so stalkerji iz dead space 2, vendar niso niti za polovico toliko sposobni, kot Visceral.

#18 twEEneR

• mn3njalničarji
  • 629 sporočil

Objavljeno 05 maj 2019 - 10:17

Oglej si sporočilosamo_hren, ob 05 maj 2019 - 01:06, rekši:

A Nioh si že igral?
Ne še

#19 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 167 sporočil

Objavljeno 05 maj 2019 - 14:57

Oglej si sporočiloPS5 Lover, ob 05 maj 2019 - 10:09, rekši:

Jaz sem ga nehal igrat, ko srečaš prvega volkodlaka. Prav očitno je, da so devi hoteli imet nekaj takega, kot so stalkerji iz dead space 2, vendar niso niti za polovico toliko sposobni, kot Visceral.

Ma devom fali čisto vse, edino hud setting jim je uspelo narediti. Pa niti slednji ni nek presežek v smislu level dizajna, norega arta ali česarkoli, samo meni je tech-fantasy-viktorjansko okolje RES sedlo, tam nekje na istem nivoju kot Bloodbornov Bram Stoker + Lovecraft miks.

Glede na to, da so settingi v AAA špilih že kar konkretno izpeti, mi je res bad, da ni več špilov v kakem bolj odfukanem okolju. HDZ je bil konkretno alter in je bil ful hit. Bloodborne isto. Bioshock je imel ful unikaten setting in je vsem polomil faco. Pismo toliko ful zanimivih plasti človeške zgodovine imaš, da bi že samo iz RL obdobij lahko delal totalne petarde. Če pa še zmiksaš vse skupaj z alter history / sci-fijem / fantasy, bi pa IAD tovornjak-bombe letele. Da rajši ne omenjam, kva bi lahko lahko špilali v vesoljskih sci fi špilih ...

#20 Zorz

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• mn3njalničarji
  • 1 122 sporočil

Objavljeno 05 maj 2019 - 16:39

trenutno nabijam god of war in mi dogaja na polno. sam ga postavim pred/nad RDR2, kateri se mi je po nekaj urah začel že malo vlečt.

#21 JediEagle

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 062 sporočil

Objavljeno 05 maj 2019 - 19:09

Well, Infamous Second Son je presenetljivo kratek :D Sem že končal good side, evil side pa pogledal na youtubeu :D Danes sem obrnil še puzzle igro Pavilion. It's ok. Nato sem pa šel igrat Infamous First Light, predvidevam, da ga bom do konca tedna obrnil, če ne prej, odvisno od časa.

#22 Gatsu

• vesoljci
  • 8 931 sporočil

Objavljeno 06 maj 2019 - 13:31

-Platiniral Days Gone, ki je zame zaenkrat presenečenje leta. Vse do zadnjih trailerjev sploh nisem mislil da bom zadevo nabavil day1, potem pa sem tud zarad nepričakovane suše letos podlegel skušnjavi in mi seveda ni žal.
-Tudi zarad nedavnega požara Notre Dame katedrale sem šel v nakup AC: Unity za bakšiš ki mi je še ostal na HK PSN storu in mislim da bo kar pasalo igrat spet klasični AC...

#23 Vučko3

najraje liže usmrajenega krapa.

• svinjski pastirji
  • 64 sporočil

Objavljeno 06 maj 2019 - 13:48

Povej malo kak je Unity ko prideš tako daleč, rad bi ga sprobal, baje je stanje dosti boljše kot na začetku.

Oglej si sporočiloGatsu, ob 06 maj 2019 - 13:31, rekši:

-Platiniral Days Gone, ki je zame zaenkrat presenečenje leta. Vse do zadnjih trailerjev sploh nisem mislil da bom zadevo nabavil day1, potem pa sem tud zarad nepričakovane suše letos podlegel skušnjavi in mi seveda ni žal.
-Tudi zarad nedavnega požara Notre Dame katedrale sem šel v nakup AC: Unity za bakšiš ki mi je še ostal na HK PSN storu in mislim da bo kar pasalo igrat spet klasični AC...

#24 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 1 953 sporočil

Objavljeno 06 maj 2019 - 13:56

Igram:
- Cuphead na Switch. Nism igral na PC tko da kar uzivam.
- po daljsi pavzi sm se spet lotu RDR2

#25 Smrk

Zahteva cedevito iz smrgod.

• šerifi in depjutiji
  • 2 920 sporočil

Objavljeno 06 maj 2019 - 14:09

Vse, kar igram v zadnjih dveh mesecih, je Hitman:Season1 in/oz. Hitman:Season2+Legacy pack

valjda se nisem mogel upreti S2 za ceno manj kot dvajsetaka :D

#26 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 167 sporočil

Objavljeno 06 maj 2019 - 14:19

Kak ti je S2 v primerjavi s S1? :)

#27 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 920 sporočil

Objavljeno 06 maj 2019 - 14:24

Par zanimivih novih mehanik, lokacije so faking awesome, men se pa itak da isto lokacijo po dvajsetkrat ponovit v lovu za challengi in assassinationi :)
S tem, da sem največ S1 igral v legacy načinu, tko da zame osebno ful ni velike razlike, ampak se mi zdi k en špil s ful lokacijami :D

#28 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 4 682 sporočil

Objavljeno 06 maj 2019 - 15:38

Jaz sem pri sezoni 1 obupal pri prvi misiji po tutorialu. Preprosto mi ne sede ta pussy način igranja, kjer se je treba skrivati, paziti na alarm, stražarje in podoben bullshit. Zgodba je tudi čisto v kurcu. Ne zanikam, da tistim ki ta sistem špilov sede, ne bo to odličen špil, ampak meni osebno pa nekaj kar se mi najbolj upira igrati.

#29 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 920 sporočil

Objavljeno 06 maj 2019 - 18:46

Basically, hitman ni action stealth game, ampak je puzzle game, oblecen v action stealth game. S tem, da lahko vsako uganko resis na kup razlicnih nacinov, iskanje razlicnih pathov, gruntanje timinga ukorov in premikov, poslusanje dialogov, iskanje uporabnih predmetov... ce se hitmana lotis preprosto, da naredis vse misije, te boli kurac za zvezdice, kolateralne zrtve in kamere, pol je igra dost meh. Ce pa se ti da vlagat cas v raziskovanje map, timinge patrol, ce te ne moti preigravanje istih lokacij, da sfuras silent assassin/suit only, pol loh ven potegnes ful. In men se na polno da gruntat razlicne nacine killov, delat challenge ipd. Zacnes tudi ceniti, koliko dela in detajlov je vlozenih v vsako lokacijo, koliko drobnih detajlov je povsod, ki jih ogromno ljudi spregleda. Kar se mene tice, some of the best sub 20€ fun I’ve ever had. Zmetal sem noter ze desetine ur, in se desetine jih bom.

Also, “obupal v prvi non-tutorial misiji, zgodba je kr neki”

Ne da je zgodba karkol vec kot izgovor za menjavanje lokacij, sam smesna mi je logika, ko komentiras zgodbo po 10% igre :D

#30 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 4 682 sporočil

Objavljeno 06 maj 2019 - 18:55

Sem pogledal na youtube celo zgodbo, pa res ni nek presežek no :) ampak ja, se strinjam da je ogromno detaljov v igri in načinov kako priti do cilja. Samo nekomu, ki je odraščal s wolfensteinom 3d in doomom, pač taki tipi iger res ne sedejo (no tudi načeloma mi puzzle igre ne sedejo).

#31 tomazek

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 767 sporočil

Objavljeno 06 maj 2019 - 21:03

Enkrat pa se tudi jaz strinjam s smrkom :) No saj sem že napisal ene 3x kako carski mi je. Obrnil prvi del takoj (vse trofeje), kupil drugi del takoj in ravno tako naredil vse trofeje (platine ni)... vložil ogromno ur in vse so mi bile fun. Obožujem tak tip iger in mi je full žal, da jih je premalo. Takoj, ko sem obrnil Himtan 2 sem kupil še Legacy pack in še enkrat preigral cel 1 del v legacy načinu. Je tudi edina igra, ki jo imam doma in bo ostala pri meni. Vse ostale prodam, ko obrnem.

Malo bedna mi je edino sniper assassin challenge. Ampak ne beden kot način, temveč to, da nekoga počiš z druge strani mape z dušilcem, skrit, veš da te noben ne vidi in hudiči takoj vejo od kje priletel šus in pričnejo teči v tvojo smer.

#32 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 891 sporočil

Objavljeno 06 maj 2019 - 23:23

mene pri novih hitmanih ni ošeč, da ti pove vse možne načine na kere lah nardiš misijo namesto da bi to lahko to sam pogruntal
npr podganji strup, lestenec, sabotirat pirotehniko etc. to mi je bil ful boljši filing če sm pač sam poštekal. Pa način optional missionov bi blo kul, če bi pričakoval, da ma avg player 200IQja in mora pač sam od sebe zrihtat nov objektiv npr.

pa bl mi je bil všeč ta star sistem spotanja/skrivanja obraza namest hitman eye-a.

#33 h3ck3r

ščije brez rok!

• vesoljci
  • 413 sporočil

Objavljeno 08 maj 2019 - 12:59

Js pr njih najbolj pogresam tist tastar nacin igranja, ko si vedno cekiral sovrage na mapi kje se premikajo. Pa to mi tut ne sede prevec, da ti je vse ponujeno na pladnju. Sicer se da tezavnost temu prilagodit, sam bi se vedno rajs mel eno proper Blood Money izkusnjo

Absolution je ze vpeljal druge stvari v igro, predvsem level progression, ter tisti Instinct, ki ti omogoca gledat cez stene, ampak je mel ful carsko zgodbo in like, ki so vlekli k igranju. Mal odmik od serije, sam se vedno Hitman kot Hitman. Season 1 sem preigral na PS4, tut zelo uzival zraven. Sapienza je noro dobra misija. Overall gameplay je zelo dober v novih Hitmanih, se vedno zvest staremu gameplayu, ampak mal prilagojen novim cajtom. Kar mi je slo dalec najbolj na zivce je bila kratkost spila. Kolk epizod je v S1? 6 al 7, ce ne stejem onega tutoriala, tam nekje? Vglavnem pod 10 misij vsega skupaj, vse mi je uspelo naredit na silent assassin ratingu v prvo, vzelo mi je pa semizdi 3 dni, absolutno prekratko. Niti me ni povleklo k ponovnem igranju. Ti challengi so mi pointless s tem odklepanjem novih starting pointov v misijah. Starejsi Hitmani, od dvojke dalje so meli imo dost boljsi progression in nacine kako prit do tarce in ga/jo fentat. Tastarejse naslove se spomnim, da je tut prekleto bolj zajebano bilo koncat na silent assassin ratingu kot novejse, sploh dvojka s tistimi misijami na Japonskem in Rusiji. Spil je mel cez 20 misij, to se je vcasih preigravalo po cele tedne :D

Mam tut season 2 se za preigrat, zaenkrat so ostale stvari na lagru :) Osebno bi si zelel daljse igre s tastarim pristopanjem k igranju, kjer si rabil sam raziskat celoten level, da si nasel vse nacine kako izvedit umor. Brez teh challengev, igra tega imo ne rabi. Drgac je pa kar se level designa in misij tice zelo vsecna in se vedno ma on tastari Hitman feel, ce izklopis vsa pomagala in igras na oldschool nacin :D

#34 Mihanekajpiha

bednik z enim sporočilom

• svinjski pastirji
  • 1 sporočil

Objavljeno 08 maj 2019 - 23:39

mk11

To sporočilo je uredil Mihanekajpiha: 08 maj 2019 - 23:51

#35 kid666

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 652 sporočil

Objavljeno 09 maj 2019 - 19:45

Oglej si sporočiloSovica, ob 06 maj 2019 - 23:23, rekši:

mene pri novih hitmanih ni ošeč, da ti pove vse možne načine na kere lah nardiš misijo namesto da bi to lahko to sam pogruntal

sej ne, da se da to vse izklopit

#36 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 891 sporočil

Objavljeno 09 maj 2019 - 20:41

da, z vecjo tezavnostjo ti te stvari odstrani.
nevem kako je sicer z menijem?

#37 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 920 sporočil

Objavljeno 09 maj 2019 - 21:28

Oglej si sporočiloSovica, ob 09 maj 2019 - 20:41, rekši:

da, z vecjo tezavnostjo ti te stvari odstrani.
nevem kako je sicer z menijem?

V startu si lahko preko options > gameplay nastavis tocno tako tezavnost, kot ti pase. Loh mission story hinte izklopis, instinct, mapo... plus pol se konkretne razlike med casual/pro/master, tko da loh igras tko, da si zvizgas zraven, loh pa jebes jeza, ce ti sede

#38 g. Profesor

Menda ujame ribo z jezikom.

• šerifi in depjutiji
  • 383 sporočil

Objavljeno 11 maj 2019 - 12:10

sem mel namen pognat Hitman 2, ampak evo, Sekiro NG run se enkrat. pisda kako uzivam.

#39 Atzar

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 424 sporočil

Objavljeno 11 maj 2019 - 18:52

Jo, Baba is youerji, igrica ima nov patch, ki balanca par problematičnih stopenj in potweeka marsikaj! Na zunaj ni opaziti razlike, samo par stopenj, ki so mi delale največje težave, ima popravljen dizajn. Res lepo, da se avtor tako trudi. Vmes sem bil že prepričan, da igre ne bom prišel do konca, kar je za nekoga, ki je obrnil igrice, ki so v ghettu znane kot najtežji puzzlerji ala Stephen's Sausage Roll, uizi odbijajoče. Sedaj se mi vedno bolj dozdeva, da bom šel yolo do konca. Je pa dosti love-hate relationship. Prvih 50 puzl (od oka) mi je bilo carskih, potem je prišlo ene 30 takih, ki so mi bile malo nadležne/pretežke, zdaj pa so mi spet postale carske. Sicer mi je pa Stephen's Sausage Roll še zmerom boljši, ker pač tam je vsak svet boljši, zadnji in predzadnji pa sta res prfektna.

#40 dzaver

pro

• mn3njalničarji
  • 673 sporočil

Objavljeno 12 maj 2019 - 11:13

Detroit Become human. Kr hud špil/film

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov