Skoči na vsebino

Nakup novega mobilnika

2682 odgovorov na to temo

#2681 cefizl

je prijavljen z ruskim računom.

• mn3njalničarji
  • 41 sporočil

Objavljeno 14 januar 2019 - 22:24

Oglej si sporočiloIstvan, ob 14 januar 2019 - 19:40, rekši:

Tud mene moti iz enakega razloga. Telefon je na mizi, hočem neki pogledat, ga moram dejansko dvignit in oduzadi šlatat.

Preprosta rešitev je pameten vklop zaslona in odklep z prepoznavanjem obraza. Se telefona ni treba niti dotaknit, da vidiš notificatione.

#2682 Kuma_chan

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 110 sporočil

Objavljeno danes, 09:51

Prosil bi vas za vaše izkušnje in mnenja.

Ima kdo izkušnje z Xiaomi telefoni? Par sorodnikov in en sodelavec jih imajo in so kar zadovoljni z njimi. Gledal sem par reviewjev za A2, A2 Lite in Pocophone. Kateri modeli so še popularni? Težko se odločim med njimi, ker nekateri nimajo klasičnega vhoda za slušalke, imajo nek notch na vrhu ekrana, ki "odžira" prostor, pa bojim se težav z aplikacijami, ker primarno Xiaomiji niso android telefoni, imajo nek MIUI, nekaj takega.

Ravno zaradi slednjega bi se med drugim odločil tudi za bolj razširjene telefone ala Samsung, LG, Huawei, OnePlus itd. No, tudi tu bi imel težave z izbiro, heh. :blush:

Meni se gre primarno za to, da ne bi bilo problemov z aplikacijami, gledal bi dosti youtube na njem, mogoče zalufal kak špil sem pa tja, ni mi pa to toliko pomembno. Ker sem še predplačnik na Telekomu, moram še izvohat ugodno naročnino pri naših operaterjih, še posebej kar se tiče prenosa podatkov.

Kje pa naročate? Iz tujine ali pri nas? Za tujino so mi predlagali so mi gearbest ali pa honorbuy.

Vnaprej hvala. :worship:

#2683 Evita

"komi čakam da se znebim tegale"

• rumeni jaki
  • 1 931 sporočil

Objavljeno danes, 10:18

Notch ma večina modernih telefonov, sam velikosti pa oblike so različne.

Xiaomi je načeloma kralj p/p, za mal keša dobiš velik telefona. MIUI je samo launcher, to je, ta interface ki ga vidiš, spodaj je pa glih tako android srčika. Načeloma velja, da je kar dobro optimiziran, kvečemu zna včasih poblokirat kakšen permission preveč, ker je kitajski ekosistem precej manj urejen od google play. A2 in A2 lite imata Android One, ki je nekako najbližje vanilli. Na videz in urejenost se ali navadiš, ali pa investiraš tolk časa, da ga zamenjaš s čem drugim (js sem team navadi se).

MI 8 je afaik najbolj popularen telefon na Kitajskem, mogoče si poglej še tega.

Glih nekega močnega nasveta okrog izbire ti ne morem dat, izbrat morš neko lastnost k ti je dost pomembna, da jo boš šel zasledovat :D men je dost pomembna postavka velikost pa kvaliteta ohišja, ker software se da spreminjat, ceglast telefon bo pa za vedno ceglast.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov