Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Evo, odpeljal - malo sem še izboljšal čas usput, poglej. :D

So tweakali, ampak imo na boljše/lažje. :D

2. in 3. sta zdaj malo počasnejša, ju lahko prehitiš z lahkoto do tiste ostre šikane (prej si jima tam na zaviranju bil komaj za ritjo) in potem lahko mirno loviš prvega - moraš pa peljat tam ene pol sekunde hitreje od tvojega časa...če ti pomagajo moje nastavitve; -2 brake balance, prvi del do tiste šikane TCS 0, potem pa TCS 1.

Pa bodi kar agresiven skozi ovinke - tisti prvi levi ovinek vzemi čim bolj z desne in ga sekaj čez robnik kolikor gre - Audiu se moraš zabit v rit takoj po prvem ovinku, to potem veš da si dobro začel krog

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Evo, odpeljal - malo sem še izboljšal čas usput, poglej. :D

So tweakali, ampak imo na boljše/lažje. :D

2. in 3. sta zdaj malo počasnejša, ju lahko prehitiš z lahkoto do tiste ostre šikane (prej si jima tam na zaviranju bil komaj za ritjo) in potem lahko mirno loviš prvega - moraš pa peljat tam ene pol sekunde hitreje od tvojega časa...če ti pomagajo moje nastavitve; -2 brake balance, prvi del do tiste šikane TCS 0, potem pa TCS 1.

Pa bodi kar agresiven skozi ovinke - tisti prvi levi ovinek vzemi čim bolj z desne in ga sekaj čez robnik kolikor gre - Audiu se moraš zabit v rit takoj po prvem ovinku, to potem veš da si dobro začel krog

 

Jaz grem tako, prvi ovinek sekam, se "zabijem" v rit, pol v naslednjem prehitm oba lagano.. pol pride ister ovinek v levo, tle ne vem, grem sekar dobro pomije, sam ne vem, ce lih najboljse..ker pol do naslednje sikane, jim ne pridem doovlj blizu da bi jih lagano sisnil.. uno ko mi gre res dobro se jim priblizam ful, lahko bi jih skoraj prehitel, ma se zabijem ker ni placa, tako da skoraj boljse, da sem malo bolj pocasen.. pol ponavadi iz ostre sikane grem za unim plavim in sisnemo oba unega rumenega po desni.. in pol vozim za plavim.. v naslednjem oviku desno ga be morem sisnit ker se mi naguzi in ni placa.. pol v predzadnjem levo ga sisnem al pa ne 50 50 in polna zadnjem, ne pridem nikoli dovolj blizu prvemu da bi ga pol lahko sisnu iz zaveterja al whatever :(

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

Jaz grem tako, prvi ovinek sekam, se "zabijem" v rit, pol v naslednjem prehitm oba lagano.. pol pride ister ovinek v levo, tle ne vem, grem sekar dobro pomije, sam ne vem, ce lih najboljse..ker pol do naslednje sikane, jim ne pridem doovlj blizu da bi jih lagano sisnil.. uno ko mi gre res dobro se jim priblizam ful, lahko bi jih skoraj prehitel, ma se zabijem ker ni placa, tako da skoraj boljse, da sem malo bolj pocasen.. pol ponavadi iz ostre sikane grem za unim plavim in sisnemo oba unega rumenega po desni.. in pol vozim za plavim.. v naslednjem oviku desno ga be morem sisnit ker se mi naguzi in ni placa.. pol v predzadnjem levo ga sisnem al pa ne 50 50 in polna zadnjem, ne pridem nikoli dovolj blizu prvemu da bi ga pol lahko sisnu iz zaveterja al whatever :(

 

Tu se moraš izboljšat imo - jaz danes ko sem peljal, sem jih pri najboljšem poskusu prehitel že v tistem naslednjem desnem ovinku, tako da se da...če ti ne rata, imaš sigurno premalo hitrosti iz ovinka in potem se pozna, ker je do šikane še kar dolgo puni gas.

Jaz v tega ostrega grem isto čim bolj z desne in potem malenkost čez notranji robnik, da čimbolj "zravnam" ovinek in da se dovolj ravno postavim, da lahko dam takoj puni gas iz ovinka brez da me zavrti - v glavnem tu imaš sigurno še ful lufta - tistega prvega pa potem ni problem lovit, ko si sam na progi - jaz sem mu bil za ritjo še pred zadnjo šikano, samo ne moreš ga prehitet pred ravnino... 

Povezava do prispevka

So tweakali sigurno - jaz sem včeraj po tistem, ko sem odvozil za bigbossa šel za foro odpeljat še tisti Suzuka NSX hairpin licence test, ki me je jebal - in v enem 3., 4. poskusu izboljšal čas za skoraj 4 desetinke - prej pa jedva naredil gold po ne vem koliko poskusih. :D

Tudi circuit experience sem opazil da sem zdaj ponekod hitrejši od tistih demonstratorjev, kar je malo nenavadno.

Nekaj je mogoče tudi to, da sem bolj natreniran kot na začetku, ampak sigurno so tudi tweakali, da ga jebeš...

 

 

 

Povezava do prispevka

Ma ja, jas sem sicer samo toliko, da sem dobil gold, samo vseeno z veliko napakami in bi bp zbil še čase, če bi se mi dalo.

 

Itak sem samo toliko, da sem še zadnja dva invite avta kupil. Vulcana pa Venenota. Rabljene mam zgleda že skoraj vse, ker se samo še ponavljajo. Legendary tudi sproti kupujem, edino tega mercedesa za 13 mio se mi ne da grindat ravno. Itak bo nazaj. 

 

Nove pa tudi samo občasno kupim, samo če bojo obdržali tak nor tempo dodajanja avtoc bom zgleda tudi te začel. 😂

 

Itak pa upam, da dodajo evente. Pizda, ko da je tako težko. 24h spaja je nora dirka, res ne vem zakaj že v štartu ni tega. Pa gr1 pa gr2 dirke. Polno legend lemansa pa jih razen v custom dirkah nimaš kje uporabljat. 

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 5 minutami:

Ma ja, jas sem sicer samo toliko, da sem dobil gold, samo vseeno z veliko napakami in bi bp zbil še čase, če bi se mi dalo.

 

Itak sem samo toliko, da sem še zadnja dva invite avta kupil. Vulcana pa Venenota. Rabljene mam zgleda že skoraj vse, ker se samo še ponavljajo. Legendary tudi sproti kupujem, edino tega mercedesa za 13 mio se mi ne da grindat ravno. Itak bo nazaj. 

 

Nove pa tudi samo občasno kupim, samo če bojo obdržali tak nor tempo dodajanja avtoc bom zgleda tudi te začel. 😂

 

Jaz pa te experience peljem na čas, bolj kot na zicer - v smislu da grem takoj na polno, pa letim ven in ponavljam lahko fulkrat, dokler ne najdem svojih limitov za vsak ovinek - ko mi pa potem uspe sestavit cel krog, je ponavadi avtomatsko dober čas.

En čas, ki mi ni baš uspel zaenkrat, je Le Mans - skoraj sekunda hitreje od golda, ampak sigurno še vsaj 2 sekundi lufta, sodeč po vmesnih časih - samo sem pustil stat, ker vzame preveč čas - zdaj imam samo še Nordschleife za odpeljat - ta bo tudi izziv, vreden svojih 6M creditsov. :D

 

Avte pa ne kupujem, ker čakam da se ugotovi, kateri so tisti trije za Three Legendary Cars pokalček - imam 54M na računu zaenkrat. :D

 

Povezava do prispevka

 V glavnem @Stipe2 uno am naredu kot si reku tuati ovinek je bil problem.. naredu sem iz druge ;)

 

Zdaj mi rabijo sw dva nasveta.. gone with tge wind.. drag race kiri avto? In zadnji drift kako fucking nardit uni drugi ovinek..nekako sw mi je vsralo nardit 7400 in tu pa tam nad 7000..sam pizda ce sw nw jebwm ze dva dni

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

 V glavnem @Stipe2 uno am naredu kot si reku tuati ovinek je bil problem.. naredu sem iz druge ;)

 

Zdaj mi rabijo sw dva nasveta.. gone with tge wind.. drag race kiri avto? In zadnji drift kako fucking nardit uni drugi ovinek..nekako sw mi je vsralo nardit 7400 in tu pa tam nad 7000..sam pizda ce sw nw jebwm ze dva dni

 

Jaz sem za drag race uporabljal Mazdo LM55, ki sem jo nekje dobil za nagrado - zmagaš vse z lahkoto, brez karkoli tunat.

 

Zadnji drift, drugi ovinek...moraš prit tako, da z nosom krožiš čim bližje notranji strani ovinka - če nisi, te odnese ven, oziroma ne moreš dovolj dolgo driftat, da nabereš dovolj pik. Pa vrži avto takoj po štartni črti, da izkoristiš celo dolžino steze.

Kaj dosti bolj pametnega od tega pa ti ne znam povedat, ki jaz sem se tudi jajcal - probaj na volan, čeprav nekdo je enkrat napisal, da je baje na plošček lažje...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...