Skoči na vsebino

Formulaške zmenkarije


BuLsHiT

Priporočeni prispevki

Štromar reče pred 7 urami:

V tej izbi res ni potrebe po omenjanju (slovenskih) politikov in političnih strank. Že tako nas od vsepovsod bombandirajo z raznoraznimi političnimi frisi. 

 

Prosim, da se tukaj vzdržimo njihovih omemb. Hvala. 

To da Johnija drkamo z NSi ni nič novega amapk pač mujo hoče biti nekaj pameten spet

Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 14 urami:

To da Johnija drkamo z NSi ni nič novega amapk pač mujo hoče biti nekaj pameten spet

 

pametn mi bos lahko cuzal jajcka na naslednjem meetu ce bos se kej glasen

 

proklet spastik 

 

pejt v belo tehniko smetit o politiki kle pa smeti o F1 

Povezava do prispevka

za zacetek sploh ne delam na 24ur tko da nevem kaj ti prebija

 

kot drugo lahko svoje komplekse stresas drugje in ne tuki k hocmo eni met pogovore o F1 in vsem povezanim

 

res nevem od kje ti tedenca bit tak gibo, na internetih vsi mocni v etni pa en vecji lulcek k drugi

 

dej gtfo model resno

Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 13 minutami:

daj ti si zacel nekaj nabijati pa skakati v mene koji kurac mi zdaj nekaj seres tukaj po glavi

 

A res? Jaz sem rekel da odjebite s politiko, k jo je po celem forumu ze dost in je ne rabimo se v F1 temi ti si pa zacel skakat vame. 

 

Ne stoj bit tak gibo res.

Povezava do prispevka
Smith reče pred 17 minutami:

 

A res? Jaz sem rekel da odjebite s politiko, k jo je po celem forumu ze dost in je ne rabimo se v F1 temi ti si pa zacel skakat vame. 

 

Ne stoj bit tak gibo res.

lol kdo je torej zacel komu skakati po glavi? ti si se vmesal v eno interno foro in bil ves pameten

Povezava do prispevka
sbinotto reče pred 20 minutami:

- odjebite s politiko

- pol topica o #blacklivesmatter

 

kdaj si tak težak ratu? :D

od vedno

 

pa neki je kar lojzki prebija neki je pa nasa politika

 

 

BuLsHiT reče pred 15 minutami:

lol kdo je torej zacel komu skakati po glavi? ti si se vmesal v eno interno foro in bil ves pameten

 

dobr js vem to interno foro, dobr pa tut vem kam peljejo pol te zadeve in mislm da F1 tema res ni plac kjer bomo bral kako se vi drkate kam je johni presotpu

 

za te zadeve mate discord pa se tam podjebavite

Povezava do prispevka
Smith reče pred 4 minutami:

od vedno

 

pa neki je kar lojzki prebija neki je pa nasa politika

 

 

 

dobr js vem to interno foro, dobr pa tut vem kam peljejo pol te zadeve in mislm da F1 tema res ni plac kjer bomo bral kako se vi drkate kam je johni presotpu

 

za te zadeve mate discord pa se tam podjebavite

ok od kdaj si pa ti avtoriteta, ki bo drugim zapovedala kaj se bo pisalo v formulcah? na  30 straneh ali koliko ma tema je mogoce 5 takih postov pa se nekaj razburjas

Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 15 minutami:

ok od kdaj si pa ti avtoriteta, ki bo drugim zapovedala kaj se bo pisalo v formulcah? na  30 straneh ali koliko ma tema je mogoce 5 takih postov pa se nekaj razburjas

 

nisem jaz avtoriteta, je pa stromar, ki je ravnotako prosil da se zadeve k niso povezane s formulo odpeljejo drugam

 

lej svaljkite si ga zarad mene po dolgem in pocez

 

so tut drugi bolj kvalitetni internetni placi kjer se da o F1 diskutirat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...