Skoči na vsebino

[multi] Red Dead Redemption 2

R* RDR

2965 odgovorov na to temo

Ankica: [multi] Red Dead Redemption 2 (89 članov je oddalo svoj glas)

Read Dead Redemtion 2 mi je

Rezultatov ankice ne moreš videti, dokler v njej ne glasuješ. Prijavi se in glasuj.
Glasuj Gostje ne morejo glasovati

#2961 Atzar

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 179 sporočil

Objavljeno 24 februar 2019 - 11:07

Oglej si sporočiloGalko, ob 23 februar 2019 - 20:33, rekši:

Tempo pade ko svinja v drugi polovici špila, kakorkoli obrneš, da zadnjih 20% sploh ne omenjam. Sej je hud svet ko prasica, tko na meji neverjetnega, kako zanimiv odprt SP svet dejansko lahko narediš, ampak špil ima precejšnje probleme s pacingom in utrujajočimi misijami, potem ko te enkrat popusti droga noro narejenega open worlda.

Še vedno gre pa za izjemen špil, to pa itak
Osrednji problem je neraznolikost v pristopu glavnih misij. Razumem, da gre za igračke in da se igračkamo kavbojce in indijance, sam da mora biti osrednja gameplay komunikacija v glavnih misijah praktično *skos* streljanje, pa je nerazumljivo.

Recimo un otok, na katerega vmes potuješ. Jaz štekam, kaj so želel scenaristi s tem otokom doseči oz. pokazati — Dutchove blodnje o rajskih otokih so samo to, blodnje. Na teh otokih se dogajajo še nekajkrat hujše pičkarije. Sam igralno pa je to dobesedno osnovna šola, kakor da bi igral nek (pod)povprečen shooter.

Res mi gre to streljanje na penis. Razumem v igrah, kjer je zombi apokalipsa, da se ne boš lih zgovarjal z zombači. Sam da v teh igrah z resno zgodbo, kjer skušajo prikazovat resnične ljudi z resničnimi čustvi, pobiješ kot folka kot nek top class SS oficir med drugo vojno, pa je sam bizarno.

#2962 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 2 412 sporočil

Objavljeno 24 februar 2019 - 11:11

Otok in gameplay ki sledi potem do epilogov je men izrinil RDR2 na drugo mesto pri GOTY lestvici.

#2963 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 971 sporočil

Objavljeno 24 februar 2019 - 12:54

Oglej si sporočiloAtzar, ob 24 februar 2019 - 11:07, rekši:

Osrednji problem je neraznolikost v pristopu glavnih misij. Razumem, da gre za igračke in da se igračkamo kavbojce in indijance, sam da mora biti osrednja gameplay komunikacija v glavnih misijah praktično *skos* streljanje, pa je nerazumljivo.

Mnja, se ne strinjam. Zadnjih 20% imaš manj kot pol misij s streljanjem in se vseeno vleče špil ko kurja čreva. Problem "ne-streljajočih" misij v RDR2 je dolgočasnost, ker pač špil fura precejšenj realizem in preprosto ni zanimivo, kaj moraš potem delati v misijah. V Unchartedu se lahko greš miroljubno raziskovanje in uganke, ker je zadaj ful zanimiva pustolovščina. V Witcherju 3 lahko furaš bolj miroljubne misije ker je zadaj epic setting in fantazijski svet. V RDR2 pa... ...kidaš gnoj in zabijaš kole za ograjo, ker pač furaš lajf kmetovalca v ZDA leta 1900 :D

#2964 Atzar

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 179 sporočil

Objavljeno 24 februar 2019 - 13:09

[spoilerji]

Pri meni je pomoje problem, da se preprosto ne morem vživeti v igro, kjer postreljaš 50 ljudi na neko misijo. Preprosto imam prehud filing otročjosti. Saj TBH ne vem, kako bi reševali ta problem. Morda bi določene side-missione integrirali v main story (recimo kakšno iskanje zakladov, Blackwater money bi lahko razširili), morda bi določene misije razširili, da bi recimo bilo več priprav (na rop banke npr.). Ali pa preprosto odsekali 50 % main story contenta in ga naredili optional :D. Zanimivo mi je, da je toliko zanimivega contenta optional, streljanje pa skos obvezno. Komot in z veseljem bi še kaj izvedel o Arthurjevem sinu, ne pa da je ta dialog optional, če se slučajno z indijancem-fotrom razgovoriš o tem, drgač pa lahko gre ta del čisto mimo tebe. Tudi to tematiko indijancev bi lahko na drugačen način razširili. To ukvarjanje z indijancem fotrom in sinom je nekako v zadnji četrtini igrice, men je bilo zelo zanimivo, sam na koncu dneva je bilo še vedno "pojdi tja in se 10 minut streljaj, vmes pa se bomo malo pogovarjali" :D.

Saj ponekod pa je streljanje ful umesno. Tam k ugrabijo tamalega Jacka, sem dejansko bil ful naspidiran, prav čutiš željo naše tolpe, da bi pobili vse kar leze in gre na ozemlju tiste družine. Tam sem bil like fuck yeah, vse jih bomo pobili. Sam taki momenti so dosti redki no.

Ma ne vem. Ne vem, kako bi reševal ta špil. Pa saj ne, da potrebuje reševanje, sam zadeva pač ni prečiščena in zato pri meni nekako ne pride nad 8/10, čeprav sem se ob določenih momentih pobiral s stola od carskosti.

#2965 gojc

več kot očitno žre doručak na mn3njalu.

• vesoljci
  • 4 396 sporočil

Objavljeno 26 februar 2019 - 16:19

#2966 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 822 sporočil

Objavljeno 26 februar 2019 - 16:54

jao prosm da so dodal kej worth while ker online je res depresivn.

ce ne bi namenoma ne lovil v SPju vedoc da bom to pocel v MPju sploh nevem kako bi nagrindal kes.

coop missione poznam na pamet(that being said zgornji trailer ma voiceacting iz ze obstojecih misij... )stranger missone sm vse naredil, vecinoma so hit or miss, challengi ala pvp so mi pa meh. Racei so bli zabavni prvi teden. Tisti BR mode je pa samo za delet

drgac annoying ker so npcji zreducirani, v skor nobeno bajto ne mors vstopit, in, fucking reee, se zdej ni pokra kaj sele kak train robbery.

also sedim na 40 ceglih golda pa nic za pokurt

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov