Skoči na vsebino

Xbox One

infinity

7059 odgovorov na to temo

#7041 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 806 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 07:40

ze par dni hocem neki napisat o gears 5, na koncu me je crowbcat prehitel

gears 4 je imel isti problem, kot da je celotno okolje samo kulisa iz papirja in alu folije, brez pomena, sploh nimas filinga, da si v nekem zajebanem in razjebanem svetu, kjer se ljudje borijo za svoj obstanek

kje so umazanija, brutalnost, krvavost?

fizika je ocitno nepomembna, vazno, da imamo 4k teksture in da je vse pisano kot v pravljicni dezeli, yo

pa seveda 19 LGBTQ zastav, s katerimi lahko fejkamo, da nam je mar za ta community

#7042 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 08:32

Ampak igrica ima najlepšo grafiko od vseh igric v zgodovini

#7043 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 08:54

Noro dober opis. Argumentiran, utemeljen, sploh ne subjektiven, res zajame vse aspekte špila. Česa tako dobrega nisem prebral že odkar sem odložil knjigo dogodiviščine Jake Racmana.

Mene si prepričal, xbox one x je že na bolhi.

#7044 Stipe2

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 880 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 12:21

Roko na srce, vsi Gearsi imajo ta problem - če je to sploh problem; bolj neka značilnost serije...

#7045 ke_kit

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 548 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 12:25

Oglej si sporočiloStipe2, ob 09 september 2019 - 12:21, rekši:

Roko na srce, vsi Gearsi imajo ta problem - če je to sploh problem; bolj neka značilnost serije...
Tole.

#7046 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 5 929 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 12:30

ampak smo se že v 3. delu tega prenajedli... 4. se prav silim igrat, pač zaradi starih časov... Judgement, se sploh ne spomnim, če sem končal, 5. bo pa počakala na ceno pod 20€...

#7047 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 806 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 13:08

dejansko bi se morala serija zakljucit s cifro 3

#7048 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 13:18

Kolikor sem bral opise je serije stronger than ever, ravno zaradi dobro narejenih karakterjev. Nekako tako kot Uncharted, lahko bi nam serviral še 10 delov pa bi jih brez težav požrli. Samo ker je Uncahrted sony eksluziva je pač vsi hvalite kot od boga poslano.

#7049 Mefisto

• legende
  • 5 042 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 13:18

Oglej si sporočiloamnesia, ob 09 september 2019 - 13:08, rekši:

dejansko bi se morala serija zakljucit s cifro 3

Tudi ti bi moral crkniti ob rojstvo, ampak jebat ga, nisi, in zdaj sem jaz prisiljen prenašati tvoje sranje.

#7050 Gatsu

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 181 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 13:21

Vreme je sicer res kislo, ampak nekomu so se pa tud možgančki prekisali ta vikend vidim :D

#7051 bigboss82

je bil zasačen pri zlorabi gasilskega aparata.

• vesoljci
  • 5 028 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 13:22

Haha.. ja meni je prav smeh, tip ne špara bulletov

#7052 ke_kit

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 548 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 13:28

Oglej si sporočiloMefisto, ob 09 september 2019 - 13:18, rekši:

Kolikor sem bral opise je serije stronger than ever, ravno zaradi dobro narejenih karakterjev. Nekako tako kot Uncharted, lahko bi nam serviral še 10 delov pa bi jih brez težav požrli. Samo ker je Uncahrted sony eksluziva je pač vsi hvalite kot od boga poslano.
Spet nabijaš v prazno. Folk tukaj hvali predvsem U2 in U4, ne cele serije. Podobno folk ne hvali celotne Gears serije, ampak samo naslove, ki si to zaslužijo. Sam očitno ti rade volje požreš vse smeti, samo zato ker so to Gearsi (vsaj tak občutek mi dajejo tvoji fanboyjastični prizadeti posti).
U2 je tolk boljši od enke in trojke, da se dejansko poserje nanje. U4 nisem še igral, tako da ne morem potrdit hvale, sam po videnem sodeč, se mi zdi, da je dokaj upravičena. Sicer pa dvomim, da kakorkoli preseže dvojko, razen v izgledu.

Zdaj pa plz nehi že enkrat nabijat.

#7053 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 13:45

Jaz bi rekel, da se Uncharted 4 zelo približa dvojki, res je izjemna igra. Sploh par story twistov je dokaj new-to-medij-igračkice, tako da sem bil prijetno presenečen. Meni je morda samo za odtenek predolg, zato mi je U2 še vedno najbolj izčiščen in carski (čeprav dvakratno plezanje iz vlaka je tudi pri dvojki mal nadležno, ko replayjaš zadevo)

#7054 Slinch

polbogec

• vesoljci
  • 10 180 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 13:50

Ma U4 v vsem preseže dvojko, edini problem je, da je combat v teh letih drugje nardil večji premik kot v unchartedih.

Mefiju pa je zgleda pač bad da je kupil že dva premium obteževalca papirja in mu vsak diss edine "peasant ekskluzive" toliko bolj stopi na žulj. Tudi najuspešnejši kdaj ustrelijo mimo :D

#7055 Arey

• vesoljci
  • 7 377 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 17:32

Ko bi vsaj bil diss ekskluzive, lol, tko bom pa jz na svojem shitty kompu igral igrico z boljsimi nastavitvami kot mefi na XBONEX konzoli, trolololo.
Aja, bmk za kulise, s kolegi ze razmisljamo da obudimo good old gears multiplayer community. Zadnni gears SP je bil dvojka, trojko sm neki cez sel sam nimam pojma kaj se je dogajalo ker pac, whatever.

#7056 Arey

• vesoljci
  • 7 377 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 18:15

Oglej si sporočiloMefisto, ob 09 september 2019 - 08:54, rekši:

sploh ne subjektiven,
Dude, kaj subjektivnega je pri dobesedno samo video primerjavi podobnih dogajanj v dveh različnih špilih? Ja, res lahko izbiraš kaj boš pokazal in mislim da je vsem na svetu jasno da ima 5ka tehnčno lepšo grafiko kot dvojka. Sam kar ta video prikazuje je pa resen korak nazaj, kar je ful škoda.
Ne vem zate, ampak jz sm velik fan gearsev in se spomnim kok kul je bila teža orožij, kako se je okolica razfukavala, etc...

#7057 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 5 759 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 19:17

Da je gears of war 3 in naprej beden si je comunity kriv, ker se prav spomnim, kako so želeli pisano igro, pa to sploh ni pasalo. Enka res petarda od igre, za tiste čase res grafika, zaradi te igre sem kupil x360. Dvojka še nadgradnja. Trojka pa tak meh, da niti do polovice nisem prišel, kao nek humor so ubacili, potem barve, zato ker je folk težil, ker je uncharted pisan....

Tole je bil pa trailer enke, calm in sad song for action testsosteron game...

http://www.youtube.com/watch?v=AfMSCAU0ybo

#7058 ALTER EGO

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 390 sporočil

Objavljeno 09 september 2019 - 23:12

Jaz imam 3ko v kar lepem spominu (sp).

5ka pa mi je cez vikend delala vredu. Vceraj pa me ni spustila niti v zacetni zaslon cuz PC master race

#7059 Arey

• vesoljci
  • 7 377 sporočil

Objavljeno 11 september 2019 - 08:46

Jz sm vceri igral pa sm kr happy. Zadeva je cudovito optimizirana.
Smo pa meli ful bizarne tezave, prvi ranked so bli pingi okoli 150, pol smo sli pa casual in je blo ok. Mislim da je naslednji ranked tudi pol bil ok, tko da ne vem kaj tocno spilu ni jasno, upam da se mal popravijo to.
Je pa ultra nefer ownat xbox one igralce k igrajo na padu, to bi moral locit da kdor igra na padu (pc ali xbox) bi moral igrat posebi, un k pa z mis&tipkovnico pa posebi. Mislim da za ranked lahko xboxasi to omogocijo, sam za casual pa ne.

Alter Ego a mas isti gamer tag kot na xboxu? Ce ne, dej dodaj!

#7060 ALTER EGO

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 390 sporočil

Objavljeno 16 september 2019 - 23:33

Top Gear

Objavljena slika

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov