Skoči na vsebino

Pravkar pogledano

1649 odgovorov na to temo

#1641 Istvan

garjavi nestvor z luskavico

• mn3njalničarji
  • 155 sporočil

Objavljeno 29 april 2020 - 08:52

Onward www.imdb.com/title/tt7146812

Zelo luštno in gledljivo, klasični pixarjev feel good animirani film. Dodana vrednost je okolje, v katerem se dogaja - modernizirani fantazijski svet, z dobrimi referencami in parimi komičnimi detajli, ki bodo ne-geekom spregledani.

#1642 ayrton79

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 401 sporočil

Objavljeno 29 april 2020 - 10:52

Oglej si sporočiloIstvan, ob 29 april 2020 - 08:45, rekši:

Gledal v kino Komuna pred 20 leti. :) Fajn film. Fun fact: Zemeckis ga je posnel vmes med snemanjem Cast Away, ko je čakal, da Hanks shujša. :)

Hehe, sej ravno zaradi tega sem se spomnil na ta film. Sem ravno zadnjič gledal 10 things you didn't know about Cast Away in je bilo noter to omenjeno :)

#1643 gladius

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 02 maj 2020 - 22:07

Tron legacy

v redu

#1644 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 3 074 sporočil

Objavljeno 04 maj 2020 - 19:56

Extraction - proper akcija, če nebi blo napisa prej nebi nikol rekel da je to Netflix. Naj še mal tega produkcijskega blingblinga v Witcherja vržejo, ker tole je blo kr epsko.

#1645 backbone

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 249 sporočil

Objavljeno 04 maj 2020 - 20:40

Terminator Dark Fate - 1/10

Kera izprijena feministična propaganda, pa ne morm verjet. Pika na i je pa Švarci. Prej neusmiljen robot ubijalec, sedaj robot z vestjo, družinski oča, rešitelj samohranilk in njihovih pankrtov. En velik ROFL na te feministične mokre sanje od filma. Bruh

#1646 Sektor 13

rokodeli pikslaste nezemljane.

• mn3njalničarji
  • 270 sporočil

Objavljeno 05 maj 2020 - 13:23

The Dark Knight Rises (Batman - 2012)

Res ne razumem IMDB ocene, film je pa res poln nesmislov in neumnosti.
Pa se Teal'c a so namahal :P kar je se dodaten minus...

#1647 Raz

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 608 sporočil

Objavljeno 06 maj 2020 - 12:39

Hereditary (2018)

Ne vem zakaj sem kot fen grozljivk tale film kljub vsem pohvalam pogledal šele zdaj, ampak res huda zadeva na vseh nivojih. Odlična igra glavne igralke, ravno pravo razmerje med psihološkim in okultnim horrorjem, ne zanaša se na poceni jump scare trike, temveč bolj na postopno vzbujanje in grajenje srha in paranoje, pa ful je not nekih subtilnih namigov, ki napovedujejo razplet in preobrate v zgodbi brez, da bi čisto spoilali vse. Sem moral 2x pogledat in prevrtet stvari za nazaj, da sem ujel določene podrobnosti.

Imo najboljša grozljivka zadnjih 10-15 let, mogoče celo ena boljših širše.

#1648 dijo_porko

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 371 sporočil

Objavljeno 07 maj 2020 - 08:32

John Malkovich mal trola:
100 Years (2115) - https://www.imdb.com/title/tt5174640/

Pending release, the film is being kept in a high-tech safe behind bulletproof glass that will open automatically on November 18, 2115, the day of the film's premiere. One thousand guests from around the world, including Malkovich and Rodriguez, have received a pair of invitation tickets made of metal for the premiere, which they can hand down to their descendants.[8][11] The safe in which 100 Years is kept was showcased at the 2016 Cannes Film Festival and various other cities before being returned to Cognac, France and the Louis XIII cellars.[12]

#1649 ayrton79

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 401 sporočil

Objavljeno 07 maj 2020 - 14:43

The Call of the Wild (2020)

Nov film Harrison Forda, v katerem pa sploh ne igra glavne vloge on ampak pes. Film je prišel v kina ravno na začetku pandemije in se zato po hitrem postopku znašel na domačih medijih. Ne vem, če sem že kdaj videl tako kvalitetne računalniške efekte. Dlaka, po kateri se vedno vidi, da je žival računalniško narejene, je tukaj res kot bi bila prava. Je pa zanimivo to, da so ustvarjalci filma najprej mislili, da bo pes imel daljši dlako. To se vidi na slikah, ki jih v filmu nariše Ford.

Serija Lethal Weapon (1987 - 1998)

Tukaj ni debate. Vsi štirje filmi so na tako visokem nivoju, da se je nemogoče odločiti kateri je najboljši. Filmom tudi kvaliteta niti malo ne pada, kot recimo seriji Die Hard. OK, čeprav sem rekel, da se je nemogoče odločiti kateri je najboljši, bi jaz vseeno izbral četrti del :)

In pa še najboljša novica. Dvajset let sta bila Gibson in Glover proti petemu delu, zdaj pa se bo vendarle zgodil.
Lethal Finale: In January 2020, Lethal Weapon 5 was confirmed to be in active development, with Mel Gibson and Danny Glover confirmed to return, and Richard Donner returning to direct.

Sudden Death (1995)

Brezveze. Edino ta model, ki igra negativca, on je dbest.

Undersiege (1992)

Mnogo bolje kot Sudden Death. Samo ne vem, zakaj v teh legendarnih akcijadah akcijski junaki vedno rabijo nekega sidekicka v obliki bejbe ali otroka. Kr neki.
Aja, Undersiege 3 je tudi v developmentu.

#1650 Caffrey

prišel v fANALe za mistra mn3njalnika

• vesoljci
  • 2 804 sporočil

Objavljeno 09 maj 2020 - 11:06

Justice League Dark: Apokalips War
Zelo dobro

Je pa fajn prej še prvi film pogledat: Justice League Dark 2017

2 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov