Skoči na vsebino

[PS4] Detroit: Become Human

Quantic Dream SCE 2018

101 odgovorov na to temo

#81 gojc

več kot očitno žre doručak na mn3njalu.

• vesoljci
  • 4 174 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 10:33

Jaz sem tudi preigral.

Tako kot njihovi prejšnji naslovi je tudi ta vreden preigranja oziroma po mojem celo obvezen če si lastite PS4. Vsekakor ena top ekskluziv !
Grafična odličnost je bila že večkrat omenjena in res tole je trenutno po samem izgledu daleč pred ostalimi igrami na konzolah ali pcjih.

Vse tri zgodbe in njihova prepletenost so mi bile všeč. Predvsem pa Hank in Connor dinamika ter njuni dialogi :lol: Pri Connorju je tudi zanimiva mehanika umiranja in vračanja. Karina zgodba je verjetno še najbolj klasična vendar dobro izvedena z večkrat zelo napetimi scenami. Markus ma od vseh zelo mlačen začetek vendar kmalu postanejo njegove misije zelo carske.
Bolj ko se bližaš koncu bolj razvejene so njihove zgodbe in večji vpliv imajo tvoje odločitve. Posledice vidiš tako na karakterjih kot na okolici in širšem dogajanju.

Res pa je, da je za ta žanr zgodba dokaj klišejska. Ampak tisto kar šteje je kako se tega lotiš. In Detroit po mojem mnenju to naredi zelo kvalitetno.

Zelo kul je, da igra vsebuje veliko dodatne vsebine, kot so kratki filmčki, video o nastajanju igre, galerija konceptnih slik in karakterjev, zbirko in-game časopisov, soundtrack..... Poglavja lahko na ključnih odločitvah ponavljaš in tako vidiš kakšne posledice imajo drugačne odločitve.

Aja pa priporočam, da se med igranjem večkrat vrnete v osnovni meni. Tam bo vaše odločitve komentirala Chloe (vaš android, ki upravlja meni) in nekateri dialogi so čisti Fourth Wall Breaking :worship:

Kakšen konec si imel bigboss ?

Markus:

Spoiler

Connor:

Spoiler

Kara:

Spoiler

#82 bigboss82

mara samo suhe češplje in rožiče.

• vesoljci
  • 3 584 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 11:48

Markus
Spoiler

Kara
Spoiler

Connor
Spoiler

#83 gojc

• vesoljci
  • 4 174 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 11:55

Zanimivo in drugačni konci.

Jaz nisem nič ponavljal ampak nadaljeval z odločitvami in posledicami, ki so jih le ta prinesla.
Večino takih iger igram tako. Pač prvi skozihod je zame vedno original oziroma kanon ostalo je pa what if :)

#84 bigboss82

• vesoljci
  • 3 584 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 12:14

Ja sej tudi jaz naceloma ne spreminjam.. sem samo 2x to naredil, ker me je res zanimala alternativa iz vidika kvalitete zgodbe.. sej drugace sem tudi sam zajebal krnekaj stvari ampak tisto prej ne vpliva toliko na sam razplet kot odlocitve na koncu, ki pa niso ravno lahke.. omejitve s casom ali neke malenkosti, ki bi jih moral opaziti ze prej..

Drugace pa sploh ne vem ce je tisto s Connorjem nek plot twist konec.. pac alter konec, malo bolj globok.. Mi je pa Connor itak najjaci lik in prav z veseljem sem igral njegove dele, ceprav so investigationi dosti krat prevec bsnalno v izi narejeni

Mi pa manjka rA9 ozadje, pa tisti dnevnik, ipd.. vrjetno se dosti stvari nisem odkril, tako da je veckratno preigravanje vsekakor dobrodoslo.. vem, ker glede na tvoje konce vidim, da si zamudil dolocene stvari in sklepam, da sem jih po isti logiki tudi jaz

#85 PiMP

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 6 863 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 13:02

Kje se da igrico najcenej dobit?

#86 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 417 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 13:21

1. greš v COD temo

2. zalepiš COD = :avadod:

3. klikneš na uporabnika Gojc

4. pošlješ ZS

5. ???

6. Najcenejši Detroit

#87 gojc

• vesoljci
  • 4 174 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 18:38

Objavljena slika

#88 gojc

• vesoljci
  • 4 174 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 18:39

@Galko

:D

Je že šel naprej drgač.

#89 bigboss82

• vesoljci
  • 3 584 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 18:45

Za koliko si prodal gojc? jaz tudi prodajam

#90 samo_hren

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 614 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 18:51

Kako kvalitetna se vam je zdela zgodbovna plat (dialogi, razvoj likov, teme) v primerjavi s Telltejlovimi naslovi?

#91 bigboss82

• vesoljci
  • 3 584 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 19:06

Hm.. pomoje ima Telltejl to boljse narejeno.. Detroid ima pa boljse narejeno to razvejanost zgodbe in vpliv odlocitev

Ne vem tukaj pri Detroidu so dialogi okej, imajo tudi svoje svetle blage trenutke.. pri Telltale se mi zdi da so bolj mocni, sokantni.. tukaj so predvidljivi..

podobno velja za razvoj likov, ki je itak bolj odvisen od tebe zaradi razvejanosti..
kaksen krat je ton dialogov malo smesen.. npr.. tece dialog, izberes pridevnik za reakcijo in tip odgovori z vzdvignjenim tonom, potem debata nadaljuje v enakem tonu, nato izberes drug pridevnik, za katerega btw sploh ne ves kaj bo rekel in model kr skulirano odgovori in tako nepres s5 se krneki razpizdi.. mal cudno no

Teme? Jah kaj pa vem.. priblizno isto..

Be vem no meni cist iskreno mi je bilo batmana boljse igrat kot to tukaj

#92 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 036 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 19:38

Hmmm… jaz sem pa mislil, da Telltale iger (z izjemo par dobrih trenutkov v določenih serijah) sploh ni vredno postavljati ob bok Detroitu. Zaaanimivo in vzeto na znanje.
Btw, po koliko prodajate tisti, ki ste že preigrali?

#93 bigboss82

• vesoljci
  • 3 584 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 19:40

za 50 ti prodam takoj
za manj se bo treba pogajat..
evo ce banas Tomažka ti dam za 40.. se zajebavam valda haha
me zanima za koliko je prdal gojc
drugace sem mislil dat na bolho za 50 cisto tako btw

#94 gojc

• vesoljci
  • 4 174 sporočil

Objavljeno 29 maj 2018 - 22:47

Objavljena slika

#95 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 417 sporočil

Objavljeno 04 junij 2018 - 09:10

Quantic dream šefe Guillaume de Fondaumière twitta, da je Detroit najbolj uspešen njihov špil "by all accounts", karkoli že to pomeni

Objavljena slika

Congratz, ful vesel vsakič, ko se bojda kvaliteten AAA SP dobro prodaja :) Pa po moje nas je še kr nekaj takih lizzardov, ki čakamo na price drop in bomo potem kupili zadevo :D

#96 Gatsu

• vesoljci
  • 8 281 sporočil

Objavljeno 10 junij 2018 - 19:08

V 2 tednih je igra dosegla miljon prodaje. Kar je največ za QD igro doslej. Heavy Rain je to cifro dosegu v 5 tednih. Jaz še kar čakam da mi jo kdo proda za 40€!

#97 bigboss82

• vesoljci
  • 3 584 sporočil

Objavljeno 10 junij 2018 - 19:55

Haha ajde dej, caki ti napisem podatks za trr msg.. pa ti posljem juti, ok?

#98 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 417 sporočil

Objavljeno 22 junij 2018 - 15:16

Sicer sem napisal že v Male oglase, ampak bom še tukaj, ker bi res rad špilal :D

Dans imam mini gayming night in me zanima, če gdo proda / posodi Detroita - pa da je kje iz LJ, da lahko pade Evo ruka deal :)

pa pardon za hijack teme, lep ,lp

#99 bigboss82

• vesoljci
  • 3 584 sporočil

Objavljeno 22 junij 2018 - 15:18

ja kriza a? haha, sori to sem čakal že dosti časa =)))))

#100 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 417 sporočil

Objavljeno 22 junij 2018 - 15:41

Kva, ne razumem :) Pač en homo prleti do mene za cel večer pa dvomim da hoce gledat kako reloadam levele v Pillarsih :D u bistvu bi lahko kdo tud Order 1886 posodu, tist tud izgleda tak extreme casual & butiful špil hehe

#101 Chenier

• govnači
  • 9 205 sporočil

Objavljeno 22 junij 2018 - 15:54

Tako sem jaz postal digital buyer

Gaming night in sem iz danes na jutri rabil GTA 5, ki je bil v lokalnem BBju razprodan in noben forumas ni zelel zdilat na hitro. In pol sem ubodel prvi AAA digital game in od takrat imam ful lazjo vest, ko pride do nakupa digitalni AAAjev :D

Da ne bos naredu iste napake hehe

#102 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 036 sporočil

Objavljeno 22 junij 2018 - 15:59

Gaming night (weekend etc.) zna bit kar zajebano ja.. :)
Podobno kot pri Chenierju: kljub vsem igram na "lagerju" sem že večkrat postal digital buyer, samo zato, ker sem pač "rabil takoj".

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov