Skoči na vsebino

[PS4] [Uradna tema] playstation 4

26744 odgovorov na to temo

#26721 Smrk

Zahteva cedevito iz smrgod.

• šerifi in depjutiji
  • 2 992 sporočil

Objavljeno 16 julij 2019 - 15:11

Sej slusalke mensezdi delajo, sam mic ne

#26722 twEEneR

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 641 sporočil

Objavljeno 16 julij 2019 - 16:26

Ja, res je tako.

#26723 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 422 sporočil

Objavljeno 16 julij 2019 - 20:11

Pri "novejših" modelih iphone slušalk (pač teh poceni za v ušesa, ki jih dobimo zraven telefonov), že najmanj dve leti ne dela mic na PS4, ker je Apple malenkost spremenil pozicije kontaktov na konektorju. Sony nima nič pri tem.
Tak, zlo laično povedano. ;)

#26724 Tenshius

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 67 sporočil

Objavljeno 17 julij 2019 - 06:52

Oglej si sporočiloDaCapo, ob 16 julij 2019 - 20:11, rekši:

Pri "novejših" modelih iphone slušalk (pač teh poceni za v ušesa, ki jih dobimo zraven telefonov), že najmanj dve leti ne dela mic na PS4, ker je Apple malenkost spremenil pozicije kontaktov na konektorju. Sony nima nič pri tem.

Imaš kak vir o tem? Precej neverjetno se sliši, da bi Apple spremenil pozicije kontaktov na klasičnem 4-pin 3.5mm audio konektorju - to bi pomenilo, da bi tudi na iphonih delovale le Applove slušalke z micom.

#26725 twEEneR

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 641 sporočil

Objavljeno 17 julij 2019 - 08:07

Oglej si sporočiloDaCapo, ob 16 julij 2019 - 20:11, rekši:

Ok, kako torej lahko stvar rešim z nakupom novih slušalk?

#26726 Ronin.si

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 713 sporočil

Objavljeno 17 julij 2019 - 12:38

Apple ima obrnjen ground/mic na konektorju, zato ne dela. Je pa štos da je baje mel PS3 avtomatsko detekcijo tega in je delalo.

#26727 raveer

Mojca Pokrajculja

• prostozidarji
  • 264 sporočil

Objavljeno 17 julij 2019 - 12:51

To kar je ronin povedal. Apple se je odlocil da ne bo uporabil globalnega standarda OMTP, temvec vstraja pri ameriskem CTIA, ki pa zamenja ground/mic na konektorju. Lahko ti dela, ce malo obracas in nekak najdes sweet spot ampak zna tudi pokat vsakic ko se kaj premaknes. Imas adapterje za menjavo tega, ali bolj pametne slusalke, oziroma sprejemnike (PS3 pad je imel detekcijo, tako kot imajo boljse slusalke).

#26728 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 5 472 sporočil

Objavljeno 17 julij 2019 - 15:55

Lol, ps3 je to imel ps4 pa ne ...

#26729 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 422 sporočil

Objavljeno 17 julij 2019 - 16:05

Ja, take to mamo. Recimo, na PS3 je brez problema deloval tudi prastari Logitech Momo volan (simple usb, vsa funkcionalnost vključno s forcefeedbackom), dočim na PS4 ni šanse (razen z nakupom nekih neuradnih donglov …).

#26730 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 5 830 sporočil

Objavljeno 17 julij 2019 - 19:31

PS3. pad.. dulashock 3... je imel priključek za headset? :nicjasno:

#26731 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 422 sporočil

Objavljeno 17 julij 2019 - 19:39

@Bessie: ha, dobra! Ampak v primeru druge periferije (moj omenjeni volan Momo) pa še kako drži.

#26732 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 865 sporočil

Objavljeno 17 julij 2019 - 19:57

mene tudi zanima kam točno so na ps3 vtikali iphone slušalke

#26733 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 764 sporočil

Objavljeno včeraj, 06:46

Matr so zadeli s tem Detroitom ta mesec. Po dolgem času spet nekaj kar me je na polno prevzelo. Verjetno sploh ne bi preigral če ne bi bilo zastonj. Odlična pripoved, odlični karakterji, sicer je par stvari, ki bi jih lahko izvedli nekoliko bolje, a vseeno sem na koncu bil čist paf (še bolj pa potem, ko sem pogooglal še nekatere druge konce :D). Nice one.

#26734 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 1 026 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:11

men je tudi kul špil
nisem prišel daleč ampak ošečno

#26735 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 405 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:34

kul je, ni pa uno top tier odličen

jaz mu najbolj zamerim, da tko dosti na fake dela dramo oziroma z nekimi QTE-ji dela suspenz v situacijah, ki bi morale iti ful smooth, ker si pač predhodno vse "pravilno" rešil / odgovoril

ampak ne, dejmo za finish še en ultra gadan QTE, kjer lahko zafukaš celo poglavje :D

pa skoz te dela živčnega ideja, kok bi bilo cool imeti v RL v kleti neko noro hudo android žensko, ki bi te straponom nabijala v rit brez mučne tišine in awkward pogledov ko predlagaš zadevo

drgač ima pa špil res neverjetno obrazno animacija

#26736 bigboss82

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 795 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:39

sam pomoje pri oceni igra precej pomeben faktor ce spul placas full price, half price al dobis za free
za fre je itak top shit =))))

#26737 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 405 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:41

za free je pa absolutno a must buy :D :D :D

#26738 fric

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 220 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:42

Oglej si sporočiloGalko, ob 18 julij 2019 - 10:34, rekši:

pa skoz te dela živčnega ideja, kok bi bilo cool imeti v RL v kleti neko noro hudo android žensko, ki bi te straponom nabijala v rit brez mučne tišine in awkward pogledov ko predlagaš zadevo
Mn3 delivers

#26739 PS5 Lover

bi rad na gnoj.

• svinjski pastirji
  • 103 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:59

"free" ;)

#26740 planetarium

kvačka. (How gay is that??)

• rumeni jaki
  • 1 706 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:23

Mene rahlo zmotijo odgovori, ki jih moras nekako desifrirat iz ene besede. Sem se parkrat totalno zajebal, ker sem narobe razumel kaj naj bi lik odgovoril. :)

Drugace sem pa na polno uzival pri igranju.

#26741 bigboss82

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 795 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:46

Sigurno folk ne kupije ps+ narocnine ker bo dobil vsak mesec neznane igre.. to je samo optional, neko narocnino na serverje, ki jih je treba vzdrzevat

Tisti ki misli da kupuje te igre, naj se proba zmenit, da jih noce pa ce mu dajo popust zaradi tega

Je pa res da en dan bodo vrjetno to usopali not v narocnino, sam zdaj se mi zdi, da se ni neki povisalo?

Sicer ce nimas moznosti izbire tak nima veze

#26742 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 764 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:56

Oglej si sporočiloplanetarium, ob 18 julij 2019 - 11:23, rekši:

Mene rahlo zmotijo odgovori, ki jih moras nekako desifrirat iz ene besede. Sem se parkrat totalno zajebal, ker sem narobe razumel kaj naj bi lik odgovoril. :)

Drugace sem pa na polno uzival pri igranju.

Enako, prevečkrat nisem vedel kako se bo lik izrazil, kar je tudi razlog da sem vekrat šel ven iz igre, pa mi je vseeno v eni fazi tako zgrešil, da sem dobil čisto drugačen konec pri enem od karakterjev. Mislil sem da je Luther umrl na ladji in da kasneje srečaš samo drugega androida z enako zunanjostjo.

#26743 planetarium

kvačka. (How gay is that??)

• rumeni jaki
  • 1 706 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:13

Ja to je malo kislo, ampak ce bi pisali celotne odgovore, nebi bilo timerja, kar bi bilo tudi skoda.

#26744 raveer

Mojca Pokrajculja

• prostozidarji
  • 264 sporočil

Objavljeno včeraj, 23:56

O fak, se opravicujem. Xbox 360 je mel to, samo si rabil 3.5 v 2.5 mm jack in si lahko uporabljal apple ali ne-apple slusalke in je mic delal. Na xboxone to vec ne spila, so ubrali DS4 pot in ne jebejo sadja. Lahko jih uporabljas zgolj za zvok, samo moras mic gain dat na 0, da ti ne cingla not.

#26745 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 1 026 sporočil

Objavljeno danes, 13:35

Oglej si sporočiloGalko, ob 18 julij 2019 - 10:34, rekši:

kul je, ni pa uno top tier odličen

Pretty based

3 Uporabnik(ov) bere to temo

1 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov