Skoči na vsebino

[PS4] [Uradna tema] playstation 4

27410 odgovorov na to temo

#27401 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 12 157 sporočil

Objavljeno 20 januar 2020 - 09:15

jst sm za

#27402 Cloverleaf

odrasla oseba z občasnimi izbruhi

• vesoljci
  • 5 103 sporočil

Objavljeno 20 januar 2020 - 10:10

Oglej si sporočiloMolag Bal, ob 19 januar 2020 - 19:47, rekši:

A Gran Turismo Sport špil ponuja dovolj fun faktorja za nedeljsko casual dirkanje z gamepadom? Me mika nizka cena in manjko prave alternative polarkadnih dirkačin na PS.
Igra te zaposli, to nimaš kej, ni GT4 sam je fun. Če igraš z vsemi pomočmi je igra izi, če vse izklopš pa greš na gr2 gr1 in formule boš pa mel kr dela.

jz zdej delam te mission pa challange. driving school je izi, preveč izi, jz vem da sm licence v 4ki jebal ježa tm nekje pr S al kaj je že blo

#27403 g. Profesor

Menda ujame ribo z jezikom.

• šerifi in depjutiji
  • 540 sporočil

Objavljeno 21 januar 2020 - 15:24

Objavljena slika

#27404 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 1 559 sporočil

Objavljeno 21 januar 2020 - 15:50

mam eno noob vprašanje glede ps4 mic-a

opažam da med testiranjem tega v ps4 panelu, skor takoj, slišim moteč šum mikrofona, čim se približam končni tretjini low-medium outputa
zdej v igrah, ta šum, domnevam da ni predvajan, ker bi potemtakem imel ikona za mic skos prižgano da oddaja in je safe da nabijem jakost ?
pač fora je da trenutno mam dost nizko jakost in mi je končno en omenil da me ful slabo sliš
sam nočem pa šumet, k tak folk jz auto mutam :D

moje domneve so kakopak pravilne, da ?

#27405 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 960 sporočil

Objavljeno 21 januar 2020 - 19:17

@Sovica, nastavi jakost do neke normalne meje (recimo da gre v rdečo samo poredkoma, ko se npr. konkretno zadereš) in preverjaj, kako te slišijo merodajni osebki na drugi strani.
Ampak najbolj pomembna je seveda kvaliteta mikrofona. Tu ti nobena nastavitev v ps4 ne bo kaj dosti pomagala. Btw, kaj uporabljaš?
Verjetno noben normalnež ne prenese šuma, poklanja, eho efekta, v bistvu vseh teh raznoraznih popačenj, tudi preglasno/pretiho itd.

#27406 maksi

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 8 615 sporočil

Objavljeno 21 januar 2020 - 19:57

Oglej si sporočiloPS5 Lover, ob 20 januar 2020 - 07:41, rekši:

ko se bere narobe zahteve, rabiš izkušnje z modernim GPU APIjem, ne da je zahtevano znanje teh APIjev

Navedek

Experience with DirectX12, Vulkan or other modern graphics or compute APIs

#27407 bigboss82

je bil zasačen pri zlorabi gasilskega aparata.

• vesoljci
  • 5 484 sporočil

Objavljeno 21 januar 2020 - 19:59

ce slisis tam sumenje pol sumi tut njim pomoje

To da ikona ni prizgana pa je odvisno od tega koliko je mocen in kaj zate pomeni "motec sum"

#27408 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 960 sporočil

Objavljeno 21 januar 2020 - 20:37

@Bigboss: glede vseh teh šumov in ostalega je najlažje, da pač nastavlja jakost in mu zaupanja vredni slušatelji dajo nek feedback. Al pa se posname in pač počekira posnetek. Ni tu neke velike znanosti.
In kot sem že omenil: mikrofon ne sme bit največji cheap_sheet. :)

#27409 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 1 559 sporočil

Objavljeno 21 januar 2020 - 20:42

Oglej si sporočiloDaCapo, ob 21 januar 2020 - 19:17, rekši:

@Sovica, nastavi jakost do neke normalne meje (recimo da gre v rdečo samo poredkoma, ko se npr. konkretno zadereš) in preverjaj, kako te slišijo merodajni osebki na drugi strani.
Ampak najbolj pomembna je seveda kvaliteta mikrofona. Tu ti nobena nastavitev v ps4 ne bo kaj dosti pomagala. Btw, kaj uporabljaš?
Verjetno noben normalnež ne prenese šuma, poklanja, eho efekta, v bistvu vseh teh raznoraznih popačenj, tudi preglasno/pretiho itd.
kvaliteta ugibam da je bedna ja, pač neke no_name edit:asus slušalke, za 60€+mikrofon
sam ja, res ne bi bil un model k šumi pa poka

Oglej si sporočilobigboss82, ob 21 januar 2020 - 19:59, rekši:

ce slisis tam sumenje pol sumi tut njim pomoje

To da ikona ni prizgana pa je odvisno od tega koliko je mocen in kaj zate pomeni "motec sum"

nevem big boss, men deluje k da je ta test na ps panelu ful močnejši od ingame dejanskega outputa tko da sm upal da bi kdo lahko to potrdil
jaz sebe npr v temu mic testu ful dobr slušim + bedn šum, medtem ko ingame sem zgleda ful pretih + folk me ne muta tko da zgleda ne šumim
drgač v kontrol panel se mi treba sploh dret da bar hitne v rdečo npr
itak logično bi dal slajder bolj v desno, ampak potem tudi v testerju tisti šum ful bol šumi... pa me preventivno zanima ne bo valda ta šum posiljeval drugih .. :/

zgleda bom vseen mogu probat pa čakat da mi kdo kej reče oz. jaz kej rečt pa bom kuj jasno a so me šumečega reveža mute-al

#27410 bigboss82

je bil zasačen pri zlorabi gasilskega aparata.

• vesoljci
  • 5 484 sporočil

Objavljeno 21 januar 2020 - 21:01

Aja ingame, ja vrjetno.. jaz ponavadi igram d2 v partyju, pa imam obcutek, da je isto, ker swm se 1x zajebaval, ker se je jet ps4 turbina prevec slisala, amapk nisem ziher.. ce pa imam ingame voice chat je bolj svoh ja..

Ne vem tezko rect, pac uprasi kolega ce te slisi dovplj na glas in ce slisi sumenje

#27411 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 960 sporočil

Objavljeno 21 januar 2020 - 21:06

za 60 ima pubec neke Logitech na kablu, ki jih občasno uporablja na PS4 in mic deluje čist OK. Za malo več denarja lahko recimo priporočam Steelseries Artics 7 wireless (tudi fizični kolešček za nastavitev chat/game imajo). Dočim sem Razer Kraken zaenkrat pospravil v predal (niso se ravno izkazale). Toliko z moje strani glede slušalk.

Dejstvo pa je, da ni nobene primerjave z namenskim micom (npr. dokaj poceni Blue Yeti).

@Bigboss82: hej, nimaš ti tudi enih Steelseries (tisti dražji Pro model z DAC-om) ??

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov