Skoči na vsebino

[PS4] Nioh

486 odgovorov na to temo

#1 Smrk

Zahteva cedevito iz smrgod.

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 07:07

Oglej si sporočiloChenier, ob 23 avgust 2016 - 13:51, rekši:

Prosim za komentarje na Nioh

Also lahko bi padel kak stream Nioh demota Smrk :D

Oglej si sporočiloSmrk, ob 23 avgust 2016 - 14:01, rekši:

ne boš verjel, sem razmišljal o tem :D

Snel včeraj, po treningu na brzaka malce igral, tko da danes bo ziher NiOH stream padel pozno popoldan/zvečer :D

#2 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 08:11

Kolikor sem malo NIoh probal je blo kr kul. umiral na veliko, ampak nisem se mogel odtrgat. Pol pa dobil sulico in sem samo tisto fural. Ko bom naslednjič igral bom celo probal končat kako stopnjo in se ne zabavat samo s prvimi sovragi in pa vsemi tisti revenanti, ki ležijo okoli. Sem namreč še preslab in mi ves lajf poberejo. :D

#3 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 08:16

Oglej si sporočiloMajek, ob 24 avgust 2016 - 08:11, rekši:

Kolikor sem malo NIoh probal je blo kr kul. umiral na veliko, ampak nisem se mogel odtrgat. Pol pa dobil sulico in sem samo tisto fural. Ko bom naslednjič igral bom celo probal končat kako stopnjo in se ne zabavat samo s prvimi sovragi in pa vsemi tisti revenanti, ki ležijo okoli. Sem namreč še preslab in mi ves lajf poberejo. :D

hahahaha, jest sem isto pol kar visel v uni vasi in tepel revenante :D sam da nisem kopje, ampak dual katane fural :D Je pa zadeva precej zajebana. sicer sumim, da je ta level nekje na sredini igre drugače, ker ima misija oznako težavnosti 3/6, tko da skor ziher ni prva, ampak res ne odpušča napak. Glih, ko si misliš, kok si zajeban, ker si jih nekih 6 ali 7 po vrsti posekal kot žitne snope, pol zajebeš samo malo in kasiraš prst (katano) v rit. All in all, filing da je Samurai souls + na prvi pogled globok sistem + lepa okolica = zame skor zihr day 1 buy :) bom pa podal še mnenje, ko mi rata dejansko preigrat kak level.

#4 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 000 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 08:25

Jaz bom tudi sprobal ASAP. Prvi demo sem potegnil prepozno in mi špil sploh ni hotel zalaufat, heh. Mi je pa top 3 pričakovanih špilov tole.

Sicer pa še bolj kot na Souls klon upam na gameplay, ki bi nekako združil Souls/Bloodborne z Onimusha / Ninja Gaiden gameplayem.

#5 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 08:35

Oglej si sporočiloGalko, ob 24 avgust 2016 - 08:25, rekši:

upam na gameplay, ki bi nekako združil Souls/Bloodborne z Onimusha / Ninja Gaiden gameplayem.

točno to si dobil :D

pejt igrat

#6 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 10:39

Oglej si sporočiloSmrk, ob 24 avgust 2016 - 08:16, rekši:

hahahaha, jest sem isto pol kar visel v uni vasi in tepel revenante :D sam da nisem kopje, ampak dual katane fural :D Je pa zadeva precej zajebana. sicer sumim, da je ta level nekje na sredini igre drugače, ker ima misija oznako težavnosti 3/6, tko da skor ziher ni prva, ampak res ne odpušča napak. Glih, ko si misliš, kok si zajeban, ker si jih nekih 6 ali 7 po vrsti posekal kot žitne snope, pol zajebeš samo malo in kasiraš prst (katano) v rit. All in all, filing da je Samurai souls + na prvi pogled globok sistem + lepa okolica = zame skor zihr day 1 buy :) bom pa podal še mnenje, ko mi rata dejansko preigrat kak level.
Škoda samo, da ni skakanja okoli kot pri Ninja Gaiden. :D Ampak po drugi strani bi bil verjetno še prej mrtev, če bi lahko skakal. xD Meni sulica zato dogaja, ker je eden rekdih špilov, kjer si lahko badass s tem orožjem. V Souls igrah so bolj kot ne poke poke poke afterthought.

#7 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 10:41

Oglej si sporočiloMajek, ob 24 avgust 2016 - 10:39, rekši:

Škoda samo, da ni skakanja okoli kot pri Ninja Gaiden. :D Ampak po drugi strani bi bil verjetno še prej mrtev, če bi lahko skakal. xD Meni sulica zato dogaja, ker je eden rekdih špilov, kjer si lahko badass s tem orožjem. V Souls igrah so bolj kot ne poke poke poke afterthought.

pa si probal dual katane? :D morš videti [ ] + R2 skill :D

#8 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 10:57

Ne, nisem jih še našel. Bom probal , ko bom spet igral in če jih dobim seveda. :D

#9 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 11:33

Oglej si sporočiloSmrk, ob 24 avgust 2016 - 10:41, rekši:

pa si probal dual katane? :D morš videti [ ] + R2 skill :D

Oglej si sporočiloMajek, ob 24 avgust 2016 - 10:57, rekši:

Ne, nisem jih še našel. Bom probal , ko bom spet igral in če jih dobim seveda. :D

Evo, nabil enega level 7 revenanta takoj na začetku in dobil dual katani. Awesome stuff. To je že res tisti Ninja Gaiden feeling iz dvojke, ko si lahko lomil vse pred sabo. Je pa res, da je to mogoče zato, ker so tudi precejšen skok damagewise napram drugim orožjem. Zdaj moram samo še sekiro dobit, en dva revenanta sta me pošteno nabila z njo. :D

#10 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 11:52

Oglej si sporočiloMajek, ob 24 avgust 2016 - 11:33, rekši:

Evo, nabil enega level 7 revenanta takoj na začetku in dobil dual katani. Awesome stuff. To je že res tisti Ninja Gaiden feeling iz dvojke, ko si lahko lomil vse pred sabo. Je pa res, da je to mogoče zato, ker so tudi precejšen skok damagewise napram drugim orožjem. Zdaj moram samo še sekiro dobit, en dva revenanta sta me pošteno nabila z njo. :D

Sploh, če jih daš v low stance, kar maha z njimi ko blesav :D pri revenantih s sekiro moraš pa sam pazit, da te ne ujame v kombo, ker ponavad crkneš v treh, štirih udarcih. Dash okol njega pa z nojščem v hrb't :D nasplošno mi je všeč, da moraš res paziti na distanco in timing ter da ima vsako orožje v odvisnosti od stance-a precej raznolik moveset, čeprav se mi bolj zdi, da bodo ljudje predvsem posvojili en stance, ki jim bo všeč, ter se ga držali. shit, res sem nahypean za ta špil :D

#11 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 12:35

Oglej si sporočiloSmrk, ob 24 avgust 2016 - 11:52, rekši:

Sploh, če jih daš v low stance, kar maha z njimi ko blesav :D pri revenantih s sekiro moraš pa sam pazit, da te ne ujame v kombo, ker ponavad crkneš v treh, štirih udarcih. Dash okol njega pa z nojščem v hrb't :D nasplošno mi je všeč, da moraš res paziti na distanco in timing ter da ima vsako orožje v odvisnosti od stance-a precej raznolik moveset, čeprav se mi bolj zdi, da bodo ljudje predvsem posvojili en stance, ki jim bo všeč, ter se ga držali. shit, res sem nahypean za ta špil :D
zdaj ko sem dobil se sekiro me je prav strah, za katero orožje bi se odločil. Vseh zaobvladat sigurno ne bom hotel na začetku. Za zdaj se najbolj nagibam ali k spearu ali 1 meču. Dual in sekira je malo preveč nevarno za kako jaz igram igre. Če s tistim igram ne pridem nikamor, malo po bregu gor in potem konec tam pri prvem lokostrelcu. :D Ampak največja vaba pa so itak vsi revenanti. Prav ne morem it mimo, da ne bi vsakeg pogleda kaj ima na sebi in če bi ga šel tepst. In pol itak, da sem preveč fin, da bi uporabljal healing iteme in zgubljam narito levo in desno. Če ne bi toliko umiral zapored bi verjetno lahko bil že kak level 7 od vsega kar sem pustil na tleh. :D

#12 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 12:45

Shit, ja :D se strinjam, da so s temi revenanti res dobr naredili. Spotoma te pa še opominjajo, da ena napaka ponavad pomeni smrt, sploh z revenanti mal višjih nivojev. Pizda, sedim tle na šihtu in ker se pogovarjamo o tem špilu, me prav srbi in komi čakam, da grem nazaj igrat, ko pridem domov. Sam kaj kurac, k mam še tok opravkov popoldan, da bom šele zvečer prišel na svoj račun :zelendrek:

#13 Crystal_Madness

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 274 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 13:57

Oglej si sporočiloSmrk, ob 24 avgust 2016 - 12:45, rekši:

Shit, ja :D se strinjam, da so s temi revenanti res dobr naredili. Spotoma te pa še opominjajo, da ena napaka ponavad pomeni smrt, sploh z revenanti mal višjih nivojev. Pizda, sedim tle na šihtu in ker se pogovarjamo o tem špilu, me prav srbi in komi čakam, da grem nazaj igrat, ko pridem domov. Sam kaj kurac, k mam še tok opravkov popoldan, da bom šele zvečer prišel na svoj račun :zelendrek:

Smrk, priorities...

#14 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 14:02

Evo sem se malo zresnil in prisel do 3jega save shrinea. pol pa stopil v ogenj in se skuril. :D zgleda, da sem res imel srečo s tistim dropom high level revenanta, ker še do zdaj nisem dobil boljših katan. No to zaenkrat ostanem, upam da bom zvečer še kaj igral in mogoče napredoval.

#15 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2016 - 19:22

Oglej si sporočiloGatsu, ob 24 avgust 2016 - 17:13, rekši:

Je kdo opazil kaka izboljšanja glede na prvi Nioh demo?
Ni durabilitya, pa manj agresivni nasprotniki pa nekaj s stamino so tudi izboljšali. Tak pravijo, jaz ti ne morem povedat, ker nisem alfe igral.

#16 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 25 avgust 2016 - 08:59

Evo, včeraj predrkal Ni-OH do prvega bossa in moram priznat, da mi je zadeva vedn bolj všeč. Moral sem se malce odvadit hard-wired souls zadev, ki jih imam v glavi, ampak tole bom definitivno nabavil in igral. Bossa sem odlomil nekje v desetem poskusu, ker sem na začetku vztrajal, da ga bom premagal s souls taktiko "hug the butt", sam se je izkazalo, da je preveč nekonsistentna in ko sem se prilagodil na "užgi enkrat in bejži stran" je padel ko zrela hruška. Sem na brzaka probal še en co-op, ki se ti odpre v Doju in je smešno, kako se par ur jebeš, da prideš čez prvi dve območji in premagaš bossa, z random internetnim kolegom sva šla pa čez v nekih 20 minutah :D je pa res močan ta souls filing, ko ne veš kje so nasprotniki, ko se zajebeš in uletiš v gručo, ko mukotrpno napreduješ meter po meter in upaš, da boš čimprej našel naslednji shrine ali vsaj shortcut. Opreme se ti tako po poti nabere ogromno, lahko jo prodajaš ali pretvarjaš v soulse(narite/exp/kukrkol temu hočeš rečt), po bossu se ti odklene še nek blacksmith, ki ti podobno kot v Diablu3 re-forgea special effecte orožja, z magijo in ninjutsujem se še nisem uspel kej velik ukvarjat. Mogoče kdo ve, do kdaj bo ta "limited time demo" na voljo? Drug teden sem na "dopustu" in bi predrkaval tole. :)
All in all sem navdušen in močno priporočam souls playerjem. Pa tud ostalim, no :D

#17 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 25 avgust 2016 - 09:16

Ja coop je premočen, predvsem zato ker dejansko je visitor vedno nekdo, ki je že razbil bossa in torej veliko ve o misiji. In ja gruče nasprotnikov je težko obvladat, zato sem sploh umiral na oni stranski misiji. :D Jaz sem šel ono prvo misijo še enkrat skoz, da bi našel vse zelenkote pa se mi je zdelo, da sem vse preiskal a mi še vedno 1 manjka. :( :D

Aja in kaj ti si lahko aktiviral ta DLC, ko si končal misijo? Da ne bom kje moral še enkrat dol potegnit z drugega stora in vse še enkrat skoz dat ... s crappy opremo.

Do 6. septembra je beta na voljo.

#18 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 25 avgust 2016 - 09:40

Oglej si sporočiloMajek, ob 25 avgust 2016 - 09:16, rekši:

Aja in kaj ti si lahko aktiviral ta DLC, ko si končal misijo? Da ne bom kje moral še enkrat dol potegnit z drugega stora in vse še enkrat skoz dat ... s crappy opremo.

Do 6. septembra je beta na voljo.
DLC? Ko sem končal prvo misijo, fental demona na ladji, mi je odprlo dve novi misiji (prva ima težavnost 2/5, odpre ti eno 3/5 in eno 4/5 misijo) ter v Dojo starting pointu odprlo blacksmitha in Tori gate (le-ta omogoča dve vrsti coop-a, ali random uletiš pomagat nekomu, ki je nastavil šalčko na shrine al pa ti najde cooperatorja, s katerim greš skupaj čez celo misijo).

6. september? Zakon, zgleda bom na dopustu podolgem in počez predrkal ta demo :D

#19 bigboss82

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 102 sporočil

Objavljeno 25 avgust 2016 - 10:23

Pa se revajvaš se lahko v coop.. sej drugace je coop ql tko za farmat..

#20 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 25 avgust 2016 - 11:43

Oglej si sporočiloSmrk, ob 25 avgust 2016 - 09:40, rekši:

DLC? Ko sem končal prvo misijo, fental demona na ladji, mi je odprlo dve novi misiji (prva ima težavnost 2/5, odpre ti eno 3/5 in eno 4/5 misijo) ter v Dojo starting pointu odprlo blacksmitha in Tori gate (le-ta omogoča dve vrsti coop-a, ali random uletiš pomagat nekomu, ki je nastavil šalčko na shrine al pa ti najde cooperatorja, s katerim greš skupaj čez celo misijo).

6. september? Zakon, zgleda bom na dopustu podolgem in počez predrkal ta demo :D
nisi dobil prompta, da lahko greš po Mark of the conqueror v Playstation store? Promet je se vedno aktiven v glavnem menuju drugace, samo meni store ne da nič. zato sprašujem druge.

#21 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 25 avgust 2016 - 11:55

Oglej si sporočiloMajek, ob 25 avgust 2016 - 11:43, rekši:

nisi dobil prompta, da lahko greš po Mark of the conqueror v Playstation store? Promet je se vedno aktiven v glavnem menuju drugace, samo meni store ne da nič. zato sprašujem druge.

aja, točno :D sem dobil, ja :D sam sem mislil, da je verjetno kaka tema al pa wallpaper, pa sem rekel bom kasneje pogledal. Valjda pozabil, ker sva z enim modelom rushala demon isle, ura je bila pa pol enih ponoč, jest pa ob pol sedmih vstajam. Je napisalo, da lahko iz glavnega menija potegneš, tko da bom probal pol, ko pridem domov iz šihta.

#22 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 26 avgust 2016 - 06:57

Oglej si sporočiloMajek, ob 25 avgust 2016 - 11:43, rekši:

Oglej si sporočiloSmrk, ob 25 avgust 2016 - 11:55, rekši:

aja, točno :D sem dobil, ja :D sam sem mislil, da je verjetno kaka tema al pa wallpaper, pa sem rekel bom kasneje pogledal. Valjda pozabil, ker sva z enim modelom rushala demon isle, ura je bila pa pol enih ponoč, jest pa ob pol sedmih vstajam. Je napisalo, da lahko iz glavnega menija potegneš, tko da bom probal pol, ko pridem domov iz šihta.

sem pol včeraj zagnal in me je v main menuju pričakal prompt, ki me je poslal v PS store in imam zdaj ta "mark of the conqueror". Sem pa včeraj naredil tisto stransko misijo "of tall grass and yokai", ki je res kratka in se še mal spustil v votline v tretji misiji. Tle je pa faking bolano. Labirint, povsod demoni in boss je fuknjen. Jutri začnem z dopustom, zgleda bom predrkal ta NiOH po dolgem in počez :D

#23 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 26 avgust 2016 - 12:37

Oglej si sporočiloSmrk, ob 26 avgust 2016 - 06:57, rekši:

sem pol včeraj zagnal in me je v main menuju pričakal prompt, ki me je poslal v PS store in imam zdaj ta "mark of the conqueror". Sem pa včeraj naredil tisto stransko misijo "of tall grass and yokai", ki je res kratka in se še mal spustil v votline v tretji misiji. Tle je pa faking bolano. Labirint, povsod demoni in boss je fuknjen. Jutri začnem z dopustom, zgleda bom predrkal ta NiOH po dolgem in počez :D
hmm se pravi bom jaz moral dlajt Us različico bete, če bom igral na US accountu. Damm. Ona dva bossa na stranski te nista niti malo namučila? :D babura je pa nadležna ja.

#24 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 26 avgust 2016 - 12:41

Oglej si sporočiloMajek, ob 26 avgust 2016 - 12:37, rekši:

hmm se pravi bom jaz moral dlajt Us različico bete, če bom igral na US accountu. Damm. Ona dva bossa na stranski te nista niti malo namučila? :D babura je pa nadležna ja.

sta bila dosadna, ampak nič prehudega, ker mam ufuran en hud spear pa ugotavljam, da če res konzervativno igram, ful ni take panike :D

#25 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 26 avgust 2016 - 13:00

spear a? :P Sem rekel takoj, da je spear zakon in za hit & run je sploh super.

Samo ono baburo se moram do konca namlatit. potem pa twilight misije, kjer je težavnost še višja :D

Ali pa novo beto in od začetka. Da vidim, če bom kaj hitreje naredil z ubogim nelevelanim likom kot prvič.

#26 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 26 avgust 2016 - 16:56

in ravno ko downloadam Nioh US demo in se hočem dokazat ... puff psn down >_<

#27 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 000 sporočil

Objavljeno 27 avgust 2016 - 10:36

Ej jaz ne znam prestavljat postov - smrk al pa kak drug admin, pls za quick tips :))

Sem pa včeraj tudi jaz igral 2 uri Nioha. Zakon špil :D Sem se bal, da mi kopiranje Soulsov plus nek random loot sistem ne bo sedel - ampak je all good. Špil ima definitivno dovolj svojstven vibe, dejansko sploh ni Souls klon, upam celo napisat, da mi je bojni sistem dejansko še boljši ko od Souls serije. Se vidi, da imajo momci za sabo mega kilometrino arkadnih sekljačin, ker feel borbe je faking awesome. Dinamika/hitrost borbe je top. Ko ti rata dobro potamanit skupino sovražnikov se res počutiš badass, isto ko si z gospodom Hayabuso zaobvladal sceno :D Letenje udov in masakriranje revežev je tudi direkt iz Ninja Gaidena, hehe. Razvoj lika/skill tree izgleda ful kompleksno, to mi je tudi top dodatek. Težavnost je pa BRUTAL, faking shit ej, sem prišel do prvega resnega Onija in sem samo looka spustil.

Bomo pa videli, kaj bo Koei uspel narediti s settingom v špilu. Ker ravno to je recimo ena od glavnih moči Soulsov, NG-ji so pa po drugi strani zelo šibki v tem aspektu. NG 2 ima npr. meni precej jadne levele, ampak to pač ne pride toliko do izraza, ker je tako hiter špil oz. je itak taka gužva, da niti ne opaziš :D Tale level v demu je srednje soliden, bomo videli, kaj nas čaka v končni verziji. Tudi leveling/razvoj lika upam da doživi konkretno vizualno preobrazbo, tole zdaj je popolnoma nepregledno.

Aja pa glavnemu liku je ime faking William :D Prva asociacija:

#28 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 27 avgust 2016 - 19:35

Oglej si sporočiloGalko, ob 27 avgust 2016 - 10:36, rekši:

Sem pa včeraj tudi jaz igral 2 uri Nioha. Zakon špil :D Sem se bal, da mi kopiranje Soulsov plus nek random loot sistem ne bo sedel - ampak je all good. Špil ima definitivno dovolj svojstven vibe, dejansko sploh ni Souls klon, upam celo napisat, da mi je bojni sistem dejansko še boljši ko od Souls serije. Se vidi, da imajo momci za sabo mega kilometrino arkadnih sekljačin, ker feel borbe je faking awesome. Dinamika/hitrost borbe je top. Ko ti rata dobro potamanit skupino sovražnikov se res počutiš badass, isto ko si z gospodom Hayabuso zaobvladal sceno :D Letenje udov in masakriranje revežev je tudi direkt iz Ninja Gaidena, hehe. Razvoj lika/skill tree izgleda ful kompleksno, to mi je tudi top dodatek. Težavnost je pa BRUTAL, faking shit ej, sem prišel do prvega resnega Onija in sem samo looka spustil.

Bomo pa videli, kaj bo Koei uspel narediti s settingom v špilu. Ker ravno to je recimo ena od glavnih moči Soulsov, NG-ji so pa po drugi strani zelo šibki v tem aspektu. NG 2 ima npr. meni precej jadne levele, ampak to pač ne pride toliko do izraza, ker je tako hiter špil oz. je itak taka gužva, da niti ne opaziš :D Tale level v demu je srednje soliden, bomo videli, kaj nas čaka v končni verziji. Tudi leveling/razvoj lika upam da doživi konkretno vizualno preobrazbo, tole zdaj je popolnoma nepregledno.

Aja pa glavnemu liku je ime faking William :D Prva asociacija:

Ma sicer neke asociacije na soulse so že, ampak več igraš bolj vidiš da je to mešanje še špilov, ki so obstajali dolgo pred soulsi. Zdraven Ninja Gaiden in Souls je vsaj toliko tudi Onimusha za omenit.

Ma setting je Japonska okoli 1600, tako da česa drugega ni za pričakovat kot veliko japonske folklore in verjetno vse znane like iz tistega obdobja in teh je precej. Še faking Miyamota Musashija lahko vključijo, četudi kot pokavca. Hattori Hanzo pa je itak not, ga srečaš ko prvo misijo končaš. Tak da Oda Nobunaga, Toyotomi in Tokugawa se bodo verjetno sigurno tudi pojavili v kakšni obliki. Pa vse slavne ninje itd. :D

In ja glavni like je tudi nekoč živel, namreč William Adams, prvi evropski samuraj. :)

#29 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 573 sporočil

Objavljeno 28 avgust 2016 - 23:13

Smrk se nič ne oglaša več, zgleda da so ga pojedli demoni. :D

Objavljena slika

Tona raikirijev za soul matching :D

#30 bigboss82

• rumeni jaki
  • 3 102 sporočil

Objavljeno 28 avgust 2016 - 23:16

Pomoje bi streamal sigurno :) upam da se mu ni kaj zgodilo :))

#31 PiMP

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 6 481 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2016 - 06:24

Sm0rk je sel na dopust in verjetno svojo PS4 konzolo pustil doma. Ker je le ta njegova edina stvar vredna vec kot 7€, je hkrati tudi njegova edina naprava preko katere dostopa do spleta, tako da se bo verjetno oglasil cez kak teden.

#32 vlaho

Majhen zeleni, ki dela piv-piv-piv.

• vesoljci
  • 999 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2016 - 07:04

lol

#33 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2016 - 11:22

Oglej si sporočiloPiMP, ob 29 avgust 2016 - 06:24, rekši:

Sm0rk je sel na dopust in verjetno svojo PS4 konzolo pustil doma. Ker je le ta njegova edina stvar vredna vec kot 7€, je hkrati tudi njegova edina naprava preko katere dostopa do spleta, tako da se bo verjetno oglasil cez kak teden.

Mam ps4 s sabo, pa tud igral sem ze dost, sam je lokalna mreza mal glupo zastavljena in se mi se ni dal zajebavat s prevezovanjem :D sem williama nabil na lvl. 46 vmes, pa bom probal ufurat en tr00 br00tal r00ral prostream, ce mi rata namotovilit mrezo, da ps4 s kablom povezem :)
btw, uni k igrate, a ste ze ugotovili, da roll po udarcu deluje isto kot L1 za ki pulse? Sej mozno, da je kje v tutorialu omenjeno, sam nisem bil neki pozoren :D

Drugac pa netflix skosss :D pa nisem tok bolan k majek s farmanjem raikirijev :avadodo:

#34 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 000 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2016 - 11:31

To z rollom po udarcu sem opazil, da je grafični efekt isti, ampak nisem bil pozoren, če tudi stamino obnavlja. A to je za zihr? Zakon, če je res - ampak pol je R1 "klasični" statični ki pulse skoraj neuporaben?

Tega ni povedanega u tutorialu drgač

#35 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2016 - 12:41

Jest furam kontrole z R1 in R2 kot lahek in tezak udarec, tko da imam blok na kvadratu in pulse na L1, roll mi je ful bolj naraven :) razen ce nadrkas menjavanje stanceov v kombotu ^^

Drugac pa tudi roll ki pulse skensla yokai auro

#36 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 000 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2016 - 13:02

Še vedno mi ni jasno, zakaj bi potem kdorkoli rabil statični Ki pulse (na katerikoli tipki že), če lahko res delaš ki pulse z dashanjem... :nicjasno:

#37 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 631 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2016 - 13:04

Oglej si sporočiloGalko, ob 29 avgust 2016 - 13:02, rekši:

Še vedno mi ni jasno, zakaj bi potem kdorkoli rabil statični Ki pulse (na katerikoli tipki že), če lahko res delaš ki pulse z dashanjem... :nicjasno:

Ker imas skille, ki povecujejo moc udarcev ipd., ce se ufuras v npr. udarec > pulse > stance change > udarec... Pac knof za pulse je isti kot za menjavanje stancov/orozij, tka da je dash pulse bolj defenziven, staticen z menjavo stancea pa bolj ofenziven (npr. kopje ima move, kjer lahko udaris, nato pa pulse in menjava povzrocita knockdown efekt) mal si poglej filmcke skillov, ko bos naslednjic dodeljeval samurai/ninjutsu/ohmyo tocke :)

#38 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 5 000 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2016 - 13:22

aha se mi je zdelo da je kaj takega ja, sem videl že pri dual katanah, da je kar nekaj skillsov vezanih na menjavo stancov. Hudo.

Glede dodeljevanja točk / levelanja sem pa itak v dilemi, ali vprašat kolege forumske grbavce za pro tips ali poskušati biti kreativen :D

#39 bigboss82

• rumeni jaki
  • 3 102 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2016 - 15:12

kaj se ne rece kantana? :)

#40 ALTER EGO

• rumeni jaki
  • 3 117 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2016 - 15:53

A ni Galko zadnjič pisal o banani tistemu, ki bo narobe napisal kantana? :D

Drugače pa NUOR špil, an? Meni se je ustavilo pri faturju, ki vihti bowling žoge.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov