Skoči na vsebino

Miške in podloge

uradna tema

1253 odgovorov na to temo

#41 Soulchaser

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 14 sporočil

Objavljeno 31 julij 2012 - 13:47

Mene zanima katero podlogo se splača kupit za miško razer copperhead? Pripravljen sem plačat tam do ene 30 eur; najraje tam od 20 do 25 eur. In želim si tako, da se ne trže, zviva in da je primerna za igranje vseh vrst igric.

#42 Jodlar

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 572 sporočil

Objavljeno 31 julij 2012 - 14:16

Razer Goliathus Alpha Speed

Jest sm jo pred kratkim kupu za 20 eur (v topsolutions trgovini), pa sm zelo zadovoln z njo, tak da jest ti kar to priporočam :)
Miška res lepo drsi pa tud precej velika je, kar je zame velik plus. Obroba je posebej zaščitena, tako da se ne cufra, spodaj ima pa neko gumo tako da se dobr prime mize in se ne premakne nikamor.

Objavljena slika

#43 Lunco

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• prostozidarji
  • 3 168 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2012 - 19:16

Jst mam tud Goliathus (sicer mislim, da control) in je solid. Sem jo tud že opral in še vedno dela vredu. Predvsem mi je všeč, ker je udobna za roko met gor.

#44 GTAjevc

vseskozi piratizira! APZ, na pomoč!!!

• rumeni jaki
  • 1 787 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2012 - 21:03

Kaj pa kakšno manjšo?

#45 Jodlar

• mn3njalničarji
  • 572 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2012 - 21:36

Sej se dobi v useh velikostih. Pa kakšna Steelseries QcK+ je tud dobra pa pocen varjanta.

#46 Sphera

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 211 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2012 - 22:03

Oglej si sporočiloGrimReaper, ob 14 junij 2012 - 21:35, rekši:

Danes sem opazil, da mi piska iz G9x. Ne sicer iz takega položaja kjer sedim, ampak na 10cm se pa že sliši.

To da ima miška 8200DPI pa ne vem v čem je point, itak večina igra pri 800-1000DPI, kar imajo že najcenejše miške. Sploh za single player je povsem dovolj že RX250 (oz. G400 če preferiraš držanje s celo dlanjo).
G9x je po kvaliteti gumbov in koleščka še slabša. Edino teflonske nogice je treba dokupit pri non-gaming miški, če ne se zelo težko premika.
Če furaš igre na FULL HD resoluciji, je tam okrog 2000DPI maximum, v nasprotnem primeru pa meriš že med piksle, ki jih itak ne vidiš. Tako da tile over 9000DPI so marketinški nateg.
Se pa strinjam, za SP je dovolj že RX250. Sem igral s to miško 5 let tudi multiplayer igre, predvsem Quake in CS, samo tu ji je pa že nekaj manjkalo :D
Trenutno si pa lastim G500, dobil jo za 45€ in me skoraj vrglo na rit, ko vidim v BB ceno 70€.

#47 Zorz

ga najraje faše pod pazduho in pri tem konjsko prdi.

• mn3njalničarji
  • 1 164 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2012 - 22:04

Oglej si sporočiloSudat, ob 30 julij 2012 - 14:45, rekši:

Js bi prosu za nasvet za mišona od 50 do 70 Ojrov, razmišljal sm o kakem R.A.T. transformerju... Ma kdo kaj izkušenj za tako poceni robo? Kje bi stvari čim ceneje nabavu? Hvala

Tole!

#48 Sudat

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 373 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2012 - 09:47

Hvala kako pa kaj sede u roko?
Aja mogoče bi rajš s kablom k sm še staromodno skeptičen do brezžičnega. Pa ne me zdej pojest, prosim, hitro zgubim baterije USB oddajnik al pa mi miš kam zbeži, če ni privezana...

#49 Saury

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• mn3njalničarji
  • 1 318 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2012 - 10:27

zakaj bi te pojedli, povsem legitimno skrb si izrazil. za gaming jaz sigurno ne bi jemal brezžične miške, tale pa je za povrh še grda (no pač, meni vsaj) :P poglej raje logitech g9x ali pa logitech g500, tu je še razer imperator expert ergonomic... med temi tremi bi jaz za ta denar izbiral, če bi bil desničar.

#50 Jodlar

• mn3njalničarji
  • 572 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2012 - 11:12

Oglej si sporočiloSaury, ob 02 avgust 2012 - 10:27, rekši:

zakaj bi te pojedli, povsem legitimno skrb si izrazil. za gaming jaz sigurno ne bi jemal brezžične miške, tale pa je za povrh še grda (no pač, meni vsaj)

+1

Logitech G500 / Deathadder / Roccat Kone+ , bi bla pomoje dost bolš izbira, če hočeš ergonomično gejmersko miško.

#51 Mac

revež s šestimi sporočili in umetno nogo

• mn3njalničarji
  • 6 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2012 - 12:45

Spoštovani!

Po dolgem ćasu se vračam v tale pešč3njak in ugotovim, da so spet splaknili vse izbe in jih preoblekli.

Ker ve tej temi teče debata o raznih glodalkah in glodalcih, takih na steroidih ino takih ki jih niti bromtimol ali Braunova raztopina ne zanimajo, takih z repi in takih z telepatskimi sposobnostmi, nasploh pa takimi, ki jih hični mački ne zanimajo... prepveč, bom tu izrazil zanimanje:

Potrebujem podgano!
Q: Kakšno?
A: Tako, ki se s pcjem pogovarja telepatsko, specifično modrostni zob ni zaželjen in mora biti extrahiran.

Q: Kaj hočem od nje?
A: Da gloda kot se za ime spodobi. Da ji knofi oz. ušesa delajo/slišijo brez čudnega zviranja prstovin iskanja primerne lege za prste. z manjšim evoljucijskim napredkom dodatnih knofov za naprej / nazaj. če požre tolko kot tipični ameriški avtomobil, je ne mislim futrat s petimi (5) obroki dnevno. sploh pa ne sme bit slepa k sosedove kure, kar pomeni, da mora delat na praktično vsaki podlagi!

Q: Kva pa boš sploh delal z njo?
A: "Brusil"površino, kamo jo bomparkiral, Ker s prenosnikom hodiva naokrog je dostikrat problem v tem da im akdo bolje lakirano mizo in laserska tipala že trokirajo, da o zloglasi arhaični optiki nite ne diskutiram..

Q:...Medvprašanje, kaj pa miš s spodnjo kroglico...
A: to je bla šal,a-n, a-n...

Q: Finance za nakup
A: kaj je z njimi...

Q: a maš kako ogledano:
A: seveda: Logitech Anywhere

Samo kaj ko sem na naetu bral da imajo ogromne težave z trajanjem baterij, zatikanjem kljub darkfield tehnologiji, in zdaj me zanima kaj proečete ostali uporabniki, kva je z baterijo, kurzorjem, in lego v roki? Ker pa vsem traparijam na očalarju ne gre verjeti, seza komentarje obračam na tiste, ki jo uporabljate.

Ali nemara predlagate kako drugo pasmo?

Hvala za odgovore!

#52 1309976

• mn3njalničarji
  • 1 171 sporočil

Objavljeno 13 avgust 2012 - 06:53

No bom še jaz vprašal:

1. je pri laserskih miškah sploh potrebna podloga (ob uporabi na normalni leseni pisalniški mizi), se sploh kaj pozna v kvaliteti zaznave?
2. tudi sam iščem primernega ne predragega glodalca (mamba je glede na uporabo verjetno žal predraga :D ), pri čemer se bo uporabljal v 75 % procentih za normalno delo z compom in mogoče kje 25 % za špile (kak BF2 Vietnam), mora bolj ali manj delovati na večini podlag, vireless je plus ni pa nuja (ne maram kablovja na mizi), primerna odzivnost v FPSjih - da vidim razliko z starimi "navadnimi" glodalci, dober dizajn je plus ni pa nuja (mi pa ne sedejo avtobot oblike miši), desničar, večinoma sem uporabljal logitech nisem pa vezan na znamko. Cena naj bi bila med 40 in 60 euri. Po netu sem našel g9x za 48 eurov (sicer žal MW3 edicijo) ter g700 za 60 do 65 eurov, g500 za 41evrov, Performance MX za 55 evrov...od navedenih se nagibam k g700, čeprav verjetno res ne potrebujem takšne miši...sem si pa prek utuba ogledal še par predstavitev mambe in mi je mišjak, čeprav predrag, kar všeč (dizajnersko gledano), škoda da se ga v provinci ne da videti vživo (vsaj jaz ne vem kje bi ga v CE imeli naprodaj)...
3. mogoče kdo ve za pc trgovino v Celju kjer bi bilo mogoče stestirati kakšno od navedenih miši (BB sem že obiskal) ali katerega od boljših Razerjev ali v temi navedeni Sensei.

Če g9x res oddaja zvok bo odpadel, ker bi me preveč nerviralo. :D

Kak nasvet?

Lp

p.s.
Odločil sem se za G700, upam da pravilno, ker 65 eurov za glodalca vseeno ni malo denarja, ob upoštevanju, da še najbolj uporabljam tipkovnico na laptopu :D ...res pa da BF2 touchpad ne prebavlja. me je pa impresioniral design na Mambi, škoda da ima tako zasoljeno ceno...me še pa vedno firbec matra kako je glede podloge pri laserski miški?

p.p.s
V čem je fora, da se vsi tako "ogibajo" wireless laserskih mišk? Se res pozna razlika?

#53 Crimson Shadow

garjavi nestvor z luskavico

• prostozidarji
  • 150 sporočil

Objavljeno 13 avgust 2012 - 13:13

Sam sem prelaknirano leseno površino tako "zglancal" (s krogelno mišjo) da pod nujno rabim podlago za mojo G5. Tam kjer je najbolj "znucana" se lak kar sveti in je videti kot bi mel čez položeno steklo.

Čeprav jo vlečem horizontalno, mi gre kurzor postrani gor.

Upam, da mi mišon ne crkuje, ker včeraj mi je na trenutke delalo isto na podlagi.

#54 SubjectX

• rumeni jaki
  • 627 sporočil

Objavljeno 18 avgust 2012 - 18:10

Cav fantje..

iscem gajmersko misko, ki pa je, POZOR, tiha! Zakaj? ker punca spi v isti sobi, jaz pa bi rad nabijal LoL vcasih, pa jo klikanje trenutne G500 precej moti..

#55 DuaL

najraje liže usmrajenega krapa.

• mn3njalničarji
  • 42 sporočil

Objavljeno 19 avgust 2012 - 10:13

Oglej si sporočiloSubjectX, ob 18 avgust 2012 - 18:10, rekši:

Cav fantje..

iscem gajmersko misko, ki pa je, POZOR, tiha! Zakaj? ker punca spi v isti sobi, jaz pa bi rad nabijal LoL vcasih, pa jo klikanje trenutne G500 precej moti..
Razer Taipan
http://www.sestavi.s...m/display/17908

#56 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 857 sporočil

Objavljeno 19 avgust 2012 - 17:19

Oglej si sporočiloCrimson Shadow, ob 13 avgust 2012 - 13:13, rekši:

Sam sem prelaknirano leseno površino tako "zglancal" (s krogelno mišjo) da pod nujno rabim podlago za mojo G5. Tam kjer je najbolj "znucana" se lak kar sveti in je videti kot bi mel čez položeno steklo.

Čeprav jo vlečem horizontalno, mi gre kurzor postrani gor.

Upam, da mi mišon ne crkuje, ker včeraj mi je na trenutke delalo isto na podlagi.

Da nimas slucajno prahu na senzorju? Dobro ga spihaj, pa bos videl, ce bo ok.

#57 Skynetz

več kot očitno žre doručak na mn3njalu.

• vesoljci
  • 4 020 sporočil

Objavljeno 23 avgust 2012 - 18:15

Oglej si sporočilo1309976, ob 13 avgust 2012 - 06:53, rekši:

p.s.
Odločil sem se za G700, upam da pravilno, ker 65 eurov za glodalca vseeno ni malo denarja, ob upoštevanju, da še najbolj uporabljam tipkovnico na laptopu :D ...res pa da BF2 touchpad ne prebavlja. me je pa impresioniral design na Mambi, škoda da ima tako zasoljeno ceno...me še pa vedno firbec matra kako je glede podloge pri laserski miški?

p.p.s
V čem je fora, da se vsi tako "ogibajo" wireless laserskih mišk? Se res pozna razlika?
A si potem nabavil g700 ?

Fantje, dejte mi priporočat eno dobro kvalitetno miško. Zdej sem imel doolgo doooolgo časa MX518 (kupil sej jo še ko so bli tolarji, torej NAJMANJ 6let stara) in počasi zgublja dušo. Prav škoda mi jo je :(
Vsi gumbi še vedno delujejo perfektno, kot prvi dan. Problem je v tem, ker vsake tolko se kurzor kar zašteka za kakšno sekundo, če jo imam priklopljeno direkt v laptop začne kmalu po priklopu spodaj tista rdeča lučka kar utripat in ne pomaga več nič, če jo imam priklopljeno v hub, pa dela neki časa, potem crkne, pa morem staknit usb od huba, spet vtaknit, spet dela za neki časa, potem spet crkne itd.

Zdej situacija je taka, da imam laptop že eno leto, in bi tudi prav prišla kakšna brezžična miška, da jo lahko tudi kam kdaj odneseš, pa nimaš kablov po mizi, rad pa bi tudi da je vsaj približno tolko dobra kot je bla stara dobra MX518 :) Neki sem že gledal g700, ker je očitno glih prava za moje zahteve. A jo že kdo ima ? Je kul ? Se za ta denar dobi kej boljšega ? Tisti gumbi ob strani me sploh ne matrajo kej preveč, glavno mi je da sta 2, več ne rabim, če jih je več, pa tudi kul.

#58 Izbrisani_skunktech_*

• Guests

Objavljeno 23 avgust 2012 - 19:00

^^^ Logitech G9X , best miška ever.

#59 Skynetz

• vesoljci
  • 4 020 sporočil

Objavljeno 23 avgust 2012 - 19:18

Samo to je čisto drugačen stil miške, ni mi kej preveč všeč. Bolj so mi všeč miške tipa MX518, da maš lepo narjeno za palec, pa da primeš s celo dlanjo.

#60 Dante_Benz

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• mn3njalničarji
  • 951 sporočil

Objavljeno 23 avgust 2012 - 21:52

M705 od logitech

svetovna miška IMO

#61 kajzrca

amico della 'Ndrangheta

• mafija
  • 557 sporočil

Objavljeno 23 avgust 2012 - 22:31

http://www.enaa.com/...gm-m6880_gaming

tole mam jaz, brez podloge pa me v dveh letih se ni kej zajebavala

ma se gumb k mi je ze nestetokrat prsel prav v FPSjih za snipat.

#62 Skynetz

• vesoljci
  • 4 020 sporočil

Objavljeno 23 avgust 2012 - 23:20

hmm..to:
http://www.mimovrste...ech-gaming-g700
to
http://www.mimovrste...ewinder-x8#tech
al to (je že predraga, ampak useeno)
http://www.mimovrste...m8600-crna#tech

?
Ta od Microsofta mi zgleda kar huda, samo edino od logija miške mi deluje malo bolj ergonomične, druge delujejo vse neke bolj flat varjante....what to do ?

#63 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 857 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 00:07

Ta MSjeva je bla men dost bedna. Nic kaj konkretno ni narobe z njo, samo nimas filinga, da drzis v roki vrhunsko mis. A ti je brezzicnost dejansko tolk pomembna? Ker ce ti ni, lahko spet tole nalimam :D

http://www.mimovrste...es-gaming-mouse

Edit: ceprav je simetricna, bolj udobne misi se nisem imel.

Ok razen mogoce te:
Objavljena slika

#64 Skynetz

• vesoljci
  • 4 020 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 01:11

Oglej si sporočiloAmnesia, ob 24 avgust 2012 - 00:07, rekši:

Ta MSjeva je bla men dost bedna. Nic kaj konkretno ni narobe z njo, samo nimas filinga, da drzis v roki vrhunsko mis. A ti je brezzicnost dejansko tolk pomembna? Ker ce ti ni, lahko spet tole nalimam :D

http://www.mimovrste...es-gaming-mouse

Edit: ceprav je simetricna, bolj udobne misi se nisem imel.

Ok razen mogoce te:
Objavljena slika
Brezžičnost mi bi bla še kr pomembna ja, moreš računat na to da je lepo met brezžično miško če maš laptop, je bolj priročno za nosit okoli pa tko. Sej če bi ble tko kot par let nazaj nebi kupu brezžične ni šans, samo zdej vidim da so že kar razvite in verjetno ni večopaznih razlik (razen pri profesionalnih igralcih). Pa ta Sensei je itak nateg. 11000 DPI ? Pa kdo to rabi ? :lol: Že kar je več kot 2000 je preveč :D Pa še nič posebnega ni, kot da bi mel neko navadno miško za 20€, samo malo bolj kvalitetna. Mogoče nisi mel nobene bolj udobne miške zato, ker nisi probal kakšne MX518 al kej podobnega :P

Oglej si sporočiloDante_Benz, ob 23 avgust 2012 - 21:52, rekši:

M705 od logitech

svetovna miška IMO
Majhna mi deluje, pa nima za štimat DPI, pa nemoreš jo preklopit preko usbja da se polne, ko zmanjka baterij, pa sigurno ni dobra za gaming..

#65 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 857 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 15:00

Imel tega logija, plus ene 12 razerjev (zarad crkovanja), plus 3 MSjeve, pa se kaj bi se naslo. Pa sploh se ne ne gre tle tolk za DPI, sam uporabljam 3600 v winsih, v spilih pa 4200. Celoten "paket" te miske je zakon, kvalitetna je, dobri gumbi, lep izgled (valda osebne preference), plus miska ne rabi drajverjev, lahko jo nastavis preko screena spodaj. Nastavitev je res ogromno. Edina stvar za katero rabis drajverje, je nastavljanje osvetlitve. Ampak ko mas enkrat to nastavljeno, tud tega ne rabis. Neses h kolegu, vklopis, to je to.

Edit: sam ta G700 zgleda teh pure secks. Bom nabavu, misk itak nikol ni prevec :D

#66 Skynetz

• vesoljci
  • 4 020 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 15:27

Katerega Logija si imel ? haha..a so res tko škart roba tej razerji ? Pa zakaj folk sploh kupuje to sranje ? Jaz takrat ko sem kupoval MX518 sem probal eno od razerja samo v roko primit, pa sem mel občutek, kot da bo vsak čas razpadla :lol:

#67 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 857 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 15:42

Tegale:

Objavljena slika

Za tega g700 pa vidim, da je miska stara ze 2 leti. Nisem bil nikoli velik fan logitecha, ampak tale zgleda res huda.

Aja razlog zakaj je tale 518 umrla, je bil zabris v steno. Rage quit pa te fore :D

#68 Skynetz

• vesoljci
  • 4 020 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 15:43

Oglej si sporočiloAmnesia, ob 24 avgust 2012 - 15:42, rekši:

Tegale:

Objavljena slika

Za tega g700 pa vidim, da je miska stara ze 2 leti. Nisem bil nikoli velik fan logitecha, ampak tale zgleda res huda.

Aja razlog zakaj je tale 518 umrla, je bil zabris v steno. Rage quit pa te fore :D
aha..MX518 torej, kolko cajta ti je zdržala ? :D jst sem velik fan logija, ker mi je miška zdržala faking 6-7 let :worship:

#69 Dante_Benz

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• mn3njalničarji
  • 951 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 15:47

Oglej si sporočilogeneral, ob 24 avgust 2012 - 01:11, rekši:

Brezžičnost mi bi bla še kr pomembna ja, moreš računat na to da je lepo met brezžično miško če maš laptop, je bolj priročno za nosit okoli pa tko. Sej če bi ble tko kot par let nazaj nebi kupu brezžične ni šans, samo zdej vidim da so že kar razvite in verjetno ni večopaznih razlik (razen pri profesionalnih igralcih). Pa ta Sensei je itak nateg. 11000 DPI ? Pa kdo to rabi ? :lol: Že kar je več kot 2000 je preveč :D Pa še nič posebnega ni, kot da bi mel neko navadno miško za 20€, samo malo bolj kvalitetna. Mogoče nisi mel nobene bolj udobne miške zato, ker nisi probal kakšne MX518 al kej podobnega :P

Majhna mi deluje, pa nima za štimat DPI, pa nemoreš jo preklopit preko usbja da se polne, ko zmanjka baterij, pa sigurno ni dobra za gaming..

to je bol taka laptop miška, s tem da je glih prav vlka, še celo za moje medvedje šape.

ma ful funkcij, DPI pa res nemorš štimat.

pa itak da baterijem menjaš, zaka bi jih polnu? itak pa zdrži baterija najmanj 3 leta.

#70 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 857 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 15:53

Oglej si sporočilogeneral, ob 24 avgust 2012 - 15:43, rekši:

aha..MX518 torej, kolko cajta ti je zdržala ? :D jst sem velik fan logija, ker mi je miška zdržala faking 6-7 let :worship:

Ej ne vem, po moje je bla stara okol pol leta. Pa jst niti slucajno ne zdrzim z eno misko vec kot dobro leto. Moram skos neki novga met :)

#71 GrimReaper

je ravnokar kraljevsko prdnil.

• vesoljci
  • 220 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 15:53

Navedek

Si že kr velik ugotovil brez da bi jo probal.
Valda za gaming ni, še za običajno delo je neuporabna, kurzor se premika kar nekam v tri krasne, tko da se matraš že eno navadno ikono kliknit, kaj šele kakšno manjšo.
Pa nogice so neuporabne, ker sploh ne drsijo.
Oblika je krneki, previsoka, premajhna, sprednji thumb gumb preveč spredaj.
Drgač si sam že brskanja po netu ne znam več predstavljat brez G9x, Razer Goliathus podloge ter Razer Bungee držala, ker miška res lepo teče, pa kabel se nič ne zatika.

Logitech G700 pa kolker se spomnim, so v Jokerju kar fejst pograjal. Sej imaš test na stranki.

Mislim da z G9x/G400 ne morš falit, odvisno kakšna oblika ti odgovarja.

#72 Skynetz

• vesoljci
  • 4 020 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 16:15

Oglej si sporočiloDante_Benz, ob 24 avgust 2012 - 15:47, rekši:

to je bol taka laptop miška, s tem da je glih prav vlka, še celo za moje medvedje šape.

ma ful funkcij, DPI pa res nemorš štimat.

pa itak da baterijem menjaš, zaka bi jih polnu? itak pa zdrži baterija najmanj 3 leta.
eh, niso meni všeč te mini miške, pa če baterije traja 3 leta potem veš kolko je kvalitetna oz. natančna :P

Oglej si sporočiloAmnesia, ob 24 avgust 2012 - 15:53, rekši:

Ej ne vem, po moje je bla stara okol pol leta. Pa jst niti slucajno ne zdrzim z eno misko vec kot dobro leto. Moram skos neki novga met :)
uf, to ti je pa hitro crknila :hmm:

Oglej si sporočiloGrimReaper, ob 24 avgust 2012 - 15:53, rekši:

Si že kr velik ugotovil brez da bi jo probal.
Valda za gaming ni, še za običajno delo je neuporabna, kurzor se premika kar nekam v tri krasne, tko da se matraš že eno navadno ikono kliknit, kaj šele kakšno manjšo.
Pa nogice so neuporabne, ker sploh ne drsijo.
Oblika je krneki, previsoka, premajhna, sprednji thumb gumb preveč spredaj.
Drgač si sam že brskanja po netu ne znam več predstavljat brez G9x, Razer Goliathus podloge ter Razer Bungee držala, ker miška res lepo teče, pa kabel se nič ne zatika.

Logitech G700 pa kolker se spomnim, so v Jokerju kar fejst pograjal. Sej imaš test na stranki.

Mislim da z G9x/G400 ne morš falit, odvisno kakšna oblika ti odgovarja.
sem že prabral tisti test, nič slabega niso napisali, razen tega da so pač tisti dodatni gumbi malo čudno postavljeni, se jih je treba pač navadit. Ampak kej preveč jih itak ne bom uporabljal, tako da me ne bodo motli neki..

#73 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 11 857 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 16:26

Oglej si sporočilogeneral, ob 24 avgust 2012 - 16:15, rekši:

uf, to ti je pa hitro crknila :hmm:

Spregledal si, zakaj je umrla :D

Navedek

#74 Skynetz

• vesoljci
  • 4 020 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2012 - 16:29

Oglej si sporočiloAmnesia, ob 24 avgust 2012 - 16:26, rekši:

Spregledal si, zakaj je umrla :D
aja lol, nisem vidu prej :D
hahaha...boga :lol:

Fak, prav so me razočarale te trgovine..grem v BigBang nimajo, v Harvey, nimajo, v italijo v 2 trgovine, nimajo. Wtf se grejo ? Prav je treba po netu naročat al kaj..pol se čudijo da propadajo vse trgovine..

#75 Hastates

vleče samo še filter.

• mn3njalničarji
  • 336 sporočil

Objavljeno 25 avgust 2012 - 12:40

Sam prisegam na Logitech. Sem imel 2-3 razer miške in mi nobena ni dobro legla v roke.

Z logitech nimam težav ;)

#76 Skynetz

• vesoljci
  • 4 020 sporočil

Objavljeno 25 avgust 2012 - 13:58

G700 naročena, poročam v četrtek ko jo dobim :)

#77 1309976

• mn3njalničarji
  • 1 171 sporočil

Objavljeno 30 avgust 2012 - 06:55

Poročam kot novodobni lastnik G700:

plus so dodatni gumbi in nastavljivost njih, plus je možnost nastavitve dpi po potrebi (lahko ti celo miš sama nastavlja glede na program ki ga uporabljaš), negativna je poraba batarije (moram pogruntat če se tole da kako spremeniti, ker, ob intenzivnejši uporabi, moram na 1 do 3 dni polniti zadevo), moti me tudi polnilni kabel (bom poskusil, če bo šlo, s kakšno močnejšo rezervno batarijo in polnjenje prek polnilcev in ne usb). Glede na to, da sem imel prej mini laptop brezžično miš, se je bilo potrebno tele malo navaditi, vendar lepo leži v roki (pač prijem je drugačen)...torej edini minus zaekrat, ki pa je hkrati kar velik, je poraba baterije in z njo povezane zadeve.

lp

p.s.
stara wireless laptop miška (tudi logitech) je imela tako dobro porabo batarije, da sem skoraj pozabil, da jo ima. :D

#78 Skynetz

• vesoljci
  • 4 020 sporočil

Objavljeno 30 avgust 2012 - 09:20

Oglej si sporočilo1309976, ob 30 avgust 2012 - 06:55, rekši:

Poročam kot novodobni lastnik G700:

plus so dodatni gumbi in nastavljivost njih, plus je možnost nastavitve dpi po potrebi (lahko ti celo miš sama nastavlja glede na program ki ga uporabljaš), negativna je poraba batarije (moram pogruntat če se tole da kako spremeniti, ker, ob intenzivnejši uporabi, moram na 1 do 3 dni polniti zadevo), moti me tudi polnilni kabel (bom poskusil, če bo šlo, s kakšno močnejšo rezervno batarijo in polnjenje prek polnilcev in ne usb). Glede na to, da sem imel prej mini laptop brezžično miš, se je bilo potrebno tele malo navaditi, vendar lepo leži v roki (pač prijem je drugačen)...torej edini minus zaekrat, ki pa je hkrati kar velik, je poraba baterije in z njo povezane zadeve.

lp

p.s.
stara wireless laptop miška (tudi logitech) je imela tako dobro porabo batarije, da sem skoraj pozabil, da jo ima. :D
Sej poraba se ve da je ogromna, čeprav je lahko tudi wireless, je še vedno gaming miška, ki ma lahko ogromno dpi in zlo hitro sinhronizacijo, tako da to je za pričakovat :D

P.S. zaenkrat carska miška, morem se le še navadit na vse te profile itd :D

#79 n1njaG

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 384 sporočil

Objavljeno 07 september 2012 - 21:12

Iščem miš do 50€, trenutno imam MX620 in mi je oblika PERFEKTNA. Oblika tipa MX518 mi ne sede! Navdušil sem se za tile dve zaenkrat: Gigabyte GM-M8000X ali Roccat Kova + Max Performance?

#80 Skynetz

• vesoljci
  • 4 020 sporočil

Objavljeno 12 september 2012 - 11:11

Ej folk, katera podloga bi bila primerna za mojo G700 ?

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov