Skoči na vsebino

Deadpool

150 odgovorov na to temo

#121 osis

prišel v fANALe za mistra mn3njalnika

• rumeni jaki
  • 2 821 sporočil

Objavljeno 11 februar 2018 - 15:08

Mene sam mal skrbi, da ne bo dosegel prvega dela. Mal nametano vse skupaj izgleda.

#122 Arbenowskee

importatore di olio d'oliva e melanzane

• mafija
  • 1 477 sporočil

Objavljeno 16 februar 2018 - 13:36

To itaq da ne bo dosegel, ampak bo verjetno kljub temu zabaven. (Upam).

#123 Assembly75

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 034 sporočil

Objavljeno 22 marec 2018 - 15:04

#124 Arbenowskee

• mafija
  • 1 477 sporočil

Objavljeno 22 marec 2018 - 15:17

sem ravno hotel nalepit trailer =)

#125 Don Kihot_

se bori z mlini na vetrove.

• govnači
  • 1 446 sporočil

Objavljeno 22 marec 2018 - 16:21

Cannot beat the bot

#126 Assembly75

• rumeni jaki
  • 3 034 sporočil

Objavljeno 22 marec 2018 - 19:42

:lol:

me je cherni prehitel

ampak je odprl temo na gnojišču

tko da

copy/paste bot

#127 Don Kihot_

se bori z mlini na vetrove.

• govnači
  • 1 446 sporočil

Objavljeno 22 marec 2018 - 19:56

LMAO made by the studio that made 27 dresses LMAO odlicna referenca za deadpool film :avadodo:

#128 Assembly75

• rumeni jaki
  • 3 034 sporočil

Objavljeno 19 april 2018 - 16:41

#129 Assembly75

• rumeni jaki
  • 3 034 sporočil

Objavljeno 04 maj 2018 - 22:09

Deadpool and Celine Dion slay social media

Navedek

A new music video from the forthcoming Deadpool 2 has taken fans by surprise with an unlikely star - Celine Dion.

#130 Assembly75

• rumeni jaki
  • 3 034 sporočil

Objavljeno 11 maj 2018 - 20:20

Navedek

You’ve awakened a sleeping moose, Europe.

http://twitter.com/...926374741168129

#131 Avion

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• mn3njalničarji
  • 977 sporočil

Objavljeno 16 maj 2018 - 09:23

Pogledal včeraj v Bežigradu, meni osebno boljši od prvega dela.

#132 Quasy

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 104 sporočil

Objavljeno 16 maj 2018 - 14:47

Mislim, da meni tudi. Bolj smešen je zagotovo.

#133 Jurus

skače z ritko na svečko.

• vesoljci
  • 791 sporočil

Objavljeno 16 maj 2018 - 22:33

Meni ni bil boljši od prvega je pa vsekakor več kot dostojen naslednik. Me pa zanima kako se bo film staral, ker ogromno (meta) for in referenc je vezan na trenutne superhero filme, ki bojo marsikomu mimo, če jih ne pozna.

#134 skiny

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 23 sporočil

Objavljeno 17 maj 2018 - 09:32

Meni ji bil tam tam s prvim, mogoče celo za odtenek boljši. Will watch again.

Se pa strinjam glede referenc, kdor ni na tekočem z marvelovimi filmi, mu precej for ne bo jasnih.

#135 SpaWn

ne ve, kam bi sam s sabo.

• rumeni jaki
  • 610 sporočil

Objavljeno 17 maj 2018 - 13:03

Užitek od začetka do konca, brez kančka dolgčasa. Veliko boljši od predhodnika, ki je bil že tako odličen. Po res dolgem časi film, ki ga bi šel takoj še enkrat gledat, ker je toliko vsega, da sigurno kaj spregledaš.

#136 Sony

• mn3njalničarji
  • 540 sporočil

Objavljeno 18 maj 2018 - 11:05

Res zabavna zadeva. Pri tisti sceni na kavču z nogicam se mi je kar malo zasolzilo od smeha. In mi je bil prav tako boljši od enke.
Enka je bila dobra,končno Reynolds v vlogi pisani na kožo ampak je nekaj manjkalo. Dvojka je pa kot enka++ oz. enka,ki je končno odrasla, dobila zasluženi denarni budget in še boljšega režiserja(sem bral,da je prvi šel zaradi "creative differences z Reynoldsom" ) in pisce. HUmor,akcija, dialogi ter nimaš feelinga,da jim je studio skoz diktiral kaj smejo in kaj ne...

Užitek za pogledat, feeling pri/po ogledu me je spomnil na tistega,ki si ga imel,ko si bil še mlad in si šel s starši/frendi v kino in pogledal en dober blockbuster in se imel kul. Nič nitpicking,nič rrazmišljanja o plotholes in nepotrebne drame, samo zabava, kokice in smeh/akcija. Premalo takih,vsi hočejo biti ali nekaj več ali so to ali ono...

#137 Zorz

• mn3njalničarji
  • 933 sporočil

Objavljeno 20 maj 2018 - 20:42

meh, meni pa ravno obratno - ni mi sedel. ne vem ali nisem bil na filingu, ampak te posiljene straniščne fore metane ene za drugo s frekvenco 1 na minuto me res niso zabavale. niti ena me ni konkretno nasmejala, niti ena mi ni ostala v spominu. s tega stališča mi je bil slabši kot prvi del.

#138 Weraziel

je bil diskvalificiran iz fANAL za mistra. Ima premalega.

• vesoljci
  • 2 928 sporočil

Objavljeno 20 maj 2018 - 20:54

Danes pogledal oba filma pa mi je prvi bil ljubši, sicer holy fuck, lot's of fun, samo nekaj fali na začetku filma, zdi se kot čisti drugi vision kot ga je mel režiser prvega dela.

I guess we ain't getting Copycat in this deadpool franchise. (Ne googlat kaj je Copycat če še nisi gledal drugega dela)

#139 Arbenowskee

• mafija
  • 1 477 sporočil

Objavljeno 20 maj 2018 - 21:19

Komur je dogajal prvi deadpool, mu bo tudi drugi. S tem da ta ne vem če sploh pade še med superhero movije ampak raje med parodije, kot so gola pištola.

#140 Sony

• mn3njalničarji
  • 540 sporočil

Objavljeno 20 maj 2018 - 22:03

Oglej si sporočiloArbenowskee, ob 20 maj 2018 - 21:19, rekši:

Komur je dogajal prvi deadpool, mu bo tudi drugi. S tem da ta ne vem če sploh pade še med superhero movije ampak raje med parodije, kot so gola pištola.
ampak sej to je deadpool a ni, njegov MO, parodija superherotov in breaking the 4th wall. Deadpool v X-menih, k je bil bolj resen in povedal morda vsegaskup 3 šale ni bil ravno comicbook DP. IMO je ta bližje ideji kaj naj bi bil DP,kot vsi ostali do sedaj.

#141 Strubsi

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 111 sporočil

Objavljeno 21 maj 2018 - 12:26

Sem gledal v soboto. Mislim da je njegov največji problem to, da je izšel preblizu Infinity war-a, ki je po zgodbi neprimerno boljši.

Sicer pa noro zabaven film, prav tako kot je bila enica. Ne bi pa rekel, da je bil boljši od le-te.

#142 nimious

• rumeni jaki
  • 648 sporočil

Objavljeno 21 maj 2018 - 13:09

Infinity war boljši po zgodbi? To lahko rečeš z resnim obrazom? Infinity war ma take plot hole da bi vanje lahka nasul celoten izkupiček filma v obliki bakrenih kovancev....

#143 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 8 001 sporočil

Objavljeno 21 maj 2018 - 18:32

daj naštej malo

#144 Avion

• mn3njalničarji
  • 977 sporočil

Objavljeno 21 maj 2018 - 20:41

Mene tudi zanima, ker jih res nisem opazil :D

#145 Sony

• mn3njalničarji
  • 540 sporočil

Objavljeno 21 maj 2018 - 20:53

Zdej si si pa lukno skopu nimius :P

#146 Zamorc

je v resnici Zagorc.

• prostozidarji
  • 410 sporočil

Objavljeno 21 maj 2018 - 21:14

numius zdej piše razpravljalni esej o luknjah v zgodbi IW
dej ga mal doteri, numo, da nau suhoparn

#147 nimious

• rumeni jaki
  • 648 sporočil

Objavljeno 22 maj 2018 - 10:50

Ok. Zgodba IW in njeni problemi:
Cilji in motivacije Thanosa so retardirani. Kokr ma kul momente (npr scena kjer dobi soul stone je res top), je celokupno gledano eden najslabše spisanih Marvelovih likov. Slabo je spisan za antagonista, čeprav je glede na strukturo filma bolj protagonist kot kaj drugega. Če bi ga probali predstaviti kot shizofrenega norca bi še nekako šlo skozi, sam kaj ko so ga prodajali kot inteligentno osebo, ki je pripravljena za svoj cilj žrtvovati karkoli. Že to, da je po njegovem problem življena v omejenosti surovin v neskončnem vesolju je neumno, ampak ajde, povprečen gledalec si neskončnost težko predstavlja. Sam da ta "problem" rešuješ tako, da hodiš od planeta do planeta, in na vsakem pobiješ po 50% populacije, je pa bolj neumno, kot kar je Voldemort delu v HP.... Exponentna funkcija je stvar 8. razreda osnovne šole, rast populacije pa se tudi takrat nekje omenja pri biologiji. In če je njegova prvotna rešitev tega (namišljenega) problema totalno retardirana, jo plan z infinity stoni nardi izjemno sofisticirano in inteligentno v primerjavi. Res, inteligentna vsemogočna oseba gre reševati lakoto (no, to je pa stvar srednješolske biologije; da se velikost populacije ustali, ko zmanjka prostora/hrane) tako, da pobija ljudi po celotnem vesolju. Ne da ustvari hrano/prostor, ampak da pobija ljudi. In to je plan lika, ki so ga probali predstaviti kot inteligentno osebo. Ki samega sebe vidi kot nekoga, ki mora sprejeti moralno težke odločitve zavoljo prihodnosti življenja na splošno.
Pol power scaling je približno tako konsistenten kot pri stripih. Različnih avtorjev. V različnih časovnih obdobjih. Na začetku filma mu ne Hulk ne Thor nista mogla narediti absolutno nič, ko je imel 3 infinity stone ga je skupina smrtnikov skoraj premagala in mu skoraj vzela gauntlet, ko je imel 6 kamnov, ga je pa Thor skoraj ubil (Thor, ki je po Odinovih besedah bog strele in ne bog hladnega orožja, kar bi moralo narediti novo orožje precej brezpredmetno). In to je samo kar se Thanosa tiče. Da sploh ne omenjamo njegovih minionov. Njim se očitno moč drastično spreminja že tekom enega kadra. Na polno zdemolirajo Visiona ter Scarlet Witch, in kdo ju reši? Navadna smrtnica, poor mans Ironman, in nadopingiran veteran WW2. Yaaay konsistentnosti! Dr Strange lahko v time loop ujame boga, ki obstaja zunaj samega vesolja. A to očitno na Thanosu ne bi delovalo, kljub temu, da takrat model ni imel nobenega vpliva na čas. Ko smo že pri Dr Strangu, brez time stona se je uspešno boril nekaj časa s Thanosom, ki je posedoval 3 kamne, a nekaj kadrov nazaj ga je popolnoma zdemoliral Thanosov minion. Da ne omenjamo debilizma "pregledal sem neskončno timelinov in samo en način je, da ga premagamo". Sej ne da bi Thanosa premagali, če bi Strange rekel Star Lordu, naj si prižge walkmana in ne posluša Thanosa. Če bi npr to naredil, bi Thanosu uspešno vzeli gauntlet in bi bilo to to.
Pol imamo cel kup iracionalnosti tipa: zakaj bi poklical na pomoč vse junake, če je nasprotnik samo norec, ki proba pobiti pol vesolja (aja, jih bomo poklicali potem, ko norec že pobije pol vesolja!). Al pa gremo tvegati življenja 50% vesolja za šanso, da Vision preživi uničenje mind stona. Al pa gremo dati Thanosu infinity stone, s katerim bi se lahko Loki teleportiral kamorkoli v vesolju in tako v miru pobegnil. O iracionalnosti uporabe pehote, ko imaš na voljo tehnologijo za medzvezdno potovanje, raje ne bi zgubljal besed...
Nevem, pri tako velkem budgetu, kako koji kurac je šel ta scenarij čez. Izpade, kot ga nihče ne bi v celoti prebral, preden so ga potrdili.

#148 Zamorc

je v resnici Zagorc.

• prostozidarji
  • 410 sporočil

Objavljeno 22 maj 2018 - 12:19

sem vedu, da bo esej.

priden.

zdej pa pejd gledat baywatch, pa stet kolkrat mitch utopljenki vpihne v usta, da ne bo slucajno narobe.

hec.

tudi sam mislim, da bi dr strange lahko s time stonom zjebu thanosa, a takle mamo.

show must go, je rekla alma

#149 Avion

• mn3njalničarji
  • 977 sporočil

Objavljeno 22 maj 2018 - 12:42

Se strinjam za komentar pri "power scalingu", ampak kot si omenil, je nekonsistentnost konsistentna tudi v stripih. To seveda ne pomeni, da ne bi mogli izboljsati koncnega produkta, ce je source material v pizdi, ampak hej, treba je mislit na celo fransizo. To je vsaj njihova logika. Zatorej tudi niso poklicali vseh junakov naenkrat, to pa so resili s tem, da je Fury "prepozno izvedel", kaj se dogaja.

Okej, mogoce je bila se kje kaksna malenkost, ki sem jo jaz spregledal, ampak meni se zdi, da je v tem filmu bilo kar presenetljivo malo lukenj in nelogicnosti.

Mislim, da si ti malo narobe dojel Thanosa, ker se mi niti malo ne zdi, da so ga predstavljali kot inteligentno osebo. Predstavili so njegov nacrt, ja, ampak mislim, da je vsem bilo jasno, da je to psihopat, v najboljsem primeru samooklicani genij.

#150 Deadguy

vleče samo še filter.

• mn3njalničarji
  • 337 sporočil

Objavljeno 23 maj 2018 - 09:05

oredo film, za nasmejat
sam nisem fan vseh teh superhero moviejev, gledu samo antmana in thora, zato mi vsi štosi vrjetn niso potegnil

#151 Mic-E

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 368 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:26

Vceraj sem si ga ogledal in uzival na polno. Enka je odlicna, dvojka pa takoj za njo :)

2 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov