Skoči na vsebino

Total War: Rome 2

3254 odgovorov na to temo

#3241 Jay

"Hočem brezrokavnik s Pujso Pepo!"

• vesoljci
  • 1 656 sporočil

Objavljeno 16 januar 2018 - 12:24

@Molag Bal

Medieval 2 sem navadnega al pa Third Age preigral še i još, se nekako ne bi vračal nazaj.
Nč, pomoje bo pol res kak Empire s Švedi padel prvo :D

#3242 Molag Bal

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 098 sporočil

Objavljeno 16 januar 2018 - 17:52

Oglej si sporočiloBlueSan, ob 15 januar 2018 - 21:50, rekši:

Jst sm pričakoval Kitajsko če sm iskren ampak nisem pričakoval Three Kingdoms pričakoval sem 7 states unification of China style. Pač Maš veliko Chu na jugu, močn Zhao, jasno glavni Qin pol pa exote v Wei, Yan, Han in Qi pol maš pa na zahodu Mountain tribes, pa na severu mongolce...

Skratka sm mislu, da bo tisto obdobje kot "glavno"

In ja tole s Hero style enotami me zelo moti, ker igram takele Total Ware kot neko kvazi realistično bojevanje ne pa Marvel universe fore. Tko da to me mal žalosti

Kolk vem je za njih Romance of three kingdom tolk pomembno, kot za nas Iliada, se pravi gre za najbolj znano epsko obdobje Kitajske in definitivno si želi CA nadaljevat s hero sistemom.

#3243 Sudat

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 356 sporočil

Objavljeno 04 februar 2018 - 22:12

Izgleda obetavno...

#3244 sadhu sequencer

Tukaj je bilo, zdaj ni več.

• vesoljci
  • 4 756 sporočil

Objavljeno 04 februar 2018 - 23:39

To sem igral kot dodatek Viking Invasion za Medieval. Fenomenalna zadeva. Upam da bo zopet fajn. Škoda da je narator v trailerju tako slab.

#3245 Fanest

vseskozi piratizira! APZ, na pomoč!!!

• rumeni jaki
  • 1 800 sporočil

Objavljeno 05 februar 2018 - 00:12

Pred dnevi sta prišla ven še dva nova trailerja ki gresta malo bolj indepth, cena špila pa se giblje okol 30funtov amapak videl sem ga tudi že za 30€.

#3246 Molag Bal

• rumeni jaki
  • 3 098 sporočil

Objavljeno 05 februar 2018 - 00:44

90% komentarjev o outfitu tega modela.

Drugače kolk sem razbral ven iz teh previewov.

počasnejšo rekruiranje -neboš mogel imet kr sprva full stack vojske, nvm kolk bo to veljalo za AI, osebno sem sit one province faction z full stackom
tech tree se odklepa z misijami in širjenjem -tudi stavb ne bo več za vojsko, kr bodo te vezane na tech tree,
war weariness bo nihal med exhaustion in pretirano pasivnostjo,
generali imajo traitse in bonuse iz Medieval 2 katere bomo nadgrajevali,
minor settlements ne bo več, kr bodo imele isto vlogo ko lokalne fabrike iz Shoguna2 -utrjena bodo zgolj glavna mesta provinc.
ne bo agentov

#3247 Sudat

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 356 sporočil

Objavljeno 05 februar 2018 - 09:12

Ruknu notri napačen video :D hotu sm omenit tega od novosti oz. razlik, ki prihajajo v igro...
ta model je Jack Lusted, eden od modderjev, ki so se pridružli CA-ju že pred leti... Ne poznam sicer detailov, ampak je ponavadi on tisti ki potiska manj casual zadeve v ospredje, da potem dobijo svoje mesto v igri...

#3248 Titanium

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 613 sporočil

Objavljeno 05 februar 2018 - 20:54

Zelo zanimivo mi je to, da bo poudarek na obnavljanju enot in manj na novačenju. Tudi ostale ideje na mizi so dobre. Rekel sem si, da je bil Rome 2 zadnja stvar od CA, ki sem jo prednaročil, ampak čisto možno da bom prekinil post da sprobam tole day one.

#3249 Shenkey

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 663 sporočil

Objavljeno 06 februar 2018 - 00:44

Meni je to hitro obnavljanje najvecji fail novejsih delov.

Naredih par stackov, jih rotiral in se tvoje rolanje po mapi sploh ne ustavi.

V Medieval II si moral imeti supply linije z novimi high end stacki, z garrison vojskami, ker v novih mestih ne mores rekrutirat in default vojska je vredna pol kurca.

#3250 Fanest

vseskozi piratizira! APZ, na pomoč!!!

• rumeni jaki
  • 1 800 sporočil

Objavljeno 06 februar 2018 - 20:35

par stvari s foruma glede bitk:

Jack Lusted:

Navedek

t's probably worth me talking a bit about how we're approaching the battles in Thrones, whether you consider the changes we're making to be new mechanics/features will probably depend on your definition of both.

Obviously the key feature of battles in this time period is the shield wall. I have said previously that of course the shield wall ability from Attila would also feature in Thrones, but this has changed as the shield wall ability has two limitations to it.
  • You can't attack in it
  • You can't run in it
Which makes its use in an era dominated by shield walls quite limited. So what we've done instead is make it so that units which would've had it are instead in a shield wall like formation at all times. They're densely packed together, and the charge distance has been adjusted so its a shorter, harder charge instead of a longer one that would make them spread out.

The Shield Castle formation you've seen in previews is the missile defence ability for units with shields, as it doesn't make much sense for them to spread out when they've got big shields, so they can form that instead. Melee units with 2 handed axes can still form loose formation as they've got no shields!

We've also adjusted the spacing between units in formations so by default melee units deploy with little to no gap between them, so you get the impression of a continuous shield wall.

The way cavalry interact with these units has been adjusted as well. Because this wasn't an era where cavalry could really charge into a well prepared shield wall, if you order cavalry to charge into the front of a unit with shields that's stationary, the horses will rear up and then the cavalry enter combat at a walking pace. This is so there's a clear visual indicator that doing that isn't a very good idea.

As for battle time length, we're aiming for a big battle between two full stacks to be 12-15 mins long in total, the battles previewers will have player were with small armies, and with armies that feature lots of javelin troops that were quite powerful in the preview build. Unit and battle balancing is something we'll be doing almost all the way up to release.

Hopefully this post detailing an overview of the kind of changes we're making helps show how it won't play exactly like Attila's, and we're adapting things to the era we're representing in Thrones.

#3251 sadhu sequencer

Tukaj je bilo, zdaj ni več.

• vesoljci
  • 4 756 sporočil

Objavljeno 06 februar 2018 - 20:48

Dobesedno nagnusno slab art ima tale Thrones of Britannia. Ne začuti se duh tistega časa.

Viking Invasion ga pelje scat po dolgem in počez. Tole si poglejte:

Objavljena slika

#3252 Molag Bal

• rumeni jaki
  • 3 098 sporočil

Objavljeno 08 februar 2018 - 21:37

Oglej si sporočiloShenkey, ob 06 februar 2018 - 00:44, rekši:

Meni je to hitro obnavljanje najvecji fail novejsih delov.

Naredih par stackov, jih rotiral in se tvoje rolanje po mapi sploh ne ustavi.

V Medieval II si moral imeti supply linije z novimi high end stacki, z garrison vojskami, ker v novih mestih ne mores rekrutirat in default vojska je vredna pol kurca.

Praktično poraz nima pomena, če lahk v štirih turnih postaviš na novo full stack vojsko in trenutno ravno to počne AI, če nisi dovolj hiter in zavzameš mesta.

Enote bi moral prosto premikat po starem Medieval 2 receptu, dodat manpower mehaniko in war weariness mehanike iz EU iger.

Oglej si sporočiloFanest, ob 06 februar 2018 - 20:35, rekši:

par stvari s foruma glede bitk:

Jack Lusted:

Ja tole bi moralo bit že od začetka v Rome2.

Dvomim da bo sploh delovalo, kr se BAI sploh ni spremenila od takrat.

#3253 Shenkey

• vesoljci
  • 9 663 sporočil

Objavljeno 08 februar 2018 - 23:22

Oglej si sporočiloMolag Bal, ob 08 februar 2018 - 21:37, rekši:

Praktično poraz nima pomena, če lahk v štirih turnih postaviš na novo full stack vojsko in trenutno ravno to počne AI, če nisi dovolj hiter in zavzameš mesta.

Enote bi moral prosto premikat po starem Medieval 2 receptu, dodat manpower mehaniko in war weariness mehanike iz EU iger.
ima veliko vecji pomen kot to kar je sedaj

Sedaj zbijes zacetne stacke in potem ni vec nobenega upora

#3254 Molag Bal

• rumeni jaki
  • 3 098 sporočil

Objavljeno 09 februar 2018 - 00:58

Govoriš za Rome 2 ali o tej igri?

#3255 Shenkey

• vesoljci
  • 9 663 sporočil

Objavljeno 11 februar 2018 - 16:43

Med Medieval 2 in Rome 2 nisem igral, samo osebno se mi veliko bolj dopade opisan sistem z Medieval 2 kot z Rome 2, Attile.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov