Skoči na vsebino

Amsterdam

22 odgovorov na to temo

#1 Avion

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• mn3njalničarji
  • 945 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 13:13

Ola, ker sem sam bil nazadnje v Amsterdamu par let nazaj, sem malo pozabil, kaj se da videt. Tam bomo dober dan pa pol, preden gremo v Tilburg + se en dan na poti nazaj. Kaj se splaca videti poleg Rijksmuseum oziroma NEMO Science Museum? Sam sem nasel Museum Vrolik - muzej anatomskih cudaskosti, Micropio - muzej bakterij in mikroorganizmov, Electric Ladyland, Cheese Museum, Biblioteca Philosophica Hermetica ...

Skratka, vsakega predloga bom vesel, samo tistih slabih ne. :)

#2 VEĐETA

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• šerifi in depjutiji
  • 3 127 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 13:16

itak da greš še v kak muzej piva :D

#3 Avion

• mn3njalničarji
  • 945 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 13:49

Haha, a je kaksen, ki ga priporocas? :)

Je tudi nek Marijuana Museum pa Prostitution Museum, sam ti nam niso nekje na vrhu prioritet, razen ce bo kdo potrdil, da so vredni obiska. :)

#4 z3r0

skače z ritko na svečko.

• govnači
  • 830 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 14:16

to more bit vaš trip čene zamujate

#5 BuDi

analizira banalne analogije kanalov.

• prostozidarji
  • 2 413 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 14:21

Oglej si sporočiloAvion, ob 26 februar 2018 - 13:13, rekši:

Ola, ker sem sam bil nazadnje v Amsterdamu par let nazaj, sem malo pozabil, kaj se da videt. Tam bomo dober dan pa pol, preden gremo v Tilburg + se en dan na poti nazaj. Kaj se splaca videti poleg Rijksmuseum oziroma NEMO Science Museum? Sam sem nasel Museum Vrolik - muzej anatomskih cudaskosti, Micropio - muzej bakterij in mikroorganizmov, Electric Ladyland, Cheese Museum, Biblioteca Philosophica Hermetica ...

Skratka, vsakega predloga bom vesel, samo tistih slabih ne. :)
Vrolik je fajn. V pichkimaterini (v okviru enega faksu na obrobju mesta), ampak je zelo fajn.

Objavljena slika

#6 Avion

• mn3njalničarji
  • 945 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 14:26

@Budi, to imamo v planu za sredo, ko bomo cel dan v Amsterdamu pa lah izkoristmo za kaksne zadeve izven centra. V torek bomo popoldne preziveli bolj v predelu Jordaan in zraven se kaksen RLD :)

#7 gladius

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 371 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 14:34

Meni je bil všeč van goghov muzej, ostalo pa dokaj brezveze

#8 Stargazer

brezveznik z osmimi sporočili

• mn3njalničarji
  • 8 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 16:14

Ponavadi je v sredo tudi zastonj koncert klasicne glasbe v Concertgebouw, preveri pa urnik, ker vcasih spremenijo dan. Priporocam!
https://www.concertg...chtime-concerts

#9 Adam Velkavrh

Se bori za pravice zelenih ženskov.

• vesoljci
  • 4 665 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 16:55

Oglej si sporočiloAvion, ob 26 februar 2018 - 13:49, rekši:

Je tudi nek Marijuana Museum pa Prostitution Museum, sam ti nam niso nekje na vrhu prioritet, razen ce bo kdo potrdil, da so vredni obiska. :)

avoid vse tele, muzej sexa, prostitucije, drog, itd. BS totaln

pejt na cvetlicno trznico z babo (nisem bral s kom gres) pa ji nabav neke rozice, ni za kej

#10 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 4 538 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 17:36

Men je bil Amsterdam top, samo nisem šel v nobene muzeje al pa neki... Ampak en kolega, ta k je zdej v mercator reklami je gor živel neki let. In pol naja je s kolegam tko mal peljal, da začutiš mesto, ne kot japonski turist. Dost awesome filing, pridemo v en študentski lokal na kavo, sam nasproti naja bejbi sedita in se tko začneta napolno žvaljit, takrat sem vedel da bo Amsterdam cool.
Uglavnem a veš k se zjutraj zbudiš v svoji hotelski sobi in pogledaš na tla, sam ena nigrka smrči in spi na tleh... Skratka bolnca :)

Te muzeji pa to, bom šel pogledat enkrat, k bom v penziji...

#11 Avion

• mn3njalničarji
  • 945 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 18:21

Ja jaz sem bil ze 2x in glede na to, da gremo v Tilburg na festival, bom tokrat bolj glumil turista v Amsterdamu brez ekscesov :D

#12 BuDi

• prostozidarji
  • 2 413 sporočil

Objavljeno 26 februar 2018 - 22:34

Amsterdam... ko folk kadi travo in pije pivo na ulici ... pa uleti 5 policistov na biciklih na hard in jih shajkajo... so moral ves pir zlit pa piksne v smeti... tko da če hočeš pit s piksne na ulci... mal na skrivaj raj.

#13 Cuso

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 175 sporočil

Objavljeno 27 februar 2018 - 00:51

Zna bit mal mraz zdele tam gor pa še piha, drugače bi ti predlagal bicikel, greš lahko celo mesto raziskat brez problema. Pa kakšno dobro predstavo greš lahko pogledat v Boom Chicago. Za muzeje pa jaz nisem in ponavadi je vrsta.

#14 BuDi

• prostozidarji
  • 2 413 sporočil

Objavljeno 27 februar 2018 - 09:16

Oglej si sporočiloCuso, ob 27 februar 2018 - 00:51, rekši:

ponavadi je vrsta.
Ko sem bil jaz nazadnje gor oktobra ni bilo pri nobenem muzeju čisto nič vrste.
Sploh pa kupiš karte online (recimo Google Trips -> Discounts -> -25%) in greš mimo vseh vrst.

#15 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 496 sporočil

Objavljeno 27 februar 2018 - 10:33

Muzejev je v AMS menda največ na kvadratni kilometer. Prostitucijski in gandžarski sta v redu, če te to zanima. Prvi je za pol ure, drugi malce večji. Nemo je odličen.
Seveda je pa odvisno, kakšne sorte si. Nekomu dogaja degustacija vseh zelišč v coffee shopih, drug pa bo imel za višek izkušnje dolgočasni Van Goghov muzej in depresivno hišo Anne Frank.

#16 Avion

• mn3njalničarji
  • 945 sporočil

Objavljeno 27 februar 2018 - 12:30

Pa ne zanima nas baš nekaj, ampak če je vstopnina par € pa da si ga lahko ogledaš na hitro, potem pa zakaj pa ne. :) EYE Film Museum imam tudi zabeležen, da bi morda bil kulski.

#17 B-Magic

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 127 sporočil

Objavljeno 27 februar 2018 - 22:31

Definiraj par €.. :) sem bil septembra v AMS in so vstopnine med 15-40€ na glavo.. Najbolj zabavno pa je bilo, ko so nam lastniki stanovanja predlagala cheap restavracijo za jest.. in je bilo 40€ na glavo :) Za eno sta pa trdila, da je malce med dražjimi.. si nisva upala niti pogledat :D

#18 Avion

• mn3njalničarji
  • 945 sporočil

Objavljeno 28 februar 2018 - 00:56

Pa za nek muzej marihuane ne bi dajal 15€, ce imam lahko za ta denae ze solidno interaktivno izkusnjo. :D

#19 The Necromancer

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 32 sporočil

Objavljeno 28 februar 2018 - 13:28

Oglej si sporočiloAvion, ob 27 februar 2018 - 12:30, rekši:

:) EYE Film Museum imam tudi zabeležen, da bi morda bil kulski.

Tja se bolj splača kakšen dober film it pogledat, tko na blef mislim da ni nič takega za videt. Drugače sem dal skozi večino muzejev v Amsterdamu in mi je Vrolik skorajda najbolj ostal v spominu. Res edinstven.

#20 lizz

Redi vojsko gumijastih racmanov.

• dekline
  • 476 sporočil

Objavljeno 28 februar 2018 - 20:26

Oglej si sporočiloCuso, ob 27 februar 2018 - 00:51, rekši:

Zna bit mal mraz zdele tam gor pa še piha, drugače bi ti predlagal bicikel, greš lahko celo mesto raziskat brez problema. Pa kakšno dobro predstavo greš lahko pogledat v Boom Chicago. Za muzeje pa jaz nisem in ponavadi je vrsta.

sla sem novembra.. nikol vec v zivljenju
sla sem marca.. nikol vec v zivljenju

torej ce grem do kolega, grem samo se poleti

#21 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 496 sporočil

Objavljeno 01 marec 2018 - 16:39

Oglej si sporočiloAvion, ob 28 februar 2018 - 00:56, rekši:

Pa za nek muzej marihuane ne bi dajal 15€, ce imam lahko za ta denae ze solidno interaktivno izkusnjo. :D

Jo imaš tudi v muzeju. Joint ti poda nek 24/7 zadet Afganistanec.

#22 Evita

"komi čakam da se znebim tegale"

• rumeni jaki
  • 1 801 sporočil

Objavljeno 03 marec 2018 - 08:42

Oglej si sporočiloAvion, ob 26 februar 2018 - 13:49, rekši:

men je bil muzej seksa všeč (tbh ne vem, če je to isti kot muzej prostitucije, v spominu ga imam pod tem imenom)
imo ga je blo za dobro uro
ven sem prišla s strangest bonerjem
fajn mi je bil tud navtični muzej, sam to I guess morš mal tripat na ladje (kar js ful) not imaš komplet ladjo za arktične odprave z začetka 20. stoletja

če je vreme, je tud sprehod med kanali izredno prijeten
mal mi je blo žal k se nismo dost hitr organiziral, da bi spal v hostlu na vodi :D sicer je mal stran od mesta, sam mora bit carsko doživetje

#23 Avion

• mn3njalničarji
  • 945 sporočil

Objavljeno 04 marec 2018 - 19:11

Oglej si sporočiloLordFebo, ob 01 marec 2018 - 16:39, rekši:

Jo imaš tudi v muzeju. Joint ti poda nek 24/7 zadet Afganistanec.
Why am I not surprised? :D

Oglej si sporočiloEvita, ob 03 marec 2018 - 08:42, rekši:

men je bil muzej seksa všeč (tbh ne vem, če je to isti kot muzej prostitucije, v spominu ga imam pod tem imenom)
imo ga je blo za dobro uro
ven sem prišla s strangest bonerjem
fajn mi je bil tud navtični muzej, sam to I guess morš mal tripat na ladje (kar js ful) not imaš komplet ladjo za arktične odprave z začetka 20. stoletja

če je vreme, je tud sprehod med kanali izredno prijeten
mal mi je blo žal k se nismo dost hitr organiziral, da bi spal v hostlu na vodi :D sicer je mal stran od mesta, sam mora bit carsko doživetje
Uf, tale "arktična" ladja se sliši carsko ful! :happy:

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov