Skoči na vsebino

[Karantena] Konzolec

501 odgovorov na to temo

#241 Zamorc

je v resnici Zagorc.

• prostozidarji
  • 810 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 12:13

nekak so skoz spravl, pojma nimam kako
gre za take otroke, k so bolj problematiki in nimajo racunalnikov doma

#242 Čenir__

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 240 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 12:13

Oglej si sporočiloČenir__, ob 24 marec 2020 - 12:09, rekši:

Nočem zdaj težit, sam a ni to prepovedano?
Pa samo da razložim: ukrepi so bili sprejeti z nekim namenom. Meni je isto težko, 10 let se že ukvarjam z otroki v socialnih stiskah, samo jebiga, če je država razpisala, da se ne sme poučevati, se ne sme. Če se ne bomo držal tega, bomo samo podaljševali agonijo in ukrepi bodo vse bolj radikalni (npr. omejitev na lastno občino itd.). Tako da daj vsaj en premislek temu nameni in malo zateži nadrejenim, kaj se grejo

#243 Zamorc

je v resnici Zagorc.

• prostozidarji
  • 810 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 12:14

Oglej si sporočiloMefisto, ob 24 marec 2020 - 12:12, rekši:

Prav tako bodo pomagali kmetijstvu. "Samozadostnost pri pridelavi hrane v teh razmerah je strateškega pomena," je dejal Janša.

Evo to je meni ključno. Vsi smrdljivci, ki so do sedaj opravljali dela, ki so bodo v času krize izkazala za nepotrebna, naj grejo sadit krompir.

zdej si sebe poslal na njivo

#244 Zamorc

je v resnici Zagorc.

• prostozidarji
  • 810 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 12:15

Oglej si sporočiloČenir__, ob 24 marec 2020 - 12:13, rekši:

Pa samo da razložim: ukrepi so bili sprejeti z nekim namenom. Meni je isto težko, 10 let se že ukvarjam z otroki v socialnih stiskah, samo jebiga, če je država razpisala, da se ne sme poučevati, se ne sme. Če se ne bomo držal tega, bomo samo podaljševali agonijo in ukrepi bodo vse bolj radikalni (npr. omejitev na lastno občino itd.). Tako da daj vsaj en premislek temu nameni in malo zateži nadrejenim, kaj se grejo

sej sam pet otrok
na razdalji cca 3 metre
z maskami

pomoje bo kul

#245 Mefisto

Legenda, donator, močna roka in še kaj.

• legende
  • 5 942 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 12:24

Oglej si sporočiloZamorc, ob 24 marec 2020 - 12:14, rekši:

zdej si sebe poslal na njivo ������

No ja, jaz imam dela ogromno, tako da z vidika mojih obvez je tale kriza precej pussy. Če pa bi se izkazalo, da se me nič več ne rabi in da nimam kaj za delati, pa ne bi nič jokal in bi šel lepo saditi krompir.

To da država pridela dovolj hrane za lastne državljane je po mojem res prvi basic rule vsakega gospodarstva. Če država niti tega ne more zagotoviti dela nekaj hudo narobe.

#246 Zamorc

je v resnici Zagorc.

• prostozidarji
  • 810 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 12:37

jz sem kuj za to, da brezposelne (tud ce bi bil sam) vkljucimo v udarnisko delo

poglejte, kako je nastalo moderno velenje, fuck, tone potenciala se skriva v hordah, ki drugace samo zdijo in obstajajo

pol jih fuknemo v kmetijstvo (pizda, v gozdovih lezi na miljone kubikov podrtega lesa, to bi blo tud treba popucat)

pol pa v gospodarstvo, infrastrukturo

????

PROFIT

#247 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 737 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 16:48

yo kolegi, zamorci, hoarderji in looterji, eno profi vprašanje: kje je najboljši P/P shopping center za Ljubljančana, če se na eni strani šteje razdalja do shopping centra, na drugi pa nizka okuženost kraja, malo gužve in širina ponudbe? :D

Jutri imam planiran GIGA HOARD PURCHASE EXTREMO SHOPPING SPREE za 3 družine, ki smo že 13 dni v popolni karanteni (stari starši so že blizu 90. in z vsemi možnimi boleznimi, mama tudi ni mlada + je kronični pljučni bolnik, midva z žensko sva pa samo čudna). Tko, od oka se bo za ene 300 € robe kupilo. In bi rad imel čimbolj mir oziroma ne bi se rad glih lomil z momci za piškote, kar se dejansko dogaja v mojem rodnem kraju (Lj Polje in Lj Vevče Mercatorja sta imela pretep med kupci :D ).

Razmišljal sem o obisku Hipermarket Mercator Škofja Loka. Relativno blizu, malo okuženih v kraju (4 sodeč po statistiki) plus "škofja loka" se mi res sliši kot kraj, kjer je uradni jezik še vedno avstrijščina, napisi so pa v gotici :D

#248 Čenir__

• mn3njalničarji
  • 240 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 16:57

Saj vem, da ti ne bo pomagalo, samo priporočilo za tiste, ki smo ostali na Ptuju

Sem bil v Tušu (t. i. q-center) in je bilo res najbolj lagano nakupovanje ever. Skoraj nikogar, stvari so imeli bolj ali manj vse, kar sem rabil (dobil nisem samo nekih res ekstra posebnih želj aka bio ingver :D), zelo chill vzdušje

Tako da pravzaprav pa je lahko tudi priporočilo - polurkaj za kakšne Tuš trgovine, ker so res taki mid-tier, ki ima pomoje malo kupcev. V Mercatorje grejo vsi, ker so vsem najbližji, Hofer in Lidl grejo vsi ostali, ker dobiš cenej stvari, v no-name lokalne trgovine ljudje hodijo, ker nočejo, da bi dobra stara soseda Franca ostala brez dela, v Tuš pa ne gre noben

Drgač pa ja, kakšni manjši kraji okoli so pomoje dosti safe, pač na Ptuju ni bilo nikogar v trgovini

#249 ke_kit

Ilustrator, moderator in zlati donator!

• legende
  • 1 380 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 17:12

Galko, nimam pojma kam naj greš po špežo, samo vem, da so te vključili v Granblue Fantasy VS.

#250 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 737 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 17:24

o lol :D :D Isti evo :D

@Čamir: ja Tuš je res kar cool choice, se strinjam. Sicer mi ni prva izbira, ker se mi zdi, da so slabo založeni, ampak ti praviš, da so imeli vse. Hmmmm. OK bom to preveril - kje so večji Tuši malo izven LJ

#251 Evita

Menda ima razpočnico.

• dekline
  • 2 259 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 20:10

Oglej si sporočiloGalko, ob 24 marec 2020 - 16:48, rekši:

yo kolegi, zamorci, hoarderji in looterji, eno profi vprašanje: kje je najboljši P/P shopping center za Ljubljančana, če se na eni strani šteje razdalja do shopping centra, na drugi pa nizka okuženost kraja, malo gužve in širina ponudbe? :D

Jutri imam planiran GIGA HOARD PURCHASE EXTREMO SHOPPING SPREE za 3 družine, ki smo že 13 dni v popolni karanteni (stari starši so že blizu 90. in z vsemi možnimi boleznimi, mama tudi ni mlada + je kronični pljučni bolnik, midva z žensko sva pa samo čudna). Tko, od oka se bo za ene 300 € robe kupilo. In bi rad imel čimbolj mir oziroma ne bi se rad glih lomil z momci za piškote, kar se dejansko dogaja v mojem rodnem kraju (Lj Polje in Lj Vevče Mercatorja sta imela pretep med kupci :D ).

Razmišljal sem o obisku Hipermarket Mercator Škofja Loka. Relativno blizu, malo okuženih v kraju (4 sodeč po statistiki) plus "škofja loka" se mi res sliši kot kraj, kjer je uradni jezik še vedno avstrijščina, napisi so pa v gotici :D
leclerc
več robe, več placa, večinoma nižje cene kot mercator, še posebej če boš hoardal tud alkohole
če hočeš, ti pofotkam svojo kodo za kartico zvestobe, da ponucaš moje dobroimetje pa mi pol pustiš kar boš nabral :innocent: večino akcij majo v obliki dobroimetja na kartico, js na ta način v povprečju dobim 15% nakupa nazaj, sam tud grem tja samo če se mi zdi trenutna akcija dost povabljiva

#252 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 737 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 21:30

Haha imam svojo kartico za leclerc :D hvala vseen :)

Sem sel okrog sedmih mimo nasega lokalnega mercatorja, videl da ni notri nobenega, užgal instant akcijo in kupil za 310 eur robe :D :D v pol ure lootanja sta prisla tocna dva momka mimo, sicer sem bil pa čist sam.

Sweet Vevče :wub:

#253 KuharrR

RrrahuK

• vesoljci
  • 1 919 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 21:39

Oglej si sporočiloBessie, ob 21 marec 2020 - 11:34, rekši:

Žio Vlada, kdaj greva na pivo al pa neki? Pa drgač kako si ti?... cel kup Twittov v prvi osebi :avadodo:
Objavljena slika

Spank me baby! Sem bil poreden! Spank, spank, spank...
Morda si opazil 'Show this thread' gumb. Če bi kliknil, bi videl, da je šlo za citiranje Jelka Kacina. V povprečju vladni profili (ne vsi) niso tako amaterski, kot so bili včasih. Nekateri so čisto proper. Statistični urad ima meni dejansko zanimivo vsebino, ki ja zaprovrh še simpatično zapakirana.

#254 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 1 827 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 21:48

https://www.24ur.com...ebje-odslo.html

Navedek

bigboss82
24.03.2020, 21:14:11
Model, komu se da to brat.

zmanjkal špilov BB? :D

#255 bigboss82

Ha ha, zdej so ga dobili z radiatorjem. V anusu!!!

• vesoljci
  • 5 881 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 22:46

tip me je izsledil, svaka cast
predlagal bi te za slovenskega 007
ma ne igram CoD in ko cakam matchmaking pcekiram malo tu malo tam

#256 Lunco

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• prostozidarji
  • 3 282 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 05:19

Jst bi za nakup sadja in zelenjave priporocu trznico, ker je lepo na odprtem, ni guzve, pa se produkti so top quality. Je pa mal drazje kot v trgovini.

Ce se kdo kupuje za tri druzine, bi za sadje in zelenjavo priporocal Bulc bratje veleprodajo, sam dejte prevert, ce in kako delajo med korono. Lahk kupujes pa bolj po gajbah, ne mors glih razdret zadev. Res noro sveze stvari, majo pa vso mozno zelenjavo in sadje na zalogi. Majo tud suhe strocnice pa dobro izbiro datljev. Vse je mal cenej kot v navadni trgovini.

Govorim o obmocju LJ.

#257 Fantom

kvačka. (How gay is that??)

• rumeni jaki
  • 1 682 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 08:29

Evo konec luštnega, spet nazaj na šihtu... kaka milina je v centru Ljubljane, like 0 population, še v lekarni sem bil edina stranka :D

#258 Čenir__

• mn3njalničarji
  • 240 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 08:36

Jaz pa lih že dobil zadolžitve za naslednji teden, tako da zgleda bomo še en teden harali doma

#259 Bessie

nosi zvezdo in še prispeva. Vzornik!

• legende
  • 6 268 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 08:52

Oglej si sporočiloKuharrR, ob 24 marec 2020 - 21:39, rekši:

Morda si opazil 'Show this thread' gumb. Če bi kliknil, bi videl, da je šlo za citiranje Jelka Kacina. V povprečju vladni profili (ne vsi) niso tako amaterski, kot so bili včasih. Nekateri so čisto proper. Statistični urad ima meni dejansko zanimivo vsebino, ki ja zaprovrh še simpatično zapakirana.

CItiranje je po navadi v narekovajih in cel kup je bilo podobnih objav v prvi osebi... potem so nehali, ko so dobili par opomb.

#260 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 2 117 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 12:20

Po velikih mukah sm le uspel narocit hrano prek online trgovine.

Edini prosti termin sm dobu 1.4, za vec kt en teden vnaprej se ne da narocit, prej je pa vse zasedeno. Zarad navala in ker ocitno nimajo neke pametne opcije skaliranja sm porabu cca 1 uro da sm uspel naklikat zeljeno. Hrane mamo zaenkrat dost, tko da ni neke panike.

#261 tomazek

• rumeni jaki
  • 1 726 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 12:56

Oglej si sporočiloMIHA_IS_GOD, ob 25 marec 2020 - 12:20, rekši:

Po velikih mukah sm le uspel narocit hrano prek online trgovine.

Edini prosti termin sm dobu 1.4, za vec kt en teden vnaprej se ne da narocit, prej je pa vse zasedeno. Zarad navala in ker ocitno nimajo neke pametne opcije skaliranja sm porabu cca 1 uro da sm uspel naklikat zeljeno. Hrane mamo zaenkrat dost, tko da ni neke panike.

Predvidevam, da je govor o Mercator spletni trgovini? Jaz sem nazadnje delal naročilo 3 dni. Vse je ven metalo, javljalo napake, zbrisalo košarico..., ko sem po dnevu in pol uspel nametati v košarico kar sem želel pa sem en dan in pol porabil še, da sem prišel do zaključka naročila, saj mi je v vsakem vmesnem koraku metalo napake na strani non stop. Ene par krat celo v zadnjem koraku, ko sem že prejel SMS o plačilu in potem čez par minut storno... Sedaj pa itak nimam več šans. Sem mislil še enkrat probat, pa mi že 2 dni ven meče, da so vsi termini zasedeni.

#262 Fantom

• rumeni jaki
  • 1 682 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 13:01

Jaz sem 2x uspešno naročil prek spara... dobro da sem no life computer geek in se mi da klikat f5 pozno v noč. Prvo naročilo 90 minut da sem prišel do checkouta, drugo pa 60... fun fact prvo je bilo še v časih, ko so nove termine dajali ven ob polnoči = 1.30 :D

#263 tomazek

• rumeni jaki
  • 1 726 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 13:02

Aja, da ne pozabim omeniti, da sem zadnje naročilo, ki sem ga delal, kot zgoraj omenjeno, celo večnost nisem dobil ama nič pravilno. Naročil sem 10 jogurtov, 10 žemelj, 10x10 dag kafeja, 1 vez Ore (torej 6 kos),... na kar dobim vse v eni majhni škatlici. In dobim čisto vse kar sem naročil po 1 kos! Nekaj zadev pa sploh ne. Ko sem preverjal kaj je sedaj to, so mi rekli, da je sistem nekaj pobrkal ob naročilu in je dal vse količine na 1. Kdo pri pizdi bi sedaj naročil 1 jogur in 1 žemljo pa 1 kavo za celo familijo? Pa to je bla edina možna dostava v 2 tednih, tako da sedaj pa se jebi, ne moreš več dobiti nič.

Oglej si sporočiloFantom, ob 25 marec 2020 - 13:01, rekši:

Jaz sem 2x uspešno naročil prek spara... dobro da sem no life computer geek in se mi da klikat f5 pozno v noč. Prvo naročilo 90 minut da sem prišel do checkouta, drugo pa 60... fun fact prvo je bilo še v časih, ko so nove termine dajali ven ob polnoči = 1.30 :D

V mojih koncih pa žal ni druge možnosti kot Mercator, ki je povsod po Sloveniji (večina). Spar je samo v par krajih.

#264 Falco Gooner

je bil diskvalificiran iz fANAL za mistra. Ima premalega.

• vesoljci
  • 2 975 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 13:09

Eh če bi računal na online bi že crknil od lakote. Enkat na teden grem v štacuno. Pač paziš, razkužiš roke, daš gor rokavice ipd. Itak vsi govorijo da ne hoardat pa da hrane zadost. Zdaj ko sem doma pa tak moke zmanjkuje, ker se spravim pečt kruh, pice, vsega boga. Pa kako konzervo, pašteto. Plato pira.

#265 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 2 117 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 13:11

Ni v Slo, ampak zgleda da imajo vsi iste tezave. :)

Pa zdej ko delam od doma mam dost vec dela, tko da sm za Animal Crossing mel zlo mal casa. Stranke zlo lepo izkoriscajo to da ne morem zapustit pisarne.

#266 Ronin.si

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 782 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 13:12

Ne vem zakaj nimajo te trgovine client side košaric, pa potem samo final check za zaloge. Ni to tehnična trgovina, da boš zmetal max 5 izdelkov v košarco ampak verjetno 25+

#267 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 2 117 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 13:21

Jest drugac kar dost narocam prek online trgovine in je dostkrat kaj manjkalo pri dostavi. Tisto kar manjka ne zaracunajo, ampak opozorila al pa kej pa tud ne dobis kaj bo manjkalo.

Vcasih clo dajo alternativo namest zelenega kar je kar mindfuck ce si mahnjen na doloceno znamko. Jest od hrane narocam osnovna zivila, tko da ni neke panike, je pac bio cebula namest navadne.

Pa to se mi je dogajalo pred epidemijo in kak dan ali dva po narocilu. Kako se bodo njihove zaloge ujemale en teden po narocilu in ob plenjenju bom pa naslednji teden vidu. :)

#268 Gatsu

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 809 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 13:22

Oglej si sporočiloFantom, ob 25 marec 2020 - 08:29, rekši:

Evo konec luštnega, spet nazaj na šihtu... kaka milina je v centru Ljubljane, like 0 population, še v lekarni sem bil edina stranka :D

Ljubljana je zjutraj ko pridem na šiht skor kot v filmu I am a legend :D

#269 Fantom

• rumeni jaki
  • 1 682 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 13:44

A si ko tisti italijan, ki jogira s psom :D

#270 Falco Gooner

je bil diskvalificiran iz fANAL za mistra. Ima premalega.

• vesoljci
  • 2 975 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 13:50

A pustite fasungo 3 dni v kevdru? Oz perete konzerve?

#271 Fantom

• rumeni jaki
  • 1 682 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 13:58

Jaz moram rečt da operem :S

#272 Evita

Menda ima razpočnico.

• dekline
  • 2 259 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 13:58

Oglej si sporočiloGalko, ob 24 marec 2020 - 21:30, rekši:

Haha imam svojo kartico za leclerc :D hvala vseen :)

Sem sel okrog sedmih mimo nasega lokalnega mercatorja, videl da ni notri nobenega, užgal instant akcijo in kupil za 310 eur robe :D :D v pol ure lootanja sta prisla tocna dva momka mimo, sicer sem bil pa čist sam.

Sweet Vevče :wub:
evo morm priznat da mi je čudež, da
a) sam ne pomisliš, da bi šel v Lecler po večji nakup
b) ampak imaš kartico
c) na konc greš še vedno v Mercator

sam ajde js sem Mercator hater iz dna duše
odkar so sem enkrat zabila 20min k sem hotla med potjo domov s šihta kupit solato, ker je ena prodajalka morala 150x probat, da res ne zna naredit darilne kartice, še tam rajš naredim manjši ovinek pa grem v spar

#273 Ronin.si

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 782 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 15:37

Kar je možno pustim 3 dni v kleti :D

#274 Fantom

• rumeni jaki
  • 1 682 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 15:46

Wtf a se ne bojiš looterjev, odnes si gor v dnevno :D :D

#275 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 737 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 16:01

Jaz sem nažajfal / opral vse, kar je bilo v plastični / tetrapak embalaži plus vse sadje in zelenjavo. 1 JEBENO URO sem umival robo (pač za 310 € stuffa), mislil sem, da se mi bo sfukal. Nisem nažajfal mačjih piksen oziroma piksen nasploh, razen tistih par, ki jih bom verjetno hitro pojedel.

Oglej si sporočiloEvita, ob 25 marec 2020 - 13:58, rekši:

evo morm priznat da mi je čudež, da
a) sam ne pomisliš, da bi šel v Lecler po večji nakup
b) ampak imaš kartico
c) na konc greš še vedno v Mercator

sam ajde js sem Mercator hater iz dna duše
odkar so sem enkrat zabila 20min k sem hotla med potjo domov s šihta kupit solato, ker je ena prodajalka morala 150x probat, da res ne zna naredit darilne kartice, še tam rajš naredim manjši ovinek pa grem v spar

Ma Leclerc v času zombi invazije mi ni tok zelo pametna odločitev:
- mislim da sta samo 2 enoti v celi Sloveniji,
- Leclerc ima gotovo svoje fane, ki skoz hodijo tja,
- ljubljanski Leclerc ima pa še največjo izbiro robe v celi državi (največji hipermarket pri nas je).

Če vse sešteješ, se mi zdi, da bo zagotovo v vsakem trenutku tam dosti ljudi oziroma več ljudi kot v nekem malo bolj lokalnem Mercatorju.

Pa lep , lp
Detektiv Galko

#276 tomazek

• rumeni jaki
  • 1 726 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 16:11

Oglej si sporočiloGalko, ob 25 marec 2020 - 16:01, rekši:

Jaz sem nažajfal / opral vse, kar je bilo v plastični / tetrapak embalaži plus vse sadje in zelenjavo. 1 JEBENO URO sem umival robo (pač za 310 € stuffa), mislil sem, da se mi bo sfukal. Nisem nažajfal mačjih piksen oziroma piksen nasploh, razen tistih par, ki jih bom verjetno hitro pojedel.

Aha. Zelo smiselno početje. Vse greš oprat, ravno piksen, kjer se virus zadrži najdlje na trdih površinah pa ne :) Torej nisi naredil nič koristnega v tisti uri.

#277 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 737 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 16:25

Kolikor vem, se virus najdlje zadržuje na plastiki in kovinah, še ekstra dolgo pa zdrži na robi, ki jo imaš v hladilniku. Zato sem opral:
- vso plastično / tetrapak robo, ki je šla v hladilnik
- vso plastično robo, ki jo bom hitro uprabljal
- toliko piksen, kolikor jih bom v naslednjih dneh pojedel

Ostalega, kar bom jedel čez + 3 dni, nisem umival

Tako da drugič se malo bolje izobrazi oziroma bolje preberi drugič preden serješ, kaj je kdo naredil koristnega in kaj ne.

#278 DaCapo

Fotr, sponzor in šerif!

• šerifi in depjutiji
  • 5 240 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 16:26

Piksne bo mel dolgoooo v bunkerju, mogoče celo več kot leto dni, tak da bi jih tudi jaz nazadnje dal v razkuževanje, če sploh. Meni se zdi čisto logično in OK.

#279 tomazek

• rumeni jaki
  • 1 726 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 16:28

Nisem nažajfal piksen nasploh si napisal. Sicer pa mi je čistor vseeno kaj počneš in kako počneš, povedal sem mnenje glede na to, da si zapisal, da piksen nasploh nisi pral. Jaz ne perem nič, pa tudi že 11 dni nisem bil zunaj. Ampak pri robi s trgovine ne kompliciram pač. Ker na čistor vsako stvar se pa res ne da paziti. Tudi mačjo konzervo, ki je nisi opral in je bila v stiku s vsem možnim od ostale špecerije, če primeš, ko jo boš odprl in potem pomotoma prst zaneseš k ustom ali očem ga lahko dobiš.

Oglej si sporočiloDaCapo, ob 25 marec 2020 - 16:26, rekši:

Piksne bo mel dolgoooo v bunkerju, mogoče celo več kot leto dni, tak da bi jih tudi jaz nazadnje dal v razkuževanje, če sploh. Meni se zdi čisto logično in OK.

Mogoče pa je res tudi mačje piksne kupil za uporabo čez par tednov, kaj vem.

#280 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 737 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 16:36

Oglej si sporočilotomazek, ob 25 marec 2020 - 16:28, rekši:

Nisem nažajfal piksen nasploh si napisal.

Res? Kaj pa je potem tole?

Oglej si sporočiloGalko, ob 25 marec 2020 - 16:01, rekši:

Nisem nažajfal mačjih piksen oziroma piksen nasploh, razen tistih par, ki jih bom verjetno hitro pojedel.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov