Skoči na vsebino

Novoletno potovanje

47 odgovorov na to temo

#41 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 2 102 sporočil

Objavljeno 03 januar 2020 - 18:43

Pšenične tortilje so na severu Mehike. Jug ima koruzne ki tud meni ne teknejo tko zlo.

Tud druge jedi ki se jih najde v slovenskih mehiških restavracijah kot npr burrito, chimichanga, taquitos (tam jim rečejo flautas) so s severa.

Tista slika zgoraj je meso za tacos al pastor in zgleda kot kebab ker je original recept od imigranta z bližnjega vzhoda.

Kulinarika je zlo raznolika in dost okusov ki jih nismo vajeni. Npr mole al pa "surova" morska hrana.

#42 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 546 sporočil

Objavljeno 04 januar 2020 - 18:38

Res, je kar pravi Bog, čimičange na Jukatanu nisem našel. Deadpool tjakaj zatorej ne gre na dopust.

#43 vertov

superman z desetimi, slišite, DESETIMI, sporočili

• svinjski pastirji
  • 10 sporočil

Objavljeno 05 januar 2020 - 08:13

Pravkar sem se vrnil iz novoletnega potovanja v Sudanu. Prekolesaril sem iz severne meje do Kartuma. Ce ima kdo kako, vprasanje, z veseljem odgovorim :)

#44 Don Kihot_

se bori z mlini na vetrove.

• govnači
  • 1 537 sporočil

Objavljeno 05 januar 2020 - 16:07

Are you Dragan Potočnik

#45 vrtavka

"Trepalnica mi je umrla!"

• dekline
  • 1 242 sporočil

Objavljeno 05 januar 2020 - 17:00

Pa dobro, sej ko ti dojadi koruza, imaš na bolj turističnih krajih polno tex-mex restavracij :)

vertov, kksne fotoreportaže bi bili zelo veseli:)

#46 Vodokotlič

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 482 sporočil

Objavljeno 08 januar 2020 - 07:47

Lepa. Tudi jaz navijam za foto reportažo.

#47 Dante

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 165 sporočil

Objavljeno 24 januar 2020 - 08:05

Oglej si sporočilotaiyo, ob 14 november 2019 - 16:45, rekši:

Navedek

Ja, sej potem imaš v okolici še Madeiro in Azore. Je malo dražje/dlje priti do tja (v glavnem so dobre povezave iz Milana), zna pa biti potem tam cenejše... meni je bila Madeira vrhunska v vseh pogledih, edino kakšnih spodobnih plaž nima, ampak v tem letnem času ti to itak ne bo prioriteta, tako da ni tako važno.

Madeira me čaka aprila .. do tell more ;)
Saj na Madeiro ne greš zaradi poležavanja na plaži ( tistega par kamenja in uvoženega peska iz maroka ni omembe vredno). Jaz sem bil letos čez silvestrovo treking varijanta 10 dni in je bilo fantastično. Spomladi mora biti pa še lepše Taiyo.

#48 Fantom

ga zmagoslavno poriva vse do jajc.

• rumeni jaki
  • 1 600 sporočil

Objavljeno 24 januar 2020 - 09:19

Na Madeiro greš sprehajat se po levadah, jest dobro hrano, uživat tropsko sadje... plaže so pa sad as fuck+mrzlo morje.... tko da hiking party :)

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov