Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2020]

242 odgovorov na to temo

#161 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 6 252 sporočil

Objavljeno 19 marec 2020 - 18:11

Včeraj sem malo migral skoke VR... ne gre mi :(

Objavljena slika

Objavljena slika

#162 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 7 205 sporočil

Objavljeno 19 marec 2020 - 20:41

Igram Cuphead, katerega sem ne vem zakaj nekje na sredi opustil. Enostavno zame pretežak špil. Ene 3 bosse sem delal 20x

Zdej sem pa prišel do neke kvazi rulere, kjer mečeš kocko in to je pa čist preveč. Najmanj 3 različne mini bosse, ki sploh niso spet tolk ful lahko, moraš premagat. To je najmanj 3, če dobro mečeš, more like 4 in to z eno energijo, ko sem to končno naredil sem mislil, da bo konec in je potem še glavni tako brutalen, da moram po nekih kartah skakati. To bo verjetno moj prvi špil v lajfu, da sem tako daleč prišel in sem ga opustil. Kar je preveč je enostavno preveč. Vse ostalo pri igri je res dobro, le svinsko pretežka je in to na grd način, tako da je zadnja faza zmeraj najtežja, pa naj bo to boss ali skakanje po hobotnici.

Igram Ori and the blind forrest, ker sem mislil, da bo to precej bolj lahkotno. Ok špil, ni pa ne vem kaj. Ta glowy art style mi ne sede preveč. Ni tako smooth, kot hollow knight. In mislim, da je precej overrated, folk je res govoril kaka glasba je itd... Ma je dobro, ma je dober špil, ampak ni pa nek presežek. Tukaj sem pa že proti koncu.

Igram pa še na PCju Quake Champtions s kolegi in morem rečt, da nam je top. Imamo se fajnt like its 99'

#163 Bessie

• šerifi in depjutiji
  • 6 252 sporočil

Objavljeno 20 marec 2020 - 07:38

Včeraj zaključil Metro Exodus, koec me je malomrazočaral, a so mogoče različni?
Objavljena slika

Zdaj pa še DLCja...

Drugače pa najraje nabijam marjance, sem nabavil Prvo sezono v fizični obliki ;)
Pripeta slika: pinballa.PNG

#164 Čenir_

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• mn3njalničarji
  • 1 383 sporočil

Objavljeno 20 marec 2020 - 07:48

Oglej si sporočiloatomic, ob 19 marec 2020 - 20:41, rekši:

Igram Cuphead, katerega sem ne vem zakaj nekje na sredi opustil. Enostavno zame pretežak špil. Ene 3 bosse sem delal 20x

Zdej sem pa prišel do neke kvazi rulere, kjer mečeš kocko in to je pa čist preveč. Najmanj 3 različne mini bosse, ki sploh niso spet tolk ful lahko, moraš premagat. To je najmanj 3, če dobro mečeš, more like 4 in to z eno energijo, ko sem to končno naredil sem mislil, da bo konec in je potem še glavni tako brutalen, da moram po nekih kartah skakati. To bo verjetno moj prvi špil v lajfu, da sem tako daleč prišel in sem ga opustil. Kar je preveč je enostavno preveč. Vse ostalo pri igri je res dobro, le svinsko pretežka je in to na grd način, tako da je zadnja faza zmeraj najtežja, pa naj bo to boss ali skakanje po hobotnici.
Ironično je meni bila ruleta res lahka, ko jo nagruntaš, ker so bossi v resnici res lahki. Ko sem jo naredil, sem celo šel 2x skozi njo, ker sem enkrat vrgel, da greš na začetek

Za final final bossa pa samo lagano spread shot in šicaš. Boš ga že zbil. Jaz sem na hard potreboval ene 2 uri, tako da ti na normal mode maš 1 uro igranja in ga boš zbil. Če si tako daleč prišel, valda ne boš končal na tej točki

#165 Čenir_

• mn3njalničarji
  • 1 383 sporočil

Objavljeno 20 marec 2020 - 07:50

Aja, ti še sploh nisi pri final bossu, sam ruleto še delaš

Zadnji boss pri ruleti je all-in. Samo šicaš na polno, nima dosti energije, ene 10-15 sekund ga moraš streljat samo. Čimveč lajfa probi obdržat do tega bossa, ker to skakanje na kartah meni ni šlo, tako da sem ene 2 hita pokasiral na njih

#166 MartinPocrezze

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 353 sporočil

Objavljeno 20 marec 2020 - 08:13

Oglej si sporočiloBessie, ob 20 marec 2020 - 07:38, rekši:

Drugače pa najraje nabijam marjance, sem nabavil Prvo sezono v fizični obliki ;)
Priponka pinballa.PNG

Kje si dobil v fizični obliki?

#167 Bessie

• šerifi in depjutiji
  • 6 252 sporočil

Objavljeno 20 marec 2020 - 09:02

Na internetih...ebay.

#168 YomommaY

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 591 sporočil

Objavljeno 20 marec 2020 - 11:18

Pred kratkim sem spoliral Uncharted 4 za platinum in preigral Lost Legacy. Občasno še malo Uncharted Survival in Multiplayer igram. Drugače pa sem iz kupa prahu izvleku še PS3 in trenutno nabijam Ratchet & Clank Collection.

Konzol nisem prižgal 1 leto menda pol sem pa konc lanskega leta začel mal igrat une Telltale igre in me je potegnlo nazaj in takoj na Uncharted 4 crushing. :D

#169 atomic

• vesoljci
  • 7 205 sporočil

Objavljeno 20 marec 2020 - 14:47

Oglej si sporočiloČenir_, ob 20 marec 2020 - 07:48, rekši:

Ironično je meni bila ruleta res lahka, ko jo nagruntaš, ker so bossi v resnici res lahki. Ko sem jo naredil, sem celo šel 2x skozi njo, ker sem enkrat vrgel, da greš na začetek

Za final final bossa pa samo lagano spread shot in šicaš. Boš ga že zbil. Jaz sem na hard potreboval ene 2 uri, tako da ti na normal mode maš 1 uro igranja in ga boš zbil. Če si tako daleč prišel, valda ne boš končal na tej točki
Evo obrnil. Zadnji boss, mi ne pride niti med top 5 bossov v igri in sem ga kar hitro po ruleti naredil. Po drugi strani ruleta pa zajebana, ker se ne moreš učit, ker nikoli ne veš kaj dobiš in koliko boš potreboval do konca...

#170 Čenir__

garjavi nestvor z luskavico

• mn3njalničarji
  • 142 sporočil

Objavljeno 20 marec 2020 - 14:49

Čestitke

#171 atomic

• vesoljci
  • 7 205 sporočil

Objavljeno 20 marec 2020 - 14:51

Oglej si sporočiloČenir__, ob 20 marec 2020 - 14:49, rekši:

Čestitke
tnx
Overall ful dober špil, ampak vseeno se mi zdi malce pretežek. Vsaj zame. Ne vem če sem po prvem worldu naredil kakega bossa z več, kot enim healthom.

#172 Wu-MaSTeR

najraje liže usmrajenega krapa.

• mn3njalničarji
  • 55 sporočil

Objavljeno 21 marec 2020 - 06:13

Pred par dnevi začel igrat Nioh - prvi del! Ne vem točno, zakaj je trajalo tak dolgo, da sem si ga nabavil, ker me je ze od izzida mikal, ampak tak mamo ... sem ene 6-7 ur v špilu, pa mi je za zdaj res SUPER! :) bojni sistem se mi ful dopade, itak furam kulski double katana ninja style, do zdaj z katanami sekam nasprotnike ko zrezke tune, predvsem s nizko pozo, izmikanjem in KI pulsom ... ajde, pri Yokai-demonih morem malo bolj pazit, tudi parkrat so me ze zmazali, ampak za zdaj gre ... sem pa komej prvo misijo (ribiška vasica) fertik, pa delam zaj stransko misijo v isti vasici, tak da sem si ga vzel u eazy :happy: kul mi je crafting sistem, z vsemi opcijami, ko naredis "fuzijo" dveh orozij in dobis kako boljso ven ... nice, do zdaj mi je res kul, po BB, DS3, Sekiro spet en Souls-Like špil ki me je zagrabo pa ga bon verjetno igral naslednjih par ... tednov? mescov? Bomo vidli, do TLOU2 ziher :D

#173 Zorz

• mn3njalničarji
  • 1 342 sporočil

Objavljeno 21 marec 2020 - 08:16

Doom eternal, itak :mafija:. še vedno pa moram skončati pajek moža in AC: syndicate...

#174 Slinch

polbogec

• vesoljci
  • 10 972 sporočil

Objavljeno 22 marec 2020 - 10:50

Dobil Undertale, preigral Undertale, sovražil Undertale, kupi kdo Undertale?

Objavljena slika

#175 Čenir__

• mn3njalničarji
  • 142 sporočil

Objavljeno 22 marec 2020 - 11:36

Povej kaj več :D

#176 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 5 916 sporočil

Objavljeno 22 marec 2020 - 11:45

Tudi mene zanima :D Jaz sem ga sicer igral kake 2 uri potem pa obupal. Sem pa pogledal video walkthrough. Liki pa zgodba zelo cool, gameplay pa precej katastrofa.

#177 Šimšalamima Huhu

skače z ritko na svečnik.

• šerifi in depjutiji
  • 1 707 sporočil

Objavljeno 22 marec 2020 - 22:08

Ugnobil sem Ornsetina in Smougha, u prvo je bil sweet surprise ampak OK, sem samo u izi klel med fajtom, Po končanem sem šel mal brat takitke od folka na netu in gledam na youtube modela v nekem heavy armor caster buildu. Dmga ni delal nič, je pa kasiral macolo direkt u faco pa mu uzame 20% hp. Tko se mi zdi, da tale paper armor ful dex build ful seka, ko imaš že nadrkane vse move sete bossov in veš kako abusat pozicije, sicer je pa zelo neodpustljiv. Plus je sicer, da ful hit prlaufaš od bonefirea nazaj umret.

https://i.imgur.com/10lPFt2.gifv

#178 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 663 sporočil

Objavljeno 22 marec 2020 - 23:35

Ja ampak to je imel tip nek dedicated build ziher :) ponavad je bolj tko, da v prvem igranju z nekimi homebrewed buildi itak v vsakem primeru dobiš po pički, ali kot dex glass cannon ali pa kot revež s pol metra velikim ščitom z narisano zaščitno runo "rad imam kurca", po katerem nažigajo momci z nekajtonskimi macolami :D

Je bilo pa meni v prvo vedno največji gušt igrati s ščitom, prov nič u lajfu mi ne da istega filinga varnosti, kot s polnim lajfom, 99 puščicami in skrit za ščitom raziskovati neke zafukane katakombe v Soulsih. Mogoče ko pozimi nag tečem izpod tuša skozi mrzel hodnik in se zarijem pod dvojni kovter in ob tem vem, da mi je bo več treba na mraz, mogoče edino to, evo :D

#179 Fantom

kvačka. (How gay is that??)

• rumeni jaki
  • 1 674 sporočil

Objavljeno 22 marec 2020 - 23:45

Karantena party:

- Rainbow Moon
- Fallout new vegas
- nba 2k20
- Titan quest
- binding of isaac

#180 tomazek

ga zmagoslavno poriva vse do jajc.

• rumeni jaki
  • 1 627 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 12:03

Fakof Ori and the Will of the Wisps... drkajo igralca v glavo. Če nebi bil to zadnji run bi sedaj igro takoj porbisal. Dobro, da so vmes zabavni trenutki, ti runi pred nekimi pizdami, kjer ne smeš celo večnost narediti niti najmanjše napake in potem ponavaljti od začtka pa so :sick: :sick: :sick: Grem še par krat probat, če ne pa se naj jebejo, čeprav vem, da je to konec.

#181 ke_kit

• mn3njalničarji
  • 1 300 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 12:34

Mene je zaenkrat zajebaval samo Luma Pools run pred žabo.
Osebno se mi igra ne zdi tolk težka no. Furam +70%dmg/+70%hth perk skossss. :D

#182 tomazek

• rumeni jaki
  • 1 627 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 13:02

Ma saj sem pol naredil. In kolikor vidim ni bil zadnji (no možno, da je bil zadnji run - UPAM), ampak je še kar en precejšen del ostal. Drugje me to umiranje tak ne fuka, kot pri runih, kjer je res vse do konca na timing. Jebe me tudi to, da pol ko končam eni vidim, da dobijo občutek zmagoslavja in se dobro počutijo. Jaz pa sem tudi po tem, ko konam še vedno nafukan in jim jebem mater zakaj so to tak naredili in praktično nimam občutka, da sem zdaj nekaj dosegel.

#183 ke_kit

• mn3njalničarji
  • 1 300 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 13:07

Story of my life with Sekiro XD

#184 tomazek

• rumeni jaki
  • 1 627 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 13:32

Oglej si sporočiloke_kit, ob 24 marec 2020 - 13:07, rekši:

Story of my life with Sekiro XD

Teh iger se iz zgoraj omenjenega razloga niti ne dotikam :) Še Bloodborne sem opustil takoj na začetku. Je pa res, da sem takrat po letih in letih neigranja spet pričel z igranjem in nisem mel nobenega filinga za igre. Kupil sem ga kak mesec po tem, ko sem kupil PS4 in popizdil pa izbrisal. Od takrat na PS4 nisem več dal nikoli nobene From Soft igre, niti Nioh ipd... :D Enostavno jaz nimam živcev za te zadeve, žal.

#185 amnesia

degustatore di cannoli

• mafija
  • 12 329 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 13:40

Oglej si sporočilotomazek, ob 24 marec 2020 - 12:03, rekši:

Fakof Ori and the Will of the Wisps... drkajo igralca v glavo. Če nebi bil to zadnji run bi sedaj igro takoj porbisal. Dobro, da so vmes zabavni trenutki, ti runi pred nekimi pizdami, kjer ne smeš celo večnost narediti niti najmanjše napake in potem ponavaljti od začtka pa so :sick: :sick: :sick: Grem še par krat probat, če ne pa se naj jebejo, čeprav vem, da je to konec.

te scene z bezanjem mi grejo blazno na kurac, se posebno, ce je celotna igra sicer umirjena in ti pusti igrat v lastnem temu

se spomnim prvega orija, imel sem vrocino, refleksi v pizdi, v osnovi pure chill igrica, potem ti pa fuknejo tisto drevo z narascajoco vodo

o fak, to je bil rage over 9000

#186 tomazek

• rumeni jaki
  • 1 627 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 13:45

Oglej si sporočiloamnesia, ob 24 marec 2020 - 13:40, rekši:

potem ti pa fuknejo tisto drevo z narascajoco vodo

o fak, to je bil rage over 9000

Se še predobro spomnim. Bil prejšnji teden tam. Tudi skoraj razbil kontroler.

#187 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 663 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 13:54

Teh "perfect run" delov se ful spomnim še v Donkey Kong: TF in pa v Rayman bonus sobah :D M m m mmm, res extra sreča, ljubezen in veselje ob igranju :wub:

Pizda a je oseba na svetu ki ji je igranje takih levelov cool ffs :D

#188 ke_kit

• mn3njalničarji
  • 1 300 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 13:59

Men so zakon.

#189 Čenir__

• mn3njalničarji
  • 142 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 14:00

Meni so v Raymanu dogajale na polno (če imamo v mislih tiste muzičke rune). Dober dizajn imo

Sicer jih ne maram. Se jih pa spomnim iz otroštva, kjer so bile v vsakem drugem platformerju. Najbolj mi je v spominu ostalo iz Prehistorik 2, k se je v nekem drevesu dvigoval ekran

#190 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 7 663 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 14:05

ne, takšne čist "klasične" rune mislim

#191 tomazek

• rumeni jaki
  • 1 627 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 14:11

Oglej si sporočiloČenir__, ob 24 marec 2020 - 14:00, rekši:

Najbolj mi je v spominu ostalo iz Prehistorik 2, k se je v nekem drevesu dvigoval ekran

Ko sem igral Prehistorik 1&2 sem bil še mlad in imel dosti dosti boljše živce.

#192 Čenir__

• mn3njalničarji
  • 142 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 14:14

Kako pa je Rayman Legends top igrica, sem spet malo pogooglal, ker je Galko bumpal. Jebemti, če ni to zraven Super Mario World in Celeste TOP 3 platformer ever

#193 Ezoterik

rdeči prerok

• komunisti
  • 1 733 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 14:59

To pa je hot take, ne glede rayman legends, glede enga druzga spila od teh treh :D

#194 YomommaY

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 591 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 15:52

Kaj pa ne štima s Super Mario World?

#195 Čenir__

• mn3njalničarji
  • 142 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 15:53

Saj sem razmišljal, a čem dat Super Mario World al Super Mario Bros. 3, pa sem se pol za World odločil. Vem pa, da je kontroverzna izbira :D :D :D

#196 atomic

• vesoljci
  • 7 205 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 20:11

Men je ORI najslabši od naštetih, enostavno ni tako smooth in odziven, kot marioti in raymani.

A se ne smatra super mario 3, kot en najtežjih. Pa jest se to spomnim, da smo kot otroci 8-9 let stari obračali, tko dost simple.

#197 Majek

Sm3rt

• vesoljci
  • 2 933 sporočil

Objavljeno 24 marec 2020 - 20:16

Čenir Ma samo za tiste, ki jim je SMB3 boljši. Itak sta oba kampa ogromna.

Rayman Legends pa je zakona ja. Čeprav nisem platiniral na ps3, ker je bila ena trofeja nočna mora.

#198 George Michael

pečen piščanec s snajpo

• šerifi in depjutiji
  • 732 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 15:54

Platinoral GoW vceraj na ng+...(bom napisal malo daljsi spis zakaj spil ni dober).

Zaj pa po vec kot leto nazaj na RdR2....faak kak je pa to lep spil...bolano. Legendery animals...here i come!

#199 vlaho

Majhen zeleni, ki dela piv-piv-piv.

• vesoljci
  • 1 398 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 20:15

danes cel dan malo za službo vmes pa Hollow knight. Odlomu sm Mantise in Soul Lorda, zdej pa tamanim Crystal Peak. Res je kul špil in lepo vleče, samo ko se ne morem spravit zraven da bi to nabijal po par dni. Mam dan k nabijam cel dan, pol pa 10 dni nič, jebo te IRL :D

#200 fric

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 473 sporočil

Objavljeno 25 marec 2020 - 20:36

Oglej si sporočiloamnesia, ob 24 marec 2020 - 13:40, rekši:

se spomnim prvega orija, imel sem vrocino, refleksi v pizdi, v osnovi pure chill igrica, potem ti pa fuknejo tisto drevo z narascajoco vodo
oh, you summer child. V dvojki zadnji tek pred
Spoiler
, že dolgo nisem dopustil, da me pripravi igra tolk do roba.
Drugače preigral Ori 2, sicer se enke slabo spomnim sam se mi zdi, da jo nagradi.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov