Skoči na vsebino

92 odgovorov na to temo

#1 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 17 junij 2012 - 06:45

Objavljena slika

Objavljena slika

DCS: World

Trenutni status:

DCS World 2.5

DCS World 2.5 Open beta

Je osnova za vse module ki jih izdajo. Omogoča lažjo in krajšo instalacijo ter večjo kompatibilnost na multiplayerju, ponuja pa brezplačna aviona Sukhoi Su-25T (NATO oznaka: Frogfoot) in Northgrop Grumman TF-51, civilna varianta Mustanga. Prvi je sodobnejša različica ruskega jurišnega aviona, na katerega je mogoče navesiti bogato izbiro orožij VENDAR pa se sploh ne uporablja toliko kot se njegovega starejšega nenadgrajenega bratca Su-25 (moč ga je kupiti samostojno ali v paketu Flaming cliffs 3. Seveda se bolj priporoča slednje, saj vsebuje 6 letal) je kljub svoji starosti danes še vedno uporabno letalo v Rusiji odkoder izvira in nekaterih državah nekdanje Sovjetske Zveze ter državah Varšavskega pakta. Module delajo tako avtorji sami (Eagle Dynamics) kot tudi zunanji partnerji. Sodelujejo z proizvajalci pravih letal, tako da naj bi bilo možno vžgati tudi pravo letalo na podlagi znanja iz simulacije DCS, ampak so v špilu postopki vžigov letal poenostavljeni ali pa so ponekod določeni postopki preskočeni – kar je popolnoma razumljivo. Pri nekaterih modulih je možen tudi arkaden modus, iz katerega počasi postopoma preklapljamo na simulacijskega, bolj kot se naučimo leteti.
Tale tema je leta 2012 vsebovala opise modulov ki so takrat izšli, vendar sem jih bil primoran vreči čez okno, saj sedaj moduli prihajajo ven kot po tekočem traku, zato je prevod njihovega opisa brezpredmeten. Ko bo kaj pametnega ven prišlo, bom objavil link do novice in vas tako, kadar mi bo čas dopuščal, sproti obveščal o novostih. Lahko pa navedem seznam trenutnih modulov.

Fixed wing aircraft:
Jet:
  • Sukhoi Su-25T; NATO: Frogfoot (V osnovi brezplačen modul)
  • Fairchild Republic A-10C Warthog (DCS: A-10C Warthog)
  • Fairchild Republic A-10A Thunderbolt II (neklikabilen kokpit, lahko kupljen samostojno ali v paketu Flaming Cliffs 3)
  • Sukhoi Su-25; NATO: Frogfoot (neklikabilen kokpit, lahko kupljen samostojno ali v paketu Flaming Cliffs 3)
  • McDonnell Douglas F-15C Eagle (neklikabilen kokpit, lahko kupljen samostojno ali v paketu Flaming Cliffs 3)
  • Sukhoi Su-27; NATO: Flanker (neklikabilen kokpit, lahko kupljen samostojno ali v paketu Flaming Cliffs 3)
  • Sukhoi Su-33; NATO: Flanker-D (neklikabilen kokpit, lahko kupljen samostojno ali v paketu Flaming Cliffs 3)
  • Mikoyan-Gurevich MiG-29; NATO: Fulcrum (neklikabilen kokpit, lahko kupljen samostojno ali v paketu Flaming Cliffs 3)
  • North American F-86F Sabre (DCS: F-86F Sabre by Belsimtek/sedaj ED)
  • Mikoyan-Gurevich MiG-21bis; NATO: Fishbed (DCS: MiG-21bis by Magnitude 3 LLC)
  • Mikoyan-Gurevich MiG-15bis; NATO: Fagot (DCS: MiG-15bis by Belsimtek/sedaj ED)
  • Dassault Mirage M-2000C (DCS: M-2000C by RAZBAM)
  • Northrop F-5E Tiger II (DCS: F-5E Tiger II by Belsimtek/sedaj ED)
  • Saab AJS-37 Viggen (DCS: AJS-37 Viggen by Heatblur)
  • McDonnell Douglas AV-8B Harrier II (DCS: AV-8B Night Attack V/STOL by RAZBAM)
  • McDonnell Douglas F/A-18C Hornet Lot 20 (DCS: F/A-18C Hornet)
  • Grumman F-14 Tomcat (DCS: F-14 Tomcat by Heatblur)
  • Mikoyan-Gurevich MiG-19P; NATO: Farmer (DCS: MiG-19P Farmer by RAZBAM)
  • General Dynamics F-16C Viper (DCS: F-16C Viper)
Jet / trainer:
  • BAE Systems Hawk T.1A (Hawk T.1A for DCS World by VEAO Simulations) DEFUNCT. Avion odstranjen iz nadaljnjega razvoja, ga ni več možno kupiti, ekipa VEAO je propadla.
  • CASA C-101 Aviojet (C-101 Aviojet for DCS World by AvioDev)
  • Aero Vodochody L-39C & L-39ZA Albatros (DCS: L-39 Albatros)
Prop / WW2:
  • North American TF-51D Mustang (v osnovi brezplačen, civilna/trenažna različica slavnega P-51D Mustanga, torej brez radijev in temu primerne opreme za oborožitev)
  • North American P-51D Mustang (DCS: P-51D Mustang)
  • Focke-Wulf Fw 190 D-9 Dora (DCS: Fw 190 D-9 Dora)
  • Messerschmitt Bf 109 K-4 Kurfürst (DCS: Bf 109 K-4 Kurfürst)
  • Supermarine Spitfire LF Mk. IX (DCS: Spitfire LF Mk. IX)
  • Polikarpov I-16 (DCS: I-16 by OctopusG)
  • Focke-Wulf Fw 190 A-8 Anton (DCS: Fw 190 A-8)
Prop / trainer / civil / other:
  • Yakovlev Yak-52 (DCS: Yak-52)
  • Christen Eagle II (DCS: Christen Eagle II by Magnitude 3 LLC)
Rotor wing aircraft:
  • Kamov Ka-50 Hokum (DCS: Black Shark 2)
  • Bell UH-1H Huey (DCS: UH-1H Huey by Belsimtek/sedaj ED)
  • Mil Mi-8MTV2 'Hip' (DCS: Mi-8MTV2 Magnificent Eight by Belsimtek/sedaj ED)
  • Aerospatiale Sa-342M, Sa-342L, Sa-342Mistral Gazelle (DCS: SA342 Gazelle by Polychop Simulations)
  • Mil Mi-24P 'Hind'*
Other:
  • DCS: Combined Arms (nadziranje in ukazovanje (talnim) enotam)
  • DCS: Flaming Cliffs 3 (A-10A, Su-27, F-15C, Su-25, Su-33, MiG-29A/S/G)
  • DCS: NS 430 Navigation system (neuradni GPS modul od Garmina)
Terrains:
  • Kavkaz
  • Nevada
  • Normandija (WW2 teater)
  • Ormuška ožina
  • Sirija*
  • Afganistan*
  • Falklandsko otočje*
  • Brezplačna free mapa, zaenkrat še ni nobenih info, vendar je potrjena*
  • Nova WW2 teater mapa*
Campaigns:
  • Su-27 The Ultimate Argument Campaign
  • Ka-50 / Black Shark 2 Republic Campaign
  • A-10C The Enemy Within Campaign POSODOBLJENO
  • F-15C 16-2 Red Flag Campaign
  • A-10C 16-2 Red Flag Campaign
  • A-10C Basic Flight Training Campaign
  • P-51D High Stakes Campaign
  • F-86F/MiG-15bis The Museum Relic Campaign
  • A-10C Operation Piercing Fury
  • A-10C Advanced Aircraft Training Qualification Campaign
  • F-5E Aggressors Basic Fighter Maneuvers Campaign
  • The Border Campaign (Mi-8MTV2)
  • A-10C Stone Shield Campaign
  • F-5E Aggressors Aur Combat Maneuver Campaign
  • UH-1H Argo Campaign
  • Mi-8MTV2 Oilfield Campaign
  • A-10C Tactical Training Qualification Campaign
  • Spitfire LF Mk, IX Operation Epsom Campaign
  • F-15C The Georgian War Campaign
  • P-51D Charnwood Campaign
  • AJS-37 Viggen: 16-2 Red Flag Campaign
  • F-15C Aggressors BFM Campaign
  • L-39 Albatros Kursant Campaign
  • M-2000C Red Flag Campaign
  • Mi-8MTV2 and Ka-50: Memory of a Hero Campaign
  • Spitfire IX The Big Show Campaign
  • Combined Arms: Frontlines Campaign
  • P-51D: The Blue Nosed Bastards of Bodney Campaign
  • The Enemy Within 3.0 Campaign
  • F/A-18C Aggressors BFM Campaign
  • UH-1H Worlds apart - Spring 2025 Campaign
  • Bf 109 K-4 Jagdflieger Campaign
*potrjeno in še v delu

No, tale uvodni post se bo sproti updejtal s seznamom novitet. Do takrat pa čekirajte zadnje najfrišnejše novice iz ED-jevega brloga in njegovih partnerjev.

#2 Sneti

Skriti beli ninja

• legende
  • 676 sporočil

Objavljeno 17 junij 2012 - 07:36

To si dobro napisal.

#3 seattle

vseskozi piratizira! APZ, na pomoč!!!

• vesoljci
  • 1 863 sporočil

Objavljeno 17 junij 2012 - 09:53

Super op! :worship: Me je kr prijelo da dam Warthoga iz omare pa kako odletim :)

PS: Mal drgač zamerim Eagle dynamics, da še zdej niso mogli spacat Nevade..oz. dodat vsaj kakega drugega novega terena.
Ker ta Kavkaz je prekleto booring ....

#4 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 26 junij 2012 - 19:59

Par dni nazaj je izšel promo za P-51D. Ko izide Mustang, ga bo ta muvi predstavljal.

Glowing Amraam obvlada videje, a tu je po mojem mnenju s številom letal malček pretiraval.

#5 ZUTI

garjavi nestvor z luskavico

• šerifi in depjutiji
  • 143 sporočil

Objavljeno 05 julij 2012 - 06:53

Jup, takoj, ko izdajo Mustanga bom potegnu svojo šaro zopet na plan in poizkusil. Zgleda super. Vejo, kako se stvari streže.

#6 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 05 julij 2012 - 07:10

Lahko že zdaj kupiš, pa špilaš v beta fazi in poveš/predlagaš kako stvar ali dve devom na forumu ;)

#7 ZUTI

• šerifi in depjutiji
  • 143 sporočil

Objavljeno 05 julij 2012 - 07:56

Ok, torej moram prečitat kako dobit :D

#8 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 05 julij 2012 - 08:30

Paypal/kreditna, potegneš DCS: World, modul P-51 Mustang, vse skupaj instaliraš, to je to. :) V bistvu lahko vse skupaj že potegneš še preden kupiš, samo igrat ne boš mogel dokler ni keyja.

http://www.digitalco...cr=shop&lang=en

Samo moreš vedet da se še ne ve ali bodo tudi kaka druga letala iz 2. sv. vojne. Zdaj še ne, mogoče pa čez en cajt. Še ni 100%.

#9 ZUTI

• šerifi in depjutiji
  • 143 sporočil

Objavljeno 05 julij 2012 - 09:04

Vse kar je je to, da rabjo enega FW-ja notr poturit, da konkurira. Nima veze, bom pogledal in se odločil. Zgleda fino, kakorkol že obrneš stvar. Sicer pa, kot si v uvodu napisal, vedno lahko upamo na dobro 3rd party stvar. Ti to bolj spremljaš: a bo opcija dodajanja novih map? So kaj poštimal grafični pogon v smislu renderiranja okolice? Talne teksture mi, vsaj an videih, še vedno mal tako-tako izgledajo :D Sem razvajen od Outerre sedaj, čeprav je tam samo Cessna ampak je jaw-dropping vse skupaj.

#10 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 05 julij 2012 - 09:34

Po pravici povedano, ne vem če kak 3rd party izdeluje lasten teren. Zdaj je zaenkrat še vedno prevladuje severnovzhodni del Črnega morja, potem bo pa ED izdal (žal plačljivo) puščavo Nevada skupaj z Las Vegasom in letališčem Nellis AFB, ki je dom letal A-10.

Drevesa zdaj riše tudi če so 20km proč, teksture so kokr so, včasih je res težko najdet enote od zmazkov na tleh sploh v Black Sharku, saj le-ta nima FLIR-a tako kot ga ima Warthog v svojem Litening sistemu. Outerra je pa itak grafični bonbonček, to pa itak. Ne bi se pa čudil, če bodo v prihodnosti Kavkazu kej spucali grafiko in naredili bolj čista tla, da bi bilo lažje najdet tarče samo ne vem. :)

#11 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 15 september 2012 - 21:31

Napovedan je (Lock On) Flaming Cliffs 3, ki bo dodal 8 letal (katera so to, piše v prvem postu).

http://forums.eagle....ead.php?t=93634

Bonus pa je popolnoma nov model za letalo F-15C, kampanja zanj ter 3D 6DOF kokpit zanj. Ostala zgleda ostajajo nespremenjena in bo tako FC3 čisto dober filler do četrtega letečega modula za DCS.

EDIT: Glede na to da je F-15C dobil nov 6DOF kokpit se zdaj ugiba da je 4. modul prav F-15C. Če je to res, bo veliko ljudi razočaranih, saj se namreč izmed od trojice F-15, F-16 in F/A-18 pričakujeta prav slednja. Tako pa bomo dobili nekaj, kar smo že imeli, čeprav s klikabilnim kokpitom in z dodatno zajetno proceduro za vžig letala.

#12 Hawc

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 162 sporočil

Objavljeno 16 september 2012 - 07:59

Vsa letala so že bila v prejšnjih razen da sta 2 nove različice mig-29. Zakaj ne dodajo kakšnega eurofighterja, f-18, f-22?

#13 666

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 93 sporočil

Objavljeno 16 september 2012 - 08:26

Preveč je teh ameriških jajc . Nej zrihtajo Miga al pa Sukhoija al pa Hinda, sej so Eagle Dynamics ja ruska firma .

#14 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 16 september 2012 - 09:14

Pomoje je štos v tem, da trg letalskih simulacij predstavljajo prav zahodnjaki, zato bodo pomojem rusi sledili kasneje. Eurofighter se že dela kot 3rd (plačljiv, saj ga mislijo narediti na nivoju DCS: A-10C (preverite thread Eye Candy - 3d Cockpit)) party addon, F/A-18 bo pomojem ko bo, F-22 (skupaj z ostalimi kvazi nevidniki) pa upam da je med zadnjimi na seznamu. Po tem američanu pa sem prepričan da skoraj definitivno sledi kak ruski jet.

EDIT: IRIS pravzaprav že dela flyable F-15E Strike Eagle, F-22 Raptor in F-14D Tomcat. Zadnji na seznamu bi utegnil zanimati celo mene. Podizba za IRIS http://forums.eagle....splay.php?f=203

#15 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 10 oktober 2012 - 22:16

Izšel je promo video za DCS World. Na koncu je tudi 'rajcnik' za DCS: UH-1H, pravtako je napovedanih cel kup 3rd party addonov:

http://forums.eagle....splay.php?f=200

Tu lahko prečekirate izbe teh 3rd partyjev. Najdete lahko WiP-e za Harrierja, F-14A Tomcata, UH-1H itn.

#16 jamiroq

bednik z dvema sporočiloma

• mn3njalničarji
  • 2 sporočil

Objavljeno 16 oktober 2012 - 07:24

Oglej si sporočiloSmukY, ob 10 oktober 2012 - 22:16, rekši:

Na koncu je tudi 'rajcnik' za DCS: UH-1H

so there i was in saigon... :o)

manjka le ustrezen scenery. čeprav, glede na to, koliko časa tenstajo nevado nimam nekega upanja. krim in kavkaz pa sta že pošteno dolgočasna.

#17 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 18 januar 2013 - 09:53

V tem videu se med drugim pove tudi, da bo naslednji DCS modul F-18C Hornet in da se P-51D Mustangu pridruži Fockewulf FW-190.

#18 gorkyporky

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 96 sporočil

Objavljeno 21 januar 2013 - 02:18

Ko pa laufajo, oz. so sistemsko pozrešne te zadeve? Ker se spomnim da je blo lock on še leta po izidu praktično nemogoče laufat na high nastavitvah.

#19 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 21 januar 2013 - 05:23

Če maš spodobno mašino bo delal čisto v redu. Engine so zelo spolirali in deluje precej bolje kot je recimo v prvemu LOMACu. Lahko si potegneš DCS world, ki je free pa vidiš kak ti kej laufa.

Aja še to, v videu se pove da bodo dodana naslednja letala oziroma helikopterji kot moduli za DCS World:

Upcoming DCS aircraft list:
F/A-18C
SU-27SM
F-15C
FW-190
MIG-21
F-86F
L-29
UH-1H
MI-8MTV2
AH-1G
Mi-24
OH-58

#20 666

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 93 sporočil

Objavljeno 21 januar 2013 - 16:04

lol , kdo bo to vse treniral .Drgac pa zakon. A ima kdo od vas dcs p51 ?

#21 Hawc

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 162 sporočil

Objavljeno 22 januar 2013 - 09:13

kdo bo to vse kupil? a ne računajo za enega 30€?

#22 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 22 januar 2013 - 14:10

Jah glede na to koliko truda se vloži not mislim da je kar poštena cena ... in glede na to da je notri skoraj vsaka delujoča funkcija se lahko za teh 30€ naučiš vžgati, leteti in uporabljati letalo - minus posebni efekti kot so max in min G, vibracije, pomanjkanje kisika v zraku zato ker si pozabil vklopit dovod kisika itn :D

Cena je pa odvisna od kompleksnosti letala in dela vloženega vanj. Kupiš pa tisto kar te najbolj zanima - če boš hotel letet Su-27SM boš pač kupil Flankerja in ga letel! ;) Drugih modulov pa niti ne rabiš kupit če te ne zanimajo. :) Zase vem da bo med drugim Mi-24 vsekakor na seznamu za must buy.

666: Jaz si Mustanga ne lastim, ker sem vedno bolj nagibal k jetom kakor propelerjašem, ampak ga bom definitivno kupil ko bo zanj kaka akcija nekje tam 10 evrov. Na Steamu so že svojčas prodajal A-10C po 12 evrov tako da ni hudič da se ne bi to zgodilo nekoč še za Mustanga.

Aja, ker je DCS spremenil način instalacij (brezplačna osnova DCS: World) in plačljivi moduli zanj je zelo verjetno, da DCS-ja na Steamu ne bodo več prodajali, razen če izdajo DCS World na steam in ti preko Steama enostavno kupiš module kot DLC-je. To je samo moja ideja.

#23 666

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 93 sporočil

Objavljeno 25 januar 2013 - 20:17

Mal sem iz forme :D

Objavljena slika

#24 el_funisher

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 25 januar 2013 - 20:42

No vsaj preživel si :D

#25 Hellcat

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 83 sporočil

Objavljeno 05 februar 2013 - 20:15

Jaz imam pa en problem z DCS: World. Ko hostam server, vsi, ki se connectajo dobijo "Can't connect". Ampak, če se pa probamo connectat na public serverje pa vse dela brez problema. Ma kdo kakšno idejo kako bi se to popravil?

#26 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 05 februar 2013 - 21:50

Ja za DCS so znane te težave če hostaš preko routerja. Zato dosti folka leti preko hamachija recimo. No, jaz sem pri sebi rešil ta problem tako, da sem pogledal na kateremu IP-u mi hosta (čist takoj zraven ga vidiš ko hostaš) ter port (mislm da je default 6680 al nekej takega), nato pa sem odprl port preko IP-a s katerim hostam in potem odslej nisem več imel težav.

A igrate samo DCS: World s Su-25T ali imate še kak modul mogoče? Kolikor mi je znano samo s Su-25T brez nabavljenega dodatnega modula ne moreš letet online.

#27 Hellcat

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 83 sporočil

Objavljeno 06 februar 2013 - 17:18

Oglej si sporočiloSmukY, ob 05 februar 2013 - 21:50, rekši:

Ja za DCS so znane te težave če hostaš preko routerja. Zato dosti folka leti preko hamachija recimo. No, jaz sem pri sebi rešil ta problem tako, da sem pogledal na kateremu IP-u mi hosta (čist takoj zraven ga vidiš ko hostaš) ter port (mislm da je default 6680 al nekej takega), nato pa sem odprl port preko IP-a s katerim hostam in potem odslej nisem več imel težav.

A igrate samo DCS: World s Su-25T ali imate še kak modul mogoče? Kolikor mi je znano samo s Su-25T brez nabavljenega dodatnega modula ne moreš letet online.

Hvala za odgovor, bom probal odpret porte.

Nekateri majo kupljene DCS module, dva pa sva zaenkrat samo na Su-25T.
Sem bral, da naj bi moral imet vsaj en kupljen modul za multiplayer, ampak tisti posti so bili stari in jaz se lahko čisto brez težav connectam na serverje samo z DCS World tako, da zgleda, da je multiplayer zdaj dostopen brez dodatnih modulov.

#28 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 25 marec 2013 - 23:47

Počasi bo čas, da malo osvežim prvi post (zamenjam sliko za P-51D, Combined Arms in se o tem malo razpišem). Preden pa se lotim tega (namreč nevem, kdaj bom imel kaj časa), pa puščam sledeči video:

DCS: UH-1H Huey engine startup, taxi & takeoff. Video je že starejši, saj so ga posneli v času razvoja. Avtorji sedaj zatrjujejo, da je Huey praktično končan, le spolirati ga še morajo.

Prepurchase za Hueyja bo na voljo, ko izide patch 1.2.4, in tudi v taistem patchu ga bomo še imeli v beta fazi, da lahko javimo najdene major buge avtorjem.

Do pojutrišnem lahko DCS module kupite malo cenejše, saj imajo marčevsko razprodajo. Sam sem si, kot sem seveda prej omenil, kupil Mustanga za pičlih 8 evrov.

http://forums.eagle....222#post1703222

V linku je poleg oživitev kokpitov (2D>6DOF) iz Flaming Cliffsa (Namreč nekateri še vedno uporabljajo stare kokpite iz LOMAC oz FC/FC2) omenjeno še nekaj ostalih novitet, med drugim tudi uradna napoved frčoplanov kot so Focke-wulf Fw-190D-9 (za bok ob boku k Mustangu), F-15C (tokrat s fully clickable cockpitom), F/A-18C Hornet, MiG-21bis, helikopterji Ah-1G, Huey, Mi-8, Mi-24 itn. Seveda ne bo vsega sam ED delal, na pomoč jim bodo priskočili zunanji pomočniki (3rd party addonmakerji) ki pa imajo podpisan NDA z ED-jem, tako da se lahko obetamo kakovostnih izdelkov. Seveda bodo temu tudi plačljivi. V novici v temi pa ni teh slik, ki so sicer bile prisotne v mailu:

Objavljena slika

Objavljena slika

So bile še štiri slike, ampak same po sebi niso nič posebnega. Ti dve sta mi bili najbolj zanimivi. Več do nadaljnjega.

#29 seattle

vseskozi piratizira! APZ, na pomoč!!!

• vesoljci
  • 1 863 sporočil

Objavljeno 23 junij 2013 - 11:49

Tud Eagle Dynamics ma summer sale z vredu cenami:

DCS Summer Sale

Starting the 20th of June, we will offer massive 60% off sale of DCS products. The exception will be Lock On: Flaming Cliffs 3 having a 40% off sale. The sale will last until the 30th of June:
DCS: UH-1H Huey - $19.99
DCS: Combined Arms – $11.99
DCS: P-51D Mustang – $15.99
DCS: Black Shark 2 - $15.99
DCS: Black Shark 2 Upgrade – $11.99
DCS: A-10C Warthog – $15.99
DCS: A-10C Warthog 1.1.0.7 (English DVD box) – $15.99
DCS: Black Shark (DVD box) – $15.99
Lock On: Flaming Cliffs 3 – $29.99
DCS: Black Shark – $7.99

I`ll grab Mustang :D

Ampak najbols novica zame je pa tole:

The Next Eagle Dynamics DCS Modules

Later this year, we will offer:
A-10A: DCS Flaming Cliffs
Su-25: DCS Flaming Cliffs
F-15C: DCS Flaming Cliffs
Su-27: DCS Flaming Cliffs
This modules will feature:
1- Detailed 3D model (high polygon / high res textures)
2- 6 DOF cockpit
3- AFM
4- Lock On level cockpit systems
$19.99 USD at release

#30 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 23 junij 2013 - 19:09

Klikabilnih kokpitov še ne bo. Pa tole zadnje je po mojem nateg, ker bodo hoteli 20 dolarjev samo za AFM. Tudi za tiste, ki s(m)o kupili Flaming Cliffs 3.

#31 666

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 93 sporočil

Objavljeno 23 junij 2013 - 19:43

Update - 22 June 2013

We have completed our internal discussion of the availability of the "upgraded" Flaming Cliffs aircraft and we have decided to make them available for free to Flaming Cliffs 3 customers. We believe that this will add a very high level of new content to the FC3, it will avoid duplicate aircraft types, and we hope it will broaden the appeal of FC3 to an even larger audience.

#32 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 24 junij 2013 - 08:08

Ah, to sem pa res spregledal. My bad. No, kakorkoli že, kmalu bom moral narediti update prvega posta.

#33 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 05 september 2013 - 20:31

Izšel je beta modul Mil Mi-8MTV2 'Magnificient Eight', katerega je ravno tako naredil Belsimtek (UH-1H Huey).

In če se je kdo naveličal moderne ere, lahko backupa za drugo svetovno vojno:

http://www.kickstart...wii-europe-1944

Kar se DCS WWII Europe 1944 tiče, sam ne bom kaj dosti pisal o tem, ker me propelerji niso nikoli tako zanimali kot jeti.

#34 ZUTI

• šerifi in depjutiji
  • 143 sporočil

Objavljeno 06 september 2013 - 18:24

O lej jih, so se zbral pa bodo probal pokrast še mal dnarja preko kickstarterja. Se hvali Ilya z originalnim IL2, je pa svojo sposobnost pokazal pri nadaljevanju. Hvala bogu bodo mel DSC engine, upanje obstaja, čeprav bo po mojem IL2Sturmovik:BoS mnogo boljši. Hopefully.

#35 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 07 september 2013 - 02:14

Il2 BoS bo baje bolj Wings of Preyju podoben kakor resni hudi simulaciji a la Il-2 (1946). Vsaj tako sem prebral, ko sem nazadnje o tem bral. Pri tem DCS-ju sodeluje originalna ekipa Il-2, z Olegom in kot si že rekel, Ilyo na čelu.

#36 ZUTI

• šerifi in depjutiji
  • 143 sporočil

Objavljeno 07 september 2013 - 06:53

Ne, BoS je kot RoF, ta pa je hardcore. WoP so čist drugi ljudje, čist druga logika. Hell, še starega ruskega asa majo za testirat vse skup. BoS bo kar zares prava stvar. Bom tako al tako dobu early autum access, pa bom napisal mal več, ko dobim :D Itak pa sva že off-topic :D

#37 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 07 september 2013 - 09:43

Ja vem da ga delajo isti avtorji kot RoF samo so prav oni rekli, da nočejo izdelati pure simulacije. To hočem povedati. Seveda z predpostavko baje ... lahko pa da se motim.

#38 ZUTI

• šerifi in depjutiji
  • 143 sporočil

Objavljeno 08 september 2013 - 20:45

No ja, glede na sourse, ki jih uporabljajo za FM-je, UPAM, da ne bo temu tako. Kot sem rekel, se bo hitro vidlo jeseni. Pa glede na preview/dev diaries izgleda tako kot mora.

#39 Hellcat

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 83 sporočil

Objavljeno 28 september 2013 - 19:03

Jaz imam pa en problem z hostanjam DCS'ja.
Ker so v verziji 1.2.6 umaknili LAN funkcijo ne morem več hostat preko Tunngla, navadno pa tudi ne moram hostat, ker ostalim zmeraj reče "Can't connect"
Nisem za routerjam ampak sem direkt povezan na switch od T-2'ja.
Kaj lahko naredim, da to popravim?

#40 SmukY

se rad igra s klopotci.

• mn3njalničarji
  • 358 sporočil

Objavljeno 05 oktober 2013 - 09:02

Uf, če so res odpravili možnost LAN-a potem pa ne vidim druge možnosti kot da si nabavite/-š original ... ker med akcijami so moduili tako poceni, da ni za verjet. Ravnokar je se je ena nedavno končala, je pa imela take cene:

http://forums.eagle....ad.php?t=114150

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov