Skoči na vsebino

Adventures//Pustolovščine

1203 odgovorov na to temo

#41 kosovel

je ravnokar kraljevsko prdnil.

• mn3njalničarji
  • 232 sporočil

Objavljeno 28 avgust 2012 - 14:58

Deponia je res soliden izdelek, sam žal daleč od nekega presežka.

Predvsem me moti blazno nezanimiv grafični stil, ki naredi igro še eno izmed mnogih. Marsikdo se je zmrdoval nad artom od Monkey islanda SE, vendar moram rečt, da je tam svet deloval pristno, nekatere ilustracije imamše zdaj pred očmi, deponia pač kopira od tu in od tam (pa še ta nemška obsesija z evromangami),... Liki (ok sploh glaven, ostali so takotako) so dobro spisani ampak jst mislim da jih vizualna podoba zadržuje da bi postali prepoznavnejši.

Škoda, tudi zaradi tega, ker se zdi da bo po isti poti šel novi broken sword.

#42 Titanium

I N S T A N T S A T A N

• mn3njalničarji
  • 666 sporočil

Objavljeno 28 avgust 2012 - 15:31

V pustolovščinah ni veliko denarja, zato je presežek pri grafičnem slogu in nelesenost prej želja kot realnost. Tukaj se večina stroškov nabere, glavni problem pa je v tem, da se morajo že na začetku odločiti, ali bodo šli all out in riskirali pomanjkanje denarja nekje na sredini, ali investirali v zmeren artsy slog in mogoče prišli do konca brez izgube financiranja.

#43 kosovel

• mn3njalničarji
  • 232 sporočil

Objavljeno 28 avgust 2012 - 16:07

Nikakor ne pristanem na tezo da je denar tako huda omejitev.

Omejitev je bolj iznajdljivost, ki jo tem artistom manjka.
Če gledamo da se porabljen keš povečuje s številom sličic izrisanih za animacije, potlej je jasno, da je treba graditi na preproščini. Eden najlepših primerov je seveda Graham Anable in njegov Puzzle Agent. A deluje? vzdušje deluje za popizdit dobr (če pustimo ob strani dejstvo da je igra bolj povprečna,...)

Torej če v štartu veš, da keša ni, se ne greš hudega realizma in raje gradiš na čem drugem. Poleg tega niti ne govorim toliko o lesenosti, kot o neprepoznavnosti. Poglejte si npr Ben there Don That! Mnogo bolj stajliš pa gotovo manj keša porabljenga. Važna je izbira artistov. Machinarium je lep primer, kako bi svet deponie lahko zgledal, pa na koncu izgleda kot epizoda ben ten.

Props za tisto kar vidim da trenutno delajo pri Double Fine productions. Prov vidi se kako ima Scott C. najslabšo risbo ampak najbolj raztura na idejah in bo zadeva sigurno dobr zgldala. (sam še držimo pesti, da se bo tudi dobr igrala)

#44 Merithyn

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• mn3njalničarji
  • 1 050 sporočil

Objavljeno 01 september 2012 - 15:14

Peigral (skoraj) Walking Dead episodo 3 in je res čista katastrofa. Zaradi mene lahko kar že zaklučijo lepo. Zdej se popolnoma jasno vidi da odločitve, ki jih tako oglašajo pravzaprav čisto nič ne pomenijo. Zgleda da grejo po poti najmanjšega napora. Da ne govorimo, da so vse karakterje, ki so mi kej pomenli zredirali in pustili tiste par tečnežev in par popolnoma nezanimivih novih, za katere komaj čakam da jih lahko vržem kakšnemu zombiju, če bo ta opcija pa mislim da ne bo. :P
Škoda res, ker epizodi 1 in 2 sta veliko obetali od te serije. :online2long:

#45 kid666

prišel v fANALe za mistra mn3njalnika

• rumeni jaki
  • 2 705 sporočil

Objavljeno 01 september 2012 - 15:28

Ja zdej kritizirat glede odločitev se mi zdi še prezgodaj, mamo še 2 epizodi, kjer se bi mi zdel smiselno, da bodo vse skupi povezal. Je pa res ta epizoda em... zaskrbljujoča.

#46 game-master

skače z ritko na svečko.

• vesoljci
  • 804 sporočil

Objavljeno 03 september 2012 - 04:45

Je imel še kdo podoben problem pri Deponia ?

Resolucija mi pri full screen vedno ostane na super hd 1980x1020 al neki podobnega. Tolko velik ekran pa na žalost nimam. Spreminjat nemorem nič razen, če dam window mode kar mi pa tudi ne paše. Any ideas?

#47 Vincent

je prijavljen z ruskim računom.

• mn3njalničarji
  • 40 sporočil

Objavljeno 10 september 2012 - 20:47

Še par ur je na Gog.com po znižanih cenah na voljo kup supr avantur (Machinarium, Gemini Rue, The Whispered World..). Med njimi tud Resonance! Špil, ki sem ga ravno kupil in ga bom sprobal :P

#48 kosovel

• mn3njalničarji
  • 232 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 19:03

Ej a je špilu kdo tole:

http://www.darklingr...k/thelostcrown/

KR solidna cena, pa zdi se mi vredna špilat (ker čakam na sherlocka, da mu krepko pade cena)

Torej, je kdo ma kej lepga za povedat?

#49 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• govnači
  • 9 803 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 19:32

Men ni bila neki nora - grafično je dosti dolgočasna (mislm da sta mi bili komaj kšni dve sceni estetski in zanimivi), igralno pa ima ene fine uganke, ampak veliko premalo... zgodba pa je dolgčas. Jst ne bi ravno priporočal in mi tudi ni jasno odkod visoke ocene.

#50 kosovel

• mn3njalničarji
  • 232 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 19:43

Oglej si sporočiloChenier, ob 01 oktober 2012 - 19:32, rekši:

Men ni bila neki nora - grafično je dosti dolgočasna (mislm da sta mi bili komaj kšni dve sceni estetski in zanimivi), igralno pa ima ene fine uganke, ampak veliko premalo... zgodba pa je dolgčas. Jst ne bi ravno priporočal in mi tudi ni jasno odkod visoke ocene.

u šit, jst sem jo pa lih zarad zgodbe hotu ubavt.
huh hvala, sem bil tik pred nakupom :)

Dej a mi priporočaš kej pametnega , ker bi si kej dobrga rad prvošu.

Naj bo pač adventure game, čim manj sci-fi, alpa fantasy (takele horror, ajde može), pa dej jih ene deset naštej, da mam za zbirat, ker sem že dost prešpilal :)

Tenkju ..

#51 kosovel

• mn3njalničarji
  • 232 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 20:08

UUUUuuu kaj pa Stitch in time, a bo kej bolj?

#52 Chenier

• govnači
  • 9 803 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 20:15

Zgodba je men še najslabši element Lost Crowna, tko da na podlagi tega res ne nabavljat. Novega Shelocka pa sem opazoval brata pri igranju, skor eno uro dialogov hehe. Upam da bo carska igra, verjetno bom jo ob priložnosti preigral.

Jst zlo dolgo brskam po spletu preden najdem kšne pustolovščine, ki jih še nisem preigral in so mi všeč :D. Tko da bom probu naštet ne čist obvious izbire. Mislm lahko bi ti pisu da so mi najboljše avanture Grim Fandango in Gabriel Knight 2, sam te si itak že verjetno igral.

The Last Express si igral? Upam da ne, men je carska igra. Men je hudo ker je ena redkih iger, kjer se res počutiš, kot da igraš v realnem času... všeč mi je kako protagonisti govorijo v maternih jezikih, tvoj lik pa razume sam tri jezike, tko da imaš za te tri podnapise (sem pozabu katere že) ostale pa lahk razumeš sam, če jih tudi v RL razumeš :D. Jst se spomnim da sem neki srbščine razumel. Zdej zgodba sama po sebi ni nek presežek, mogoč je na čase šibka, ampak je zaradi te "realnočasovne" dimenzije, različnih časopisov, infotov in neobveznih pogovorov, ki odsevajo dogajalni čas in se res zdi kot pristen spomenik takratnemu obdobju - tokrat ne posredovanemu skoz same epske dogodke, ampak tud čist osebne pogovore. Edino podoba je mal weak, mislm tko artistično mi igra ni neki.

Od novejših mi je huda Still Life (enkica), predvsem zarad carske gnijoče atmosfere in dosti odrasle zgodbe. Also probi Amnesio, če še nisi. Res noro creepy, mogoče ne zgleda kot pustolovščina na prvi pogled (bl spominja na FPS brez streljanja) sam težko bi jo dal v kak drug žanr. Mislm da je druga najbolj creepy igra ever IMO (tkoj za Project Zero 2). Pa pol od novejših in mal creepy je huda tudi Shadow of Memories (Shadow of Destiny v USA), ki ima dosti carsko zgodbo. Tko za prešpilat je tudi Overclocked: A History of Violence, čeprav je bl na nivoju Lost Crown pomoje.

Ko si že Sherlocka omenil - carski Holmes mi je bil "The Lost Files of Sherlock Holmes: The Case of the Serrated Scalpel".

Zlo izvirna igra mi je bila Bad Mojo. Kr huda metaforična zgodba, igraš pa v vlogi hrošča in se prebijaš skozi RL setting, posejan s finimi ugankami. Precej kratko, sam mal spominja na Metamorphosis od Kafke in je cool nasploh :D.

Pol še recimo Sanitarium, ki ima dosti carsko podobo in tud zgodba je OK. Kot res ene nore bizarne sanje hehe. Mal slično tematiko ima Blackstone Chronicles.

Še neki random priporočil, ki so men kr carske: Conquest of the Longbow: The Legend of Robin Hood, Journeyman Project 3, Zork Nemesis, In Memoriam (čeprav to je bl tko druga resničnost, ki si dobival tudi maile od likov v igrici, nimam pojma kako je danes to kaj igralno).

Jst sem si za pustolovščine ubavil pol Nintendo DS. Imaš res dosti hudih iger gor, če boš kdaj ubavljal. Mal googlaj Professor Layton, Hotel Dusk, Last Window, Nanashi no game, Ghost Trick, "999: Nine Hours, Nine Persons, Nine doors", Ace Attorney Investigations,... da si narediš kaj lušte :D. Če imaš priložnost si ubavit se res splača.

Pa lahk pogledaš dokumentarec "Get lamp" ki pripoveduje o tekstovnih puslovščinah, če te bo kdaj takšn način igranja zamikal.

#53 kosovel

• mn3njalničarji
  • 232 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 20:33

O tenkju za tale spisek. Ja, večino sem res že dal skozi, tako da bom najbrž šel kar na Stitch in time (Kurc tud mal zato, da podprem tiste, ki so pa ZARES neodvisni).

DS nam nabavljal, ker me že za špile včasih za srce prime kaj zapravljam keš, drugače pa ob priliki bom sprobal te ki si mi jih napisal pa jih še nisem preigral. To pa so:
Conquest of the Longbow: The Legend of Robin Hood, Journeyman Project 3, Zork Nemesis, In Memoriam
Still life bom pa preskočil. Kaj pa vem, kle še zmer mal jokerju zaupam, da je bolj mehmeh,

Pismo, tekstovne me zmeri mal primejo, mel sem tud že ene par jih na kompu, sam k je pa treba pa popušim, ker se ne znajdem takoj v kontrolah. Moram mal not past res. si bom pogledal tale doku.

Ker se vidi, da maš dobr okus še jst naštejem ene male biserčke, k mogoče niso tok znani:
-Maupiti Island (za moje pojme eden boljših špilov sploh, kar se tiče vzdušja, zgodbe, zares maš občutek, da si detektiv. Nasploh opažam, da se lažje vživim v zadeve, ki so grafično osiromašene in napahane z dialogi. Na ta način narediš v glavi svojo predstavo, ki je itak nadcarska.. Jst ga po pravici povedan še nism obrnu, ker jako hitro crkneš al kej zajebeš, ampak kljub temu ka igram vsak let kdaj pa kdaj :) )

-Ben Jordan serija, je skoraj edina, ki sem jo uspel igrat od teh freeware, je pa res, da tanuga špila nam šel igrat, ker sem čist vn padu iz zgodbe, gre pa za nadaljevanko, zelo predvidljiva je, sam vseen mal vleče, če so ti kul odschool pa mal paranormal zadeve.

-Discword Noir, sej najbrž poznaš...

-Drgač pa še vedno čakam na dostojne naslednike Broken Sworda, Gabriel Knighta in Lucasovih pustolovščin. Menda jih dobimo v parih letih al kako že? :)

Od bizarnih me zanima a je kdo igral zadeve od Arxel Tribea, ker kakšen Faust mi zgleda čist odtrgan. A je zakej igralnost, al je to čisti art, narejen pred svojim časom.

#54 Chenier

• govnači
  • 9 803 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 20:57

Maupiti Island še nism igral, bom si zapisal na list. Sicer pa jst imam tudi kr rad dialoge, sam morjo bit vsaj približno inteligentni. Najbolj me morijo kšni zahodni RPG-ji, ko vsi igralci pravijo "woah kera hardcore zgodba" ker je pač mal več dialogov, sam ne pokapirajo da je kakovost dialogov pod nivojem kšnega doktor romana, sam pač s fantazijskim settingom :D. Saj boš videl, nov Sherlock je nor na tem področju. Jst sem opazoval igranje kakšno eno uro (in skor ves čas sami dialogi) pa se nisem dolgočasil. Saj čisto možno da sčasoma razvodenijo, ker če je vso igro toliko dialogov, pol so rabili noro spretnega pisca, da bo zadeva ves čas kolikortoliko kakovostna.

Fausta sem igral, ko sm mel predlani seminarsko o Goethejevi knjigi na faksu... men je sekala glasbena podlaga in nasploh noro vzdušje, ampak igralno me ni neki navdušila. Mi je Shadow of Memories bl huda v tem oziru, pa si tudi deli podrobnosti s Faustom.

Ou zdaj sem se spomnu še nekaj, kar ti bo morda zanimivo - Pathologic. Ko sm igral je bil sicer še slab prevod, sam to je blo leto nazaj, zdaj je ziher že izboljšano. Dosti dialogov, živo-aktivno mesto, temačni filing in zanimiva zgodba. Čudna igra... jst sm jo videl v Merkatorju tm na onem stojalu ko majo neke bedne igrice, 5€ stane. Zdej sem bral o prejšnji igri avtorjev na Wikiju* in tudi zgleda zanimivo. Rusi majo kr potencial na področju iger, sam ko izdajajo tko nespolirane izdelke, da včasih boli glava. Ideje imajo pa dosti nore.

Tekstovke so men OK, nisem jih veliko preigral, ampak dobro. Dosti teh Text adventurejev je zdej izšlo na IOS-ju ali pa Androidu, če imaš ustrezno napravo. Pa na Kindlu jih lahko igraš. Jst sm dosti časa pisal tekstovno pustolovščino po Exorcistu, sam nisem nikoli končal. Mogoče bom kdaj napredoval, ker sem kr spodobno zgodbo zasnoval, sam pomoje bom raje naredil grafično heh.

*http://en.wikipedia.org/wiki/The_Void_(video_game)

#55 Chenier

• govnači
  • 9 803 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 21:04

Mene tud kontrole medejo v tekstovkah... ponavad si rišem zemljevid sprot.

#56 kosovel

• mn3njalničarji
  • 232 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 21:20

ej stari če te mika, ti lahko naredim ilustracije za k tekstovni pustolovščini (čeprov pol ni več tekstovna al kako :), skratka videl sem že, da maš kaka ozadja, pa face, če se s kom pogovarjaš, itd...)

Kako pa igraš na kindlu tekstovne (si namreč lastim kindla)?

#57 Chenier

• govnači
  • 9 803 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 21:32

Carsko, valda da me zanima, bom skušal kšno izvirno zgodbo zasnovat in ti bom idejo opisal na ZS

Za Kindla pa bom kar tle napisal, mogoč še komu pride prav... ena verzija je, da igraš preko integriranega browserja... link je tukaj: http://www.portablequest.com, natipki not "list" da boš dobu seznam igric; sem zdaj pregledal in jih je že kar dosti, tudi zlo znana trilogija Zork.

Druga varianta pa je, da v Kindle store ubaviš kšno tekstovno pustolovščino za offline igranje. Neki random primerov: http://www.amazon.co...e/dp/B0054TZOX0 , http://www.amazon.co..._bs_156407011_9 ... ponavad so v razdelku "Role Playing & Fantasy" na Amazonu

#58 kosovel

• mn3njalničarji
  • 232 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 21:44

kul. še neki, kaj to pomen not currently avaiable na kindle shopu?

#59 Chenier

• govnači
  • 9 803 sporočil

Objavljeno 01 oktober 2012 - 21:47

pojma nimam, nisem še videl kaj takšnega v Kindle store... mogoče je omejeno samo na kakšno regijo... ali pa so pošli izvodi hehehe

#60 JediEagle

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 222 sporočil

Objavljeno 01 november 2012 - 17:36

http://www.vg247.com...y-is-happening/

:D :D :avadodo:

#61 Gorgius

je najdu rizlo za joint.

• mn3njalničarji
  • 267 sporočil

Objavljeno 04 november 2012 - 17:10

Oglej si sporočiloJediEagle, ob 01 november 2012 - 17:36, rekši:

Končno! Samo če zopet zaključijo s tako gnilim koncem (če mu to sploh lahko rečeš) se naj milorečeno jebejo, da ne rečem še kaj bolj sočnega.

#62 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 04 november 2012 - 17:58

Odlično, končno nekaj kar me je malce razveselilo po dolgem času :)

#63 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 4 593 sporočil

Objavljeno 04 november 2012 - 18:22

Kako je pa kaj s temi novimi pustolovščinami? Kar nekaj se jih je že na bralo, recimo: The last testament of Sherlock Holmes, Cognition Episode 1, Harvey's new eyes ...
Je kdo že kaj preigraval?
Predvsem me zanima kaj menite o najnovejši pustolovščini Sherlocka Holmesa (jaz sem bil precej navdušen; sama predstavitev je super, zgodba vleče... me je pa zadnje poglavje precej razočaralo). Res pa je, da je to prvi Sherlock, ki sem ga sploh igral po dolgem času. Nazadnje sem preigral Case of the Rose Tatoo (ampak to so bili drugi časi in drugi avtorji), še vedno najboljši Sherlock zame.

#64 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 04 november 2012 - 18:25

Zaenkrat ti lahko glede pustolovščine osebno priporočam kak Machinarium, Gemini Rue (odlična odlična igra) malo si poglej, ker z telimi sherlock holmes igrami nimam preveč dobrih izkušenj in bi zelo težko priporočal.

#65 Gorgius

je najdu rizlo za joint.

• mn3njalničarji
  • 267 sporočil

Objavljeno 07 november 2012 - 22:25

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 04 november 2012 - 18:25, rekši:

Zaenkrat ti lahko glede pustolovščine osebno priporočam kak Machinarium, Gemini Rue (odlična odlična igra) malo si poglej, ker z telimi sherlock holmes igrami nimam preveč dobrih izkušenj in bi zelo težko priporočal.

Ravno igram Gemini Rue, proti koncu. Kaj točno je na tej igri odličnega mi ni jasno. Govorci slabi, grafični stil nezapomljiv, liki nezanimi, uganke nezanimive, zgodba nezanimiva, nasploh vse zadušeno pod dežnim plaščem povprečnosti. Ne bom končal.

Machinarium je po drugi strani must za preigrati, tudi če nisi adventurist po srcu. Stil in vzdušje sta meni nepozabna.

#66 Cloverleaf

odrasla oseba z občasnimi izbruhi

• vesoljci
  • 4 983 sporočil

Objavljeno 09 november 2012 - 11:51

Machinarium puca od duše. :avadodo:

#67 Titanium

I N S T A N T S A T A N

• mn3njalničarji
  • 666 sporočil

Objavljeno 11 november 2012 - 21:13

Deponia 1 in 2 sta zelo priporočljivi zadevščini, končal sem enko in bil prav navdušen, samo treba je vedeti da to ni nek Monkey Island 3 po dolžini, ampak kvečjemu prvi otok. Celotna načrtovana trilogija naj bi bila nekje na tej ravni glede dolžine in zabavnosti. Zaenkrat kar raztura.

#68 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 11 november 2012 - 21:19

Vidiš deponia me kar vleče k sebi, taka privlačna igra :D

Glede Gemini Rue pa kokr za vsakega, meni je bila igra lep tribute klasičnim avanturam z privdihom Blade Runnerja in kakega Cowboy Bebopa. Pač ni za vsakogar vendar pa tudi približno ni slaba igra :)

#69 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 11 november 2012 - 21:29

upsala

#70 Izbrisani_Johnny Bravo_*

• Guests

Objavljeno 11 november 2012 - 21:57

Jup Deponia je kar kulska adventura oziroma kar ena najboljših če ne najboljša zadnjih let, pa spravljat k igranju Gemini Rue se tudi spravljam že sto let kot kak upokojenc.

Sicer pa fak kako noro čakam naslednji Dreamfall(oziroma serijo), Ragnar Tornquist me še ni razočaral in tudi tokrat verjamem da me ne bo :).

#71 Kenebek

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 208 sporočil

Objavljeno 12 november 2012 - 01:09

Prvi Dreamfall mi je bil mnogo jači od drugega. Akcijski deli (tepež, tiholazenje) so bili slabo narejeni. In nepotrebni.

#72 horror

piv piv piv

• vesoljci
  • 786 sporočil

Objavljeno 12 november 2012 - 06:21

Prvega dela Tthe Longest Journey tako ali tako nič ne preseže. Meni še vedno najboljša igra kar jih je do zdaj bilo ustvarjenih. Medtem ko je bila TLS klasična avantura, pa je bil Dreamfall že nek hibrid, sicer ne najbolje izdelan, a je bil tisti pomemben, se pravi avanturistični del še vedno prokleto dobro izpeljan.

#73 game-master

skače z ritko na svečko.

• vesoljci
  • 804 sporočil

Objavljeno 12 november 2012 - 07:18

Oglej si sporočilohorror, ob 12 november 2012 - 06:21, rekši:

Prvega dela Tthe Longest Journey tako ali tako nič ne preseže. Meni še vedno najboljša igra kar jih je do zdaj bilo ustvarjenih. Medtem ko je bila TLS klasična avantura, pa je bil Dreamfall že nek hibrid, sicer ne najbolje izdelan, a je bil tisti pomemben, se pravi avanturistični del še vedno prokleto dobro izpeljan.
dokaj. ubistvu sta bila oba dela posvoje odlično narejena kar se mene tiče in bistvo štorije in tista magičnost se je obdržala. komaj čakam nadaljevanje res :)

#74 Izbrisani_Johnny Bravo_*

• Guests

Objavljeno 20 november 2012 - 11:16

A je kdo že sprobal Lost Horizon?
Sodeč po ocenah je kar v redu :).

#75 Lubenc

ima doma pornografoskop.

• mn3njalničarji
  • 405 sporočil

Objavljeno 20 november 2012 - 14:03

Meni je bil zelo všeč. Malo vleče na Indiana Jonesa. Ozadja so ena najlepših, kar sem jih kdaj videl v pustolovščinah. Uganke so logične in ne pretežke. Pomoje se definitivno splača preigrat.

#76 Izbrisani_Johnny Bravo_*

• Guests

Objavljeno 20 november 2012 - 14:20

Fajn se bom vrgel noter se pravi, pa hvala ;).

#77 Kenebek

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 208 sporočil

Objavljeno 22 november 2012 - 19:17

Končal Vampyre story. Naj rečem končno, ker sem jo začel vsaj 4x.
Se strinjam z opisom v jokerju, par bugov in crashev (klub patchu) in svinjsko zajebanih rešitev ugank.
In ob zakjučku sem bil like :nicjasno: Odrezan konec, nič ne kaže na dvojko. Kjub vsemu vredna preigranja.
Sedaj me od nedokončanih čakajo še Ceville, Gemini Rue, I Have No Mouth and I Must Scream ...

#78 Izbrisani_Johnny Bravo_*

• Guests

Objavljeno 22 november 2012 - 19:20

Vampyre Story nadaljevanje naj bi bilo pripravljeno za fundat na Kickstarterju, kdaj točno bo gor pa se ne ve.

#79 Cloverleaf

odrasla oseba z občasnimi izbruhi

• vesoljci
  • 4 983 sporočil

Objavljeno 25 november 2012 - 11:26

Kaj pravite na walking dead? Je dejansko pustolovscina al je interaktivni "film"?

#80 Izbrisani_Johnny Bravo_*

• Guests

Objavljeno 25 november 2012 - 11:29

Ta drugo, pustolovščina je ravno toliko kot je puščava zelena.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov