Skoči na vsebino

Goblin odpira novo delovno mesto za gamerja v Ljubljani

55 odgovorov na to temo

#1 Goblin

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 253 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:00

Goblin odpira novo delovno mesto za nedoločen čas za polni delovni čas v Ljubljani s poskusno dobo tri mesece.

Iskane vrline so komunikativnost, žilica za prodajo, poznavanje videoiger in gaming opreme, odprtost, iznajdljivost, hitrost (kadar je potrebna), tekoča Angleščina, urejenost in pozitivnost.

Dodatni bonusi so izkušnje na področju marketinga, SEO in želja po napredovanju s sodelovanjem pri poslovnih načrtih. Kot naprimer organiziranje in vodenje gaming dogodkov, streaming, itd...

Delovni čas je od ponedeljka do nedelje, dva dneva v tednu prosta.

Zainteresirani pošljite CV z dopisom na info@akus.si

Pripiši zakaj meniš, da si primeren za delovno mesto in tvoje dosedanje izkušnje, ki to utemeljujejo.
Opiši kako si predstavljaš delovno mesto in kaj misliš, da se bo od tebe pričakovalo ter kakšno plačo pričakuješ.

PS: Za vsa vprašanja se obrni na email.

#2 vlaho

Majhen zeleni, ki dela piv-piv-piv.

• vesoljci
  • 1 298 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:07

okvirna plača?

#3 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:13

Okvirno plačo bi res lahko navedel.

#4 Goblin

• mn3njalničarji
  • 253 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:16

Oglej si sporočilovlaho, ob 11 junij 2019 - 12:07, rekši:

okvirna plača?

Oglej si sporočiloČenir, ob 11 junij 2019 - 12:13, rekši:

PS: Za vsa vprašanja se obrni na email.

#5 Gatsu

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 9 191 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:17

Realno gledano kej več kot minimalc težko če mene vprašate... :)

#6 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 654 sporočil

Oglej si sporočiloGatsu, ob 11 junij 2019 - 12:17, rekši:

Realno gledano kej več kot minimalc težko če mene vprašate... :)

#7 vlaho

• vesoljci
  • 1 298 sporočil

lol

zadolžitve pričakovanja in ostale dolžnosti se lahko navajajo ko pa človek želi info koliko je plačilo pa mutenje po mailih

klasična slovenska folklora

#8 Goblin

• mn3njalničarji
  • 253 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:26

A moraš res smetit temo, če ti ne paše, pač pusti stvari na miru tistim, ki dejansko želijo takšno delovno mesto. Plača je stvar dogovora in je odvisna od kompetenc interesanta in efektivnosti.

#9 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 5 788 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:28

Izmensko delo in delo ob vikendih.... To 100% ni minimalna plača.

#10 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 2 658 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:32

Oglej si sporočilovlaho, ob 11 junij 2019 - 12:17, rekši:

zadolžitve pričakovanja in ostale dolžnosti se lahko navajajo ko pa človek želi info koliko je plačilo pa mutenje po mailih

Jaz bi rekel da je takole

Osnovna plača, mogoče minimalec ali blizu ----> Iskane vrline so komunikativnost, žilica za prodajo, poznavanje videoiger in gaming opreme, odprtost, iznajdljivost, hitrost (kadar je potrebna), tekoča Angleščina, urejenost in pozitivnost.

Višja plača oz. lahko si izpogajaš več ----> Dodatni bonusi so izkušnje na področju marketinga, SEO in želja po napredovanju z sodelovanjem pri poslovnih načrtih.

#11 Čenir

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 740 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:33

To mi je drgač ena najbolj odbijajočih strani SLO delodajalcev --- da ne navajajo okvirne plače. Pač da vsaj približno človek ve, če se mu splača pošiljat prošnjo.

#12 MIHA_IS_GOD

božanski padawan

• božanstvo
  • 2 016 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:39

Oglej si sporočiloGoblin, ob 11 junij 2019 - 12:26, rekši:

A moraš res smetit temo, če ti ne paše, pač pusti stvari na miru tistim, ki dejansko želijo takšno delovno mesto. Plača je stvar dogovora in je odvisna od kompetenc interesanta in efektivnosti.
A moras res smetit izbo, ce ti ne pasejo vprasanja, pac pusti izbo na miru tistim, ki dejansko zelijo vidt legit oglase. Brezplacno oglasevanje je stvar dogovora in je odvisno od tega kolk je folk to pripravljen tolerirat.

#13 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 5 933 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:39

Kako boš napisal realno plačo, če pa se lahko prijavi nekdo brez dneva delovne dobe in izkušenj ali pa nekdo, ki posel obvlada v nulo... prvemu daš 750 neto drugemi 1500...

#14 bubunabu

ga najraje faše pod pazduho in pri tem konjsko prdi.

• mn3njalničarji
  • 1 195 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:42

Lahko pa napises okvirno ane.

Meni so bolj whack tele stvari:

Pripiši zakaj meniš, da si primeren za delovno mesto in tvoje dosedanje izkušnje, ki to utemeljujejo.
Opiši kako si predstavljaš delovno mesto in kaj misliš, da se bo od tebe pričakovalo ter kakšno plačo pričakuješ.

#15 gorann

tutti frutti

• mafija
  • 3 493 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:44

Oglej si sporočiloatomic, ob 11 junij 2019 - 12:28, rekši:

komot, minimalc plus dodatki za izmene

drugac pa res ne vem kaj mate od tezenja cloveku, ki je prsu ponudit siht, se zmerj se za placo dogovarjas osebno

#16 atomic

• vesoljci
  • 5 788 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:44

Lahko, lahko pa tudi ne.

#17 gorann

tutti frutti

• mafija
  • 3 493 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:45

do drugega leta januarja, pol mora bit tako

Zakon o spremembah Zakona o minimalni plači (Uradni list RS, št. 83/18) s 1. januarjem 2020 iz definicije minimalne plače izvzema vse dodatke, določene z zakoni in drugimi predpisi ter s kolektivnimi pogodbami, del plače za delovno uspešnost in plačilo za poslovno uspešnost, dogovorjeno s kolektivno pogodbo ali pogodbo o zaposlitvi.

To sporočilo je uredil gorann: 11 junij 2019 - 12:45

#18 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 5 933 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 12:48

Lahko daš okvirno, samo imaš potem težave, ker se ti en začetnik obesi na okvirno plačo, en izkušen se pa sploh ne prijavi ker je pač prenizka, pa bi mu bil mogoče pripravljen plačat več, če je vreden, s tem da dobrega in poštenega prodajalca je težko dobit... tak ti hitro uide, če ga ne plačaš dovol in gre na svoje :D

#19 Goblin

• mn3njalničarji
  • 253 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 13:00

Oglej si sporočiloBessie, ob 11 junij 2019 - 12:39, rekši:

Kako boš napisal realno plačo, če pa se lahko prijavi nekdo brez dneva delovne dobe in izkušenj ali pa nekdo, ki posel obvlada v nulo... prvemu daš 750 neto drugemi 1500...
Točno tako. Prav tako sem tudi mnenja, da tisti, ki je dovolj resen za zaposlitev, si bo vzel urco časa in sestavil primeren dopis. Se pa zavedam, da je vseeno denar potreben za kvalitetno življenje in glede na trenutno zaposlitev se pričakuje določena plača. Zato ima vsak možnost, da dopiše kakšno plačo pričakuje.

Morda še dodatek k opisu dela, močno zaželjeno je, da si delovno mesto sam preurediš, izbereš način dela in si samostojen. Seveda pije vodo, dokler se številke pokrivajo. Tako imamo v SGju in v Celju kjer sta oba zaposlena precej samovoljna.
Ne držimo se rigoroznih načel, niti ne toleriramo zafrkavanja iz strani kupcev ali nadrejenih. Prav tako nadrejeni opravljajo v večini primerov isto delo kot vsi ostali. Če je npr potrebno pometit, je čisto vseeno če si direktor, delovodja ali prodajalec, jo boš uporabil :lol:

#20 vlaho

• vesoljci
  • 1 298 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 13:03

Oglej si sporočiloČenir, ob 11 junij 2019 - 12:33, rekši:

To mi je drgač ena najbolj odbijajočih strani SLO delodajalcev --- da ne navajajo okvirne plače. Pač da vsaj približno človek ve, če se mu splača pošiljat prošnjo.
evo točno to, zato pa je tako kot je polno nekih agencij in ostalih prevarantov, ki bi želeli 213 kompetenc plačali pa pingo sok pa kajzrco s posebno
saj pa kot delodajalec veš koliko okvirno si pripravljen plačati človeka, al je to res tako težko definirat in ovrednotit
pač definiraš koliko je minimalno z raznimi skillzi pa doseže več

#21 Denis

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• mn3njalničarji
  • 1 360 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 13:11

Lahko bi napisal koliko je najmanj (neto) kar dobiš ?

#22 bubunabu

• mn3njalničarji
  • 1 195 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 13:17

Oglej si sporočiloGoblin, ob 11 junij 2019 - 13:00, rekši:

Točno tako. Prav tako sem tudi mnenja, da tisti, ki je dovolj resen za zaposlitev, si bo vzel urco časa in sestavil primeren dopis. Se pa zavedam, da je vseeno denar potreben za kvalitetno življenje in glede na trenutno zaposlitev se pričakuje določena plača. Zato ima vsak možnost, da dopiše kakšno plačo pričakuje.

Morda še dodatek k opisu dela, močno zaželjeno je, da si delovno mesto sam preurediš, izbereš način dela in si samostojen. Seveda pije vodo, dokler se številke pokrivajo. Tako imamo v SGju in v Celju kjer sta oba zaposlena precej samovoljna.
Ne držimo se rigoroznih načel, niti ne toleriramo zafrkavanja iz strani kupcev ali nadrejenih. Prav tako nadrejeni opravljajo v večini primerov isto delo kot vsi ostali.

Po eni strani se pricakuje da bo nekdo si vzel cas in pisal medtem ko je v oglas povsem genericen.Kaj ni tudi za potencialnega delodajalca lazje da napise nek okvir in s znebi dolocenega % potencialnega kadra?

Pa vsa ta motivacijska pisma....a lahko to ze enkrat izumre prosim lepo? Posljes CV ekola ce ti je vsec kandidata poklices, ce ne ustreza ga zavrnes (in obvestis). Ko enkrat pride do razgovora pa ocenis gresta skupaj preko CVja in pac dobis vsaj malo obcutka kaksno osebo imas pred sabo.

#23 Goblin

• mn3njalničarji
  • 253 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 13:33

Oglej si sporočilobubunabu, ob 11 junij 2019 - 13:17, rekši:

Po eni strani se pricakuje da bo nekdo si vzel cas in pisal medtem ko je v oglas povsem genericen.Kaj ni tudi za potencialnega delodajalca lazje da napise nek okvir in s znebi dolocenega % potencialnega kadra?

Pa vsa ta motivacijska pisma....a lahko to ze enkrat izumre prosim lepo? Posljes CV ekola ce ti je vsec kandidata poklices, ce ne ustreza ga zavrnes (in obvestis). Ko enkrat pride do razgovora pa ocenis gresta skupaj preko CVja in pac dobis vsaj malo obcutka kaksno osebo imas pred sabo.

Kar se mene tiče lahko pošlješ brez CVja z dopisom: iščem delo za min. 2k in čakaš na odgovor. Ampak moje mnenje, iščemo prodajalca, če že v emailu ne znaš/se ti zdi odvečno/nimaš časa napisati nekaj konkretnega, potem moj prvi vtis ne bo ravno pozitiven.

#24 bubunabu

• mn3njalničarji
  • 1 195 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 14:28

To mi je pri SLO delodajalcih najboljše.Treba napisat ama boga skoraj prosit za delo nakar ne dobiš nobenega odgovora.Kurc pa tak odnos.Motivacijska pisma so imo en kup generičnega besedičenja brez prave vrednosti.

Evo primer:

Prijavljam se na prosto delovno mesto prodajalca, ki je bilo dne 3. februarja 2014 objavljeno na spletnem portalu Zaposlitev.info. Glede na to, da sem po izobrazbi prodajalec in imam dolgoletne izkušnje v prodaji, menim, da sem ustrezen kandidat za razpisano delovno mesto.

Delovne izkušnje sem si pridobil v trgovini X, kjer sem bil zadolžen za prodajo športne opreme. Dobro sem seznanjen s potrebami in željami strank, odlikujejo me odlične komunikacijske sposobnosti in sem zelo dobro organiziran. Imam izkušnje z delom na blagajni, urejanju polic in izložb ter nabavo blaga. Odlično se sporazumevam v angleškem in hrvaškem jeziku in imam vozniško dovoljenje B-kategorije.

Sem timsko usmerjen in hkrati sposoben samostojnega dela, sproščen in družaben, zaradi prilagodljivosti tudi nekonflikten.

Blablabla..

#25 bigboss82

je bil zasačen pri zlorabi gasilskega aparata.

• vesoljci
  • 5 039 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 14:38

Sej, ocenjevat folk preko emaila je krneki.

Poleg tega tajit infote prav tako. Ce pravis, da bo tisti, ki je zainteresiran nspisal mail, pol bo slisal za placo in caw baw miki. Boljse, da poves prej, da niti ne pise ali da se potrudi se bolj.

Ce ne napises izgleda, krneki in folk takoj pomisli, da je minimalec.. in da ne napises ker te je sram, da se bo folk smejal lol tako lahko izgubis boljse

Dobro sej ni vazno, v glavnem transparentnost je ql. Razumem, da se kao isce nekoga, ki bo delal to zarafi veselja ne placila ampak kot ze receno netransparentnost placila je malo lame imo

#26 Denis

• mn3njalničarji
  • 1 360 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 14:53

sej to

enmu bo kul 750 in se bo potrudil, drugi ne bo niti zapravljal časa ker se mu bo zdelo premalo

pač treba je povedat kolko je delodajalec pripravljen seči v žep potem pač se folk odloči

to bi moglo bit osnova in obveza v današnjih oglasih

#27 Tom7i

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 867 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 15:01

Oglej si sporočiloGoblin, ob 11 junij 2019 - 13:33, rekši:

Ampak moje mnenje, iščemo prodajalca, če že v emailu ne znaš/se ti zdi odvečno/nimaš časa napisati nekaj konkretnega, potem moj prvi vtis ne bo ravno pozitiven.
Whoops :(

Jaz sem vam ravno malo prej poslal mail s prijavo (ime mi je Tomaž), sem pa notri pozabil dodat

Navedek

kako si predstavljaš delovno mesto in kaj misliš, da se bo od tebe pričakovalo ter kakšno plačo pričakuješ.

Če ni problem, bom dopisal kar tukaj:
  • glede delovnega mesta na žalost ne morem točno določit, kako bi izgledalo; glede na zahtevane lastnosti bi lahko bilo to delo od doma (streaming), delo v pisarni/podjetju (prodaja preko raznih kanalov ali osebno) ali delo na terenu (promocije)
  • prej ste omenili, da iščete prodajalca, torej verjetno pričakujete predvsem s tem povezana znanja in obnašanje; sem pa precej fleksibilna in prilagodljiva oseba, tako da mi ne bi bilo težko opravljati različnih opravil s pometanjem vred :)
  • kar se plače tiče, naj omenim, da sem pretekli dve leti delal za prejšnjega minimalca (640-ish €) v tovarni ventilov; če bi mi dali priložnost, da delam nekaj v zvezi z gamingom - pa četudi za novega minimalca (750€ na mesec ali nekaj takega?), bi se moj službeni status že sam po sebi tako izboljšal, da me to ne moti. Sem se pa seveda pripravljen potrudit za bodoče povišice ;)

#28 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 664 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 15:05

Gomblin derailal E3 topic ko profesionalec :D

#29 bigboss82

je bil zasačen pri zlorabi gasilskega aparata.

• vesoljci
  • 5 039 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 15:09

kaj psloh kaj dogaja n E3.. baje je Cyberpunk ze zmagal E3 =)))

#30 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 6 664 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 15:18

Nintendo mislim da bo ob 18ih :)

#31 Crystal_Madness

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 280 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 15:35

Jaz sem se prejšnji teden prijavil na razpis, ker so se zatipkali in napisali, da ponujajo "zimsko delo" namesto "timsko delo".
Sem jim napisal, da se veselim dela pozimi in dopustovanja ostalih 9 mesecev.
Še vedno čakam odgovor.

#32 Denis

• mn3njalničarji
  • 1 360 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 15:37

lol

#33 Jay

"Hočem brezrokavnik s Pujso Pepo!"

• vesoljci
  • 1 983 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 15:54

Oglej si sporočilovlaho, ob 11 junij 2019 - 12:07, rekši:

okvirna plača?

Oglej si sporočiloČenir, ob 11 junij 2019 - 12:13, rekši:

sej a ni bla že 1x ista zgodba z Goblinom

drugače pa še posebej je tole o plači grozno pri headhunterjih
pizda, če ti mene kličeš in poizkušap prepričat, da nej pridem delat drugam, vsaj povej firmo in okvirno plačo.

OK, sicer mi je lani jo uspelo prepričat, da mi pove ime firme (sem se potem tam tudi zaposlil)
letos pa 2x vsaj to, da sem vprašal ali lahko oni odgovorijo na moje vprašanje o osnovni bruto plači z da/ne (obakrat bila nižja od trenutne)

#34 Stipe2

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 916 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 16:08

Sej kaj pa lahko tako zahtevnega delaš tam v trgovini pri Goblinu, da bi si zaslužil več kot minimalca ?
Kar sem jih jaz videl, zgleda kot da so se prišli v službo spočit. :)

#35 atomic

• vesoljci
  • 5 788 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 16:34

Če se postavim v vlogo delodajalca, bi zelo težko napisal vsaj v zgornjem primeru plačo.

Vsak si želi najboljšega delavca in ga tudi primerno plačati.

Recimo nujno potrebujem delvca. Ze nekoga, ki ne bi popoldan delal, samo 1x vikend na mesec, pa še to nima nekih izkušenj bi plačal res malce več od minimalca.

Da se mi pa prijavi, nekdo ki mu ni problema vikende več kot polovico vikendov oddelati, ga ne moti popoldanska služba, poleg da je geek je celo komunikativen in malce oblvalada tudi SEO in internet, ko ni folka v trgovini še malo spremlja facebook in spletno stran. Takemu, ki bi priperljal v trgovino še 2k€ na mesec več prometa. Ja pa ni problema dat 500€ na mesec več in še sem pa tja, kakega stotaka pod mizo.

Samo če bom napisal da je neto plača 700-1200, potem tudi ta prvi ne bo hotel delati, ko bo videl koliko cenim njegovo znanje. A je res rabim nujno zaposlenega. Ko bo prišel na razgovor bom že ob prvem kontaktu vedel, ali je pravi ali. Tak ki ga bo zanimala samo in zgolj plača že takoj na začetku, mi bo jasno, da ta ni pravi.

#36 Sovica

Prvi brez skupine in ponosen!

• neuvrščeni
  • 1 213 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 16:54

Oglej si sporočiloatomic, ob 11 junij 2019 - 12:28, rekši:

haha

#37 Avion

• mn3njalničarji
  • 1 268 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 16:55

Oglej si sporočiloatomic, ob 11 junij 2019 - 16:34, rekši:

Tak ki ga bo zanimala samo in zgolj plača že takoj na začetku, mi bo jasno, da ta ni pravi.
Ja itak, da me bo keš zanimal, saj govorimo o službi, ane? Bolj ko me boš plačal, več boš dobil od mene.

Ker od tvojega trepljanja po rami za dobro opravljeno delo in "stotaka pod mizo sem pa tja" nimam kaj preveč, ane? :)

Da ne bo pomote: srečno Goblinu pri iskanju novega delavca, ampak res mi gre na kurac ta skrivnostnost okoli plač. Nasploh, ne sam v tem primeru. Ker ja, ko pride do službe, se 90% vrti okoli denarja in ne o tem, kako se mamo "fajn" na delovnem mestu. :)

#38 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 654 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 16:57

Oglej si sporočiloAvion, ob 11 junij 2019 - 16:55, rekši:

Ja itak, da me bo keš zanimal, saj govorimo o službi, ane? Bolj ko me boš plačal, več boš dobil od mene.

Ker od tvojega trepljanja po rami za dobro opravljeno delo in "stotaka pod mizo sem pa tja" nimam kaj preveč, ane? :)
Tko nekak ja lol.

Ne vem pa kako enim firmam to rata napisat, drugje je pa to neka nemogoča stvar in si je lažje predstavljati mir za vse ljudi na svetu.

#39 atomic

• vesoljci
  • 5 788 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 17:02

Meni je pa tudi pomembno, da mi je delo všeč. Če bi mi bil samo denar pomemben, bi šel fafat kurce.

Cool mi je, če vidim da je dober kolektiv, da mi je šef cool in ceni, da je dober delavnik, da je kaka nagrada, izobraževanja, izkušnje itd...

#40 Avion

• mn3njalničarji
  • 1 268 sporočil

Objavljeno 11 junij 2019 - 17:08

Oglej si sporočiloatomic, ob 11 junij 2019 - 17:02, rekši:

Meni je pa tudi pomembno, da mi je delo všeč. Če bi mi bil samo denar pomemben, bi šel fafat kurce.

Cool mi je, če vidim da je dober kolektiv, da mi je šef cool in ceni, da je dober delavnik, da je kaka nagrada, izobraževanja, izkušnje itd...
Itak, ampak poleg tega naj bo še cool osnovna plača. In spet smo pri kešu. Mene bo služba prepričala z omogočanjem finančne stabilnosti, ne pa s kul kolektivom in Šilc jedilnikom.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov